Kupa yari final: G.Birligi - Galatasaray 1-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Mehmet topu da almisti ama, arkadan mudahale nedeniyle bir sari kart gordu simdi, 30. dk'da.

36'da Kahe, gostere gostere, ve adimlarini filan da ayarlayarak sutunu cekti ama, neyse ki kaleyi tutmadi.

Gencler ilerde kalabalik karsiliyor bizi, bizim "toplama" takim da topu cikarmakta oldukca zorlaniyor.

40'ta sol carprazimizdan kullandiklari serbest vurus kornere cikti, ondan da sonuc alamadilar.

Okan ve Volkan'i isinmaya gondermis AA.

Gencler de sakatliktan yeni cikmis bazi oyuncularini dinlendiriyormus bu macta. Hic iyi degil goruntumuz boyle bir takima karsi.

Serkan'in israrli bir baskisiyla surdurdugumuz ataktan en son Ayhan'a sut sansi yarattik, vurdugu top defanstan kornere cikti, sonuc alamadik.

2 dk'lik uzatma gosterildi.

Son dk'da ilk defa organize bir atak gelistiriyorken Sabri kaptirdi topu yayin oralarda.

Genclerin kazandigi son korneri de kullandirtmak icin, 47:28'de calmis oldu hakem devrenin son dudugunu. 0-0 bizim icin iyi sonuc olacak gorunuyor, oyuncu degisiklikleri olur da bir pozitif etki yaratmazsa...
Özgür

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yahu erenler nedir bu sopcast falan, Türkiye sınırları içindede çalışıyor mu :)
Yoksa ben askerdeyken teknoloji mi gelişti :D

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

ilk yari bitti..

Muthis bir mac, seyretmekten yazi yazamadim. Sutlar paslar ortalar dehset birsey, degil tabiki..

Dahiyane oyun planimiz 1.68 lik serkan calik'a uzun top atmak. Ruzgardan olsa gerek ise yaramadi.

Cok top kaptiriyoruz orta sahada. Sabri cok az daha duzelmis ama hala yetersiz.

Seyredilicek mac degil bu...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Maci 25. dakikadan sonra acabildim - daha oncesi farklimiydi bilmiyorum ama ilkyarinin son 20 dakikasinda orta sahasi dokulen, topu tehlikeli olabilecek bolgeye tasiyamayan, karsi ataklara defansina gelene kadar direnc gosteremeyen bir takim gordum. Uyumsuz ve disiplinsiz bir takim var sahada... Once Kalli, Topal ve yoktan var eden Umit Karan'i ariyor takim...

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Ismail Gezer wrote:Yahu erenler nedir bu sopcast falan, Türkiye sınırları içindede çalışıyor mu :)
Yoksa ben askerdeyken teknoloji mi gelişti :D
ermedik ama Turkiye'den seyredilebilir.Ben denedim çalışıyor.

sopcast, tv ants, tvu gibi benzer birkaç programı yükle dünyadaki nerdeyse tüm maçları seyretme imkanın olur.Aşağıdaki linkte maçların tüm listesi var.

http://myp2p.eu/competition.php?competi ... e=football

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Oha mi dersiniz cus mu - adini siz koyun ilk yari da 41 top kaybi yapmisiz... :evil:

Birilerinin elinde ma$a ile soyunma odasina girip baska birilerini yola getirmesi gerekecek - bu mac pek takimin umrunda degil galiba...

Ozgur A. Boztepe

lig tv baglantida sorun yasamaya basladi.

Bu podcast iyi hosta, ligtv nin internette altyapisi yok demekki, normal abonelere baglati kesiliyor...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Kurtarici olarak Okan Buruk girecek oyuna :?

Okan -> BAris'in yerine giriyor... fena degisiklik degil aslinda... Balta yerine de Volkan girerse hucuma hic olmazsa kanattan katki saglanir...

Sol caprazdan Gokhan Gonul'un attigina benzer bir sutu Aykut iyi cikardi --- Volkan'in Balta yerine girmesi sadece ofansa degil defansa da yardim eder gibi gozukuyor :roll:

Mehmet Cakir ikidir bizim sag taraftakilerin belini kiriyor... Sabri o koridoru oyle bos birakmaya devam ederse yedirtecek golu... Sabri oyun disiplini nedir bilmeden oynuyor...

Bizim Sabri'nin Burhan'a nefis assistine Burhan atti golu -- 1-0 maglubuz... Daha once direkten donen top golun habercisi olmustu zaten...

Ozgur A. Boztepe

Rezalet, sadece kotu degil salakca ve aptalca oynuyoruz. Serkana hava topu atiyoruz. Aykur bir iki top kurtardi bakti olmuyor sabri asisti yapti ve golu yedik. Sonra donup birine bir laf etti.

Savas donsede sunlara bir siralasa, yazik, ben son 3 senederi boyle duzensiz, aptal, ve amator bir galatasaray gormedim.

1000000000 kere yaziklar olsun...

Ozgur A. Boztepe

dk 80 hasan girdi mehmet yerine

kor ahmet akcan, kos koca gs bu adama kaldi. Insiyatif yok. Hem onda hem onu getirende, hemde camiyayi bolen canaydina.

Trilyon kere yaziklar olsun...

Ozgur A. Boztepe

dakika 88 sabri bir asist daha yapti ama atamadilar.

Yarin Bulent Korkmazi getirmiyen, bu takimada ceza vermiyen adam degil, ancak secim yalakasi...

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ozgur A. Boztepe wrote:Rezalet, sadece kotu degil salakca ve aptalca oynuyoruz. Serkana hava topu atiyoruz. Aykur bir iki top kurtardi bakti olmuyor sabri asisti yapti ve golu yedik. Sonra donup birine bir laf etti.

Savas donsede sunlara bir siralasa, yazik, ben son 3 senederi boyle duzensiz, aptal, ve amator bir galatasaray gormedim.

Takim cok daginik, yardimlasmasiz, duzensiz oynuyor ortaya gercekten de kotu bir oyun cikiyor tamam ama, boyle kendi takimin oyuncusuna kufrettirmeyi de hos karsilayamayacagim adasim, kusura bakma. Sampiyonluga nasil olsa gidemeyiz, mustahaklar buna diyorsan, senin secimin olur ama, hem boyle yaklasip oyunculara, hem de sampiyonluk yolunda desteklemek planlari yapiyorsan, biraz celiski var demektir bence...
Özgür

Murat Tekin

Post by Murat Tekin »

Sopcast da küfürlü yazilar atilmaya baslandi. Kapattim. :lol:
Simdi Bayern Münih - Wolsburg Alman Kupasi maci basladi,
Hamit i biraz seyredelim. Dakika 21, mac 0:0

Ozgur A. Boztepe

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Ozgur A. Boztepe wrote:Rezalet, sadece kotu degil salakca ve aptalca oynuyoruz. Serkana hava topu atiyoruz. Aykur bir iki top kurtardi bakti olmuyor sabri asisti yapti ve golu yedik. Sonra donup birine bir laf etti.

Takim cok daginik, yardimlasmasiz, duzensiz oynuyor ortaya gercekten de kotu bir oyun cikiyor tamam ama, boyle kendi takimin oyuncusuna kufrettirmeyi de hos karsilayamayacagim adasim, kusura bakma. Sampiyonluga nasil olsa gidemeyiz, mustahaklar buna diyorsan, senin secimin olur ama, hem boyle yaklasip oyunculara, hem de sampiyonluk yolunda desteklemek planlari yapiyorsan, biraz celiski var demektir bence...
Ben latife yapiyorum, tabiki kufredilmesin. Sadece durumun vahamiyetini anlatmak icin abartiyorum. Gulucuk koydugumu zannetmisim ama koymamimisim.

Ama ben gercekten 3 senedir her gs macina 2ser defa izledim, bu kadar kotu, vurdumduymaz ve aptalca oynadigini gormedin. Sabriyi yedigimiz golden sonra gordumu? Ciddiyetisizligini, umursamazligini... Bence takim sadece kotu oynamadi, cok daha fazlasi var bu macta...

Sampiyonluga gidemeyiz, mustahaktir bunlara ise kesinlikle demiyorum.

Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Anlatılanlardan anladığım kadarıyla Ayhan ve Sabri bitmiş vaziyetteler. Feldkamp hastalanıp Lincoln sakatlanınca takım beyinsiz kaldı. Takım oyununa uymayı reddedip akıllanmadığını gösteren Sabri de bir başka sorun.

83' Galatasaray'da Ayhan Akman, tribünlerdeki seyircilere tepki gösterdiği için hakem Halis Özkahya tarafından sarı kartla cezalandırıldı.
92' Galatasaray taraftarı Ayhan Akman'a her top gelişinde ıslıklıyor...

Sporx

Bence ne olursa olsun Sabri ile yollar sezon sonunu beklemeden ayrılmalı, Barusso ve Song'la olduğu kadar devam edilmeli çünkü bu oyuncu bozuk karakteriyle takım oyununu da zedeliyor.
Verilen şansları kullanamayan bir çok oyuncu var takımda.
Takımı bu kadar kötü hazırladığı için A. Akcan da bir bedel ödemeli.

Post Reply