TSL 28. hafta Galatasaray - G.Antep: 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Bizim macin hakemi Baris Simsek olmus... FB-BJK macinin ki de Yunus Yildirim...

LigTV'ye gore Antep macinda Arda, Song ve Hasan Sas kesin yok - Lincoln ise supheli...

----------Aykut
Sabri-Emre-Servet-Volkan
---Baris-Topal-Serkan
---------Nonda
-----Umit----Hakan

gibi bir kadro gorebiliriz...

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

----------Aykut--------------
Sabri-Emre-Servet-Volkan
---Baris-Topal-Hakan Balta
---------Serkan-------
-----Umit----Nonda

kadrosuna ne dersin Mert....Ayhan'ni bu sIkIntIlI zamanimizda bile orta sahamizda -hakli olarak- gorememek de buyuk kayip. Hem fizik hemde manevi acidan Hakan Sukur gibi dokuluyor...

Servet yine gaza gelip bir gol daha atar mi dersiniz :wink:

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Murat Gokcigdem wrote:----------Aykut--------------
Sabri-Emre-Servet-Volkan
---Baris-Topal-Hakan Balta
---------Serkan-------
-----Umit----Nonda

kadrosuna ne dersin Mert....Ayhan'ni bu sIkIntIlI zamanimizda bile orta sahamizda -hakli olarak- gorememek de buyuk kayip. Hem fizik hemde manevi acidan Hakan Sukur gibi dokuluyor...

Servet yine gaza gelip bir gol daha atar mi dersiniz :wink:
Balta'da en az Ayhan kadar formsuz su ara Murat abi - formsuzlugun haricinde bir de pisirik oynuyor, oyuna fazla girmiyor - yani pozitif katki saglamaktan cok negatif bir etkim olmasin korkusu ile oynuyor gibi... dogrusu Kalli'yi zor bir secim bekliyor orta sahada... Allah korusun Carrusca'yi bile gorme ihtimalimiz var yine solda :(

Bunun yanisira hafta icinde verdigi demecten sonra teknik kadronun Nonda'yi Hakan'in yerine oynatarak odullendirecegini dusunmuyorum... boyle yaparlarsa verecekleri mesajla tum oyunculara isyan ederseniz forma bulursunuz derler ki bu iyi olmaz. Gecen hafta Hakan gercekten kotuydu - bence burada care Lincoln ve Arda'nin yoklugunda ucunu birden oynatmak.

Insallah macin baslarinda bir gol buluruz ve mac rahat gecer - gol bulmakta gecikirsek Servet gecen haftadan kalma hevesle ileri cikmaya baslar - o zaman da G.Antep Denizli gibi affetmez kontradan atar golunu.

Murat Gökcigdem
Staff Member

Haklisin Nonda'nin demeclerini yakindan takip etmedigim icin -kendi capimda kadro kurarken - es gecmisim.

Bilmiyorum Mehmet Topal-Serkan-Baris gibi kosup duran oyuncular birbirlerinin acigini kapatir, agir kalan Volkan Hakan Balta'ya yardim ederler diye dusunmustum.

Ama takimda bu sefer topu acicak, isabetli pas verebilecek tek oyuncumuz var oda Topal. Bakalim Kalli bu senaryodan ne cikarabilecek?

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote:Bizim macin hakemi Baris Simsek olmus... FB-BJK macinin ki de Yunus Yildirim...

LigTV'ye gore Antep macinda Arda, Song ve Hasan Sas kesin yok - Lincoln ise supheli...

----------Aykut
Sabri-Emre-Servet-Volkan
---Baris-Topal-Serkan
---------Nonda
-----Umit----Hakan

gibi bir kadro gorebiliriz...
Arda niye yok? Kart cezali mi sakat mi?

Dun milli takimin hazirlik maci varmis haberim yoktu. Arda orada sakatlanmis. Vah vah.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Cengiz Akgun wrote: Dun milli takimin hazirlik maci varmis haberim yoktu. Arda orada sakatlanmis. Vah vah.
Oradaki sakatlik onemli degil, bacaginin kisa oldugunu duyup cokuse girmis, futbol oynayamiyormus. :lol:

Bu arada su kosamayan kisa bacaklilar isini Gokhan Gonul'un de kulagina ucuralim diye dusundum, o da olayin farkina varip cokebilir, FB'ye karsi avantaj kazaniriz.

Esas dun Hamit sakatlandi ve bugun ameliyat olmus. Bunlar ne bizim hazirlik maci yahu?

Ali

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

-------------Aykut-------------

Sabri----emre---servet----volkan

------------Topal-------------------

---Okan-------------Ayhan--------

-----------Lincoln-------------------

---Nonda-------Umit--------------

cikariz bu maca...

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ozgur Huseyinoglu wrote:Iki mactaki olaylardan "kombo" karar olmus yani. O kadar "koro halinde+uzun sureli" tezahürat filan hatirlayamadim ben bu maclarda ama (yanlis mi hatirliyorum?), demek ki aradaki FB tezahüratlari filan da kayda gecip bu eklemeli cezalarda basa bela olabiliyor. Bayagi bir sık gormus olmamiz lazimdi sanki simdiye kadar bu seyircisiz maclari ama... Hayirlisi bakalim, ne tantanalar olacak bu isin sonundan...
Demistim karar acikladiginda, merakla karisik... Dunki yazisinda Kadir Çetinçalı soyle aciklamis:
Ankara’da oynanan Ankaraspor-G.Saray maçında sarı-kırmızılı taraftarların 30 saniye süren hakeme küfrü sonucunda, Disiplin Kurulu sarı-kırmızılı takımın bu hafta Ali Sami Yen’de oynayacağı maçı seyircisize çevirmişti. Erhan Albayrak’ın Lincoln’ün göğsüne attığı tekmeye ilgisiz kalan hakeme sarı-kırmızılı taraftarlar refleks ile açıklanabilecek bir tepki göstermişti.

Asla G.Saray taraftarının küfürlü davranışını onayladığımı sanmayın.
(Bu arada... o harekte tepkisiz kalip da, hani sonradan LigTV'ce haftanin hakemi, bu hafta da derbinin hakemi secilen Yunus Yildirim'in bir ozelligini ogrenmis olduk bugunki tanitimi sirasinda. Kirmizi kartini koydugu cebinde akreple giriyormus sahaya?!? O kufredilen pozisyonda da pespese 2. sariyi gosteremedigi ondanmis anlasilan?!

Futbolculukla baslayip futbola, gordugu bir kirmizi kartla hakemlige donunce, bu konuda hassasmis fazlaca. Verdikleri bilgilerde, son 3-4 yil icinde filan yonettigi maclarda, sadece bu yil 2 kere kirmizi kart gostermis olmus herhalde... Derbi acaip sert gecse de 11'e 11 tamamlatmak icin kasacak sanirsam, nasil olacak bakalim?)

Neyse, bizim maca gelelim... Ligde sona yaklastikca, heyecan artmis herhalde forumda da... :) Derbiler disinda mac baslamadan boyle 3. sayfalari zor goruyorduk...

PFDK kararinin da payi yadsinamaz netekim. Tahkim o konudaki basvurumuzu da reddetmis bu arada. Biraz "taraftar" modunda yazmis sanki ama, eger Çetinçalı'nın yazdıgı hesap 30 saniyelik birsey icin idiyse bu ceza, bizimkiler bu haftanin derbisini, ve rakiplerin diger maclarini da gayet sıkı takipedip, emsal gostermeli...

Bir kadro da ben yapayim, ne zamandir mac oncesi TD'ligi yapmamistim... :) Bana da

Code: Select all

Aykut
Sabri   Emre      Servet   Hakan B.
Serkan  Okan      M.Topal  Volkan
        Hakan $.  Umit K.
cikariz gibi geliyor, Lincoln'un muhtemelen sakatligi yuzunden direk (belki de hic) (yine Arda'nin da hic (*)) baslamayacagi varsayimindan. Ayhan, Baris, Nonda da girecekler olur, oyun ilerledikce. Aslinda, hoca muhtemelen yine Serkan yerine Barisla baslayacaktir sanki ama, bence, son haftalarda dusus var Baris'ta (Alman umit milli golunu atmis olsa bile, Gorgen, izledin mi o maci da?! :D ), ve Serkan girdiginde daha olumlu gorunuyordu gozume.

Kisa diye baslayip uzatmisim yine... :oops:

(*) LigTV'ye guvenerekten Arda oynamayacak diyordum ama, TFF sayfasinda da boyle demisler:
Diğer yandan Beyaz Rusya maçının 66. dakikasında sol uyluk bölgesine aldığı darbe nedeniyle oyundan çıkan ve gerekli ön müdahalesi yapılan Arda Turan'ın durumu da belli oldu. Galatasaray Kulübü sağlık ekibiyle yapılan temas sonrası, ilgili bölgede birinci derece kas ezilmesi olduğu ve oyuncunun hafta sonunda oynanacak maça büyük ihtimalle yetişebileceği öğrenildi.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Maça Doğru: Galatasaray - Gaziantepspor

Turkcell Süper Lig'in 28. haftasında Galatasaray, Gaziantepspor'la karşılaşıyor. 30 Mart Pazar günü, saat 19.00'da Ali Sami Yen Stadı'nda oynanacak maç öncesi iki takım hakkındaki son bilgiler, sakat ve cezalı raporu, hava durumu ve istatistikler...

Maç Info
Maç: Turkcell Süper Lig | 28. Hafta
Stat: Ali Sami Yen | İstanbul
Tarih: 30 Mart Pazar | 19:00
Hakem: Barış Şimşek
Sakatlar: Linderoth, Uğur (Galatasaray)
Hava Durumu: Maç günü İstanbul'da sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. Tahmini en yüksek sıcaklık 12, en düşük ise 9 derece olacak.

En resmi ste

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ismail Gezer wrote:Maça Doğru: Galatasaray - Gaziantepspor

Turkcell Süper Lig'in 28. haftasında Galatasaray, Gaziantepspor'la karşılaşıyor. 30 Mart Pazar günü, saat 19.00'da Ali Sami Yen Stadı'nda oynanacak maç öncesi iki takım hakkındaki son bilgiler, sakat ve cezalı raporu, hava durumu ve istatistikler...

Maç Info
Maç: Turkcell Süper Lig | 28. Hafta
Stat: Ali Sami Yen | İstanbul
Tarih: 30 Mart Pazar | 19:00
Hakem: Barış Şimşek
Sakatlar: Linderoth, Uğur (Galatasaray)
Hava Durumu: Maç günü İstanbul'da sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. Tahmini en yüksek sıcaklık 12, en düşük ise 9 derece olacak.

En resmi ste
bu resmi sitedeki mac oncesi raporu cok garip birsey. Bu rapora gore hasan lincoln ve arda bu macta oyniycak. Ama daha oncede boyle bilgi verip dogru cikmadigi olmustu. bekleyip gorucez...

Ozgur Huseyinoglu

Re: 28. hafta Galatasaray - G.Antep 30 Mart Pazar 19:00

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Image Image
Ilk yazidaki mac kunyesi bilgilerini, basitlestirmek yerine, ilk heves abartiyorum bile ama, hayirlisi bakalim, ne kadar gidecek... :) ("Takımların son maçları - puan durumları" kismindaki PNG tipinde resimleri browser'inda goremeyen var mi??)
Özgür

Murat Gökcigdem
Staff Member

Ellerine saglik Ozgur. Bayagi emegin gecti bu yarismaya. Eger copyright niyetin varsa haberim olsun...

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Antep ve ozellikle Denizli bize ters gelen takimlar. Ben Lincoln + iki forvet cikilmasi taraftari degilim.

Kanatlarin birinde Okan diger kanatta Ayhan yada Balta, onde cift forvet. Iki on libero Topal-Baris ya da Topal - Ayhan. Klasik 4-4-2.

Antep te Lincoln u sakatlayabilecek/sert oynayacak bayagi adam var. Seyircisiz macta daha rahat ve daha sert oynayacaklardir.

FB-BJK macinda her skor isimize yarar, beraberlik sanki daha cok isimize yarar gibi duruyor.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Mesut Ulukök

Post by Mesut Ulukök »

Antep'in bize ters geldiği ve Antep'e karşı çok zorlandığımız bir gerçek. Antep'de konum itibariyle rahat değil ve puanlara ihtiyacı var.

Seyircisiz maçlarda da Erciyesspor dışında kaybettiğimiz maç yok diye biliyorum.

İlk 11 tahminim:

Aykut

Sabri-Servet-Emre-Volkan

Serkan(Okan)-Mehmet-Barış-Arda(Hakan)

Ümit-Nonda(Hakan)

Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Ben de istediğim kadroyu yazayım bari:

Code: Select all

Aykut
Barusso(Song) Emre Servet Volkan
Barış(Okan) M.Topal Lincoln Ayhan(Arda)
        Ümit Nonda
Bu arada haber sitelerinde "Orkun sakat olduğu için takımdan ayrı çalıştı" falan deniyor ama umarım kadro dışı bırakılmamıştır... Kulübün sitesinde "Orkun Usak da, Nezih Ali Boloğlu yönetiminde takımdan ayrı çalışmalarını sürdürüyor. " denilmiş, sakatlıktan bahsedilmiyor.
Sabri'yi yine sağ bek olarak görmeyiz umarım...

Post Reply