TSL 28. hafta Galatasaray - G.Antep: 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

dün aksam bu sezon icinde ilk kez Galatasaray'in oynamadigi bir Süperlig maci izledim, BJK - FB maci. Sampiyonluk konusunda BJK'yi sansli görüyordum BJK - GS macindaki istekli, sert oyunlarindan dolayi. BJK - GS macinin galibiyeti hakeden tarafi BJK idi derken, macin sonlarina dogru Ümit Karan'a yapilan faulden penalti vermeyip, belki 1-1 berabere kalmamizi önlemisti hakem. Dün Aksam BJK - FB macinin ilk 10 dakikasinda BJK sahada yok gibiydi ve ilk golü yedi. 35 dakika adeta tek kale oynadi BJK ve garanti firsatlari atamadilar, e tabi atamayana atarlar kurali islerlik kazandi. BJK nin iki tane garanti penaltisi "filenin sultanlari" nin ceza sahasi icinde elle müdahale etme serbestliginden dolayi es gecilince, BJK iki penaltidan oldu. Sonucta iki kez bo$ su po$eti carpip yere yigilan ve nakavt olmus boksör rolüne giren Alex iki golle FB nin 2-1 galibiyetini sagladi. Sampiyon olmamiz icin kalan 7 mactan 6 galibiyet ve bir beraberlik almamiz yeterli, bu arada 6 galibiyetin icinde ASY'de FB'yi yenmemiz sart. Ben bu isi becerecegimizi düsünüyorum.
Dolaplar dönsün
dönen dönsün
ben dönmezem yolumdan
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Gordugum kadaryila ilk 11 de hepimiz cok zorlaniyoruz... aslinda tahmin oyununu mac neticelerinden GS 11 ine cevirsek daha iyi olucak...

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Haberi duymuş olmalısınız.
Üç oyuncu maç kadrosuna alınmamış.
İlk ikisi sürpriz değil. Bouzid ile Barusso. Barusso zaten neden alındığı belli olmayan biri.
Fakat üçüncü isim bomba.
Feldkamp, Nonda'yı Gaziantep karşısında oynatmayı uygun görmemiş.
Aferin, böyle devam edin.
Galatasaray'a faydası olan adamları harcaya harcaya nereye kadar gidebileceksiniz çok merak ediyorum.

Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Salih Bora wrote:Haberi duymuş olmalısınız.
İlk ikisi sürpriz değil. Bouzid ile Barusso. Barusso zaten neden alındığı belli olmayan biri.
Fakat üçüncü isim bomba.
Galatasaray'a faydası olan adamları harcaya harcaya nereye kadar gidebileceksiniz çok merak ediyorum.
Yani tek forvetimiz var. Hakan Şükür'den artık gol beklemek mucize beklemek gibi bir şey oldu.

Sinan
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça

Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Code: Select all

Aykut
Song Emre Servet Volkan
        M.Topal 
Okan Lincoln  Ayhan(Arda)  
   Serkan Umit
H. Sukur ve Sabri'yle çıkacağını biliyorum aslında, benimkisi bir temenni...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Daha evvel benim degil Alpay'in soyledigi gibi takima yarar saglamaktan cok kendi egosunu tatmin etmek icin oynayan Lincoln'den bugun maci koparacak birseyler bekliyorum...

Dun Alex'in performansindan sonra ona olan ilginin tavana vurmasi ile Lincoln cok geri planda kaldi. Bu ona bir motivasyon olabilir. Bugun bize o arada verdigi gostermelik opucuklerden birini verebilir. Kale de Omer veya Murat gibi ne yapacagi belli olmayan bir kalecinin olmasi da isini kolaylastiriyor.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Kadro aciklandi:

----------Aykut
Emre-Song-Servet-Volkan
---Sabri-Topal-Ayhan
---------Lincoln
-------Umit-Hakan

Sagbek Emre'mi Song'mu bilmiyorum...

Antep TDsi Nurullah Saglam acik oynayacagiz kapanmayacagiz dedi bakalim dedigini uygulayabilecek mi :?:

Antep kalesinde Murat var... Lincoln ve Umit'e gun dogdu :wink:

Ozgur A. Boztepe

Salih Bora wrote:Haberi duymuş olmalısınız.
Fakat üçüncü isim bomba.
Nonda milli mactan persembe aksami dondu, belki ondan kadroya almadi ...

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Haldun Ustunel biraz once soyledi. Nonda, Bouzid ve Barusso milli takimdan gec donmusler. Gec geleceklerini de haber vermemisler.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ozgurcan Antep'de yedek basliyor bugun...

Hakan Unsal'in soyledigine gore sezon basinda ki kamplarda gosterdigi performansa gore Kalli Ozgurcan'a kendisini Hasan Kabze'den daha fazla begendigini soylemis ve o yuzden Kabze'yi gondermis Ozgurcan'i takimda tutmus...
Last edited by Mert Tokman on Sun Mar 30, 2008 6:38 pm, edited 1 time in total.

Mesut Ulukök

Post by Mesut Ulukök »

Sağ bekte Emre veya Song hangisi oynarsa oynasın, Sabri'den daha iyi oynar bence. Arda'nın sakatlığında Lincoln'un yetişmesi çok iyi oldu. İkisinin birden olmaması takımın yaratıcılığını büyük oranda düşürürdü. Tek beğenmediğim seçim Sabri seçimi. Onun yerine Serkan'ın oynamasını isterdim. Yine de ideale yakın bir 11, daha önceki felaket seçimlerinden biri olmamış en azından Kalli'nin.

Nonda, Barusso, Bouzid'de haber vermeden milli takımdan 1 gün geç dönmüşler. Olayın doğrusu bu ise ve bundan dolayı ceza verildi ise doğru karar.

Ozgur A. Boztepe

Necati bugun iki gol atmis ve istanbul belediye 2-1 kayserisporu yenmis...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ozgur A. Boztepe wrote:Necati bugun iki gol atmis ve istanbul belediye 2-1 kayserisporu yenmis...
Rus liginde de Rubin Kazan Zenith'i 3 golle yenmis... Gokdeniz gollerin ikisini atmis birinin assistini yapmis...

Bu arada bir yandan da Liverpool-Everton derbisini seyrediyorum... Fernando Torres Liverpool'a bayagi bir isinmaya basladi :wink:

Bugun 1000. mesajimda GOOOLLL demek dilegi ile maca basladik...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Antep maca Nurullah'in dedigi gibi atak basladi...
Beto'nun kafasi hemen yandan disari cikti...

SUPRIZ... Sabri sagbekte Servet onlibero'da bugun... Lincoln'un kicini toplayacak...

Antep'in vurusu direkten dondu devaminda Aykut topu uzaklastirdi... maca kotu basladik... ilk 5 dakika tamamen bizim yari sahamizda oynandi...

Ozgur A. Boztepe

yiyorduk... dk6 direkten dondu cizgiye dusen topu topal cikardi...

Post Reply