TSL 28. hafta Galatasaray - G.Antep: 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Beto bir gol daha kacirdi... Antep 6 dakika da 4 gol pozisyonuna girdi...

Kalli'nin Servet orta saha sacmaligindan biran once donmesini umit ediyorum... bu yaraticilik degil sacmalik... ne yapmak istiyor anlamis degilim...
Last edited by Mert Tokman on Sun Mar 30, 2008 7:16 pm, edited 1 time in total.

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Antep'in topu direkten dondu. Ilk 6 dakika tek kale oynuyorlar.

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Servet bu seferde insayitif alip defansa cekse ya kendini

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mert Tokman wrote: Antep'in vurusu direkten dondu devaminda Aykut topu uzaklastirdi... maca kotu basladik... ilk 5 dakika tamamen bizim yari sahamizda oynandi...
Kotu basladik tabii cunku Servet ilk 10 dakikada ne yaptigini bilmez sekilde yurudu. Hayatinda adam on libero oynamis mi acaba. Lincoln zaten yok. Sabri'nin oynamamasi lazim bastan. Yani maca 8 kisi basladik.

Simdi toparladik biraz. Servet'ten sasirtici hareketler var. Lincoln'den guzel orta yapti demin sifira inip. :)

Ulen ben boyle isin...

Ozan Ersoy

Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Servet şimdi forvette. Adam her yerde. Lincoln her zamanki gibi felaket.
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Inanilmaz... Servet sifirda bekin bacak arasindan atti gecti sonrasinda sutu defansdan dondu... Donen topu takip etti, kafa sutunu kaleci zorlukla kornere atti. Gercekten gozlerime inanamiyorum. Hakan Sukur;den 20 senedir gormedigimiz hareketler.

Ozan Ersoy :shock:
Last edited by Ozan Ersoy on Sun Mar 30, 2008 7:24 pm, edited 1 time in total.

Ozgur A. Boztepe

Sinan Edil wrote:Servet şimdi forvette. Adam her yerde. Lincoln her zamanki gibi felaket.
lincoln nasil felaket?

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ozgur A. Boztepe wrote:
Sinan Edil wrote:Servet şimdi forvette. Adam her yerde. Lincoln her zamanki gibi felaket.
lincoln nasil felaket?
'

Her zamanki gibi.

Ozan

Ozgur A. Boztepe

Ozan Ersoy wrote:
Ozgur A. Boztepe wrote:
lincoln nasil felaket?
'

Her zamanki gibi.

Ozan
katilmiyorum...

Servet orta sahadan aldi topu 4 kisiyi gecti ofsaytaki umit topa dokunmasa gole gidicekti...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ozan Ersoy wrote:Inanilmaz... Servet sifirda bekin bacak arasindan atti gecti sonrasinda sutu defansdan dondu... Donen topu takip etti, kafa sutunu kaleci zorlukla kornere atti. Gercekten gozlerime inanamiyorum. Hakan Sukur;den 20 senedir gormedigimiz hareketler.

Servet mahalle maclarinda ki oyuncular gibi son derece gayretli devamli top neredeyse orada oynuyor - yaptiklari tesadufi isler gibi geliyor bana... bilincli degil... Topal'in da isine burnunu soktugu icin onun da performansini dusurebilir... bence tehlikeli...

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hakan'in pozisyonunu bu arada hakem yanlis kesti offside diye.. Gerci atar miydi sanmam ama yine de yanlis karar..

Servet yine aldi tek basina gidiyor, iki calim.. son adami da gececekken Umitle verkaca girdi ama hakem offside veriyor Umit'e.. Keske kendisi gitseydi. Hala inanamiyorum.. Servet Rooney misin mubarek?

Ozan Ersoy

Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Lincoln'un ilk maçlarını seyrettikten sonra şu anda sanki Carrusca'yı seyreder gibiyim. Sabri döktürüyor yine. Dandik ortalar, gereksiz fauller. Bu çocuk Baki Mercimek gibi.

Servet buldozer gibi ama her an bir top kaptırıp kontradan gol yedirtebilir bize.
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça

Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Stad hoparlorlerinden disaridaki seyircinin tezahuratlari ugultu seklinde duyuluyor arada sirada.

Servet iyi hos da umarim yorgunluktan bayilmaz ikinci yarida.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mert Tokman wrote:
Ozan Ersoy wrote:Inanilmaz... Servet sifirda bekin bacak arasindan atti gecti sonrasinda sutu defansdan dondu... Donen topu takip etti, kafa sutunu kaleci zorlukla kornere atti. Gercekten gozlerime inanamiyorum. Hakan Sukur;den 20 senedir gormedigimiz hareketler.

Servet mahalle maclarinda ki oyuncular gibi son derece gayretli devamli top neredeyse orada oynuyor - yaptiklari tesadufi isler gibi geliyor bana... bilincli degil... Topal'in da isine burnunu soktugu icin onun da performansini dusurebilir... bence tehlikeli...
Hocam tesadufu yapmiyor ama bu yanlis bir karar. Cocuk orta saha oyuncusu degil. Iki kere depar atti yoruldu. Farkindaysan yuruyor su anda... Orta sahamiz dustu oyundan... Emre'nin sari karti var.. Tek basina bu betoyla kaliyor. Bence tehlike orada aslinda....

Yavas yavas antep yine ustumuze gelmeye basladi...

Ozan Ersoy

Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

UA dışarıda toplandı, onların sesi.

Lincoln kart ricu etti hakemden. Hakem de verdi. Lincoln frikik atcak.
Dakika 30. Volkana bıraktı, Antepli'nin topları patladı.
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça

Post Reply