TSL 29/Gençlerbirliği-Galatasaray 0-1 (Lincoln)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Ozgur Huseyinoglu

TSL 29/Gençlerbirliği-Galatasaray 0-1 (Lincoln)

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Yine Pazar gunu bu hafta macimiz. Kalli ve takim kupa ilk macinda veya dunki oynadigimiz gibi bir mac cikarirsa, bu zor deplasman hepten havlu atma macimiz olur herhalde artik.

O yonde piriltilari hic gostermiyor olsak da, 6'da 6 yapacak olsak, sampiyonuz, lami cimi yok. Hala kaderimiz kendi elimizde. Ona gore teknik yonetim de, idari kadro da, takim da, herseylerini ortaya koymalilar bundan sonra...

Ununu elemis, elegini asmis modda olsa da, Chelsea sonucundan olumlu/olumsuz(?) etkilenmis Fenere karsi Kadikoyde maci ciddiye alacak Kayseri ile kucuk de olsa bir ihtimal, Sivas'a gidecek BJK ile, kesin olarak rakiplerden puan kaybi olacak bir hafta.

Gencler'in, Mesut Bakkal'in gelisiyle pespese aldiklari 3 galibiyetten sonraki form durumlari asagidaki yuz kizartici durum. Onlarin da maci hafif alma gibi bir luksleri yok yani.

"Patates tarlasi" benzetmesi yapilan stad, bu hafta yagmurla birlikte camur deryasi modunda, celtik tarlasi benzetmesine de uygun hale gelmisti. Umarim futbolumuzu katledici bir hava/saha durumu olmaz.

Image Image
Last edited by Ozgur Huseyinoglu on Wed Apr 09, 2008 8:32 am, edited 3 times in total.
Özgür

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

ilk 11 i tahmin ediyorum...

-----------------Aykut---------------

Okan-----servet------emre------balta

--------Baris---------Topal-------------

----------------Lincoln---------Arda----

-----Umit------------Nonda-----------

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Cibiliyetsiz bir kararla NONDA kadroda.

Ne anladim ben bu isten, ders mi verdi simdi FELDKAMP ?

Ulan herifi o zaman niye oynatmadin G.Antep macinda.

NONDA'yi oynat(tir)miyorlar ben kafayi oynatiyorum.

Teneke baglayip hepsini ayni ucakla gondemek lazim.

Sabri'yi de ucagin bi kanadina zincirleyecen Lincoln'u de otekine.

- KAPTAN !! AKTARMALI - PATAGONYA TEK GIDIS LUTFEN !!
- UZUN BOYLU SUSMAYAN ARKADASI DERGAHININ UZERINDE,
- BEYAZ SACLIYI DA BOLIVYA USTUNDE ATABILIRSINIZ
- E-5'TE TAKSICILERIN " SABRI SABRI TOP TOP !! DIYE BAGIRDIKLARI KISA BOYLU OLAN KARISTIRMAYIN SAKIN O ATILMAYACAK KANADA BAGLI OLARAK KARIYERINI TAMAMLAYACAK
- UCAGIN KANADININ USTUNDE KIVRILMIS YATANIN ADI LINCOLN O DA KARISMASIN, O YATAR.

:twisted: :)
TRUST GALATASARAY
MGC

BarisCakan

Post by BarisCakan »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Cibiliyetsiz bir kararla NONDA kadroda.

Ne anladim ben bu isten, ders mi verdi simdi FELDKAMP ?

Ulan herifi o zaman niye oynatmadin G.Antep macinda.

NONDA'yi oynat(tir)miyorlar ben kafayi oynatiyorum.

Teneke baglayip hepsini ayni ucakla gondemek lazim.

Sabri'yi de ucagin bi kanadina zincirleyecen Lincoln'u de otekine.

- KAPTAN !! AKTARMALI - PATAGONYA TEK GIDIS LUTFEN !!
- UZUN BOYLU SUSMAYAN ARKADASI DERGAHININ UZERINDE,
- BEYAZ SACLIYI DA BOLIVYA USTUNDE ATABILIRSINIZ
- E-5'TE TAKSICILERIN " SABRI SABRI TOP TOP !! DIYE BAGIRDIKLARI KISA BOYLU OLAN KARISTIRMAYIN SAKIN O ATILMAYACAK KANADA BAGLI OLARAK KARIYERINI TAMAMLAYACAK
- UCAGIN KANADININ USTUNDE KIVRILMIS YATANIN ADI LINCOLN O DA KARISMASIN, O YATAR.

:twisted: :)
:lol: :lol:

"Lincoln Türk uçaklarındaki türbülanstan şikayetçi"

Umut Icten

Post by Umut Icten »

GB 2-1 alir maci.

İzi Ergil

Post by İzi Ergil »

mac kadrolari tombaladan cekilerek belirleniyor galiba.Teknik kadro asla denemekten vazgecmiyor bu hos birsey(!)
Benim halen anlamadigim birsey var.Simdi sezon basinda bilemedin 5-6 hafta icinde bir takim iskeleti olusur kucuk ilaveler yapilir .hersey tikirinda ise de pek dokunmamak gerekir.Bunu becermedik zaten ..sistem meselesi eh o da olmadi cunku o sistem denen sey olunca o futbolcu bu futbolcu farketmiyormus galiba.Bizde farkediyor.Su son haftalarda en istikrarli oldugumuz sey berbat futbol oynamak.umarim bu mac birseyler degisir. Takıma basarilar iyi sanslar vs vs

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Futbol ve teknik yonden kendi capimda bir yorum yapamiyacagim. Ama bu hafta sonu takimimiza bir baska gozden bakacagim. Sonuc ne olursa olsun yurek ve gurur yerinde mi diye soruma cevap alicagim :x

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Murat Abi sen bu hafta sonu kendini NBA'ye baseball'a ,cocuklara, piknige bort bocege ver, hafta sonunu ziyan etme.

Bu hafta sonu galiba unutmak istedigimiz bir hafta sonu olacak.

Bursa'da araba fuari varmis, cumartesi oglanlari oraya goturecem.Pazar, gunu buyuk oglani Bursaspor-Vestel Manisa macina gotureyim diyorum, eminim bizim mactan daha heyecanli olur, kaybeden gumluyor.
TRUST GALATASARAY
MGC

Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

Ben akintiya kar$i kürek cekmeye devam edip gazi vereyim, belki faydasi olur (gerci gecen hafta olmamisti).

Son alti maci alip $ampiyon olacagiz.

Sivas - BJK, berabere
FB - Kayseri, berabere

eh bizde kazanacagiz.
nasil senaryo ama, Polyanna gibiyim bugün.
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Murat Abi sen bu hafta sonu kendini NBA'ye baseball'a ,cocuklara, piknige bort bocege ver, hafta sonunu ziyan etme.

Bursa'da araba fuari varmis, cumartesi oglanlari oraya goturecem.Pazar, gunu buyuk oglani Bursaspor-Vestel Manisa macina gotureyim diyorum, eminim bizim mactan daha heyecanli olur, kaybeden gumluyor.
Evet, manisa gecen mac kazandi uzun aradan sonra, bursa-manisa siki mac olucak.

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Murat Abi sen bu hafta sonu kendini NBA'ye baseball'a ,cocuklara, piknige bort bocege ver, hafta sonunu ziyan etme.

Totemini mi yiyelim, "Trust"ini mi yiyelim, hangisi?! :D Sen zaten FB maci sonrasi, "bir daha da Orkun'u elestirirsem n'oolayim" gibisinden bir laf edip, yine de unutmustun lafini, ama, herkesin hafizasi oyle "balik" cinsinden degil tabii!
Serif Halimler wrote:Ben akintiya kar$i kürek cekmeye devam edip gazi vereyim, belki faydasi olur (gerci gecen hafta olmamisti).

Son alti maci alip $ampiyon olacagiz.

Sivas - BJK, berabere
FB - Kayseri, berabere

eh bizde kazanacagiz.
nasil senaryo ama, Polyanna gibiyim bugün.
Ilginc bir zenaat bu Polyanna'cilik canim?! :D Rakiplerin (hele de ucunun birden) puan kaybedecegine senin kadar emin olmasam da, gecen hafta Topal'in oyundan cikarildigi noktadaki ve mac sonrasindaki umutsuzlugum, karamsarligim hic bir neden olmadan yerinden gitmis, ve yerini yine bir umut kaplamis. Hatta hatta, Murat Agabey'in dedigi hesap, isini ciddiye alan bir teknik kadro, ve ruhunu ortaya koyan bir takim beklentisi var icimde nedense ... (Komikim netekim... :D Lincoln'un korner toplarini filan bir soyle ciddiyetle yerlestiriyor olmasindan, veya FB'nin galibiyetinin memlekette boyle buyuk olay yapiliyor olmasinin bizimkilere arti hirs nedeni olabileceginden filan nem kapabiliyorum, umut adina!?)

11 denememizi de yapalim:

Code: Select all

Aykut 

Emre      Servet    Volkan

Lincoln   M.Topal   Arda

Umit      Nonda
Yok, sag kanadi unutmadim... :) Okan/Barusso/Hasan/Baris/Serkan'dan ikisini de oraya yerlestirelim diyorum form durumuna gore... Ozellikle bek tarafi "deneme" seklinde olacagi icin (farkindayim denemelerden gına geldi hepimize ama, her halukarda Sabri'den kotu olmaz diyorum) secenekleri bol tutmus oldum... :)

Baslik yazima da, 5 Resmi Site linki ve hakemleri de eklemis oldum...
Özgür

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Bu macta da buyuk hakem hatalari, GS leyhine penalti, sacma sapan kararlar bekliyorum. Hakem Kuddisi Muftuoglu. Bu is boyle.. Cok agladilar alin size biraz emzik diyecekler.

Filler tepinir, cimenler ezilir. Ozlu ve guzel atasozlerimizden.

Ozan Ersoy

Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Ozan Ersoy wrote:Bu macta da buyuk hakem hatalari, GS leyhine penalti, sacma sapan kararlar bekliyorum.
Ozan Ersoy
Ozan, elinden bal damliyor :)

Saka bir yana, artik bu noktadan sonra, bence futbolcular icgudusel olarak, yonetimin, taraftarin, ve de yeni gelecek antrenorun gozune girebilmek icin yapmalari gereken gorevin uzerine cikmaya calisacaklar. Her hattiyla kontrolsuz saldiran bir takim izleyecegimizi dusunuyorum bundan sonra. Tutarsa sampiyonluk, tutmazsa dordunculuk goruyorum ufukta.

Yonetim bir sekilde kendini bu krizin ortasina atti gorevin basina gecer gecmez. Ben asil onlarin bu donemden nasil cikacaklarini, ilerisi icin nasil mesajlar vererek durumu kurtaracaklarini merak ediyorum. Ortam gerilmeye cok musait. Sahsen laf dalasiyla zaman ve prestij kaybetmektense duzgun kararlar alarak gelecek icin umut vermelerini dilerim. Ama iyimser bir beklenti oldugunu gorebiliyorum.

Hakan

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Futbolcular'ın aklı başına gelecek? :D :D

Yarın çok acı bir skor yaşayabiliriz..

Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Şöyle bir kadro fena olmazdı:

Code: Select all

Aykut
Barusso Song Servet Volkan
        M. Topal