Feldkamp istifa etti!

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozan Kaya

Feldkamp istifa etti!

Post by Ozan Kaya »

Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Duyuru: Karl-Heinz Feldkamp

Sezon başından bugüne Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı’nın teknik direktörlük görevini sürdürmekte olan Karl-Heinz Feldkamp, yönetim ve teknik direktör arasındaki fikir ayrılıklarından dolayı istifa etmiştir.

Karl-Heinz Feldkamp’ın istifası Galatasaray Spor Kulübü yönetim kurulu tarafından kabul edilmiştir. Yönetim kurulumuz bu istifayı kabul ederken, teknik direktör yardımcısı Ahmet Akcan’ın da istifasını istemiştir. Yarın oynanacak olan Galatasaray-Gençlerbirliği karşılaşmasında Adnan Sezgin - Burak Dilmen – Nezih Ali Boloğlu ve Cevat Güler’den oluşan ekip görev yapacaktır

Bu sezonun sonuna kadar görev yapacak olan teknik heyet en kısa zamanda belirlenecek ve takımın başına getirilecektir.

Yönetim kurulumuz, bu gelişmenin takımımızı iki kupada şampiyonluk hedefinden geri çevirmeyeceği gibi, hedeflere daha sıkı sarılarak bir kenetlenme ve yeni bir motivasyon oluşturacağına yürekten inanmaktadır.

Karl-Heinz Feldkamp’a ve Ahmet Akcan’a kulübümüze bugüne kadarki katkılarından dolayı teşekkür eder ve başarılar dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü
http://www.galatasaray.org/detay.asp?PI ... rID=304966

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Adnan Sezgin yonetici degilmiyidi? Yoksa ben mi karistirdim?

Eray Tunç

Re: Feldkamp istifa etti!

Post by Eray Tunç »

Ozan Kaya wrote:Tam mac oncesi.
Bence bu bir yönetim hatası. Feldkamp Gaziantep maçından sonra hafta içi bir açıklama yapmıştı ve henüz yönetimle konuşmadığını söylemişti. Olaylara hakim bir yönetimin maçta anormal bir şeyler olduğunu farkedip hemen teknik ekiple toplanması gerekiyordu.

Bu sabah konuşulanlar her neyse, bunların 5 gün önce konuşulması gerekiyordu. Yine de Ahmet Akcan'ın da ayrıldığına sevindim.
Adnan Sezgin'in taktiklerini merakla bekliyorum :)

Ali Kaya

Post by Ali Kaya »

Çok kötü bir haber. Böylece şampiyonluğu ve kupayı unutabiliriz. Şurada 6
hafta kalmış, fikir ayrılıklarını bir kenera bırakamamışlar mı? Hani Kalli
önümüzdeki sezonun hocasını ve oyuncularını belirleyecek ve danışman
olarak hizmet etmeye devam edecekti?

Tek şansımız bu kısa sürede futbolculara pabucun pahalı olduğunu hissetirip
maksimum verim almaya çalışmak. Buda çok zor iş. Bir iki maç olsa neyse, 6
maçlık zor rakiplerle oynanacak bir dönemin bu metodla iyi geçmesi
neredeyse imkansız.

Neyse, şimdi panik yapmadan bu seneyi unutup akıllı bir hoca tercihi yapmak
lazım. Performansına göre yola Adnan Sezgin ile devam edilebilir :) Ummadık
taş baş yarar, demedi demeyin :)

Ali Kaya

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Bence de buyuk hata. Uslup bakimindan da zamanlama bakimindan da. Gecen sene sezon ortasinda yapilanlar bu hafta en kritik surecte ve zaman sIkIsmasI altinda yapildi. Kalli istifaya zorlandi.

Son sezonlarda Galatasaray Spor Kulubu cocuklarini yiyen bir canavar mite dondu, Terim, Hagi, Feldkamp. Sanirim seyirci bunu hazmedeyecek, ilk Istanbul macinda buyuk protesto olabilir.

Bu saatten sonra bizim icin en hayirlisi, sampiyonlugu bu hafta kaybedip ASY'de de Fener'den okkali bir yenilgi almaktir. Hazir lig elden gitmisken futbolcu operasyonu da o zaman yapilir belki.

6 hafta sonunda Galatasaray'in yonetimi gercekte kimin ellerinde gorulur.

Ali Kaya

Post by Ali Kaya »

Hagi'nin sezon sonuna kadar takımın başına geleceği söyleniyor. Galiba kanal
24'te son dakika olarak geçmiş. Galiba diyorum çünkü kendim görmedim.

Ali Kaya

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

GS'a en iyi aday bence daha önce GS altyapisinda yer alan Abdullah Avci.
Diger alternatifleri gözum tutmuyor, bosu bosuna para akitmis olurlar.

Feldkamp hastaligini öne surerek istifa etmis, NTV'nin yalancisiyim.

Böylelikle GS'in bir senesi daha gume gitmis oldu, insallah önumuzde ki
sezona daha saglikli bir sekilde gireriz.

Umarim takim simdi Ahmet Akcan'in eline dusmez.

Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

Takımın başına hiç zaman kaybetmeden dünyaca takdir gören ve takımda ki herkesin isminden bile çekineceği bir adam teknik direktör olmalı, yoksa Beşiktaşın haline düşmemize ramak kaldı.
Galatasaray,
imkansızı olağana çeviren ruh....

Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Sabahın köründe tribünden biri arayınca eyvah dedim haliyle: "Kalli istifa etmiş!"

Tahmin ediyorum ki kadroya mudahele etmek istediler, o da kabul etmedi. Bu arada Kalli'nin Hoca önerilerin kabul görmemiş olması da mümkün.

Tabi hatanın büyüğü kariyeri boyunca 1,5 yıldan fazla aynı takımı çalıştırmayan, yıllardır hocalık yapmayan, sağlık sorunu olan adama takımı 3 yıl boyunca teslim eden yönetimdedir. Kalli'nin genel olarak yaptıklarından ise memnunum! Ama bence de zamanlama feci oldu. Dereyi geçmeye ramak kalmıştı, boğulmayız umarım :(

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Ufuk Sezekkaplan wrote:Son sezonlarda Galatasaray Spor Kulubu cocuklarini yiyen bir canavar mite dondu, Terim, Hagi, Feldkamp.
Boyle bir kural var ise Hakan Sukur'u takimin basina koysunlar. Sabri de yardimcisi olsun.

Nedir bu TD'lerin GS'nin baskan degisikliginden cektigi. Demek ki TD'ler teknik isleri biraz kafalarina gore yurutmeye gorsunler, kafalarina bir mazbata iniveriyor. Boyle ortamda daha cok bekler GS taraftari alt yapi vs projelerini.

Ali Kaya

Post by Ali Kaya »

Bu haberin doğru olmadığını umuyorum. Denizli'ye teklif götürüldüyse
yönetim'de acilen istifa etmeli!

http://www.stargazete.com/index.asp?haberID=151063

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Her işte bir hayır vardır deyip kendimi avutayım :lol:

Yılmaz vural gelsin bari :lol:

Show must go on.....

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Sampiyonluk,SL'ne katilma,ve Turkiye Kupasi mucadelesi devam ederken boyle bir karar alinmasi bence cok olumsuz.Yonetimin bu konuyla ilgili mantikli bir aciklamasi olmasi lazim.Bakalim futbolcular sezon sonuna kadar yarisi goturebilecek mi?(hic sanmiyorum,ama umarim yanilan ben olurum)
nefvakfi.org

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Fikir ayrılıkları vardı diyorlar.
Bahri Havadır'a göre yönetimin Götz'ü getirmek istemeyip başka hoca adaylarıyla görüşmesi Feldkamp'a bu kararı aldırmış.
Havadır'ın söylediğine göre Zaccheroni'nin yarınki Gençlerbirliği karşılaşmasında tribünde olması ihtimali varmış.
Hani sezon sonunda gelecek senenin hocasını da Feldkamp efendi atayacaktı ya... O iş de yattı demektir. İyi oldu.
Kalan 6 haftayı Abdullah Avcı ile geçiştirebiliriz.
Hatta bana sorarsanız yeni sezonda bile devam etmemiz gereken kalitede bir hoca.
Fakat şu işe bakın... Kalli yine bildik vefasızlığını yaptı ve sezonun sonuna ramak varken, bana müsaade deyip çekip gitti. Alışkanlığıdır. Daha önce Galatasaray'ı ve Beşiktaş'ı nasıl bırakmıştı?
Güvenir misin bu adama, oh olsun.

VE FATİH ALTAYLI'NIN YAZISI:
(...)
Dışardan doğru düzgün birini hemen bulmak mümkün değil.
En azından zor. Sezon ortası olunca zor.
Zaten getirsen de, takımı tanıyacak, ligi tanıyacak, şampilonluk gider.
Şampiyonluk gitmesin diyorsan tek çare içerden biri.
Ligi bilen, takımı bilen, Galatasaray’a yakışır biri.
Akla gelen tek isim Mustafa Denizli.
Ama o da sezonun sonunda böyle bir görevi almaz.
Çünkü Galatasaray’ın yeni sezon hocası belli.
Gelen her kim olursa olsun, bu sezonu tamamlayıp gidecek.
Yeni sezonda ise takımın başında Hollandalı Van Gaal olacak.
Yönetim “Anlaştık” diyor.
Hayırlısı.

Post Reply