Abdullah Avci yeni TDmi?

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Yöneticiler olmasaydı futbol ne güzel yönetilirdi.
Tuttum bizim yönetimin ilk icraatını.
Fakat ben Abdullah Avcı'ya yanıyorum. Adamın duygularıyla oynuyorlar G.Saray'a alacağız diye, sonra kullanılmış mendil gibi buruşturup atıyorlar.
Sezon sonuna kadar takımının başında kalacakmış.
Bu demek oluyor ki, sezon sonunda arkadaş yengen.
Abdullah Hoca şafağı saymaya başlamıştır şimdi.
Kalan 5 hafta için benim yönetimimize bir önerim var...
Getirsinler Yılmaz hocayı.
Adamın içinde ukde var. Üç büyüklerden birinin başına geçsin de rahat ölsün bari.
Şampiyonluk yolunun en kritik maçı kiminle? Fener'le. Yılmaz Hoca her yolunun düştüğü takımda kimi yenmesiyle ünlü? Fener'i. Geri kalan maçlar bir şekilde atlatılır zaten.
Öyle anlaşılıyor ki kalan 5 haftaya Cevat Güler bakacak... Yemezler. Hakan Şükür, Florya'da hocalar varken orada paşalık yapan adam, ortalıkta kimse yokken rahat durur mu?
Hakan Şükür'ün takımı motive etmesini ya da hizipçilik yapıp herşeyi bozup atmasını izleyeceğiz.
Hakan Şükür'le nurlu ufuklara...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Demek Avci isi olmamis, Hayret dunku kopan yaygaray gore oldu idi. Takimi Hakan yonetsin olayini da bilemem. Bence Polat yonetsin.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ali Gursel wrote:GS'da Canaydin doneminin en uzucu hatirasi GS'in teknik direktorlerinde sebat eden bir klupten zirt pirt yonetim sacmaligi ortmek icin TD degistiren klup olmasi bence. Kotu oyuncu transferini, futbolda basarisiz olmayi falan anlarim, kimse surekli basarili olmuyor, ama yonetim ayibi ortmek icin hoca getirip yollamayi, her sene sezonun bir kismini hoca yollanacak tartismalari ile gecirmeyi anlamam.

FT'nin getirilisi belli ki futbol olarak hata idi, ama herkesin yapabilecegi bir hata idi, buyuk cogunluk arkasindaydi, anladik. Ardindan Hagi, Gerets, Kalli hep ya getirilisi yuksek riskli ya yollanisi sacmasapan olmus hocalar.

GS'in derdi gunluk basari, bu senenin hocasi falan olamaz. GS'in derdi oyuncularina ve disariya X isimli hocayi getiriyoruz, bu hoca burada kaliyor, kararlar onun demek olmali. Ha, X ismini secerken de adamin 110 yasinda olmamasi, daha once benzer kluplerde (bu Real Madrid demek degil, bazi rakip takim taraftari gibi kendimizi sasirmayalim, IV Murat fikarsindaki gibi bir kadeh ictiler, biri sultan oldu oburu veziriazam, bir tane daha icerlerse biri Allah olacak oteki peygamber hesabi, Avrupa'da tur atladik, dunya bizi konusuyor hezeyanlarina kapilmadan yani) basarili olmusbir hoca olmali. Hagi bu yuzden uygun degildi, Abdullah Avci'dan da emin degilim. Bir de genel olarak uc buyuklere karsi takimlarini iyi oynatip diger maclarda sacmalayan Anadolu klubu hocalarina suphe ile bakiyorum be genelde (Yilmaz Vural sendromu). Avci'da da maalesef bu var biraz.

Benim tercihimbasini Kalli kadar sallayacak (yani iplemeyecek), GS'a uzun soluklu bakabilecek Avrupali bir hoca olur. Mourinho, Capello falan diye dusunmeye gerek yok, duzgun bir hoca gelsin, yonetim arkasinda dursun yeter. Abdullah Avci da GS'i cok istiyorsa gelsin yardimcisi olsun. Yok yardimciligi begenmiyorsa gitsin Belediye ile uc buyuklerden puan alip, OFTAS'a catlayip ne yapsam da ilk 8e girsem hesabi yapsin. Kalli'nin yardimcisi olmayarak bu sene kacirdigi firsati anlyacak kadar kafasi calismiyorsa GS'a TD olmasin zaten. Takim simdi onundu, bir sezonu birlikte gecirmis olarak.

Hakan sezon sonunda ayrilacaktir. Kendisini cok sevip takdir ediyorum, dogrunun bu oldugunu gorecektir diye umuyorum. Ha, yerine kim alinir, onu da merakla bekliyorum.

Sabri kiralik ya da toptan yollanmali, muhtemelen toptan. Belli ki ogrenme konusunda sorunlu, ceza versin donup ayni kazliklari aynen tekrarliyor. Alt yapidan gelmis olmasi benim icin de onemliydi ama dun yaptigi penaltidan sonra yeter artik.

Bir de tabii bu klube yapilaca en onemli hizmet Carrusca'nin yollanmasidir, umarim sayin Polat b konuda kendi hatasini temizlemeyi basaracak dirayeti gosterir. Gitmiyorsa da Sivas, Antep, Konya gibi Arjantinlilerin ozellikle rahat ve huzur bulabilecegi bir mekana kiralanmasi tercihim olur.

Nonda oynamak istiyorsa kalmali, Bouzid'e de tesekkurler ve yolun acik olsun, Song ile isimiz zaten bitti galiba, yani yine bir stoper arayisinda olacagiz yedek dahi olsa.

Barusso'ya bakmak lazim diye dusunuyorum, belki zaman icinde cok faydali olabilir.

Hasan Sas konusu zor, ama korkarim onu da yollamak gerekecek.

Okan, Ayhan da zor konular. Ayhan'in sezon basi formunu dusununce sakatlanmasina uzuluyor insan. Okan da son iki-uc mac birseyler gosterdi. Ayrica Baris ve Serkan mesela Topal gibi formayi bagira bagira kazanmadilar, yani hala belli degil ne olacaklari, onlara guvenip Ayhan-Okan yollanirsa yolda kalabiliriz.

Linderoth donecek seneye, su sekilde dusunmeye baslardim:

-------------------------Aykut-----------------------------

Ugur------------Servet-----------Emre--------------Volkan

-----------------------Linderoth-------------------------------

Baris-------------Topal-----------Lincoln----------------Arda

-------------------------Karan (Nonda)----------------------

Topal'in hucum yonunu gelistirmeye baslamasi icin iyi firsat olur, Baris ve golcu mevkilerinde ciddi iyilestirme olabilir. Cok arzu edenler yabanci kaleci de alabilirler.

Ali
ilk 11 de dahil kelimesi kelimesine katiliyorum... baris ve karan yerine mimkunse transferde dahil

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

RESMI SITE:

Aslanlarla Devam
Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu 7 Nisan 2008 tarihinde toplanarak Karl-Heinz Feldkamp'ın istifasından sonraki durumu değerlendirdi ve oybirliği ile mevcut teknik heyetle sezonu tamamlamaya karar verdi.

Bu kararın alınmasının arkasında, başta Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, teknik heyet ve futbolcuların hem Türkiye Kupası'nı hem de Lig Şampiyonluğunu kazanmaya kilitlenmeleri, birlik ve beraberlik içinde Galatasaray ruhuna sarılmaları bulunuyor.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu ortaya koydukları profesyonellik anlayışının ve yürekli tavırlarının sonuna kadar arkasında olacağını açıkladı.

Bu arada Galatasaray Spor Kulübü yönetimi Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek bir Galatasaray'ın hocası olabilecek adaylarla görüşmelerini sürdürüyor.

Galatasaray Spor Kulübü
İletişim Koordinatörlüğü
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Biricik wrote:RESMI SITE:

Aslanlarla Devam
...
Bunun disinda bir secenek var mi idi bu cesur kararin alinmasinda emegi gecenleri alkislatacak. Bir iki ucuz alternatife bakildi ki bunlar da Amerikalilarin dedigi "care-taker" seklindeki bir gorevi kabul etmediler.

Sanki ligden ve kupadan cekilme yerine biz vurusarak kumandansiz bile olsa olume haziriz diyen birlik gibi olmus bu aciklama. Niye bu kadar dramatize edilmis anlamak zor. Iki cumle ile GS sezon sonuna kadar TD pozisyonunu doldurmak icin yapilacak arayistan vaz gecti ve bu konuda yapilacak her turlu haber asilsizdir, kamuoyu ile taraftarlarimizi aldatmak amacini gutmekte olacaktir. Ligin bitiminden sonra yeni hocamizi belirleyecegiz.dersiniz ve olur biterdi bu kadar caz yapmadan.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Cengiz Akgun wrote:
Murat Biricik wrote:RESMI SITE:

Aslanlarla Devam
...
Bunun disinda bir secenek var mi idi bu cesur kararin alinmasinda emegi gecenleri alkislatacak. Bir iki ucuz alternatife bakildi ki bunlar da Amerikalilarin dedigi "care-taker" seklindeki bir gorevi kabul etmediler.

Sanki ligden ve kupadan cekilme yerine biz vurusarak kumandansiz bile olsa olume haziriz diyen birlik gibi olmus bu aciklama. Niye bu kadar dramatize edilmis anlamak zor. Iki cumle ile GS sezon sonuna kadar TD pozisyonu doldurmak icin yapilacak arayistan vaz gecti bu konuda yapilacak her turlu haber asilsizdir.ve kamu oyu ile taraftarlarimizi aldatmak amacini gutmekte olacaktir. Ligin bitiminden sonra yeni hocamizi belirleyecegiz.dersiniz ve olur biterdi bu kadar caz yapmadan.
Alternatif ancak onumuzde ki senenin yardimci antrenorunu belirleyip onu 5 macligina TDlige getirmekti - ama o zaman da yeni gelecek yabanci TD'ye dayatma olacakti... Artik otokontrol usulu takimi "abiler" yapip taktigi belirleyecekler. Nonda'da artik bavulunu toparlamaya baslamistir herhalde. Hic belli olmaz - GS sans eseri yepyeni bir konsept bulmus olabilir --- TD free takim anlayisi, herkes kendinden sorumlu, takimi oyuncular oybirligi ile kurup, taktigi belirleyecekler :lol: bakarsiniz tutuverir...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote: Alternatif ancak onumuzde ki senenin yardimci antrenorunu belirleyip onu 5 macligina TDlige getirmekti - ama o zaman da yeni gelecek yabanci TD'ye dayatma olacakti... ...
Evet zaten ben de Avciya bunu goturduler o da baska kapiya dediginde bu is bitti. O yuzden de bu cesur karari verdiler demek istedim. Sanki bu saatte alele acele kimi bulacaklardi. Hakna Unsal'i mi Bulent Korkmaz'i mi. Bunlarda zaten bes maci oynayalim ondan sonra onumuze bakar dusunuruz lafina gelecek adamlar degil. Tek yapilacak bu is sizlerin gordugu beyaz sakalli adam ile idare etmek olcakti onlar da bu cesur karari verdiler.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ali Gursel wrote:
Linderoth donecek seneye, su sekilde dusunmeye baslardim:

-------------------------Aykut-----------------------------

Ugur------------Servet-----------Emre--------------Volkan

-----------------------Linderoth-------------------------------

Baris-------------Topal-----------Lincoln----------------Arda

-------------------------Karan (Nonda)----------------------

Topal'in hucum yonunu gelistirmeye baslamasi icin iyi firsat olur, Baris ve golcu mevkilerinde ciddi iyilestirme olabilir. Cok arzu edenler yabanci kaleci de alabilirler.

Ali
Herkes nasil da 4-5-1 ci (cift on libero tek santrafor) oldu ama. Ee uzun yillar boyle Terim'in, Gerets'in en sonda Kalli'nin maceraci hucuma yonelik futbolu keyif verdi vermesine de sonuc vermedi, degil mi? Adrenalin hat safhada haticenin kalcalari gorunce ama netice kocakari kivaminda.

Senelerce burada nasil da savas verdik 2 on liberosuz bu is, bu takimlarla olmaz diye... Ama senelerce "GS boyle korkak futbol oynamaz, GS defansif oynayamaz, GS cart curt" dene dene kendimizden bile suphe eder olduk. 4-5-1'in savunma canakkale gecilmez olmadigini bile anlatamadik. 6 sene gecti. Vay be... 6 kayip sene. Simdi tabii takkeler onumuze koyuldu vakit geldi. Rakip 4-5-1 le ceyrek finalllere kadar ciktiktan sonra fazla tartismaya bile gerek kalmadi.

Aslinda biliyorsunuz bu takimi kimin en iyi oynatacagini ama dil varmiyor soylemeye. Lincoln simdinin Sergen'i, Hagi'si olur, onun gonlunu hos tutar, sirtina mantosunu koyar, Servet'i Emre'yi gol yemeyen adam gecirmeyen savunma yapar, on liberolari rakibe kene gibi yapisir, nefes aldirmaz, kanatlar calisir, bir suru gol atar, GS CL'de tur da atlar, puan da alir.

Neyse... O tren de gecti, surelim lokomotifimizi bor istasyonuna. Insallah yeni gelen hoca akilli, saglamci, neticeci, az ekmekle cok kofte yapan bir hoca olur da GS'in futbol takimi biraz kasayi doldurmaya baslar.

Ozan Ersoy

İzi Ergil

Post by İzi Ergil »

Aslinda biliyorsunuz bu takimi kimin en iyi oynatacagini ama dil varmiyor soylemeye. Lincoln simdinin Sergen'i, Hagi'si olur, onun gonlunu hos tutar, sirtina mantosunu koyar, Servet'i Emre'yi gol yemeyen adam gecirmeyen savunma yapar, on liberolari rakibe kene gibi yapisir, nefes aldirmaz, kanatlar calisir, bir suru gol atar, GS CL'de tur da atlar, puan da alir.
Son yillarin en agir hatasi Lucescu yu gondermekti.Eski yonetim dakika 1 hata 1 ile baslamisti isine.Beni de Lucescu hayalleri almisti Kalli ve takim arizalanmaya baslayinca ama ufukta oyle bir umut gorunmuyor.
ve ek olarak evet 4-5-1 defansif filan olmak zorunda degil.Dengeli yardimlasmali, blok halinde hucum yaparsaniz bu sistemle orta saha oyunculari da bol gol bulur(kapasitesi olan bulur diyelim). Parlak zamanlarinda G.S orta sahasi hem defansta hem ofansta kabus gibi cokerdi rakibin basina simdi tam anlamiyla yeller esiyor.Yillardir orta sahaya bakiyorum bana bir bos gozukuyor :)

Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Bu is benim agrima gitmeye basladi. Potada olan bir takim kendi yonetimi tarafindan bu kadar kotu yonetilir, caresiz birakilir. Yuru be kocum arslaninm ile takim sampiyonluga motive ediliyor, yapici hicbir cozum yok, o zaman yonetime ne gerek, o muhessede olmasin zaten bir etkinlikleri yok. Umit dalacak, Lincoln vuracak, bizde cekirge misali sicrayacagiz. Galatasarayin icinden elestiri olmuyorsa , muhtelen moral bozulmasin, yoksa herkes nefesini tutmus bekliyor. Risk alinirda, bunun bir olcusu olmali.
Kemal Bakircioglu

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Salih Bora wrote:Yöneticiler olmasaydı futbol ne güzel yönetilirdi.
Tuttum bizim yönetimin ilk icraatını.
Fakat ben Abdullah Avcı'ya yanıyorum. Adamın duygularıyla oynuyorlar G.Saray'a alacağız diye, sonra kullanılmış mendil gibi buruşturup atıyorlar.
Sezon sonuna kadar takımının başında kalacakmış.
Bu demek oluyor ki, sezon sonunda arkadaş yengen.
Abdullah Hoca şafağı saymaya başlamıştır şimdi.
Kalan 5 hafta için benim yönetimimize bir önerim var...
Getirsinler Yılmaz hocayı.
Adamın içinde ukde var. Üç büyüklerden birinin başına geçsin de rahat ölsün bari.
Şampiyonluk yolunun en kritik maçı kiminle? Fener'le. Yılmaz Hoca her yolunun düştüğü takımda kimi yenmesiyle ünlü? Fener'i. Geri kalan maçlar bir şekilde atlatılır zaten.
Öyle anlaşılıyor ki kalan 5 haftaya Cevat Güler bakacak... Yemezler. Hakan Şükür, Florya'da hocalar varken orada paşalık yapan adam, ortalıkta kimse yokken rahat durur mu?
Hakan Şükür'ün takımı motive etmesini ya da hizipçilik yapıp herşeyi bozup atmasını izleyeceğiz.
Hakan Şükür'le nurlu ufuklara...
Bazi acilardan katilmiyorum, ama ilk cumle cok dogru. Yine de aslina bakarsan bizim takim kadar da yonetimsizini bulmak zordur, Istanbulspor'un basinda bile iyi kotu bir TMSF var :D

Katilmadigim nokta Abdullah Avci'nin durumu. Ben tam tersine AA'nin bu isten menfaat saglamaya calistigini ama pazarligin dalagina degdirdigi icin isi yuzune bulastirdigini dusunuyorum. Burada kim kimin adini kullandi ? AA, Galatasaray'a adi gecmesi sayesinde marka degerine en az 1-2 milyon Euro katki saglamistir. Profesyonel adamlar bunlar, o kadar da depresyone giriversin.

Adnan Polat neticede iyi bir is adami. Kafasinda muhtemelen yuksek profilli bir hoca ile 2009'a baslamak var. Son 6 hafta icin elinde yeterli aday yok ve kimse emanetci olmak istemiyor. O sebeple mevcutlarla cepheyi tahkim etmeyi secti.

Ha bu arada Ismail'in cok net bir tespiti var, Cevat hoca oyun icindeki tum degisiklikleri zamaninda yapti, neredeyse tum mudahaleleleri dogruydu. Bu yastan sonra Turk futbolu yeni bir yildiz da kazanabilir, saha kenarindaki durusu, mac sonrasi konusmalari ile de cok cool, guven verici, konuya hakim bir portre cizdi.

Belki bir ayrinti ama yardimci hoca oldugu icin maci kenardan esortmanla izleyip, mac sonunda kameralar karsisina kravatla cikmasi da temsil acisindan cok olumluydu.

AA'ya muhtemelen 6 hafta takimi idare et, gelecek sezon icin sonra konusalim dendi. AA da yine muhtemelen bunun yerine dogrudan 2.5 yillik kontrat istedi. Ama kimse gibi o da bu son 6 haftaya bir garanti veremedi. Egosu yuksek oldugundan da (bu egolari hangi vakitte yukseltiyorlar o da ayri konu) gelecek sezon icin de kimsenin altinda veya yaninda calismak istememistir.

Scala gelmeden once Besiktas'i gecici bir donem icin Fuat Yaman calistirmisti, Scala gelince yardimcisini olmasini teklif ettiler. Henuz yardimci antrenordu, kabul etmedi.

Canakkale Dardanel'e gitti. Sonra belki Antalyaspor'u falan calistirmistir. Simdi kimbilir nerede? AA da oyle olacak bu gidisle.

Yilmaz Vural mi? Ankara'da sahada adam doven, Antalyaspor'u kume dusurup Ahmet Cakar'in programinda intiharlara kalkan bir showman o, bu saatten sonra ben onu amatordeki Goztepe'min basina istemem.

Boylesi belki iyi olmadi ama o kadar cok hata yapildi ki artik yapacaklari hata da kalmadi. Dedim ya benim yildizim Cevat hoca. Bu krizi atlatirsak birinci amil o olacaktir.

Bu arada sizce Canaydin kalsaydi, Kalli gider miydi?

Harun Demirci

Post by Harun Demirci »

Aklıma LOW geldi. Tam emin değililim ama, sanki stutgarttamı ne yardımcı antrenorken teknik director rahatsızlanıp o geçmisti basa.

Cevat Hoca takım sende son 5 macta....Bir surpriz ne guzel olur..

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Murat Biricik wrote:
Sn. Polat ve yonetimi, programlarinda acikladiklari gibi,gerekli adimlari atabilirse en az 4 sene yonetimde kalabilirler.

Bu zaman dilimi icerisinde,futbol takimlarimizi en iyi sekilde calistirip gelecege hazirlayacak bir teknik ekip lazim.Mesela,Didier Deschamps td olarak calisir ve genc takimlarin basina da ,kendisinin iyi tanidigi ve calisabilecegi ,Clairefontaine'den bir antrenor getirebilir.Zaten GS'in, iyi olduguna inandigim, bir ozkaynak duzeni var.Onemli olan bu duzeni mukemmellestirmek.Bir de bunlara ek olarak, ozellikle yabanci oyuncularin transferinde isabetli secim yapabilmek icin iyi bir scouting sistemi kurmak.
Patron, selam. Yonetim Didier Deschamps i arti genc takimlarin basina da Clairefontaine'den bir antrenor getirebilirse sapka cikaririm. Bence super bir is yapmis olurlar. Van Gaal i da ben Ali Gursel in gelmeyecekler listesine ekleyebilirim. Barcelona, Ajax kariyeri olan bir TD ye Ingiltere, Hollanda, Ispanya ve Almanya dan yiginla teklif gelecektir.

Nonda, Deschamps in Monaco daki as oyuncusu. Birinci sinif, genc bir santrafor a para sayamayacagimiz dusunuldugunde Nonda-Deschamps bir artimiz olur. Ikincisi Monaco nun kadrosu bircok yildizi bunyesinde barindirdi. Deschamps bunlari hem iyi idare etti, hem yuksek verim aldi. Bu kadroya takim oyunu oynatti. Yanlis hatirlamiyorsam Deschamps in oynattigi oyun sistemi yuksek tempolu, kontrollu ve kanat hucumlarina dayanan bir tarz. Guily olsun, Fransiz Milli takimina verdikleri diger oyuncular-yildizdan ote- sistem oyunculariydi. Eger gelirse ben ozellikle Arda nin kanatta yildizlastigi, Cafercan nin, kanadini ileri geri kullanan Ates in, Oguz Sabankay in 18lik kadroda yavas yavas yer alacagi bir surec beklerim. Iyi bir yabanci kaleci transferi, Song un kalmasi yada yerine yabanci bir stoper bulunmasi ile transferi kapatip onumuze bakariz.

Elimizdeki kadroya ve kiradaki genclerin futbol tarzlarina uygun, yeni yapilanmanin hizlanarak devam edecegi bir surec olur. Cok cok da iyi
olur.
Patron selam,

GS'da koklu bir degisim istiyorum,ahpab-cavus iliskilerine bagli olmayan bir sistem.Ozellikle,genc takimlardaki oyuncularimizin psikolojik,fiziksel ve oyun anlayisi olarak daha iyi hazirlanabilecegini dusunuyorum.Bunun icin de boyle,yukarida yazdigim gibi, radikal bir adim atmamiz gerekir.Gerceklesir mi?Fazla ihtimal vermiyorum ama 1% de olsa sans var.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Her nedense gaylere ve lezbiyenlere duyduğu sempatiyi başka hiçbir canlıya duymayan, onları savunduğu gibi kimseyi savunmayan dedikodu yazarı, tuhaf isimli şahıs, TD arayışlarımızı yine mesnetsiz tarikat bağlantılarıyla bulandırmaya çalışmış! Felkamp gelir aynı muhabbet, Felkamp gider aynı muhabbet, yuh artık yani sen kimi kandırıyorsun köşeli fatih ürek?

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Ufuk Sezekkaplan wrote:...
Yilmaz Vural mi? Ankara'da sahada adam doven, Antalyaspor'u kume dusurup Ahmet Cakar'in programinda intiharlara kalkan bir showman o, bu saatten sonra ben onu amatordeki Goztepe'min basina istemem.
Şaka yaptım zaten.
Bunlar için "seyyah antrenör" diyenler var. Çok doğru.
Ellerinde bavul, kulüp kulüp gezen, sezon başında çalıştıracak takım bulamayan, sezon sonlarındaysa hiç boşta olmayan adamlar bunlar.
E.Arıca, Y.Vural, S.Aybaba, H.Karaman...
Yabancılardan Werner Lorant ve Saffet Susiç. (Bu Lorant denen çapsızın b.kunda boncuk mu var nedir, kariyerinde on yıllardır hiçbir başarısı olmadan Türkiye'de takımlarımız onu el üstünde tutuyorlar)

Post Reply