Serefsiz Turk Futbol Basini (HEPSI IYISI YOK)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Para miktari soylenmedigine gore , baska avantajlarda var. 4 milyon dolar degildir bence. 3-8 milyon euro arasi tahmin ediyorum sadece isim icin. Gerci tabii bunun icine daha forma reklami, sponsorluk, banka garanti destegi vs.. girer. Toplam 10-15 milyon dolar/yil olabilir.

Sportif As'nin birlesmesinden once temettuye gidecek bolumu yuzunden baska formuller vardir. Ustelik sportif AS'nin icine girdigi seyde borsaya bilgi verme zorunlulugu var Ortada zannedilenden cok daha komplike ve cok yonlu bir anlasma var. Adamlar bence rakipleri Vodafo'nun onune gecmek icin kesenin agzini actilar. Dogan Grubuna Smart ve GSTV, Ulkerede Cafe Crown icin pacayi kaptirmasaydik daha iyi olurdu.

Dogen Grubunun homurdanmasi, Telekomun reklam butcesinin bir kisminin GS'ye kaydirilmasindan(Gitti Dogan Medyanin payi) olabilir, GSTV icin 3-5 yil sonra GS'nin elinin gucleniyor olmasindan olabilir, veya Yakupla Ertugrulun kotu niyetide olabilir.
NO ADNANS, NO CRY !!

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Simdi bu haberin zamanlamasina bakin siz.

MİLLİ FUTBOLCUDAN AYRILIK SİNYALİ!..
06 Ağustos 2008 16:59

"Ocakta gideyim siz de kazanın"

G.Saray'ın başarılı savunmacısı Servet Çetin'den sarı-kırmızılı yönetime mesaj var. Geçen sezon ligdeki ve EURO 2008'deki performansıyla önemli kulüplerin dikkatini çeken Servet, yönetimle yaptığı görüşmede "Kariyerimi Avrupa'da sürdürmek istiyorum. Şimdi olmadı ama devre arasında gitmeme izin verin" dedi. Galatasaray'da sadece bir sezon futbol oynamasına rağmen taraftarların gönlünde taht kuran Servet, yöneticilerle yaptığı görüşmede şunları dile getirdi:

"SÖZLEŞMEM BİTECEK"

"Galatasaray forması giymek bana gurur veriyor. Ama her futbolcu gibi benim de gönlümde Avrupa yatıyor. Sizin de bildiğiniz gibi ciddi teklifler geliyor. Şimdi yollamadınız ama Ocakta gitmeme izin verin. Zaten sezon sonu sözleşmem bitecek. Devre arasında gideyim; hem siz para kazanın hem de hayalim gerçek olsun." (Sabah)
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

Alpay Dedeoglu wrote:Dogan Grubuna Smart ve GSTV, Ulkerede Cafe Crown icin pacayi kaptirmasaydik daha iyi olurdu. Dogen Grubunun homurdanmasi, Telekomun reklam butcesinin bir kisminin GS'ye kaydirilmasindan(Gitti Dogan Medyanin payi) olabilir, GSTV icin 3-5 yil sonra GS'nin elinin gucleniyor olmasindan olabilir, veya Yakupla Ertugrulun kotu niyetide olabilir.
Dogan grubu Digiturk'le kapisiyor, Dogan'a bir krose gelmis cevabini bekliyoruz :D

Bu haberi Hürriyet yazmaz
07 Ağustos 2008 Perşembe 11:10

D-Smart ve Digitürk yine kapıştı. Akşam gazetesi 'bu haberi Hürriyet yazmaz' logosuyla rakibini vurdu.

Akşam ve Doğan medyasının savaşı tam gaz sürüyor. Digitürk ve D-Smart'ın televizyon kapışmasında sıra Akşam gazetesinde.

D-Smart'ın, bazı üyelikler için abone ücreti talep etmesi Akşam'a haber oldu: Geçen yıl 'ücretsiz' diye reklam yaparak kutu sattı, şimdi paralı oldu.

Gazetede çıkan habere göre Loca adlı sinema kanalı kontörlü olarak satılıyor. 'Özel kanallar' adı ile uyduda bedava izlenen kanallar kendi içeriği gibi lanse ediliyor.

Doğan Grubu gazete ve TV’lerin yoğun reklam bombardımanı ile tanıtımı yapılan D-Smart'ın kısa sürede “kutuzedeler” yaratmaya başladığı iddia ediliyor.

Sinema filmi için her ay 20 YTL

Tüketiciler D-Smart’ın SinemaTV kanalını izlemek için şimdi her ay 20 YTL ekstra ödeme yapmak zorunda.

Gazete yine futbol üzerinden reklam yapan D-Smart'ı vurdu. Haberde şöyle deniliyor:

Şimdi de “2012’ye kadar UEFA maçları bizde” diye reklam yapıyor. Oysa maçlar statü gereği açık kanalda ve şifresiz. Yani D-Smart’a gerek yok...

Dogan grubu 2010 'da su ihaleyi alamazsa omur boyu DIGITURK abonesi olucam :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Bugünkü basından.:

Bugün Bitlis'in düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıldönümü kutlamaları yapılmış. Törene Tayyib erdoğan dışında çeşitli devlet görevlileriyle bazı yağcılar katılmış.

Sözkonusu yağcılar diyarbakırlı ve elazığlı olup Bitlis ile ne alakaları var diye düşündüm.

Acaba yağcılık yapıp birşey mi koparmaya çalışıyorlar.

AA'nın haberi:

"Tören,saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Konuşmaların ardından öğrenciler şiir okudu ve halk oyunları gösterisi sunuldu.

Törene, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, bölge illerinin milletvekilleri, Bitlis Valisi Mevlüt Atbaş, Belediye Başkanı Cevdet Özdemir, Emniyet müdürü Fahrettin Coşkun, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile yöneticiler Nihat Özdemir ve Mahmut Uslu da katıldı."

Tayyip nerede, grup yağcılar orada..

Bu yağcıların sanırım hiç işleri yok. Her ilin düşman işgalinden kurtuluş törenlerine katılacak kadar vakitleri çok ki :lol:

Mehmet Gurdal Cetin

Simdi ben bu haberi buraya asayim.Eger dogru cikarsa ozur diler diger tarafa aliriz.Olur mu Halilcim ?

İşte kurtuluş formülü
HALİL ÖZERSarı-kırmızılı kulüp, 70 milyon doları bulan banka borçlarından kurtulmak ve Sportif A.Ş., Futbol A.Ş. birleşmesini gerçekleştirmek için Riva arazisini ipotek ederek Goldman Sachs’tan 150 milyon dolar kredi alacak

Galatasaray, uzun yıllardır içinde bulunduğu, adeta elini kolunu bağlayan mali krizi çözecek formülü buldu.

Sarı-kırmızılı yönetimin sır gibi sakladığı dev projeyi hayata geçirmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiği ortaya çıktı. Cim-Bom büyük plan gerçekleşirse bir taşla iki kuş vurarak başındaki en büyük dertlerden kurtulmuş olacak.

Bir ABD yatırım bankası ile yapılacak anlaşmadan sonra alınacak kredi ile sarı-kırmızılılar, ilk planda yaklaşık 70 milyon doları bulan banka borçlarından bir kalemde kurtulacak.

Galatasaray’ın proje için görüştüğü şirket Goldman Sachs... Dünya çapında bir mali güce ve prestije sahip olan şirket, ABD’nin en önemli yatırım bankalarından biri olarak gösteriliyor. Sarı-Kırmızılı yöneticilerin son iki aydır yaptığı yoğun çalışma neticelenme aşamasına gelmeye başladı.

Anlaşma gerçekleşirse bu şirket, Galatasaray Kulübü’ne 150 milyon dolara yakın kredi verecek. Bu kredinin geri ödemesi çok düşük bir faizle yapılacak ve 10 yıla bölünecek. Karşılığında ise bazı hisseler ile Riva arazisi ipotek edilecek. Böylece Galatasaray bir kalemde can yakan faizler ve tüm banka borçlarından kurtulacak ve sadece Goldman Sachs’a borçlanacak.

Kurtuluş formülünün ikinci ayağında Başkan Adnan Polat’ın en büyük hayali olan Sportif A.Ş. ile Futbol A.Ş.’nin birleşmesi bulunuyor. Goldman Sachs’tan gelecek krediyle projeyi gerçekleştirecek olan sarı-kırmızılılar böylece kambur olarak görülen Sportif A.Ş.’den kurtulmuş olacak.

Eylül sonu bitebilir
Bu projeler yönetim tarafından henüz sır gibi saklanıyor. Kamuoyuna açıklama safhasına henüz gelmedi. (BU HABERI SADECE OZEL INSANLARA SOYLUYORLARMIS :) )

Anlaşma en geç Eylül ayının sonuna doğru bir aksilik çıkmazsa gerçekleşecek. Böylece Galatasaray son 20 yıldır belki de ilk kez banka borçlarından arınacak ve uzun vadede de, Futbol A.Ş.’den kulübe büyük kazanç sağlanacak.

SORU 1 : RIVA'NIN DEGERI NEDIR ?
SORU 2 : BU COK DUSUK MINIMINNACIK FAIZ ORANI NEDIR
SORU 3 : HERKESDEN GIZLI YAPTIGIM ISLERI HABER YAPMASI ICIN,BEN BIR ONUN BUNUN COCUGUNA ANLATMAM SIZ ?
:D
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

Basligi soyle beklerdim,

TRABZONSPOR HAVLU ATTI

INTERNET HABER'de haber olmus, yarin tum basin buna atlar.

Bu arada Hindistan'dan da boksor cikiyormus cok ilginc :shock:

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=152415

Türk antrenörün havlu ayıbı
12 Ağustos 2008 Salı 14:41

Olimpiyat Oyunları'nda boksör Memiş, ringte fena halde dayak yiyince antrenör devreye girdi! Ortaya çıkan görüntü ise...

29. Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 51 kiloda mücadele eden boksör Furkan Ulaş Memiş, Hindistanlı rakibi ile yaptığı maçın üçüncü raundunda 12-3 yenik durumdayken antrenör Cahit Süme ringe Trabzonspor havlusu attı.

Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Caner Doğaneli maçın ardından yaptığı açıklamada, hem havlu atılması hem de havlunun Trabzonspor havlusu olması nedeniyle milli müsabakada böyle bir şeyin olamayacağını belirterek, Türkiye'ye dönüşte konunun sorumluları hakkında soruşturma başlatacağını belirtti.

"Hakemlere çok sinirlendim"
Çin’in başkenti Pekin’de devam eden Olimpiyat Oyunları’nda, 51 kiloda mücadele eden boksör Furkan Ulaş Memiş, ilk turda Hindistanlı rakibine yenilerek elendi.

Müsabakanın ilk raundunu 5-0, ikinci raundunu 9-2 yenik durumda tamamlayan Furkan Ulaş Memiş, üçüncü raundda 12-3 yenik durumdayken, Milli Takım Antrenörü Cahit Süme, hakemlere sinirlenerek havlu attı. Böylece mağlup olan Furkan Ulaş Memiş olimpiyatlara ilk turda veda etti.

Milli Takım Antrenörü Süme müsabaka sonrası yaptığı açıklamada, 3. raundda havlu atmasının istem dışı bir hareket olduğunu belirterek, "Hakemlere çok sinirlendim. Çünkü Hindistanlı sporcunun puanlarınıhemen verirken, Furkan’ın yumruklarına puan vermediler. Havluyu bir anlık öfkeyle istem dışı olarak attım. Bu hakemlerle zaten müsabakayı kazanamazdık" diye konuştu.

Sporcusu Furkan Ulaş Memiş’in henüz çok genç bir sporcu olduğunu ifade eden Cahit Süme, "Tecrübe eksiği var. Fakat zamanla daha iyi olacak. Burada ilk turda elenmiş olsa da 2012 Londra Olimpiyatları’nda mutlaka madalya kazanacağına inanıyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

"Havlunu rengi tamamen tesadüf"

Boks Federasyonu Başkanı Caner Doğaneli, 29. Yaz Olimpiyat Oyunları’nda bugün 51 kiloda mücadele eden Furkan Ulaş Memiş’in, Hindistanlı Jitender Kumar ile yaptığı müsabakanın 3. raundunda havlu atan milli takım antrenörü Cahit Süme ile ilgili bir sorun bulunmadığını söyledi.

Müsabakanın 3. raundunda Furkan Ulaş Memiş 12-3 yenik durumdayken Cahit Süme’nin "bordo-mavi" renkli Trabzonspor havlusu atarak sporcusunun yenilgisini kabullenmesiyle ilgili ortaya atılan spekülasyonlar konusunda AA muhabirine açıklamada bulunan Doğaneli, şunları söyledi:

"Cahit Süme, bizim en güvendiğimiz hocalarımızdan biridir. Kendisi hakkında soruşturma açmam falan sözkonusu değil. Fakat müsabaka sonrası kendisiyle konuştum. Neden havlu attığını sordum. O da bana, Furkan’ı oğlu gibi sevdiğini, 17 yaşındaki bu genç sporcunun ringde zor durumda kalmasını içine sindiremediği için havlu attığını söyledi. Bana göre de Furkan o maçı çeviremezdi. Çünkü çok genç ve tecrübesiz."

Doğaneli ayrıca, antrenör Süme’nin ringe attığı Trabzonspor havlusuyla ilgili olarak da, "Normalde bizim kullandığımız milli takım havluları vardı. Fakat Furkan Trabzonlu olduğu için o havluyu kullanmak istemiş. Zaten Cahit Süme hocamız da Trabzonlu’dur. Müsabaka öncesi sporcunun moralini bozmak istemediği için izin vermiş. Bu olayın Trabzonspor Kulübü ile hiçbir ilgisi yok. Havlunun bordo-mavi renkte olması da tamamen tesadüf" diye konuştu.
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

RESMI SITE HEMEN SILAHINI CEKMIS

13.08.2008 12:31

Kamuoyuna Duyuru

Fanatik Gazetesi’nin bugünkü sayısında Cüneyt Karakaya imzasıyla ve “Lincoln Wolfsburg’ta” manşeti altında yer bulan haber tamamıyla asılsızdır.

Galatasaray’ın her önemli karşılaşmasından önce ve özellikle de maç günlerinde buna benzer asılsız dedikoduları gazete sayfalarına haber olarak taşımayı gazetecilik olarak addetmiyoruz.

Özellikle de Kulübümüzü devamlı olarak izleyen muhabir ve yazarlar arasında bulunmayan bu muhabirin bu tarz girişimlerinin maksatlı olmadığını düşünmek mümkün değildir.

Bu haberlerin gazete sayfalarında yer almasını hoşgörüyle karşılamadığımızı hatırlatır, Galatasaraylı taraftarları kötü niyetli olduğunu düşündüğümüz bu tarz haberciliğe karşı uyarırız.

(KUFREDIN KUFREDIN CIMBOM ICIN KUFREDIN :D )

Galatasaray Futbol A.Ş.
TRUST GALATASARAY
MGC

Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:RESMI SITE HEMEN SILAHINI CEKMIS

Kamuoyuna Duyuru

Fanatik Gazetesi’nin bugünkü sayısında Cüneyt Karakaya imzasıyla ve “Lincoln Wolfsburg’ta” manşeti altında yer bulan haber tamamıyla asılsızdır.

Galatasaray’ın her önemli karşılaşmasından önce ve özellikle de maç günlerinde buna benzer asılsız dedikoduları gazete sayfalarına haber olarak taşımayı gazetecilik olarak addetmiyoruz.

Özellikle de Kulübümüzü devamlı olarak izleyen muhabir ve yazarlar arasında bulunmayan bu muhabirin bu tarz girişimlerinin maksatlı olmadığını düşünmek mümkün değildir.

Bu haberlerin gazete sayfalarında yer almasını hoşgörüyle karşılamadığımızı hatırlatır, Galatasaraylı taraftarları kötü niyetli olduğunu düşündüğümüz bu tarz haberciliğe karşı uyarırız.

Galatasaray Futbol A.Ş.

13.08.2008 15:13
Kamuoyuna Duyuru: Fanatik Gazetesi

Muhabir Cüneyt Karakaya, daha önce birçok kez uyarılmasına rağmen çalışmakta bulunduğu Fanatik Gazetesi’nde asılsız ve maksatlı olduğuna inandığımız haberlerini yayınlamayı sürdürmüştür.

Adı geçen muhabirin bugün yayınlanan son haberi neticesinde Galatasaray Spor Kulübü, Yönetim Kurulu kararıyla, Fanatik Gazetesi temsilcilerine kapılarını kapatmıştır.

Bugünden itibaren Fanatik Gazetesi temsilcilerinin tesislerimize girişleri, takımlarımızla birlikte seyahat etmeleri, her tür röportaj yapmaları, tüm aktivite ve basın toplantılarımıza katılmaları yasaklanmıştır.

Sporseverleri yanıltan, asılsız ve kasıtlı haberlerin son bulması dileğiyle, kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü
Bu yasaklamaların belirli süreler içerisinde uygulanması gerektiğini düşünüyorum. Örneğin bunun gibi bir durumda Fanatik Gazetesi'nin takmla ilişkisi 3 aylığına kesilebilirdi.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Eray Tunç wrote:

Kamuoyuna Duyuru

Galatasaray Futbol A.Ş.

13.08.2008 15:13
Kamuoyuna Duyuru: Fanatik Gazetesi

Muhabir Cüneyt Karakaya, daha önce birçok kez uyarılmasına rağmen çalışmakta bulunduğu Fanatik Gazetesi’nde asılsız ve maksatlı olduğuna inandığımız haberlerini yayınlamayı sürdürmüştür.

Adı geçen muhabirin bugün yayınlanan son haberi neticesinde Galatasaray Spor Kulübü, Yönetim Kurulu kararıyla, Fanatik Gazetesi temsilcilerine kapılarını kapatmıştır.

Bugünden itibaren Fanatik Gazetesi temsilcilerinin tesislerimize girişleri, takımlarımızla birlikte seyahat etmeleri, her tür röportaj yapmaları, tüm aktivite ve basın toplantılarımıza katılmaları yasaklanmıştır.

Sporseverleri yanıltan, asılsız ve kasıtlı haberlerin son bulması dileğiyle, kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü
Bu yasaklamaların belirli süreler içerisinde uygulanması gerektiğini düşünüyorum. Örneğin bunun gibi bir durumda Fanatik Gazetesi'nin takmla ilişkisi 3 aylığına kesilebilirdi.
Harika karar, keske bunu diger kluplerle birlikte yapabilsek, ortak hareket edip, tum taraftarlari bu yalancilara karsi harekete gecirebilsek.

Yavas da olsa tepki basliyor.

Bu gercege, meslegine falan saygisiz grup kendini duzeltmesi gerektigini ne zaman anlar bilmiyorum, ama yavas yavas farkediyorlardir, FB de cok uzerlerine gitmeye basladi, keske ortak cikar olan yerde ortak hareket etmeyi becerebilsek.

Bu arada sure falan belirtmeye gerek yok. Keyfimiz gelene kadar yasaklilar. Boyle carsaf gibi ayalan yazan insanlarin sure falan bilmeye de hakki kalmiyor. Anira anira bir daha yalan yazmayacagiz dedikleri zaman bizimkiler de yasagi kaldirir.

Ali

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Benim anlamadigim sey , Fanatik Dogan Gazetesine ait.
GSTV Dogan Grubunda, hazirlik maclarini lincoln sponsorluguna
karsilik 3-5 sene icin D-Smart aldi. Aydin Dogandan sonra grubun basina gecmesi beklenen Arzuhan Yalcindagin kocasinin erkek kardesi GS yonetim kurulunda. As Baskan Yigit Sardag ise ulkenin onemli medya reklam ajansinin basinda (Bu yuzden zaten klub sert tedbir alma cesaretini buluyor kendinde)

Obur tarafta ise Dogan Grubundan ayartilan birtakim personelle birlikte kurulan FB TV , ozerk bir yayin kurulusu olarak Dogan Medyanin yayin pastasindan caliyor. Buna karsilik Milliyet ve Hurriyet (ozellikle internet grubu) GS aleyhine sistematik ve kotu niyetle yayin yapiyor.

Bu ne salak bir gruptur. Vermisler yilisik damadiyla Ozkokun eline dudugu,
ne kontrol var ne starteji. Yahu sizin bir grup stratejiniz yok mu ? Merkezden yonlendirilmiyormusunuz? Bu konuda bile kendi ozel zevki icin grup cikarina aykiri hareket eden bir yonetici grubu, kendi cikari soz konusu olunca neler yapmaz? Cok merak ediyorum varmi bunlarin bir merkezi auditing ve strateji departmanlari falan.
NO ADNANS, NO CRY !!

Mehmet Gurdal Cetin

İmza cezası

GALİP ÖZTÜRK - SABAH

Galatasaray'da Sabri'nin Steaua maçına yedek başlamasının nedeni belli oldu Yönetim, 24 yaşındaki futbolcuyu sözleşme uzatmadığı için kulübeye yollattı..

Galatasaray'da Sabri Sarıoğlu'nun, Steaua Bükreş ile yapılan Şampiyonlar Ligi maçına yedek başlamasının sırrı ortaya çıktı. 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'ndaki parlak performansını sarı-kırmızılı takımın sezon öncesi kampında da sürdüren Sabri'nin, sözleşme uzatmaya yanaşmaması nedeniyle yönetim tarafından kulübeye çektirildiği öğrenildi.

Galatasaray yönetiminin, teknik direktör Michael Skibbe ile konuşarak, 2008-2009 sezonu sonunda bitecek olan sözleşmesini uzatması için kendisine yapılan "Masaya oturalım" teklifine sıcak bakmayan 24 yaşındaki futbolcuyu 11'de sahaya çıkartmadığı sızan haberler arasında.

Bunu yazan tosun mu oluyor simdi :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Tosun'un haberi başka gazetelerde de var. Doğru olduğunu zannetmiyorum. Ama resmi siteden mutlaka açıklama yapılması gerekir. Yönetim böyle bir halt yediyse biz Skibbe'ye boşuna kızmışız demektir!

Bana pek mantıklı gelmiyor. Neticede sözkonusu futbolcunun adı Sabri! Geçen sene kadro dışı kalmış adama sözleşme imzala diye baskı kurmak garip olur!

Neyse Resmi Site göreve...

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Kamuoyuna Duyuru

Galatasaray Futbol A.Ş.
Bu bildiri 4 gun once cikmis. Simdi birkac saat sonra GS Super Kupa maci oynayacak, Milliyet internet sitesinden haber basligi Nonda tehlikede, cunku PSG ilgileniormus, cunku PSG bakmis ki Nonda daha olmemis, breh breh breh.

http://www.milliyet.com.tr/Spor/SonDaki ... esi&ver=75

Selami GS'in mac saati geliyor, haberi salladin mi? Hayir patron aklima sallama haber gelmedi. Yahu oglum yaz iste, iyi bir oyunculari tehlikede, birisi istiyor de, zaten gecen gun yine basina ayar vermisler, gorsun gunlerini arsiz GS yonetimi, basinin haber uydurma ozgurlugunu ozumseyememis insanlar. Neyse, iyi adamlari kim var, gecen gun de kotu oynadilar, aaa, dur Nonda iki gol atti, onu yaz, gorsunler bak serseriler, evet, evet Nonda'ya biri kanca atmis yaz, oyle Manchester, Real falan degil, inanilir olsun, sonra yalan zannediyor okuyucu, orta ayar ama zengin takim uydur. PSG olur mu abi, Kezman'i soruyorlardi, demek golcu ariyorlar. Afferin ulan, tabii olur, yaz hemen, PSG Nonda'ya takti, Nonda tehlikede de, hemen atalim manseti, gorsunler mac gunu yalan yazma ozgurlugumuze uzanan hain eller nasil kiriliyor, terbiyesiz, basin ozgurlugunu anlamayan zorbalar...

Umarim klup tepkisinde israr eder, bu itler belli ki 13unde yedikleri zilgiti hazmedemeyip savas acmislar. Bir an once FB ve BJK ile konusup topunu kendilerine ceki duzen verene kadar futboldan uzaklastirmak lazim, ta ki sadece antremanlara degil maclara falan da sokulmayana kadar.

Turkiye'de futbolyayinindan pay kapmak icin yirtinip alamadikca da kuduruyorlar, denize dusen yilana sarilir, yasasin Lig TV diyorum.

Ali

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:İmza cezası

GALİP ÖZTÜRK - SABAH

Galatasaray'da Sabri'nin Steaua maçına yedek başlamasının nedeni belli oldu Yönetim, 24 yaşındaki futbolcuyu sözleşme uzatmadığı için kulübeye yollattı..

Galatasaray'da Sabri Sarıoğlu'nun, Steaua Bükreş ile yapılan Şampiyonlar Ligi maçına yedek başlamasının sırrı ortaya çıktı. 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'ndaki parlak performansını sarı-kırmızılı takımın sezon öncesi kampında da sürdüren Sabri'nin, sözleşme uzatmaya yanaşmaması nedeniyle yönetim tarafından kulübeye çektirildiği öğrenildi.

Galatasaray yönetiminin, teknik direktör Michael Skibbe ile konuşarak, 2008-2009 sezonu sonunda bitecek olan sözleşmesini uzatması için kendisine yapılan "Masaya oturalım" teklifine sıcak bakmayan 24 yaşındaki futbolcuyu 11'de sahaya çıkartmadığı sızan haberler arasında.

Bunu yazan tosun mu oluyor simdi :D
Sabri'de o kadar profesyonellik olsa idi, su anda dani alves den dahi iyi sagbekti.
Ayrica Sabri hersey olabilir, ama ayrica gercekten Galatasaray'lidir.

Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Anaaa milliyeti hek'lemişler galiba...

Başlığa bak :shock:

http://www.milliyet.com.tr/2008/08/18/i ... er=9662240

Tek eksik Şampiyonlar Ligi Kupası...

Post Reply