GS Sezon öncesi hazırlık maçları (BURSA - GS 0-0)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Davut Gerçekcioğlu

Post by Davut Gerçekcioğlu »

maçın tamamını izleme fırsatım olmadı, o yüzden takımın son durumu hakkında yorum yapamıyorum. ancak özetlerden izlediğim kadarıyla özellikle nonda hazır bir görüntü çizdi. kendisine gelen topları kullanırken yaptıgı tercihler gayet yerindeydi. yalnız son vuruşlarda beceriksiz değil şanssız olduğunu düşünüyorum, bu şanssızlığını da kısa zaman içinde kırıp takıma çok faydalı olacaktır. özellikle sırtı kaleye dönük çıkardığı akıllıca paslarla geriden gelenleri golle buluşturabilir. geriden gelecek oyuncuların da kewell,arda ve lincoln gibi oyuncular olduğunu düşünürsek bu şekilde çok gol bulabiliriz. nitekim bu maçta da birden fazla örneğini gördük.nondaya gereğinden fazla güvendiğimi düşünebilirsiniz ama bana göre son yıllarda galatasaraya gelen en akıllı santrafor...

BarisCakan

Post by BarisCakan »

Ismail Gezer wrote:
LINCOLN AYRI ÇALIŞTI!..

¤ Maraton

Aydın Yılmaz takımla birlikte yaptığı antrenmanlardan sonra antrenör Cevat Güler yönetiminde özel antrenmanlarla performansını daha üst seviyeye çıkarmak için düzenli olarak çalışıyor.
Oyuncu performansları üzerinde özellikle bireysel olarak çalışma ve takip yapılması hoş. Aydın'ın örneğin özel çalışmalar yapması fark edecektir. Cevat Hoca geçen kış Ümit'i bıçak gibi yapmıştı. Aydın da normal çalışma temposuna döndüğünda sahadaki performansına olumlu yansır inşallah bu emekleri. Ayrıca genç oyuncunun moraline de iyi gelir önemsendiğini hissetmek.

Bu süre içerisinde, zaten olacağı kadar olmuş, hazır, tecrübeli oyuncularla idare edip sonra çalışan makineye ufak ufak ekleyebilirse bazı gençleri Skibbe tercih edilme sebeplerinden birini onore etmiş olacak.

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Zoban Raftik wrote:Mehmet Topal o.
Yorumlar muthis :)
Bu seferki Arda mi herhalde? :)

Image

Gerci, renklerler oynanmis filan hali mi vardir belki ama, esmerce tenli olarak onu secebildim. :) "Artiz" foto cekimlerinde de :), parcali forma bir tek ondaymis galiba.

Oncekini de, dedigim gibi, bilegindeki sargisindan, ve parmagini o sekilde tutusundan, Hakan Sukur'un gol sevinci sanmistim ama, tutturamamisim, bu sefer biraz daha calistim dersime, bakalim tutturdum mu?... :)
Özgür

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Arda'nin resmine bakarken birden bire o yemekte Mehmet Marsan'nin bize aktardigi -beyaz sortlar hakkindaki- dusuncesi aklima geldi Ozgur :lol:

Ne bicim taraftarsin diyeceksin(niz) ama en sol bastaki resimdeki futbolcu kim Allah askina? Mehmet Topal diyecektim ama oda resimin sag ucunda gozukuyor :?:

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Murat Gokcigdem wrote:Arda'nin resmine bakarken birden bire o yemekte Mehmet Marsan'nin bize aktardigi -beyaz sortlar hakkindaki- dusuncesi aklima geldi Ozgur :lol:

Ne bicim taraftarsin diyeceksin(niz) ama en sol bastaki resimdeki futbolcu kim Allah askina? Mehmet Topal diyecektim ama oda resimin sag ucunda gozukuyor :?:
Beyaz sortlar inanilmaz kotu duruyor canim parcalinin altina. Hani portakal forma konusunda (hatta hatta, zamaninda cikan bir acik mavi vardi onun icin) filan, zevkler/renkler diyelim ama, bu parcalinin altina beyaz sortu kim yakistirmis, nasil bir begenilme orani cikar, ben de bayagi merak ediyorum...

Taniyamadigin futbolcu, benim astigim resmi site basligi resminde mi Agabeycigim?? Emin olamadim, cunki Topal sagda demissin, orda Topal nispeten ortada. En sol bastaki Kewell'i da tanimamazlik etmis degilsindir diyorum ama, oluyor bazen. Benim gordugum orda siradan Kewell, Nonda, Baris, Topal, Sabri, Emre A., Hasan, Aykut.

Ben de mac sirasinda Topal ile Lincoln'u karistiriyorum bolca, forma numaralari filan gorunmeyip de uzaktan cekimler oldugunda (Topal'imiz duymasin, bozulur kimbilir?! :) ). Lincoln'un saclar kabarip gitti, Topal'inkiler de uzun, kosarken daha hacimli gorunuyor diye...
Özgür

Post Reply