Türkcell Süper Ligi 2008-2009

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Eren Akkan

Post by Eren Akkan »

Reklam gibi olacak belki ama, belediye takımları ve benzeri konularda bikaç post öncesinde yazdıklarımı da içeren bir yazı yazdım. Devamı da gelecekti de sıkıcı olmaya başlar diye yarıda kestim. Konu hakkında biraz doluyum sanırım :)

http://civilikrampon.blogspot.com/2009/ ... rleri.html

Ozgur Al

Post by Ozgur Al »

2008-2009 sezonunda son hafta ozellikle kume dusme hattinda cok ilginc olaylar yasandi. ilk sonuclar genclerbirliginin maglup olmasi ve konyanin galip olmasi sebebiyle GB nin kume dusuyor olmasiydi. Eger antalya gol atmasaydi, ankaraspor ve ankaragucu nun birlesme ihtimali nedeniyle seneye ankara da tek takim olacakti ve beklenen oldu. Ankaragucu gol yedi. Antalya atti demiyorum bilerek. bence ust taraftan cok ligin dibi saibelidir. Ankaragucu gol yiyerek Genclerbirligini ve normal olarak Ankara yi kurtarmistir. Cok mu komplo teorisi gibi durdu. Neyse benim gozlemim bu. Ilhan CAVCAV yine yirtmistir. Kasadaki paralari seneye daha da cogalacaktir. Bu arada BJK ye tebrikler.
SUPER MARIO JARDEL

Eren Akkan

Post by Eren Akkan »

Ozgur Al wrote:2008-2009 sezonunda son hafta ozellikle kume dusme hattinda cok ilginc olaylar yasandi. ilk sonuclar genclerbirliginin maglup olmasi ve konyanin galip olmasi sebebiyle GB nin kume dusuyor olmasiydi. Eger antalya gol atmasaydi, ankaraspor ve ankaragucu nun birlesme ihtimali nedeniyle seneye ankara da tek takim olacakti ve beklenen oldu. Ankaragucu gol yedi. Antalya atti demiyorum bilerek. bence ust taraftan cok ligin dibi saibelidir. Ankaragucu gol yiyerek Genclerbirligini ve normal olarak Ankara yi kurtarmistir. Cok mu komplo teorisi gibi durdu. Neyse benim gozlemim bu. Ilhan CAVCAV yine yirtmistir. Kasadaki paralari seneye daha da cogalacaktir. Bu arada BJK ye tebrikler.
Bugün bir haber vardı Konyaspor Ankaragücülü futbolculara teşvik primi verecek diye. Ne kadar doğru bilemem ama ters mi tepti acep?

Gençlerbirliği'nin ligde kaldığına da çok sevindim. Taraftar desteği olmasa da, Cavcav'ın el emeği, göz nuru ile ortaya çıkardığı bir takım. Zamanında tesislerine halı saha maçı yapmaya giderdik, buram buram kalite kokuyordu. Hatta müthiş Gençlerbirliği-Valencia maçına gitmiştim 2003'tü yanılmıyorsam, Valencia'nın Arsenal ile beraber Avrupa'nın en iyi futbolunu oynadığı zamanlarda, 1-0 kazanmıştık, tüm Ankaragücü taraftarları bile Gençleri desteklemeye gelmişti. O zamanlardan beri severim GB'yi. Hey gidi günler...
Kulübü diktatör gibi yönetiyor, ancak her kulüpte Cavcav gibi futboldan ve kulüp yönetiminden anlayan kaliteli bir diktatör olsa Türk futbolu nerelere gelir. Ama o yaşlandıkça GB daha da kötüye gidiyor, seneye ligde kalması bence çok zor. Özellikle karşısında Tayyipspor, Gökçekspor ve Topbaşspor gibi siyasi destekli kulüpler varken.

Mehmet Gurdal Cetin

Re: Türkcell Süper Ligi 2008-2009

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Trabzon Samet AYBABA ile anlasmis deniyor.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=194779

Sezonu 6-7-8 arasinda kaparlar, yeni sezonda Senol Gunes basa gelir.

Bunlara yine oksijen gitmemeye basladi, bir ara bayag toparlamislardi.
TRUST GALATASARAY
MGC

Post Reply