Türkcell Süper Ligi 2008-2009

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ufuk Sezekkaplan wrote:Penalti. Ayagi ile kafasini tekmeledi.
once topa mudahale var gibi gordum ben. Eger bu kural degismisse penalti. Ama once topa mudahale etmek adami kurtariyorsa degil.

Bence yorum olarak penalti degil, volkan topa vuruyor sonra bacaklarini yok edemeiycegi icin adama carpiyor.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Harun Demirci

Post by Harun Demirci »

can arat daha fener formasını sanırım görmez
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

El-Cezire, Trabzon-Beşiktaş maçını yayınlayacakmış galiba. İnşallah güzel bir maç olurda yayınladıklarına pişman olmazlar :D
Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

macin ilk yarisi cok kötü gecti, tek bir entersan pozisyon yok. Iki takimda orta sahayi kalabalik tutuyor. Bakalim ikinci yari nasil olcak. Macta ilk gollük pozisyon 51. Oldu Trabzon dan Serkan in sutu Rüstü de kaldi. Trabzon daha atak oynamaya basladi. Song un bircok hareketi seyirciden alkis görüyor.

bosu bosuna 2 saatimi ayirdim, macta bir numara yoktu.
Besiktas'in Trabzon kalesine giden tek bir sutunu hatirlamiyorum.
Trabzon son 20dk. birseyler yapmaya calisti. fakat yapamadi.
Last edited by Serif Halimler on Sun Sep 14, 2008 11:59 pm, edited 1 time in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hadi gene yırttık :D
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ne kadar kotu bir mac bu boyle. 90+2de durum 0-0, daha iki dakika var. Futbolda iki takima da puan vermeyip maci bitirmek mumkun olsa bu maca yakisirdi.

Bu arada Trabzonspor kenar yonetimi artik yagcilik mi, populizm mi ya da salt sacmalik mi ne derseniz deyin, 61. dakikada 61 numarali formasiyla Baris memis'i oyuna aldi. Plakalari 61 ya! Yerine girdigi Serkan o dakikaya kadar cok iyi oynuyordu. Bravo Ersun hoca diyorum.

Skibbe'nin ne kadar cok Ertugrul Saglam'a benzedigini farkettim bugun.

Mac bitti 0-0, BJK'in sut sayisi 4, isabetli sut sayisi 0 mac boyunca.

Sivas lider. :lol:

Ben hocamiza guveniyorum, haftaya Kocaeli'nde beraberlik alabiliriz, Karan en az 85 dakika oynamali, cikartirsan kafana tas dussun hoca.

Ismailcigim, hic bir seyi yirtmadik, Hacettepe ve Trabzon deplasmanlarindan uc puan alirsan yirtarsin. Evinde Antalya maci gecti. Ama bu hoca Hacette'yi ve Trabzon'u deplasmanda maglup edecek kalitede....dermisim. :lol:

Ali
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

O kadar transfere ragmen Trabzon yine Yattara'nin ayaklari uzerinde duruyor demek. Gokhan Unal bu gun rezaletti, ilk yarida takim arkadaslarini fircaladi. Selcuk cok top ezdi.

Buna karsilik Coleman gercekten cok iyi top suren, dikine top atan bir oyuncu. Bence en iyi transferleri o olmus. Trabzon ayrica bu kaleci ile zorlanir, oyun kurmuyor, aptal degajlariyla her topu veriyor.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Ali Gursel wrote:Ben hocamiza guveniyorum, haftaya Kocaeli'nde beraberlik alabiliriz, Karan en az 85 dakika oynamali, cikartirsan kafana tas dussun hoca.Ali
Huh?

Ali dalga geciyorsun degil mi :lol:

Bu sefer Baros'u 70 dakika denesek...O olmassa Umit Karan girse olmaz mi?
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Murat Gokcigdem wrote:
Ali Gursel wrote:Ben hocamiza guveniyorum, haftaya Kocaeli'nde beraberlik alabiliriz, Karan en az 85 dakika oynamali, cikartirsan kafana tas dussun hoca.Ali
Huh?

Ali dalga geciyorsun degil mi :lol:

Bu sefer Baros'u 70 dakika denesek...O olmassa Umit Karan girse olmaz mi?
Tamamen saka sevgili Murat. Son iki haftada 130 kusur dakika Umit Karan'i izledim sahada, kenarda Milan Baros otururken, inanamazlik icindeyim o kadar.

Ama dunku macin olayi su 61. dakikada 61 numara isi, Serkan hayatinin macini oynuyordu neredeyse, Trabzon usulu jest icin oyundan alindi, insanin inanasi gelmiyor, acaba Alman olsun yavas olsun mu demek lazim Ersun'u gorunce. Dun Ridvan NTV'de konusmaya basladi, Serkan sakatlanip kenara cikmak istedigini gostermediyse neden ciktigini anlayamadim dedi, 61 isini farketmemistir belki de. :lol:
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Omer K. KOCAOGLU wrote:Sakatliklar yetmiyor,birde kendi kendimize adam eksiltiyoruz.
Forma cikardigi icin Nonda'ya sari kart.
Yapmayin su cocukca hatalari.
Bu alinti yaptigim yazi bizim macin basligi altindaydi ama, buraya tasiyayim dedim, asil cevaben yazacagim sey diger maclarla ilgili oldugu icin. Bizim Nonda'nin bu sevinc patlamasi isini abartip amatorluk yapmasini bile gecenler oldu Pazar gunu maclarinda, son dakika golleriyle!? Ankaraguclu Chaabani gol atinca, Ankarasporlu Ediz de, kendisi de degil, takim arkadasi gol atinca, formalarini cikartip, daha onceden olan sari kartlarini kizartmis oldular...
Özgür
Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Lig TV'de "Haftanin Maclari"ni seyrederken dikkatimi cekti.

Hacettepe-FB macinin son dudugu R.Carlos'un ayaginda iken caliyor.Carlos ayagindaki topu eline aldiktan sonra soyle bir hakeme dogru vuruyor.Tam bu anda kamera degisiyor.Ancak yine de oraya kadar olanki goruntulerde hersey belli.

Niye bunu anlatiyorsun derseniz.Eger Volkan kirmizi goruyorsa (ki ben penaltinin penalti olmadigini dolayisiyla sari kartin soz konusu olmadigini dusunuyorum),R.Carlos Volkan'in ikinci sarisi ve bitisten sonra yaptiklari ile hayli hayli kirmizi hakediyor.
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Omer K. KOCAOGLU wrote: Niye bunu anlatiyorsun derseniz.Eger Volkan kirmizi goruyorsa (ki ben penaltinin penalti olmadigini dolayisiyla sari kartin soz konusu olmadigini dusunuyorum),R.Carlos Volkan'in ikinci sarisi ve bitisten sonra yaptiklari ile hayli hayli kirmizi hakediyor.
Demiyoruz :)

Daha önce bahsedilmişti sanırım ama öyle bir ceza verecekelerini sanmıyorum. Bu Brezilyalının adı Felipe değil!
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

VOLKAN VE ÖMER'İN CEZALARI AÇIKLANDI!..

¤ Maraton |

Peofesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Fenerbahçe'nin Hacettepe ile oynadığı karşılaşmada kırmızı kartla oyun dışında kalan kaleci Volkan Demirel ve Galatasaray'ın Antalyaspor ile oynadığı karşılaşmanın sonuncam kırmızı kart gören Ömer Çatkıç'a 2'şer maç ceza verdi.

Kurul, Galatasaray-Antalyaspor maçında takım halinde sportmenliğe aykırı davnanışlar, taraftarların neden olduğu saha olayları ve küfürlü tezahüratlar ve merdiven boşluklarına oturulması nedeniyle Galatasaray'a da toplam 90.000 YTL ceza verdi.
Gitti paracıklar, tribünleri işgal eden bazı mallar yüzünden!
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ismail Gezer wrote:
Kurul, Galatasaray-Antalyaspor maçında takım halinde sportmenliğe aykırı davnanışlar, taraftarların neden olduğu saha olayları ve küfürlü tezahüratlar ve merdiven boşluklarına oturulması nedeniyle Galatasaray'a da toplam 90.000 YTL ceza verdi.
Saha kapatmadiklarina hayret, o kadar kufre...
Özgür
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Ismail Gezer wrote:
Saha kapatmadiklarina hayret, o kadar kufre...
Kapatmadılar ama bunuda bir yere not ettiler. Bu birinci sarı kart, ikincide yada üçüncüde sahayı kapatacaklardır. Geçen seneki tavırları bu yöndeydi sanırım. Hatta bu yüzden bazı maçlardan sonra saha kapatmak cezası verilmesine şaşırmıştık. Oysa herifler çetele tutuyor...
Post Reply