istanbul'da dsmart nerede izlenir?...

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Deniz Selman

istanbul'da dsmart nerede izlenir?...

Post by Deniz Selman »

Merhaba,

Bizim rovans maci D-Smart'daymis, ustelik Fener maciyla ayni saat'de. Istanbul'da--mahalle yaka fark etmez--Galatasaraylilarin cok gittigi Dsmart olan neresi var? Fener macini bir yandan vermeyen, GS macini dogru duzgun sesi acik gosteren ve mumkunse sicak sigara dumanindan nefes alinmayan bir yer olmayan bir yer bilen varmi?...

tesekkurler,
Deniz

Ismail Gezer

Re: istanbul'da dsmart nerede izlenir?...

Post by Ismail Gezer »

Deniz Selman wrote:Merhaba,

Bizim rovans maci D-Smart'daymis, ustelik Fener maciyla ayni saat'de. Istanbul'da--mahalle yaka fark etmez--Galatasaraylilarin cok gittigi Dsmart olan neresi var? Fener macini bir yandan vermeyen, GS macini dogru duzgun sesi acik gosteren ve mumkunse sicak sigara dumanindan nefes alinmayan bir yer olmayan bir yer bilen varmi?...

tesekkurler,
Deniz
Valla dışarda maç izleyen biri değilim uzun zamandır. Ama Alisamiyenin karşısında bir cafe var. Gayet nezih bir ortam. Geçen sene Sivas maçının 10-15 dakikasını orda izlemiştim, daha doğrusu dışardan :D

Alisamiyenden çıkıp Profilo'ya gitmek isterseniz, kullanacağınız yolun üzerinde bir cafe bu. Birkaç gün içinde ismini öğrenirim. Tabi hangi maçı yayınlarlar emin değilim. Ama Mecidiyeköy'ün göbeğinde, Samiyenin karşısında GS maçı yayınlanmazsa ayıp olur :D

Tabi D-Smart'ın olduğunu varsayıyorum. Neyse, gerekirse daha ayrıntılı bilgi vermeye çalışırım birkaç gün içinde...
Last edited by Ismail Gezer on Thu Aug 21, 2008 8:02 pm, edited 1 time in total.

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Merak edip duruyordum ben de mac hangi kanalda olacak diye, gormemistim hic bir yerde reklamini, ve D-Smart'in onceden aldigi onelemeler yayin hakki da, sadece icerde olan maclar icindi. Ama evet, daha onceden koymadiklari FutbolSmart promosyon sayfasina bu maci da koymuslar:

http://www.dsmart.com.tr/futbol.aspx

Bu da, %99.9 SecVeSeyret'ten izleyebilecegimiz anlamina gelir, "yasasin gecen mac icin alinan aboneligimiz" diyoruz bu durumda! :D

Denizcigim, sana da, obur sartlar hadi neyse ama, "sigara icilmeyen" sartinda iyi sanslar diliyorum!! :) Gerci pardon, guya kahvehanelere filan bile para cezali yasak gelmisti yakinlarda degil mi? Uygulaniyor mu o yasa gercekten yahu?
Özgür

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Deniz Selman wrote:Merhaba,

tesekkurler,
Deniz
Seni bizim eve davet ediyorum en azından tanışmış oluruz

Biizm evde fenerli sinek bile olmaz. Evimiz "Sigarasız hayat kapsama" alanında.

Sana detaylar için pm atıyorum
Last edited by Mehmet Gorgen on Thu Aug 21, 2008 9:04 pm, edited 1 time in total.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Gorgen wrote:
Seni bizim eve davet ediyorum en azından tanışmış oluruz

Biizm evde fenerli sinek bile olmaz.

Sana detaylar için pm atıyorum
Bahri Unlu'den sonra GS'yin Mecidiyekoy muhtari sen oldun. Adama vik deyince buskuvi, vak deyince kek, guk deyince cikolata yedireceksin. Ulker sag olsun. Seker komasina girmesin diye tuzlu birseyler de bulundur.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Levent'te Etiler yolu uzerinde Set Kepabcisinda var, ama tayfa genelde FBli yani GS maci gosterilir mi bilmem. Cig koftesi guzeldir, daha dogrusu tum yemekleri.

Olur a, sayin Gorgen cok kalabalik bir grup olur da agirlayamaz ise diye ben haber vereyim dedim.

Ali

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Acaba d-smart'ı olan bir mekan bulup orayla topluca anlaşsak mı cimbom.org forumu olarak.Geçen maçı da fb'li vatandaşlar yüzünden yarım yamalak izledim,bunda da aynı şeyi yaşamak sinirleri tavan yaptırır...

Cem Oflaz

Post by Cem Oflaz »

Yeşilköy'de istasyon caddesinin sahile doğru olan bölümünde bi sürü cafe açıldı son zamanlarda. Bir çoğunda d-smart var biliyorum. Geçen sene GS-FB maçını Mien-yun diye bi yerde seyrettik. Seyirci oranı yarı yarıya gibiydi ve kavga küfür olmadan ayrılmıştık.

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Maçlar aynı saatte olduğundan dolayı,iki taraftar grubunun aynı yerde izlemesi imkansız.Eğer mekanda 2 ayrı TV de 2 ayrı maç gösterilmezse tartışma çıkması kesin.Sadece GS maçını göstericem diyebilen bir yer bulmak veya Dsmart üyeliği almak durumundayız...

Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Fenerli olma ihtimali olmayan iki mekan, Levent'teki GSlılar cemiyeti ve karı direk kulübe giden çadırdaki cafe'dir :D Cemiyet için Liseli olmalı ya da yanınızda liseden biri olmalı!

Bir de sec ve seyret.com'dan aylık 10 USD' a üyelik alıp bilgisayarla izleyebilirsiniz...

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

D-Smart bizim maci 41. kanaldan verecek, FB macini da 7. kanaldan.

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Osman Kiciman wrote::D Cemiyet için Liseli olmalı ya da yanınızda liseden biri olmalı!

...
Sen iste yeterki , dukkan senin. :wink:
NO ADNANS, NO CRY !!

İsmail Cem İZGİ

Post by İsmail Cem İZGİ »

Kadıköy tarafında olanlar için Moda Cheers Cafe'yi tavsiye edebilirim.

İlk maçı orada izledim, alt katta Fener maçını üst kattada bizim maçı verdiler.

Ben yine kırmızı Linderoth formamla orada olacam.

Not: Moda Starbucks'ın tam karşısında konumlanmıştır kendileri.

Orhan Balkan

Post by Orhan Balkan »

Bir Galatasaray'li icin stattan sonra en iyi mac seyredilecek yer Kalamis tesisi, yemekler gayet iyi, fiyatlar son zamanlarda biraz tuzlu olmakla beraber makul, onceden telefon acip rezervasyon yaptirmak gerekiyor bazen böyle deplasmanlar icin, ayrica devre arasinda Istanbul manzarasi muhtesem!

Post Reply