Milan Baros Galatasaray'da

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Liverpool'un yedek sagbeki kim su anda?

Saka bir yana, cok cok iyi bir transfer. Bu adam oynarsa yeme de yaninda yat, ki TR gibi defans yapmayi bilmeye bir ligde iyi gol atacaktir...
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Adlarini zikredip kendilerini ruyamizda GS a transfer ettigimiz futbolculardan biri daha kadroya katildi. GS in Avrupa da dahi averajustu iceriginde tanimlanabilecek bir kadrosu var.

Baros ile ilgili yegane endise uyandiracak konu gece hayatina duskunlugu. Vurdumduymazligi da sozkonusu. Teknik kadro ilk 11 oyuncu secimi politikasinda herkese biraz sopayi gosterir ve Baros, Nonda, Kewell i akilli kullanirsa, Lincoln u daha cok calismaga itebilir ve kendisinden daha fazla verim alabiliriz.

Benim icimdeki his Baros transferinin takimi ya cok olumlu etkileyecegi yada elimizde ikinci bir Lincoln bulabilecegimiz yonunde. Eskiden star oyuncumuz yok diye hayiflaniyorduk. Simdi birden cok var, bakalim bunlari yonetebilecek ve verim alabilcekmiyiz?
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Erdal Paksoy wrote:Baroş potansiyeline yakın oynayabilirse çok iyi transfer gerçekten de. En büyük endişem sakatlıktan ya da formsuzluktan çok, disiplinsizlik, motivasyon eksikliği. Kewell'e, Skibbe'ye, takımın yerli kıdemlilerine çok iş düşecek. Camia için Lincoln ve Baros'tan maksimum verim alabilmek büyük bir sınav olacak.

Kariyerleri düşüşte olan ama yetenekleri belli, Avrupa'da isim yapmış üç yabancı yıldız var simdi takımda (Lincoln, Kewell, Baroş). Bunlar kadroya bakıp kulübün ciddi hedefleri olduğunu görüp birbirlerini motive ederlerse (ki Kewell çok iyi işaretler veriyor zaten) güzel şeyler olabilir.

Maalesef Şampiyonlar Ligi şansımızı %30'dan fazla göremiyorum. Ama elemeyi aşabilirsek bu oyuncular kendilerini Avrupa'da göstermek için daha çok çalışırlar.
Bence bu transferin can alici noktasi bu mesajda.

Yani bu adamlari almak iyi hos da, yakinda gecen seneki FB'nin lig maclari gibi sahada motivasyonsuzca dolasan bir grup yabaciya donmemesi lazim takimin. Yoksa bu adamin kalitesini falan konusmak gercekten abes.

Belki bakilmasi gereken bir konu milli takimdaki mac basina gol oraninin nasil kluplerinde sagladigindan bu derece yuksek olabildigi, orada oyununa ipuclari olabilir.

Simdi un, yag ve seker var (sag bek yok hala) hoca helva yapsin. Bu kadrodan iyi bir kimya ve hirsli bir ekip yaratmak da hocanin isi.

Lutfen bir de sag bek, Turkiye'den olsun, cok iyi falan olmasin, ama bir sag bek.

Yonetime tebrikler, tesekkurler, belli riskleri olmakla beraber cok cok onemli bir transfer.

Ali

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Bir de sevgili Ismail, forum kurallari falan diye uzerine cok gelindi ama bence sen yine de kamuoyunun trasnfere tepkisini lisani munasiple forumla paylasirsan sevinirim. Yani nasil karsilanmis transfer rakip takim taraftarlari arasinda mesela? :lol:

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ali Gursel wrote:Bir de sevgili Ismail, forum kurallari falan diye uzerine cok gelindi ama bence sen yine de kamuoyunun trasnfere tepkisini lisani munasiple forumla paylasirsan sevinirim. Yani nasil karsilanmis transfer rakip takim taraftarlari arasinda mesela? :lol:
Bu sefer Ismail'den duyma benden duy

Tevekkulle karsilamislar :D

Genelde yorumlar
"ULAN ULAN ile COKTA SKIBBE arasinda" :D

Bu sabah bir arkadasim aradi (Akilli uslu bir FB'lidir kluplerindeki muzeye kupalarin yanina konmasi gereken degerli biridir) o soyledi oyle baktim.Bir saat gezindim sitenin icinde forumu bulacam diye.Uzun suredir bakmamisim yani.17.sayfada 250 kusur mesaj yani.

Abartilacak bir sey degil, Ozan'in FB adamini bulmus is bitmis yazisini hatirlayin.Gazetelerde bulunamayacak bir yazidir.Herhalde o da bunun kadar hit almistir.
TRUST GALATASARAY
MGC

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:
Ali Gursel wrote:Bir de sevgili Ismail, forum kurallari falan diye uzerine cok gelindi ama bence sen yine de kamuoyunun trasnfere tepkisini lisani munasiple forumla paylasirsan sevinirim. Yani nasil karsilanmis transfer rakip takim taraftarlari arasinda mesela? :lol:
Bu sefer Ismail'den duyma benden duy

Tevekkulle karsilamislar :D

Genelde yorumlar
"ULAN ULAN ile COKTA SKIBBE arasinda" :D

Bu sabah bir arkadasim aradi (Akilli uslu bir FB'lidir kluplerindeki muzeye kupalarin yanina konmasi gereken degerli biridir) o soyledi oyle baktim.Bir saat gezindim sitenin icinde forumu bulacam diye.Uzun suredir bakmamisim yani.17.sayfada 250 kusur mesaj yani.

Abartilacak bir sey degil, Ozan'in FB adamini bulmus is bitmis yazisini hatirlayin.Gazetelerde bulunamayacak bir yazidir.Herhalde o da bunun kadar hit almistir.
Tevekkul guzel, sevindim. :lol:

Metin Kuruçay

Post by Metin Kuruçay »

Image

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Baros'un takıma hayırlı olmasını dilerim.Sağ bek'i de halledebilirsek çok ciddi bir kadro oluşturmuş olacağız.Beklentiler de buna göre yüksek olacak,umarım herşey yolunda gider.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Ali Gursel wrote:

Lutfen bir de sag bek, Turkiye'den olsun, cok iyi falan olmasin, ama bir sag bek.

Ali
Caykur Rize den Ugur Akdemir i yarim sezonluguna kiralayalim. :idea:
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Murat Tekin

Post by Murat Tekin »

Yine yönetimden isabetli bir transfer.
Yeni Stadyum bitene kadar Ali Samiyene biraz Seyirci gidecek gibi.
Formalardanda bu sene iyi satislar olabilir.

Su isimlere bak. Hangi Gazete bir Galastasaray Posteri verecek bana yazin :D
Onca sene sonra bir GS Posteri eve asabilirim :wink:

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kendi içlerine kapanmışlar. Normal değil bu. Bunalıma girdikleri zaman yapıyorlar bunu. Yavrukuşların derdi nedir acaba?

Ali Kaya

Post by Ali Kaya »

Böylece tek forvet pozisyonu için tam 4 oyuncumuz oldu. Baros kaliteli bir isim ama bu transfere hiç gerek yoktu. Özellikle sağ bek sorunu kabak gibi ortadayken. Baros'un Nonda'dan daha iyi bir performans göstereceğini hiç sanmıyorum.

Bence takımın kimyasının bozulma ihtimali var. Bu kadar yeni adam, muhtemelen bunlara eklenecek yeni bir sağ bek. Nerede geçen sene kurulan genç iskelet kadro? Bence Adnan'lar sansasyonel transfer yapma peşinde. Sağ bek açığı duruken bu transfere bir mana veremiyorum.

Ali Kaya

Emir Argun

Post by Emir Argun »

Yönetime tebrikler. Sessiz sedasız isimleri sızdırmadan yine bitirdiler, Galatasaray'a vizyon getirdiler. Kewell'ı, Meira'sı ve de son bomba Baros'u ilac gibi geldi Inamoto, Bouzid ve Carrusca'dan sonra..

Artık tek eksik sag bek; onu da aldık mı cok buyuk basarilar gelecek!

"Has been"leri alıyoruz gibi bir hava var medyada bu cok yanlis "has been" Roberto Carlos'tu 34 yasinda geldi Turkiye'ye.. Daha Milan 27 bile olmadi..
Bonum vinum laetificat cor hominis

Emre Girici

Post by Emre Girici »

transferin kalitesine diyecek birsey yok. benim hosuma giden, yonetimin medyayi haftalarca alakasiz isimlerle uyutup, bombayi sessiz sedasiz patlamasi oldu. meira'da da boyle oldu, yerli transferlerde de.

haim fresko'nun surekli devreye girip durdugu transfer fiyaskolu karanlik caglardan ciktik sanirim tamamen :)
Emre Girici

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Post Reply