SERKAN KURTULUS GALATASARAY'DA

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

SERKAN KURTULUS GALATASARAY'DA

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

01.09.2008 17:16

Serkan Kurtuluş Galatasaray'da

Galatasaray Futbol A.Ş., Bursaspor Kulübü oyuncusu Serkan Kurtuluş ile 5 yıllık bir sözleşme imzalamıştır.

Oyuncumuz Necati Ateş, İspanyol Real Sociedad kulübüne 2008–2009 sezonu sonuna dek kiralanmıştır.

Anıl Karaer MKE Ankaragücü, Erhan Şentürk Diyarbakırspor, Fırat Kocaoğlu ve İrfan Başaran Beylerbeyi kulüpleri takımlarında bir sezon boyunca kiralık olarak görev yapacaklardır.

Oyuncumuz Sabri Sarıoğlu’nun sözleşmesi ise 2011–2012 futbol sezonu sonuna dek uzatılmıştır.
TRUST GALATASARAY
MGC

Metin Kuruçay

Post by Metin Kuruçay »

Müthiş bir transfer. Yönetimi kutluyorum. Sıradan bir sağ bek almak yerine gerçek anlamda bir wing back aldılar. BJK' ta istemişti ama 4 milyon€ bonservisi açıklandığı için alamamıştı. Bu sene sonu sözleşmesi bitiyordu ve sözleşme uzatmayı reddettiği için kadro dışı kalmıştı.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Serkan 18 yaşındaymış. 2 yıl önce Bursa-BJK maçında Raşit Çetiner tarafından forma verilmiş ve Birinci Lig'de forma giyen en genç futbolcu olarak tarihe geçmiş.

Metin Kuruçay

Post by Metin Kuruçay »

.............
Last edited by Metin Kuruçay on Mon Sep 01, 2008 6:18 pm, edited 1 time in total.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sabri'yle ilgili hadisede başlı başına bir konu aslında :D

Umarım aklını başına toplar....
Last edited by Ismail Gezer on Mon Sep 01, 2008 6:16 pm, edited 1 time in total.

Ersin Taner

Post by Ersin Taner »

BJK'li Serdar Kurtuluş'un kardeşi... Sezon sonu sözleşmesi biteceğinden ve yeni sözleşme imzalamadığı için kadro dışı bırakıldığından çok fazla bonservis ödememişizdir diye düşünüyorum.

Abisinden daha zayıf ve güçsüz ama daha hızlı ve teknik bir oyuncu, gerçekten tam ihtiyacımız olan bölgeye yapılan iyi bir transfer.

Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Ohhh be! genç ve kaliteli bir sağ bek :D :D :D
Solda Hakan, Alparslan, sağda Uğur, Serkan...
Güzel günler göreceğiz :D

Ugur Sahin

Re: SERKAN KURTULUS GALATASARAY'DA

Post by Ugur Sahin »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:01.09.2008 17:16

Oyuncumuz Sabri Sarıoğlu’nun sözleşmesi ise 2011–2012 futbol sezonu sonuna dek uzatılmıştır.
Saf mutluluk bize haram sanırım :lol:

Ugur

Metin Kuruçay

Post by Metin Kuruçay »

Ugur Sahin wrote:

Ugur
O da akılcı. En azından bedavaya gitmez.

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Serkan Kurtulus tanimiyorum ama Serdar Kurtulus'u cok begenirdim. Tabii bu bir olcu degil ama burda okuduklarim beni mutlu etti.

Bizim yonetim cok zeki. Performansi duserken ve sakatken Sabri ile anlasma yapmak hem oyuncuyu mutlu etmistir hemde iyi kosullarda anlasma yapmamizi saglamistir.

Ozellikel anil'in kiralanmasina sevindim. Iyi bir oyuncu o.

Bakalim necati ispanyada napicak.

Edit: Ayrica Linderoth a orta sahada ihtiyacimiz var. Ugur icin 1 ay once yapilan aciklamda 3 hafta sonra takimla calismalara basliycak denmisti. Haber berkliyoruz...

Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Cok iyi bir transfer. Artik bu takimin bir an once uyum saglamasi kaldi geriye.

Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

edit
Last edited by Osman Kiciman on Mon Sep 01, 2008 6:32 pm, edited 1 time in total.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Metin Kuruçay wrote:
Ugur Sahin wrote:

Ugur
O da akılcı. En azından bedavaya gitmez.
Orası kesin ama üste kaç para ödememiz lazım, siz onu yazın. :lol:

Oyuncuyu tanımıyorum, ama gerçek bir winger aldıysak harika.

Ali

Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Ugur Sahin wrote:

Ugur
:lol:

Önerim Livaneli'den Mutlu aşk yoktur...

Bu arada son dakika transferi bence de müthiş...

Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Serkan Kurtuluş Galatasaray'da

Galatasaray Futbol A.Ş., Bursaspor Kulübü oyuncusu Serkan Kurtuluş ile 5 yıllık bir sözleşme imzalamıştır.

Oyuncumuz Necati Ateş, İspanyol Real Sociedad kulübüne 2008–2009 sezonu sonuna dek kiralanmıştır.

Anıl Karaer MKE Ankaragücü, Erhan Şentürk Diyarbakırspor, Fırat Kocaoğlu ve İrfan Başaran Beylerbeyi kulüpleri takımlarında bir sezon boyunca kiralık olarak görev yapacaklardır.

Bu arada bu demek oluyor ki Orkun kadroda 3. kaleci olmayi kabul etmis. Ben kiralik olarak bir anadolu takimina gider diye dusunmustum.

Post Reply