SERKAN KURTULUS GALATASARAY'DA

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Hadi ama artik, afiyet olsun, Allah kabul etsin ama iftari fazla uzatmayin, internette bilgi bekleyenler var :)

Insallah iyidir bu cocuk, Lincoln, Kewell, Baros falan ne kadar kulaga hos gelse de, sahada Arda, Topal, Serkan, hatta cok hayrani olmama ragmen Baris, olsaydi Sabri falan gibi gencecik GSlilari izlemenin zevki baska oluyor.

Sayin MGC, lutfen hemen hazir mi oynamaya diye sormayi da ihmal etmeyiniz.

Yalniz bir endisem Linderoth pozisyonuna donunce hocanin Topal'in vaktini iyice kesmeye kalkmasi. Ozan Topal icin yorgun/sakat falan yazmis, dogru mu bilmiyorum, boyle bir sey okumadim, ama Topal'in saglamsa oynamamasina cok sinir oluyorum. Kayseri macinda iki sutu defansa carpti, Denizli macinda direge, bir tane de atsa uzaklardan guveni de iyice yerine gelir.

Neyse bu cocuk da iyi cikarsa en az uc, hatta dort ya da bes genc GSli izleyebiliriz (Aydin, Baris mesela) kadroda, biraz zorlasan Arsenal :)

Evet sayin MGC, bekliyoruz, sahura kalmasin ama.

Ali

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Adam daha siftah ile sakatlanmis. Ne bicim antremandir anlams degilim. Kaza olurda bu kadar sik olmaz. Hep Lincoln sakatlanirdi simdi sakatlayan o.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ali Gursel wrote:....
Evet sayin MGC, bekliyoruz, sahura kalmasin ama.

Ali
Kalacak gibi görünüyor :)

Bizimkiler dandikte olsa bir hazırlık maçı ayarlamış olsa bu çocuğu da az çok görme imkanımız olurdu. Baros, Linderoth ve yedekte bekleyen diğer oyuncular içinde faydalı olabilirdi. Koskoca 2 haftayı sırf antremanla geçireceklerse kendilerince geçerli sebepleri vardır inşallah.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Cok Sukur Islami ve Ramazani husu icinde doya doya yasiyoruz Bursa'da.Gunduz oruc tutuyor millet, aksam iftardan sahura kadar kulturpark'ta kumar :D

Bu Bursa'nin tekstilcisi ,makine ve otomotiv sanayicisi cok bir alem.Butun gun cek senet imalat bagris cagiris kufurun bini bir para, iftara giderken trafikte X5'lerini Range Rover'lerini kullanirken ana avrat kufur, aksam aile ile yada is cevresi ile iftarda aile reisi musluman turk erkegi :D ...

Iftardan sonra Bursa'nin oksijen kaynagi Kulturpark'in icindeki birbirinden hos acik hava cay bahcelerinde nargile cay sohbet keyfi.Kapali salonda sabaha kadar kumar, genelde Tasli Okey/iskambil Okey oyunu 20 TL (oyun basina), elli sayidan dusmece...En az 2-3 parti..Donen ciddi paralar.

Teravi anonsu yapilinca illa birisi cikar "yatsi okunuyor beyler" , masada birisi kafasini kaldirir "birak bagirsin pezevenk daha gecen aksam ki kumar borcunu vermedi" (imam icin soyluyor cunku O da oynuyor, mahalleden kankalari-bu aksam muzeezinin ustune yikamamis isi-teravih ihalesi ustune kalmis herhal ) :D

Oncelikle menu cok guzeldi, insanin midesini yormayan bir iftar oldu.Ben biraz zeytinyagli sebze yemeklerini tercih ediyorum bugunlerde.
Semiz otu guzeldi, yaninda biraz makarna salatasi gibi bir seyler attim.Cok guzel sicacik yumurtali ramazan pidesi vardi ama dokunmadim bildiginiz sebeblerden dolayi .En son sade bir turk kahvesi ile noktaladim.

Laf lafi acti dondu dolasti , SERKAN'a geldi.Yaramaz diyeni cikti (daha romantik olani), bazisi "manyakmisin oglum para ile alamayacaginiz adam aldiniz" dedi (biz neyle aldik-boncukla mi?)

Cok efendi bir cocuk oldugu konusunda birlesildi.Galiba bu aslinda bir son dakika transferi degilmis.Soylenene gore zaten bazi gorusmeler yapilmis.Sezon basindaki hazirlik macinda zaten bu is ortada imis.

Bir tanesi "cok dikkatli "dedi.Hocayi purdikkat dinliyormus.Bu genc bir insanda cok sevdigim bir ozelliktir.Gencler cok konsantre olamazlar kisa bir sure sonra dikkatleri dagilir.O yuzden bu benim icin onemli bir yorum.

Galatasarayli degil haberiniz olsun.Hani bir gazetede formali gorup "cocuklugumun hayali Galatasaraydi" gibi bir haber goruruseniz inanmayan CAKMADIR :D

Bana cok cabuk oldugu soylendi.Ayrica abisinin de Galatasaray'a gitmesinde O'nu motive ettigi.

Demin dedigim gibi futbolu konusunda celiskili yorumlar vardi masada."Muhtesem cocuk, iyi ellerde geleceginiz olur" diyen de var."Galatasaray daha iyisini alirdi" diyeni de.

Ama hepsinin ortak birlestigi konu cocugun karakteri.(Bir kisi haric O biraz taraftar bi abimizdi,azicik kufur etti :D ) Iyi diyorlar iyi.

Ben "Ulan Hagi'yi Bulent Korkmaz'i Cihan'i size verdik yaa Allah'tan korkun diyince" beni dovecek sandim :D

En onemli konuyu atlamayalim, sakatlik konusu.Masa da bir doktor da vardi ama konuya vakif degildi kadin dogumcu, sadece makara malzememiz oldu. :D

Cocugun ciddi bir sakatligi yok, oynar dediler.
Herhalde bu hepimizi rahatlatmistir.
TRUST GALATASARAY
MGC

Metin Kuruçay

Post by Metin Kuruçay »

Bugün antremana çıktı GSTV' de izledim. Dünde antremana çıkmış takım ile.

Post Reply