rica: lig tv maci sonra muzigi?

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Berkmen

rica: lig tv maci sonra muzigi?

Post by Mehmet Berkmen »

Merhaba arkadaslar,

Biliyorum, biliyorum yeni baslik acmak icin biraz bencil davraniyorum, ama herkezden ufak bir ricam var.

Lig TV'de mac sonrasi goruntulerinde sahane bir fon muzigi var. Hizli bir sey. Google, moogle ile aradim bulamadim. Eger birisi bu sarkiyi bulabilirse cok sevinirim. Her duydugumuzda 1.7 yasinda oglum ile cok guzel dans ediyoruz!

simdiden sagolun

mehmet

Can Ergun

Re: rica: lig tv maci sonra muzigi?

Post by Can Ergun »

Mehmet Bey, eğer aynı müzikten bahsediyorsak ( haldur huldur bi ritmde,elektro gitar ve org (keman) içeren hızlı bi müzik ) ,maç sonrası o müziği her duyduğumda LigTv'ye çok ciddi tepki veriyodum diyim ayıp olmasın...

O müziği bulabileceğinizi sanmıyorum çünkü büyük ihtimalle onu Şansal'ın kardeşinin evde bilgisayarında 3 tane kanal kaydı yapıp,müzisyen olduğunu düşünen 17 yaşındaki oğlu yapmıştır.Erman,maç içindeki çekimler,reklam koyma anları neyse o müzikte bunların dahilindedir,hiç şüpheniz olmasın.

Eminim oğlunuzun çok daha hoşuna gidecek,ruhuna çok daha güzel etkiler bırakacak müzikler vardır etrafta.Selamlar...

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Disco Disco Partizani olabilir mi acaba?
AYRILMAZ İKİLİ

Mehmet Berkmen

Post by Mehmet Berkmen »

Can Bey, haklisiniz oyle ahim sahim bir parca degil, ama ne yaparsin iste bazen gonul bir kapi gicirditisina bayilip dans ediyor.

Salih beyin verdigi parca ise mac ozetleri sirasinda ve benim bahsettigim parca degil. Ama videyosu bence guzel ve komik.

http://www.youtube.com/watch?v=gViaOYgV8yI

Post Reply