TSL 05: Galatasaray - Konya 4-1 (Alpaslan Dikmen(4))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Bu gol de anlatilmaz, yenilir :(
1-1, dakika 10.

Kameraman bile anladi Konya'nin gol atacagini, kornerden once ceza sahasinin onunde bekleyen 5 Konyali'yi goruntuledi, nasilsa biri atar gibisinden :( Cok kotu bir hata.....

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Hakan Bakircioglu wrote:Bu gol anlatilmaz, yasanir!!!
Baros, dk7, 1-0.....
Bugune kadar ilk defa tam anlamda doksana takilmis bir goldum. Inanilmaz sert ve santimi santimine tam doksana.

Birda arifin barcaya golu vardi plase 90 a yakin. Ne geceydi.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Eray Tunç wrote:
Ozgur A. Boztepe wrote:Yaziklar olsun bombos stad.
En büyük: Oyuncular; Taraftarlar sahtekar...
Belkide stad gercekten cok cok kotu durumda, gidilemiycek kadar.

Lincoln disinda durarark oynuyoruz.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Hakan Bakircioglu

Evet, pek fazla birsey oldugu yok son 10 dakikadir, tribunlerin Alpaslan Dikmen anisina yaptigi tezahuratlar disinda...

Ozetle goller soyle gelisti:

Ayhan rakip orta sahada Lincoln'u gordu. Lincoln ceza sahasinin hemen onunde sol tarafta Baros'a pasi cikardi (tekrarlarda cok hafif ofsayt gibi gorundu Baros'un durumu, ama emin degilim). Baros saga dogru ceza sahasina paralel kat edip uzaktan vurdu. O sirada Lincoln yerdeydi. Top imkansiz bir yere gitti! Nihat'in Cek Cumhuriyeti'ne attigi goldeki gibi yaklasik 1 saniye kadar topun iceri girip girmedigine baktik.

Yedigimiz golden onceki Konya ataginda Kewell, DeSanctis'e birakabilecegi bir pozisyonda topu kafayla kornere atti. Sag tarafimizdan korner kullanilirken ceza sahasinin disinda 5 Konyasporlu oyuncu resmen bekliyordu. Korner ceza sahasinin disina dogru yollandi, bombos pozisyonda Erhan yerden bir vurusla golu atti.

Neyse bu aralar biraz toparlanmaya basladik, top bizdeyken fena degiliz, ama kaybedince bir panik durumu oluyor gibi. Mehmet Guven pek guven vermiyor bu dakikaya kadar!

Hakan

Hakan Bakircioglu

Mehmet Guven icin sanssiz mi demek lazim, yeteneksiz mi tam karar veremiyorum, ama su ana kadar hemen hemen her topu olumsuz kullandi, cok sIrItIyor. Mac oncesini kacirdim, yedekleri bilmiyorum, ama herhalde yerine oynayacak birisi vardir....

Arda sag taraftan sifira inerken 'gozunu toptan ayirinca' top disari gitti, onemli bir pozisyon olabilirdi cevirse. Dakika 43, 1-1.

Evet, ilk yari 1-1 bitti. Antalya macini tekrar mi yasayacagiz?

Hakan

Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Arda sag kanatta sol tarafta etkili olabildigi kadar olamiyor.Kulubede de fazla secenek yok.

Kewell'e biraz daha Baros'a yakin oynatip,Arda'yi sol kanata gecmemiz lazim.
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Traftara neden kiziliyor bilmem. Siz olsaniz bu aci para verip seyreder miydiniz?

Evvelsi gun FB'ye gulenler Konya onunde bocalyanlara ne diyecek acaba? Baros'ta yarin ulan ben atiyorum herfiler ne bicim gol yiyor derse gidilecek yerler Yemen colu.
Last edited by Cengiz Akgun on Sun Sep 28, 2008 9:58 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Mehmet Guven berbat durumda. Cikarmasi lazim ama yerine kimi alacak?

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Omer K. KOCAOGLU wrote:Arda sag kanatta sol tarafta etkili olabildigi kadar olamiyor.Kulubede de fazla secenek yok.

Kewell'e biraz daha Baros'a yakin oynatip,Arda'yi sol kanata gecmemiz lazim.
Evet yapilacak en mantikli sey bu. Guven cok aksiyor. Nonda-Karan sakat, Guven'in yerine alinabilecek Topal - Linderoth - Baris sakat. O zaman ben olsam Yaser'i Guven'in yerine alir, sag aciga alir, Arda'yi sola gecirir, Kewell-Baros ilerde oynarim.

Sahanin tek kelimeyle en iyi oyuncusu Ayhan. Muhtesem bir ilk yari cikardi.

Baros'un vurusu hem 90'daki orumcek agini hem de gozumuzun pasini sildi. Boyle gol izlemeyeli cok uzun zaman olmus GS'da.

Lincoln de cok iyi oynuyor. GS'in paslasmalari cok iyi, 41. dakikadaki oran 200 (dogru pas)/214 (toplam) gibiydi. FB dun toplamda 95 dakika sonunda 270 pas yapabildi.

Ortalar yerini bulmadi. Kaleyi gordugumuzde vurmamiz lazim, bu Jefferson cok yumurtlayan kaleci.

Yedigimiz gol efsane bir gol. GS ceza sahasinda 10 GS oyuncusu var, hepsi birbirini tutuyor.

Ozan Ersoy

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Durulu ayni benim dedigim gibi GS orta sahasndan topu defans adamindan forvet adamina etkili gecirecek adam yok dedi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hakan Bakircioglu

Levent Guntay wrote:Mehmet Guven berbat durumda. Cikarmasi lazim ama yerine kimi alacak?
Aydin kadroda ise sag tarafa, Mehmet disari, Ayhan on libero, Arda sol tarafa, Kewell orta sahaya cekilecek. Bu maci Lincoln oynamadan acamayiz, gecen haftaki top alma oynatma cabasi yok.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Cihan evladim Konya da demek. Cihan kaleye sut tac mi idi neydi. Peki yenen golde top onunden gecerken dokunamayan kazma kimdi?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hakan Bakircioglu

Ikinci yariya Mehmet Guven / Volkan degisikligiyle basladik.

Etkili olmaya basladik derken gol Lincoln!!!! 2-1, dakika 50.
Baros onundeki oyuncuyu itti gibi geldi bana, bosta kalan topu Lincoln kafayla iceri rahat yolladi....

Hakan

Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

"Defans! Defans!" diye bağırmak lazım şimdi, NBA'deki gibi...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Giray Bulak niye dellendi oyle. Offside diye herhalde.
Last edited by Cengiz Akgun on Sun Sep 28, 2008 10:23 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply