UEFA :Galatasaray-AC Bellinzona 2-1 (Baros,Yaser)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Omer K. KOCAOGLU

UEFA :Galatasaray-AC Bellinzona 2-1 (Baros,Yaser)

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Ali Sami Yen

10-02-2008 Persembe Baslama saati 20:00

Hakemler : Aleksei Nikolaev,Vitali Drozdov,Ilia Barychnikov,Igor Zakharov

Yayin : D-Smart

Gruplardan onceki son macimiz.Zorlanmadan kazanacagimizi umit ediyorum.

Forumumuzdaki actigim ilk mac basligi.Umarim sans getirir.

Ozgur Huseyinoglu

Re: Galatasaray-AC Bellinzona UEFA 1.Tur/2.Mac

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Omer K. KOCAOGLU wrote:Forumumuzdaki actigim ilk mac basligi.Umarim sans getirir.
5-10 dk ile onume gecmissin Omer Hocam, resmi siteden filan mac saati detaylarini filan ogrenip geldim, baktim baslik acilmis! :) O resmi site basliklarinin referansini ekleyelim:

:arrow: UEFA Kupası: Galatasaray - AC Bellinzona:
Hava Durumu: Perşembe günü İstanbul’da açık bir hava bekleniyor. Gündüz sıcaklığı ortalama 25, gece sıcaklığı ise ortalama 18 C olacak.
...
Karşılaşmanın biletlerinin satışı, Biletix gişelerinden devam ediyor. (30-150-200)
:arrow: Cola Turka İdman Raporu: 29 Eylül 2008 Pazartesi:
Dün akşam oynanan maç ertesinde Hasan Şaş sağ dizinin arkasına, Milan Baros sağ ayak bileğine, Arda Turan sağ dizine aldıkları darbeler, Harry Kewell ise sağ kasığındaki sertleşme nedeniyle yapılan tedavilerinin ardından dinlendirildiler.

Mehmet Topal antrenmanın bir bölümüne takımla birlikte katıldıktan sonra sahada Cevat Güler yönetiminde takımdan ayrı bir çalışma yaptı.

Sağlık merkezinde sürdürülen tedavilerinin ardından Orkun Usak ve Emre Güngör salonda, Sabri Sarıoğlu, Aydın Yılmaz, Ümit Karan ve Tobias Linderoth ise sahada sağlık ekibi eşliğinde takımdan ayrı çalışıyorlar. Tobias Linderoth’a bugün kontrol amaçlı bir MR muayenesi yapılacak.

Uğur Uçar kontrol edilmek üzere sağlık ekibimiz eşliğinde Almanya’ya gitti.

Sol kasığında zorlanma tespit edilen Ferdi Elmas bugünü izinli geçirdi. Shabani Nonda’nın dikişleri alındı.

Serkan Çalık ve Barış Özbek’in ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmaları sürüyor.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, AC Bellinzona karşılaşması hazırlıklarını 30 Eylül Salı sabahı saat 10.30’da yapacağı basın ve taraftara açık antrenmanla sürdürecek.

Teknik Direktör Michael Skibbe’nin 1 Ekim akşamüstü saat 17.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Odası’nda düzenlenecek basın toplantısından sonra saat 17.30’da başlayacak son antrenmanın ise ilk onbeş dakikası yalnızca basına açık olacak.

AC Bellinzona’nın basın toplantısı ise Ali Sami Yen Stadı’nda aynı gün saat 18.30’da gerçekleştirilecek. AC Bellinzona’nın ilk onbeş dakikası basına açık antrenmanı ise saat 19.00’da başlayacak.
Mac "maalesef" D-Smart sistemi icinde olacak. BJK'nin maci LigTV'de. Dolayisiyla o gun en fazla 2 mac almis olabilirler ama, D-Spor, Futbol-Smart paylasimini filan nasil yapacaklari hala muallakta web sitelerine gore...
Özgür

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Image

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Lincoln,Arda,Kewell oynayacaksa ve Aydın'ın durumu düzeldiyse Yaser'in sağ kanat oynayacağını sanmıyorum.Belki riske etmek istemez ve oynatır.Ama Sabri ve Serkan Kurtuluş oynayacak gibiyse de kadro daha değişik olacaktır diye tahmin ediyorum.

-------------De Sanctis----------------
--Serkan--Servet-Meira-Hakan Balta
----------M.Topal-----Ayhan---------
---Arda-------Lincoln-------Kewell--
--------------Baros---------------

şeklinde bir kadro bekliyorum,Kewell oynamayacaksa sol kanat Arda,Hakan,sağ kanat Serkan-Sabri (Aydın) olabilir.

Şöyle 5-0 gibi bir sonuçla kapatıp,moralleri yükseltelim.

Ozgur Huseyinoglu

GS TV'de isinirken gorunen, ve az once spikerin de onayladigi ilk 11 (Bir tek Arda ile Ayhan'in kanatlarini karistirmis olabilirim soylenenden):

Code: Select all

De Sanctis
Serkan  Meira    Servet   Volkan
Ayhan   M.Topal  H.Balta  Arda
             Lincoln
             Baros
Justin'de maci verecegini iddia eden bir kac kanal (bazisi cunku reklam yapip, kendi sitesine cekmek icin fason yayin ekliyor):
infadible5
secrettv
rebeltv
the__caglar_
Özgür

Ozgur Huseyinoglu

Ozgur Huseyinoglu wrote:Justin'de maci verecegini iddia eden bir kac kanal (bazisi cunku reklam yapip, kendi sitesine cekmek icin fason yayin ekliyor):
infadible5
secrettv
rebeltv
the__caglar_
Duzgun gorunenler sunlar:
- Setanta'dan: infadible5
- FutbolSmart'tan: secrettv (EDIT: Sifre cikti bunda, bosverin)
Özgür

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Dk.18,kornerden gelen toplarda Servet 2 defa kafayla gol denedi,biri direkten dondu.0-0 devam ediyor
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

23.dk penalti atiyoruz,Lincoln'u dusurduler.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

Ben maci burdan izliyorum:

http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=48cad82d0f0d6

Veetle player'i yüklemeniz gerekiyor. Tavsiye ederim cünkü kalitesi harika.

Bu arada belese bir penalti kazandik. Baros atti. 1-0
Last edited by Baris Tokat on Thu Oct 02, 2008 8:25 pm, edited 1 time in total.
Quo vadis, Galatasaray?

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Baros atti.1-0

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Skibbe 4-4-2 oynuyor. Lincoln'u Baros'un yanina cekmis. Arda - Topal - Balta - Ayhan orta sahasiyla baslamis. Ayhan yine jokerligini yapiyor, bu sefer sag kanatta oynuyor. Topal takimin en kotusu. Guven'den farki yok. Bos yere korner yaptiriyor, sacma sapan fauller, topu ayaginda tutamiyor, paslarinin yarisi da kotu.

Arda sakatlandi cikti. Bence ciddi bir seyi yok. Beli cekti gibi gozukuyor. Golu attiktan sonra, mac gazozuna donecegi icin oynamak istemedi gibi sanki. Bursa macina cok gerekli, o yuzden erken cikmasina sevindim.

Lincoln sahanin en iyisi. Penalti yaptiriyor, pozisyona sokuyor, sag aciktan iyi saldiriyor. Baros nefis bir penalti atti. Ters kose, kaleciye bakarak. Penaltinin penaltiyla ilgisi yok. Cok agir bir karar.

Maci gec actim ama GS'in baskili topa hakim oyunu gole kadar surdu. Rakip dakikalarca topa degemiyor, bizimkiler atak ustune atak yapiyor ama golden 5-10 dakika sonra o kesildi. Orta sahada top kaptirmaya, geriden danduna basladik.

Bu arada Besiktas 2-0 yenik durumda. Elenmeleri acikcasi hic hosuma gitmez. Gruplara kalip biraz hirpalansinlar, yok oyle bedavaya tek hedefe odaklanip sampiyonluga oynamak. Sivas, Trabzon yeter de artar bize.

Ozan Ersoy

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozan Ersoy wrote:Bu arada Besiktas 2-0 yenik durumda. Elenmeleri acikcasi hic hosuma gitmez. Gruplara kalip biraz hirpalansinlar, yok oyle bedavaya tek hedefe odaklanip sampiyonluga oynamak. Sivas, Trabzon yeter de artar bize.

Ozan Ersoy
Korkarim bu konuda kelege geldik, Besiktas 3u yedi, Metallica mi nedir derken.

Biz de 1-1iz.

Avrupa'da Turk takimlarinin hali icler acisi bu sene. Biz de Bellinzona'yi yenebilirsek mutlu olacagim.

Ersin Taner

Post by Ersin Taner »

Bjk 4 oldu... Uefa sıralamasında Ukrayna çok az bir puanla önümüzde, o açıdan da Bjk'nin yenilip elenmesi kötü oldu.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Sadece turk futbolu degil turk sporu yerlerde paspas halde deyince kizanlar oluyor. 1990 sonlari 2000 basi birazcik silkinilir gibi olundu 2002'den sonra bodoslama duvara cakildi. Bu ligte sampiyon olsan ne yazar olmasan ne yazar. Metallica yeniyormus ACDC de ciksa farketmez.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Emre Girici

Post by Emre Girici »

Arda'dan sonra Topal da sakatlanarak oyundan alindi. Yaser oyunda.
Cok ciddi bir sakatligi yok gibi gozukuyor, ancak butun oyuncularin leblebi gibi teker teker sakatlanmasi sinir bozmaya basladi artik.
Lincoln 2. yarida oyundan dusmeye basladi, seken toplara hic kosmuyor. Ancak ilk yarida yaptirdigi penalti sayesinde golu bulduk, bu katkiya da cok sukur.
Acikcasi takimdan cok daha iyi bir oyun ve bol gol beklerdim. Ismi cismi duyulmamis bir takimi yenmek icin bu kadar ugrastigimizi gorunce, eski gunleri daha da bir mumla ariyorum. Besiktas'in 4 yedigi Metalist'e karsi biz ne yapardik, turu nasil gecerdik acikcasi bilemiyorum.
Emre Girici

Post Reply