TSL 7. Hafta:Galatasaray- TS 3-0 (Arda, Servet, Lincoln)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Bugun Baros biraz yanliz kaldi gibi gozuktu bana. Ama Cengiz agabey 3.golumuzu gorseydi bu takim ne kadar guzel pas yapabiliyormus derdi galiba :wink:

Hakikaten Kewell-Baros-Lincoln paslasmasi bizim tek kelime ile mukemmeldi.

Birbirlerine nedense o kadar yakin olamadilar ama potansiyel var.

Bir baska acik sorunda Kewell'de Arda'da sol kanatin oyunculari. Arda degisik pozisyonlarda oynayabiliyorda Kewell'in sag kanatta randimani dusuyor. Bellki gelecek hafta Lincoln'suz Baros'un yaninda daha verimli olur yoksa o kalitede birisinden tam verim alamayinca insan uzuluyor.

Bugunde biraz kendisini sakladi herhalde. Oyuna o kadar agirligini koymadi.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Gokcigdem wrote:Bugun Baros biraz yanliz kaldi gibi gozuktu bana. Ama Cengiz agabey 3.golumuzu gorseydi bu takim ne kadar guzel pas yapabiliyormus derdi galiba :wink:
....
Guzeldi. Bugun fazla negatif sesim cikiyor mu? Alinmasi her acidan mutlaka gereken bir maci aldilar.

Kabzimal TS defansini yollara dikkat icin konan turuncu konilere (o enayi huni diyor nrden aklina gelecek koni) benzetti. Ama yahu o hunilerden bir tanesine filan takilirsin bole hizli sag sol yaparak kosarken TS'dakiler huni bile etmez dedi.

Arda'nin balik da guzeldi. Orta yapti diyorlar ki oyle gozuktu Bugun ilk defa 10 kisi kalmalarina ragmen o saatten sonra TS yeneceklerini suphem olmadigi icin rahat bir mac seyrettim diyebilirim.

Yattara adamlarin dise dokunan tek silahlari idi. Gokhan efendi Kayseri de nerdeyse bir sezon oynamadi. TS'da da bir bok oynayacagini sanmiyorum.

Serdar Bali mi Serdar Balli mi ne eski bir TS futbolcu eskisi var TS'lu atip tutan. Cakar cakaralmazla filanprogram filan yapar. Yuregine indi iyi oldu.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Mehmet Gorgen wrote:Bu arada Kalli resmen danışman sıfatıyla işe başlamış. Skibbe ondan faydalanacaklarını 24 tv'de söyledi.Ama yönetim şimdiye kadar bu konuda niye resmi açıklama yapmaz anlaşılır değil.

Bugün Olimpiyakos maçını GS adına akredite olarak izlemiş. Sanırım diğer uefa kupasındaki rakipleri de izleyecek ve rapor verecek. Bence adam gibi yardımcısı olmayan Skibbe'nin yükünü biraz azaltmak için yönetim bu yolu seçmiş gözüküyor.

Skibbe'ye Türkiyedeki rakipleri de izleyip adam gibi rapor verecek bir yerdımcı da acele bulunmalı.
Ne yazikki Olympiakos'un ancak yedeklerini izledi bugun. Bizimle olan maca onem verdikleri belli...baya yedek agirlikli bir kadroyla cikmislar. 2-0 kazanmislar ayrica.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ben cogunlugun tersine GS'i bugun begenmedim. Cogunluk skor yazari oldugu icin degisik goruyor olabilir. GS oyuna tutuk, baski yiyerek basladi. Oyuna bir turlu egemen olamadi, topa sahip olup dolastiramadi, su ana kadar GS'in en az pas yaptigi en cok ileriye sisirdigi karsilasmadir.

Halbuki GS bugunun sakatliklari ve oyuncu form durumlari goz onune alindiginda benim uzun suredir savundugum takimla ve dizilisle (4-2-3-1 Meira on libero) sahaya cikti. Ama kotu oyunun nedeni bu degil elbet. Takimda 5 oyuncu bir hafta once Bosna gibi iyi bir takima karsi yenik durumdan yenmek icin caba gostermis, 3 gun once de 5 derecede, bozuk zeminde, Sibirya ormancilari tipindiki Estonya takinini yenmek icin ter dokmus. Takim ancak bir-iki gun bir arada top oynayabilmis, kimisi PAF'la mac yapmaktan yeterince iyi calisamamis, 2 haftada kaslar gevsemis, kondisyon bozulmasi olmus. Bunun ustune ustluk takimin uzerinde son 10 gunde gereksiz yere olusmus bir baski, tedirginlik var. Bu uc ogeyi alt alta ekleyince bugunku oyunun kotu olmasini anlayabiliyorum. Umarim bunlar goz ardi edilip takim bir sonraki maca bozulmaz.

Teker teker oyuncu konusacaksak mactan once sunucunun "Turkiye liginin en fazla dogru pas yapan oyuncusu" diye tanimladigi Ayhan maca kotu basladi. Savunma olarak Selcuk'u kilitledi ama ofansif acidan kendi cizgisinin altindaydi. Kewel takimin en kotusuydu. Ben sag acik oynamasindan cok Trabzon'un daha dogrusu Ersun Yanal'in kasap futbolundan korkmus olmasina bagliyorum. Belki de sakatligi tam iyilesmedi. Sag acik, forvet, sol acik farketmez Kewel bu kadar kotu bir oyuncu degil.

Bence sahanin en etkili oyuncusu Arda degil atilana kadar Lincoln idi. Bugun Bursa macindan cok daha iyi oynadi.

GS bugun bir kere adam gibi topu dolastirdi, onda da 11 pas yapti ve golu atti. Topu verimli sekilde rakip sahada dolastirabiliyorsaniz, rakibin yapacagi bir sey yok. Istedikleri kadar pres yapsinlar. Bundan etkili hic bir sey yok futbolda. Ama tabii bunu kavrayabilen cok az insan var Turk futbolunda.

Skibbe'nin durumu icler acisi, adamin suratindan dusen bin parca. Bahadir Havadir'in sorularina sabrediyor o meymenetsiz tava suratina tukurmuyor ya sasiriyorum. Ulan herif 4 kez dunya sampiyon olmus, sayisiz Avrupa sampiyonu cikarmis bir ulkeden geliyor, 20 senedir en ust duzeyde futbolun icinde. Sen kimsin yumurta kafa dumbuk?... Ben soyleyeyim... Sen 70 milyonu temsil ediyorsun. Sen bizsin... 70 milyon topu 3 metreye depemeyecek futbol ulemasi. Bizim icin utanc verici bir durum.

Skibbe'nin cikardigi takim, oyuncu degisiklikleri, dakikalari dort dortluktu. Belki Kewel'i Baros'un yanina Lincoln'u sag kanada cekebilirdi ama Lincoln gobekte cok iyiydi belki o yuzden yapmadi. Insallah sakatlik olmaz da Olimpiyakos macinda sikinti yasamaz.

Ozan Ersoy

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Cok sukur yanliz degilmisim ustelik de Ozan benzer seyleri dusunmus. Maalesef hep skora endeksli yorumlar yapiliyor. Dedigim gibi ilk kez seyrettim o yuzden degerlendirmelerim genele yaygin degil sadece bu maclik. Bu maci tekrar izleyen iki seyi cok net görur: bizim futbolun en önemli eksikligi first touch denilen ilk topa dokunus, bunu kötu yaptın mi hersey berbat oluyor, ikincisi de oyuncunun kosu yoluna topu dogru göndermek. Ayhan mac boyu bu hatalari yapti keza digerleri de.

Bu arada Avrupa'nin en kötu liglerinden biri deyince Levent link göndermis oysa Malta, Luxembourg gibi pek cok ulkeyi katmiyorum elbette. Aklima gelen 20 kusur futbol ulkesi var onlari hesaba katarak bunu söyluyorum. Su an dört buyukler denen takimlar ust duzey bir ligin mesela Premier league veya Ispanyol liginde ancak ikinci kumede oynarlar bu futbol temeli, bu fizikler ve bu daginiklikla.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Ben de Ozan gibi GS'in oyununu begenmedim.Ayrica,TS 3 tane %100'luk gol firsatindan yararlanamadi,De Sanctis de 2 tane guzel top cikardi.Avrupa takimlari bu tip pozisyonlari genelde gole ceviriyor,dikkatli olunmali.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Bende takimi begenmeyenlerdenim. Hele macin ilk 15 dakikasi esim ne diyorsun oyle dakikada bir deyince maci birakip “Gerizekali” nasil telafuz ediliyor onu ogretmeye basladim. Ne kadar top kaybi, ne kadar yanlis pas yapti takim oyle sasirdim. Ikinci yari biraz daha iyi gozuktuk ama yinede yeterli degildi. Trabzon’u yenecegimizi adim gibi biliyordum ama iyi oyun oynayip yeneriz diye dusunmustum. Takimin iki iyi adami vardi. Arda ve Lincoln. Bu adam bu sezon basindaki dusundugum gibi Kewell, Baros gelince kendini toparladi. Zaten ondan bu sene basinda da umutlu idim. Gecen seneki Lincoln’den en buyuk farki uflemeyle sakatlanmayip ust uste maclar yapip formuna kavusmasi. Kirmizi yemeside (eger bayrak diregini sokmeye sari yoksa) normal. Orda topa eliyle vurmasi bir refklesin sonucu olan bir durumdu. Bence isteyerek yapmadi.

Kalecimiz cok iyi. En sevdigim tarafi hep macin icinde. Bagiriyor cagriyor ve cokta efendi. Mondi’den sonra boyle efendi bir kaleciye sahip oldugumuz icinde memnunum. En azindan artik karsi kalenin onundeki tartismayi olay yerinde degil kalesinden seyredecek bir kalecimiz var :) Herkesle iddaya girerim. Eger Bukres maclarinda De Sanctis olsa idi, su anda CL’de oynuyorduk ama her iste bir hayir var deyip, devam etmek lazim.

Sonucta kolay ama iyi top oynanmayan bir maci aldik. Bu tip maclari UEFA’da oynarsak zor maclarimiz olur ama daha az sakatli, daha cok birbirine alisan ve en onemlisi yorgun olmayan bir takimla bu tip oyunlarin cok olacagini tahmin etmiyorum.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

3-0 gibi net skor yaniltmasin!
Biraz daha iyi oynadik, fakat bu oyun UEFA kupasI icin yeterli olmaz.
Dün aksam Trabzon'a verilen gol $anslarInI, iyi takImlar öyle harcamaz.
Persembe aksamI dünkü oyunun üstüne biraz daha koymak gerek.
Hem GS hem Trabzon icin kacan net gol pozisyonlarI vardI.
Eger Trabzon net gol pozisyonlarIndan birini atsaydI, mac cok stressli gecerdi. Fakat sonunda yine kazanIrdIk.
Kaleci De Stanctis iyi.
Orta saha defansif görevlerini yapti, rakibe bastI onlarI takip edip rahatsIz etti. Son maclarda adeta 4-1- 5 gibi gözüken oyun düzeni, yerine orta sahada kalabalIk bulunduk. Herseyin böyle gelismesinde Trabzon'un (Ersun Yanal'in da) ofansif oyun kurgusunun da katkIsI vardI.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Bence bu takim kronik hasta. Sakatlar bahanesi. Hastaligi tespit edecek
kabiliyet yok su an. Oyun sablonu diye birsey kalmamis ve oyuncular bunu
görurcesine sahada sorumsuzca davranmaktalar. Giden gelmiyor, insani
hasta edecek ileri cikislar...ve akabinde top kaptirmalar. Rakip takimin kullandigi
her duran top kalemizde tehlike. Hava hakimiyeti olmadigindan
degil, markaj hatasi yapiliyor diye.

'KivIl' dun ne yapti, adamda ciddi kondisyon sorunu var. Kendisinde
GS'a geldigi gunden itibaren en ufak bir gelisme görmedim. Takimi
suruklesin, istikrarli olsun...nerede...Lincoln'e gösterilen tehammulsuzluk
ona gariptir gösterilmiyor.

Ayhan, tempo tempo....haydi :-)

Meira...önlibero onun mevkisi guya...neden cok iyi oynamis aciklasinlar.
Hangi topu kesti mesela? Bilakis TS'un birkac pozisyonuna damga
attigina sahit oldum ben sahsen. Adam uzun zamandir önlibero
oynamiyor ama, öyle degil mi ;-)

Insan Baris'i, Mehmet'leri aramaz mi sonra? Onlar olasi bir takim ruhunun
gercek parcalari bana göre.

Bu mac hakkinda söyleyebilecegim olumlu sey skor aslinda, maci 3:0
almamiz yani ve de Sanctis'in mactan 0 gol yiyerek cikmis olmasi. O
bunu hakediyordu. Takim arkadaslarina ragmen oldu. Bence bir yolunu
bulup onun bonservisini alsinlar.

TS hakkinda cok sey söylenebilir ama özeti "ayni tas ayni hamam". TS
ilerde dususe gececek, benden söylemesi. Havasini GS aldi.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Bende oyunu begenmedim. Ama yenilecegimizi zannediyordum, eyvallah dedim bu galibiyete.

Ersun Yenal soyle yanlis , boyle yanlis yapti deniyor. Bence hayir. skor yazarligindan baska birsey degil. Kucuk bazi degisiklikler olabilirdi belki ama ilk golu atmanin avantajina oynadi Yanal ve dogru yapti.
Bursa ve kasap antalya yanlis ornekler. Birinde Yusufa onlem alinsa, ikincisindede adam gibi sertlige prim tanimayan hakemle oynasaydi ikiside 5lik olurdu.Bizden 4 tane yiyen takimlarin hepsi sahasinda kabul ettiler maci ne ise yaradi ?. Birde tabii o kadar pasa pasa izin verip , fikren mahkum oynuyorsunki olay kafada bitiyor.

Yanal en golcu adamlari Gokhan, Umut, promiseyi oyunda tutup ilk golu aramasi normal. Ama unuttugu detay, De Sanctis'ti. Su an Kewell, Meira, ve Lincolnden kat be kat onemli bir adamdir. Cok seri, aci ve mesafe ayarlayan bir kaleci. hickimse seyretmediyse trabzonu Desanctis seyretmis ve Gokhanin/Umutun tarzini biliyor. Zaten Yenalda
''Problem defansta degil, ofansta . Golu atmamiz lazimdi.'' dedi.

Ayhanin aksamasi yorgunlugundan. Hazirandan bu yana Milli Takim-GS demeden oynuyor. yasi cok gencte degil. Ve de isi agir, hem ofansif, hem defansif. Yuk 2 kat. Topal, baris, Linderoth gelince dinlenir biraz.

Ardanin golu kesinlikle orta. Servetinki ele carpmis ve gorulmesi cok zor. rakipte bile ceza alaninda sadece bir kisi gordu. Lincolne bu kadar takan , Sabriye yapilana niye birsey demez? Penalti ve kaleciye kirmizi kart. 10 kisilik trabzon 4-0 geride. Kaldiki meselenin ozune inersek, lincolnun yaptiginin aptallik ve amatorluk oldugunu soylesek bile , 2. sari karti hakketmiyor. 4 taklayı ayni macta 3 kere atana kart yok, butun takim yengec dansi veya timsah yuruyusu yaparsa yok, bebek sallama hareketine yok, ama bayrak 5 saniyelik gayet zarif dans figuru taklidine sari kart. Ne farki var? oyunun seyir zevki dersek hicbirine yok, yok laubalilik dersek hepsine var. Alip eve goturmediki, isi bitti yerine takti. elle oynamada sari kart degil. o zaman hepsi sari kart olsun. Butun el vurulari sari kart degil.

Dilimizde tuy bitti. Cakısma dedik, overlapping dedik. Solda Arda-Kewell,
defansta ise Meira cakisiyor. Kewell zaten 60'tan sonra oynuyor. oturt kenarda, arda veya Lincolnun yerinde 2. yari oyuna sok, onun yerine daha direnc katan biri oynasin.

Meira begenilmis ama karsisinda huseyin ve selcuk gibi nisbeten duz ve agir adamlara karsi oynadi o bolgede. Turkiye liginde idare eder, fakat avrupa icin o bolgede agir kalir.

Yardimcilarin yollanip , Burak Dilmen iceriden ve kallinin disaridan mudahil olmasi olmasi ve Cevat gulerin aktivasyonunun artmasi iyi olmus. Skibbenin kendi basina yiyebilecegi bir halt olmadigi ortaya cikti, onun eksik ve hatali yonlerini digerleri tamamlar.
NO ADNANS, NO CRY !!

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Maci ben seyredemedim sadece gece gec vakit Maraton'da Erman ve Sansal'in yorumlari esliginde Mehmet'le ozet goruntulere goz attık.

Erman'a gulmekten tabii, maci anlamayadim. Sadece mac sonunda şu meşhur pas yapma istatistiklerimiz dikkatimi cekti, 270 gibi birseydi. Bazilariniz bu tur istatistiklere kızıyor olsa da bence bazı fikirler veriyor. Ki sezon basindan bu yana 400'den 500'lere tırmanan sayının bu maçta bu kadar düşmesi bana ilginç geldi. Eğer çok uzun toplarla oynamadıysak bunun sebebi Ayhan ve Kewell'in oyuna beklendiği kadar katılmaması, Balta'nın ve Emre Aşık'ın çakılı kalması olabilir hatta buna genel yorgunluk nedeniyle pas trafiğinin kısa tutulması eklenebilir.

Bir de Trabzon'un 18 şutuna bizim 8 şut karşılığına oluşan skor oldukça tuhaf olmuş. Bu da gösteriyor ki Trabzon forveti aslında çok da kaliteli değil ve bana göre Umut'tan, Gökhan'dan çok verim alamayacaklar. Tekke'yi bir 4 yıl mumla arayacaklar. Bu maçta Yattara'yı oynatmaları da klasik ve tutmayan bir Ersun Yanal kumarı olmuş.

Buna karşılık bizde her maç tabiri caizse "tutturan" bir adam çıkıyor. İlk haftalarda Kewell, gelir gelmez Baroş, bu hafta da Lincoln nöbetleşe etkinlik sağlıyorlar. Geelcek dönmemlerde forma giren bir Nonda, Aydın olacak. Kadromuz o kadar nitelikli.

Haftaya Ekişehir deplasmanı, sonra içeride Antep ve derken FB deplasmanı. Bu trafikte Lincoln bence tam zamanında dinlenme aldı, FB maçına fizik olarak da mental olarak da aç çıkması iyidir.

Seyretmeden söylemem haksızlık mı bilmiyorum ama bizde son 2 yılı özellikle derbi maçlarda facia geçen Song'un gönderilmesinin ne kadar isabetli olduğu görülmüştür sanırım.

Kalli'nin gelmesi ile, Hollaman dönemindeki gibi bir yapılanma olabilir. Skibbe barışçık bir hoca ve bu seneyi iyi geçirmeye kariyeri açısından ihtiyacı var (Aragones'ten ve Denizli'den farklı olarak :) ). Bu safhada gelecek destekleri seve seve kabul edeceğini sanıyorum, bunu kompleks yapacak bir yapısı yok O bakımdan Burak ve Kalli sisteme katkı yapacaktır.

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Ben takımı o kadar da kötü görmedim dün akşam, yine Ayhan sırıtıyordu ama başka adam olmadığından katlanmak zorundayız. M.Topal Fenerbahçe maçına hazır olursa çok iyi olur.Bu hafta oynayacak diye hatırlıyorum.

İstatistikler de yanıltıcı olabilir,atılan şut sayısı 18'e 9 gibi aleyhimizde bir rakam olsa da,ceza sahası dışından dan-dun şutlar da şut olarak sayılıyor.İngilizlerin "attemps on goal" bence daha sağlıklı bir veri,şut sayısına göre.Bizde bu rakam 6 iken onlarda 3 idi yanlış hatırlamıyorsam.Bu da kimin etkili oynadığını daha açık gösteriyor.

Servet ciddi hatalar yapıyor,topla çıkma konusunda yine hatalı hareketleri oldu,arkasına top atıldığında etkisiz oldu.Duran toplarda adam kaçırdı...
Emre Güngör iyileşirse bence Servet'ten akli olarak daha sağlıklı bir oyuncu.Ama iyi oynayıp saçmalamadığı zamanlarda Servet'i biliyoruz ve seviyoruz.

Ama esas,Trabzonspor'da bir Coleman diye bir adam vardı ki;Bu adam futboldan nasıl para kazanıyor ve TS'da nasıl oynuyor akıl almaz bir olay.Ben bu kadar kötü futbolcu az gördüm desem yeridir.Bu adamın üstüne biraz daha oynasaydık ve Lincoln atılmasaydı bu maç en az 5 olurdu.

Takıma yarayan bir galibiyet oldu,hayırlı olsun.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Servet eskiye nazaran daha az çıktı ama yinede çıktı ve top kaptırdı. Takım geride falanda değildi üstelik. Kimsenin de Servetten gol yada asist beklediği yok. Duran toplarda çıksın tabi, mutlaka çıksın. Ama 'kendisininde söylediği gibi' takım savunması arızalıyken bir stoperin dripling yapmaya kalması olacak iş değil! Akıllanmamakta ısrar ediyor. O boyda posta o cüssede bir adamın daha akıllı oynaması lazım. Sabriye özeneceğine Baltaya özense daha makbule geçer :D

Emreye de helal olsun. Sen haftalarca otur otur bekle klubede, sonra çık yine şaşırt milleti. Gerçi Emre bunu ilk kez yapmıyor.

Ersin Taner

Post by Ersin Taner »

Serif Halimler wrote:3-0 gibi net skor yaniltmasin!
Biraz daha iyi oynadik, fakat bu oyun UEFA kupasI icin yeterli olmaz.
Dün aksam Trabzon'a verilen gol $anslarInI, iyi takImlar öyle harcamaz.
Persembe aksamI dünkü oyunun üstüne biraz daha koymak gerek.
Tam da bunu yazmaya girmiştim. 3 gün sonra Olympiacos'a karşı da böyle oynarsak De Sanctis falan da kurtaramaz bizi... Adamlar 2-3 tane atıp evlerine dönerler.

Hele 2 hafta sonra Benfica deplasmanında böyle oynarsak geçen seneki Leverkusen deplasmanının aynısını yaşarız.

Puan kaybedeceğimizi düşündüğüm bir maçı 3 farklı kazanmak güzel tabii... Daha önce bahsettiğim ölüm fikstrüne iyi başladık. 1.5 ay boyunca 3 günde bir maçı nasıl kaldıracak bakalım bizim takım... Umarım başladığımız gibi bitiririz bu dönemi...

İlk yarı sonuna kadar olan fikstrümüz aşağıda, İlginç olan 4 Ankara takımıyla ligde arka arkaya oynuyoruz. Geçen sezon olduğu gibi ilk yarının son haftası olan 17. hafta Ocak ayı sonunda 2. devreden hemen önce oynanacak.

23 Ekim Perşembe GS-Olympiacos
26 Ekim Pazar Eskişehir-GS
29 Ekim Çarşamba Ankaraspor-GS(Kupa)
2 Kasım Pazar GS-Antep
6 Kasım Perşembe Benfica-GS
9 Kasım Pazar FB-GS
12 Kasım Çarşamba GS-Kayseri(Kupa)
16 Kasım Pazar GS-IBB
23 Kasım Pazar Ankaraspor-GS
27 Kasım Perşembe Metalist-GS
30 Kasım Pazar GS-Hacettepe
4 Aralık Perşembe H.Berlin-GS
7 Aralık Pazar Ankaragücü-GS
14 Aralık Pazar G.Birliği-GS
21 Aralık Pazar GS-BJK
28 Aralık Pazar Altay-GS(Kupa)

Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

Bursa deplasmanında biz nasıl oynadıysak dün de Ts öyle oynadı. Her iki takım için de gerçek performansları bu diyemeyiz. Bizim oyunumuz bu diyebilmemiz için Olympiakos maçında bundan daha iyisini oynanyabilmemiz lazım. Ancak bunun dışında genel kanaatim aynı orta sahamıza baskı gelmediği sürece oyunu kontrol edebiliyoruz ama orta saha baskıyı gördü mü dağılıveriyor, laubalileşiyor hatta korner direklerine saldırıyor, hentbol oynamaya kalkıyor....
Galatasaray,
imkansızı olağana çeviren ruh....

Post Reply