UEFA CUP 4.mac Hertha Berlin GS 0-1 [Baros (pen.)]

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Yardimci hakem bizim Morgan'in amca oglu Giuseppe cikti.
Heriflerin isimleri harbiden toschak'li isimler yahu.Direk hazir ola gecesin geliyor.

Amorullo Del TORO gibin , Salvatore DI AMICI gibin , Leonardo Da VINCI gibin Mehmet Gurdal Cetin ayni etkiyi birakmiyor tabi :D

Umarim yapilan faulleri elle oynamalari gorur (Baros'unkileride gorsun bari :D )

.
Kolombiyalıları tek geçerim:

MONDRAGOOON :D

OSCAR CORRRDOBAAAA :D

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Mert Tokman wrote:
Mehmet Marsan wrote:3. resim bir garibime gitti. :shock:
Oyle kafayi kapatanlardan korkucan Mehmet :)

Gecen sene bir arkadas Cem Yilmaz'in bir sovunun DVD'sini gondermisti - o da oyle diyordu... Yahu bizlere artist, sohret falan diye sanki hergun seks partileri duzenliyomusuz gibi bakiliyor - gitsinler de kadinlarin sabah programlarini seyretsinler - ben seyrederken yuzum kizariyor diyordu :lol: Bu programlarda anlatilan --- muhtar kadina nasil atlamis, ona atlarken kocasi bilmemkime atlamis - yahu butun mahalle tren yapmis gidiyor diyordu :lol:
Mert, bu sahne gozumun onunde, sesini kadin sesi gibi yapiyor, gunduz programinda konusan kadin gibi, "muhtar bana atlamisti, kaynim da muhtarin karisina atliyordu, sonra....." diye boyle devam etti, ardindan butun mahalle tren kismina gecmisti.

Ayni DVD'de ucaklarda business classta ne oldugunu anlatirken perde cekildikten sonra, hicbirsey oldugu yok, hostes geliyor, yolcularin uzerine krema sIkIyor, ardindan yaliyoruz beraber, birsey olmuyor yani gibi birseyler diyordu.

Adamin tiryakisi oldum bu DVDlerle. :D

Ali

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ali Gursel wrote:
Mert Tokman wrote:
Mehmet Marsan wrote:3. resim bir garibime gitti. :shock:
Oyle kafayi kapatanlardan korkucan Mehmet :)

Gecen sene bir arkadas Cem Yilmaz'in bir sovunun DVD'sini gondermisti - o da oyle diyordu... Yahu bizlere artist, sohret falan diye sanki hergun seks partileri duzenliyomusuz gibi bakiliyor - gitsinler de kadinlarin sabah programlarini seyretsinler - ben seyrederken yuzum kizariyor diyordu :lol: Bu programlarda anlatilan --- muhtar kadina nasil atlamis, ona atlarken kocasi bilmemkime atlamis - yahu butun mahalle tren yapmis gidiyor diyordu :lol:
Mert, bu sahne gozumun onunde, sesini kadin sesi gibi yapiyor, gunduz programinda konusan kadin gibi, "muhtar bana atlamisti, kaynim da muhtarin karisina atliyordu, sonra....." diye boyle devam etti, ardindan butun mahalle tren kismina gecmisti.

Ayni DVD'de ucaklarda business classta ne oldugunu anlatirken perde cekildikten sonra, hicbirsey oldugu yok, hostes geliyor, yolcularin uzerine krema sIkIyor, ardindan yaliyoruz beraber, birsey olmuyor yani gibi birseyler diyordu.

Adamin tiryakisi oldum bu DVDlerle. :D

Ali
Iyi geyik olacak ama sperm bankasi kismi oldurdu beni o sovun :lol: Kuru yemis dukkani gibi - 200 gram ondan, 300 gram bundan koy :lol:

Bizim anlattiklarimiz youtube'a dusmus zaten...

Bu mahalle muhabbeti... http://www.youtube.com/watch?v=ElzHdkSz ... re=related

Bu da ucak muhabbeti... http://www.youtube.com/watch?v=cDX2RFyV ... re=related

Bu da sperm bankasi... http://www.youtube.com/watch?v=38AHSpfn ... re=related

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Su resimler arasinda en guzeline bir goz atin!

Bulent Korkmaz receives the first ticket for the final.

Aferin dogru adama, dogru zamanda dogru bileti vermisler.
http://www1.uefa.com/competitions/uefac ... index.html
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Zurriyet kadromuzu belirlemiş....

G.SARAY: De Sanctis Sabri E.Aşık Servet H.Balta Kewell Meira M.Topal Lincoln Arda Baros

Emre Güngör ilk 11 çıkabilir mi diye düşünüyorum,Meira'ya ne defansta ne de orta sahada güvenemiyorum artık.Ama gününde olduğu zaman ileri çıkışları da çok etkili oluyor,herif zart diye ceza sahasına yaklaşıp bitirici pas verebiliyor.Ama defansif orta saha elemanının ilk yapması gereken işleri Barış daha iyi yapabilir diye düşünüyorum...

4-2-3-1 oynanacaksa yine (deplasman ve 1 puan yettiğine göre Skibbe çift forvet oynatmayacak büyük ihtimal) M.Topal ve Barış daha mı iyi olur acaba?

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Acikcasi ben bu aksamki mactan pek umitli degilim.Beraberlik cok iyi sonuc gibi gozukuyor.Diger takimlarinda berabere kalmalarini umit ediyorum.

Hatta biraz daha ileri goturup bu aksam gol yememe olasiligimizin sifirin altinda oldugunu dusunuyorum.

Forvetlerimiz yakaladiklari firsatlari degerlendirebilirse cok gollu bir mac olabilir.

Iddia oynayanlar icin onlarin tabiri ile ust olacak bir mac..
TRUST GALATASARAY
MGC

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

UEFA sitesinden alinti:
The 51-year-old Favre joined Hertha after leading FC Zürich to back-to-back Super League titles in 2006 and 2007. The former Swiss international midfielder puts a team ethic above all else and is not afraid to drop anyone if he feels they are putting themselves before the collective. Fans' favourite Pantelić, who scored 13 goals in 28 matches last season, is not guaranteed a place in the side, the occasional demotion to the substitutes' bench Favre's way of saying that attitude counts for more than past achievements. That is a borne out by the fact that midfielders Cicero and Kačar lead the team in scoring with five goals apiece, followed by Pantelić (four) and Andriy Voronin, who has scored three league goals on loan from Liverpool FC.

Bu takimin skora yakin ayaklarida bizim takimdaki gibi. Orta sahalarindan ileriye deplase oluyor ve forvetlerinin aciktiklari bosluklara sizip gol buluyorlar. Hizli oynuyorlar.

Hertha beklerini ileri cikarir ve oyunu bizim alan yikarsa bizim on liberolar ve stoperler adam paylasiminda ve alan savunmasinda bocalar gibime geliyor.

Klasik kadro cikacaksa ben Arda nin orta sahaya daha yakin, Topal ve Meira ya destek olmasini ve Kewell in, oynar ise, ileride Baros a daha yakin oynamasi ve ozellikle ileride oyunu ve topu tutmasi gerektigini dusunuyorum. Savunmada 4-5-1 hucumda 4-3-3 gibi bir dizilis. Hem Arda(sol ic) hem Kewell (sol acik, forvet) bence bu macta solda oynamali.

Bizim mac kadar Olimpiakos macida onemli. Olimpiakos deplasmanda puan kaybederse tahmin ediyorum bizim macin skoru ne olursa olsun cikiyoruz.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Acikcasi ben bu aksamki mactan pek umitli degilim.Beraberlik cok iyi sonuc gibi gozukuyor.Diger takimlarinda berabere kalmalarini umit ediyorum.

Hatta biraz daha ileri goturup bu aksam gol yememe olasiligimizin sifirin altinda oldugunu dusunuyorum.

Forvetlerimiz yakaladiklari firsatlari degerlendirebilirse cok gollu bir mac olabilir.

Iddia oynayanlar icin onlarin tabiri ile ust olacak bir mac..
Sevgili Mehmet, bu aksam biz gol yeriz demek herhangi bir seyi ileri goturmek degil de bariz olani belirtmek bence. Olympiakos ve Benfica mucizeleri haric gol yemedigimiz mac var mi (bir de Ankara maci)? Uc haftadir gol atamayan Hacettepe bize atti. GS normal duzeninde oynadiginda bizim forumdan cikacak yas ortalamasi 35, yarisi hayatinda topa vurmamis bir takim da muhtemelen GS bir ya da bir kac gol atar. GS defans oyuncularinin neredeyse her mac geriye pas verirken topu rakibe verip rakibi kaleci ile karsi karsiya biraktiklari bir takim.

UEFA'da goruntu bundan farkli diyorduk ama sagolsun bizimkiler Kharkiv macinda onu da duzelttiler.

GS'in bu aksam Topal ve Baris ile oynayip Arda'yi da dinlendirmesi lazim. Yani Kewell ve Arda ayni anda sahada olmayacak, sag kanadimizda da Sabri-Aydin, Sabri-Kewell falan gibi hilkat garibesi ikililer olmayacak. Boyle sacmaliklara TUrkiye'de bilet kesmiyorlar, ama ozellikle Sabri ve Aydin sag kanatta "defans" yaptiklarinda midesi bulanip kusacak gibi oluyor insan.

Baris en iyi alternatif, sagi kapatsin, Meira Topal cift on libero oynasin, Emre Servet defans oynasinlar. Balta'nin durumunu bilmiyorum ama Volkan da Hacettepe macinda el bombasi degil hidrojen bombasi gibiydi, de Sanctis'e karsi karsiya antremani yaptiranlardan.

Bu aksam umidim ozellikle Lincoln'un seyirci ve Almanya'da uluslararasi sahnede olma sonucu ustun bir performans gosterme olasiligi. GS ne kadar kotu olursa olsun Lincoln'un parladigi anlarda mac kaderi degistirebiliyor, ben bunu umuyorum.

Bu aksam icin bir diger avantajimiz ise Umit Karan'in sezonu kapatmis olmasi. Maci kaybedebiliriz, kizip uzulebiliriz, 5-6 hatta 8 yiyebiliriz, ama bu aksam kanser riskim artmayacak, hic olmazsa sahada neden oldugunu anladigim 11 oyuncu izleyecegim, iyi de kotu de oynasalar.

Ali

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Bu da Hertha nin resmi sitesinden:
"Maximilian Nicu will not be able to play, which is sad", revealed Lucien Favre. The Hertha boss explained that his winger picked up a slight knock against Köln and has been laid up in bed all week with a stomach bug. Favre again: "Cícero is a major doubt. It would be good if he could at least be on the bench. The Brazilian who has played every game so far this season, has not been ableto train all week. He like Andrey Voronin is suffering with fever. Voronin is expected to play, even though he did not train with the rest of the squad on Tuesday.

Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Nicu ve Cicero ikiside oynamazsa 3'lu savunmaya donebilir Hertha bugun. Iki kanat oyuncusunun yoklugunda Metalist deplasmanindaki gibi 3 stoper (Kaka-Simunic-Friedrich) kullanip Stein ve Chahed'i kanatlarda oynatabilir. Dardai ve Kacar orta'da, Raffael-Voronin-Pantelic 3'lusu ilerde. Eger Cicero oynarsa o zaman Nicu'nun gecen ay oynamadigi maclarda yaptiklari gibi Raffael'i forvet arkasi yerine sag acik'da oynatip, Voronin-Pantelic ikilisini forvet'de oynatabilir. Her iki alternatif'de Pantelic var. Tabii daha duz bir degisklik Lustenberger'i oynatmak olur.

Ayhan gecen hafta o kart'i gorunce D-Smart spikeri "ne gerek vardi?" diye uzunca sacmaladi, bende iyi oldu dedim ceza sinirindan uzaklasti, nasil olsa Hertha maci formalite olabilir diye. Simdi bakiyoruz Hertha maci formalite degil ve en formda olan oyuncumuz cezali.

Dunku antrenman fotograflarinda beyaz yelek giyenler eger ilk 11'se Meira ve Hakan Balta yedek, Emre Gungor ilk 11'de cikacak...ama antrenman basin'a acikmis ve hic bir yerde oyle yazmiyor--belki yeleklerin oyle bir anlami yoktu. Zaten Emre Gungor'u bu macta ilk 11'e cikarmak buyuk risk. Emre Asik haftalardir oynuyor ve genelde guvenilir sayilir. Meira ise pazar gunu belliki sakat sakat oynadi ve hic hazir degildi. Hem kendisinde hem Skibbe'de suc--o durumda olan bir oyuncunun sahada olmamasi lazim. Eger sakatligi gectiyse orta sahada oynamasinda bir sakinca gormuyorum...

Yaninda kim oynar o ayri bir bas agrisi. Mantik olarak Baris olmali...Meira-Topal ikilisin gorursek hepimizin aklina ASY'deki 4 stoperli Steaua maci gelecektir, oyunda ona benzeyebilir. Hakan Balta-Meira olursa dahada beter. Ayhan'in yoklugunu en iyi Baris doldurur sanki ama hem hala hazir degil ve formsuz, hem gecen sene Leverkusen deplasmaninda belliydiki Almanya'da oynadigi icin cok heycanliydi ve berbat oynamisti. Hos o gun iyi oynayan yoktu zaten--umarim Skibbe o gundeki formunu ve o sonucu yine bulur...

Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Gecen sefer mac TRT'de iken, Digiturk TRT'nin yayinini kapatmisti....
Ayni dert olmaz insallah...
secveseyret.com maci veriyor.Ama TRT yok onlarin kanallarinin arasinda...
Nasil olacak bu is?
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Fırtınalı havalarda yayın kesintisinde bile çıkan tek kanal Trt-1 iken böyle birşey yaparlarsa o decoder'i...

Ne terbiyesiz herifler bunlar,3 vakte batsınlar inşallah.

Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Can Ergun wrote:
Fırtınalı havalarda yayın kesintisinde bile çıkan tek kanal Trt-1 iken böyle birşey yaparlarsa o decoder'i...

Ne terbiyesiz herifler bunlar,3 vakte batsınlar inşallah.
secveseyret.com'a mesaj attim az evvel.
Sizde TRT1 yok, nasil yayinlayacaksiniz diye maci.
Izle ve ode seklinde yayin yapilacaktir diye mesaj geldi.
Ulan ne kadar pahalilandi maclari izlemek.
Ayda bilmem kac dolar Digiturk'e bir o kadar da sec ve seyret'e ode...
Ayrica birde mac parasi...Bosuna calisiyoruz, para kazanacagiz diye...
Millet haybeden para kazanmanin yollarini buluyor...
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Ali Gursel wrote:Maci kaybedebiliriz, kizip uzulebiliriz, 5-6 hatta 8 yiyebiliriz, ama bu aksam kanser riskim artmayacak, hic olmazsa sahada neden oldugunu anladigim 11 oyuncu izleyecegim, iyi de kotu de oynasalar.

Ali
Ali, Lincoln'un Hacettepe macinin sonlarina dogru sol kanatta topla bulusup son derece teknik bir sekilde Umit'e ogle bir pas cikartiki "pes" dedim. Umit'i zor bir acidan yerden cikardigi o pasa bakarak topun hizi, yerde kalisi hatta topun rotasyonuna hayran kaldim.

Umit nasil kacirdi o pozisyonu hala inanamiyorum :cry:

Birde mide bulantilarindan bahsetmissin. Cengiz Akgun'de yukarda bu Erman Toroglu mudur ne karin agrisi ise yazisini asmis.

Amerikadan ahkam kesmek bana yakismas ama memlekette ne kadar apuk sapuk ahlaksiz yorum yaparsan o kadar meshur mu oluyorsun.

Lafim sana degil yanlis anlislamasin.

Bu herifler "Suni sahada top oynamak şişme kadınla..." yok "vaselin" yok "bakire hakemler" diyerek maclari yorumluyorlar ve ben inanamiyorum bu asagilik adamin hala yorum yapabildigine...

Yuzunu gorunce benim midem bulaniyor cunku bu herifler seyircilerinin, okurlarinin Turk milletinin, halkinin gelismesini, ogrenmesini cagdaslasmasini istemiyorlar. Halkin geri kalmasini isiyorlarki isleri iyi gitsin, gundemde kalsinlar...

Buna bizim gibi insanlarin bir yolunu bulup izin vermemesi lazim...

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Murat agbi çok güzel yazmışssın. Sorunun kaynağı aslında bizde. En basitinden Lig TV üyeliğimizi iptal ederek başlayabiliriz. İptal sebebini soranlara da 2 satır yazı yazabiliriz. Ama bunu 1-2 kişinin yapması etki yaratmaz. Örgütlü ve çoğul olmak lazım.

Senin yazından sonra ben ciddi olarak bunu düşünüyorum, seyretmem maçları olur biter. Belki uğurlu bile gelebilir :?

Post Reply