UEFA CUP Bordeaux Galatasaray 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Fazla uzatmak veya Umit Karan'nin haraketini savunmak istemiyor Turkiyedeki hakem kararlarinin her macta adil bir sekilde uygulanmasini bekliyorum :roll:

Image

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Adamların attığı golleri izlerken,ciddi ara pas atan adamları ve bu paslara koşacak hızlı oyuncuları dikkat çekiyor.Hiç hoşuma gitmedi...

Skibbe Lig maçlarında nasıl bir rotasyon uygulayacak ve bu maça kaç eksik-sakatla çıkacağız bunlar belirleyici olacak.Takımda herkes üstüne düşeni yaparsa yenmemek için hiçbir nedenimiz yok.Özellikle elimizde böyle bir kadro varken ben hiçbir rakipten çekinmiyorum,yeter ki o kadronun tamamı göreve hazır olsun,bir kere...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Gokcigdem wrote:Fazla uzatmak veya Umit Karan'nin haraketini savunmak istemiyor Turkiyedeki hakem kararlarinin her macta adil bir sekilde uygulanmasini bekliyorum :roll:

...
Bu konuda haklisin. Zaten Umit'in atilmasina bu olayin getirdigi eziklik sebeb olduguna suphesi olan var mi? Umit'in bir an evvel toparlanmasi dilegi ile Bakarsiniz birkac sene once Lucescu varken o Barcelona macinda yaptigini Bordo onunde de yapiverir. Hic belli olmaz.
Last edited by Cengiz Akgun on Fri Feb 06, 2009 3:48 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Ben hakem kararlarinda Toroglu'nun ve/veya Cakar'in soylediklerinin cok etkisi oldugunu dusunuyorum. Mesela RC'un hakeme su firlatmasina hicbir kart verilmemis ve Toroglu ve Cakar o macin hakemlerine olabildigince yuklenmisti. Tam olarak hatirlamiyorum ama kesin kullandiklari kelimeler icinde "Aciz, korkak, eyyamci, vs." vardir. Simdi boyle olunca o hakemin aklinada direk bu olay gelince kaldirdi bayragi, gostertti kirmiziyi. Bu birde Karan olunca karti vermek cok daha kolaylasti.

Su adamlar su isleri biraksa belki hakemlerimizi Avrupa'da ki onemli maclarda gorebiliriz.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

Bu hafta sonu Eric Geretz'in Marsilyasi Bordeaux... 1-0 yenmis.
Macin tek golünü Bordeaux kendi kalesine atmis ve Bordeaux'tan Souleymane Diawara kirmizi kart görmüs.
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....

Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Bordeaux Grenoble ile 1-1 berabere kalmis kendi sahasinda.

Dusus mu var?Gecen hafta maglup, bu hafta berabere.

Sanki biz super gidiyormusuz gibi...
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Omer K. KOCAOGLU wrote:Bordeaux Grenoble ile 1-1 berabere kalmis kendi sahasinda.

Dusus mu var?Gecen hafta maglup, bu hafta berabere.

Sanki biz super gidiyormusuz gibi...
Evet kesin bir dusus var. Kayak merkezi zannedersem oralari, Grenoble yani.
Ilkokul cagimi hatirlar gibi oldum simdi...sinifta ders zamani kayak
yarismalarina bakardik ögrenmenimizin esliginde.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Bordeaux maclari oncesi kart durumu:

BORDEAUX
CEZALI: Chalme
KART SINIRINDA: Chamakh, Gourcuff, Diawara, Jurietti

GALATASARAY
CEZALI: (yok)
KART SINIRINDA: Lincoln, Meira

Kerem Gurdol

Post by Kerem Gurdol »

Hasan Tezcan wrote:Ilkokul cagimi hatirlar gibi oldum simdi...sinifta ders zamani kayak yarismalarina bakardik ögrenmenimizin esliginde.
Simdi artik varsa yoksa cross country herhalde : ). Eskiden ben de okulda degil de evde hep kayak izlerdim. Cross Coutry, Jumping ve Biathlon gibi dallarla sonradan tv vasitasiyla tanistim. Gene de hic birinde bir downhill keyfi yok.

Bordo maciyla ilgili tahminim yenilecegimiz yönünde. Tek dilegim gol atmadan dönmemektir. Sonucu 1-2 gibi yenilgiye raziyim ve böylesi bir durumda Istanbul'da Fransizlar'a sahayi dar ederiz.

Ben bu takimdan umudumu kesmedim. GS bu sene mac seciyor iddialarini kabul edersek Bordo macini rahat izleyecegiz demektir.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Image

Celal Gürcüoglu

Galatasaray'in "sansa" yendigi Hertha Berlin B.Munih'i yenerek Alman liginde liderlige yukselmis. Amma sansli takimiz. Olympiakos'u, Benfica'yi da zaten sansa yenmistik. Bordeaux'u da zaten yenersek sansa yeneriz.

http://www.ntvspor.net/pages/32645.asp

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Celal Gürcüoglu wrote:Galatasaray'in "sansa" yendigi Hertha Berlin B.Munih'i yenerek Alman liginde liderlige yukselmis. Amma sansli takimiz. Olympiakos'u, Benfica'yi da zaten sansa yenmistik. Bordeaux'u da zaten yenersek sansa yeneriz.

http://www.ntvspor.net/pages/32645.asp
Celal futbol ligi mi bu, yoksa badmington mu? GS futbolda Hertha'yi sansa yendi. Badmington'da H.Berlin Bayern'i yenmis olabilir. Cunku futbolda boyle bir seyin mumkunu yok. Bayern'in bir futbolcusu butun berlin'e bedel. Isin icinden cikamiyorum cunku benim Turk'cem iyi degil ama anladiniz siz beni.

Ozan Ersoy

Celal Gürcüoglu

Ozan futbol ya bildigimiz futbol :)

Bu arada biz yendikce "kotu takim zaten bunlar" laflarini bakalim Bordo macindan sonrada duyacak miyiz? Ben duymaya raziyim. Yeter ki yenelim.

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Hakan Balta acaba bu maca yetisirmi?

Adamlarin dun liglerinde 1-1 kaldigi macin goruntuleride http://www.goalsarena.com/video/french- ... le_en.html buradan izleyebilirsiniz.

Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

üstte Mehmet Görgen'in astigi resmi ilk gördügümde, Valencia ile Galatasaray final oynacak sandim, daha sonra arka planda harita oldugu ve bu iki takimin tesadüfen en altta finalist gibi gözüktügünü farkettim.
Benim gibi bir ABDAL'a malum olur da gerceklesir mi bu final? :-)
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....

Locked