TSL 17. hafta Sivas - Galatasaray 2-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Locked
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Celal Gürcüoglu wrote:
Zoban Raftik wrote:Iste zemin, bizim futbolcular zemin iyi demisler cikinca sahaya ama
saha hic de iyi gozukmuyor, cozulen buzlar gol yapmis sahayi:
Bu sahada top oynamak karda oynamaktan daha sakat aslinda. Rezalet bir saha. Yazik su sahada futbol degil, kordogus olur.
Kahretmeye emi, kalktim. Bende bir ic bunyesel saat var ki sormayin. Gece 2'de yatsam yarin 7'de kalkiyorum dedim mi tamamdir.

Beter futbolu izleyecegiz mecburen.

Hoca elindeki en iyileri cikarmis.

Sabri - Emre - Balta - Volkan

Baris - Topal - Ayhan - Arda

Umit - Baros

Tartisilacak pek bir sey yok. Sakatlar ve cezalilar cikinca boyle bir durum ortaya cikiyor. Belki Topal stoper oynayabilrdi ama orta sahanin saglam olmasi daha onemli diye dusunmus hoca. Umit K. ne alaka denebilir. Birincisi hucum gucu o da olmasa Arda ve Baros oluyor, cok az. Ikincisi bu macta karambollerde tek vurus yapacak pozisyonlar olacak. Umit Konya macini da aldiran adam oldugu icin oynatacaklarini tahmin ediyordum zaten.

Yedek kulubesinin yas ortalamasi 19 yasindaymis.

Aykut Erçetin
Semih Kaya
Serkan Kuruluş
Alparslan Erdem
Aydın Yılmaz
Yaser Yıldız

Ne guzel.

Sivas'da en onemli eksik sol bekleri Hayrettin. Arda'nin sag kanada cok sik kayacagini dusunuyorum.

Ozan Ersoy

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ozan Ersoy wrote:
Celal Gürcüoglu wrote:
Zoban Raftik wrote:Iste zemin, bizim futbolcular zemin iyi demisler cikinca sahaya ama
saha hic de iyi gozukmuyor, cozulen buzlar gol yapmis sahayi:
Bu sahada top oynamak karda oynamaktan daha sakat aslinda. Rezalet bir saha. Yazik su sahada futbol degil, kordogus olur.
Kahretmeye emi, kalktim. Bende bir ic bunyesel saat var ki sormayin. Gece 2'de yatsam yarin 7'de kalkiyorum dedim mi tamamdir.
Ozan Ersoy
Benimde ic bunyede bir saat var, 7 dedimmi 10 dan once acamam gozlerimi. 12de kalkicak olsam 8de gozler acilir.

ama cumartesi sabahi saat 7de alllah gostermesin acil durumdan haric sadece cimbom icin kalkarim.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Saha rezaletin otesi. Buz, camur, gol, su birikintisi, toprak her sey var.

Oyuncular sahada duramiyorlar bile. Ilk pozisyonumuzu bilica;'nin iskasiyla bulduk ama Barosun sutu direkten dondu. Zaten offside kaldirmis hakem.

Uzun top oynuyor iki takim da.

Ozan Ersoy

Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

Hakan Balta defansin en gerisinde su ana kadar cok saglam oynuyor.
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Su sahada bile GS Sivas'dan cok daha iyi bir takim oldugunu gosteriyor. Sivas'in bizim sahamizda en ufak bir paslasmasi, dogru durust bir pozisyonu yok. Balta ve Emre Sivas'in herseyi Mehmet'i kitlediler. Mehmet sahanin en kotu oyuncularindan. Hic bir topu tutamiyor suremiyor.

GS'da su ana kadar kotu oyuncu goremedim. Herkes elinden geldigince mucadele ediyor. Baris Topal cok iyi.

Sahanin sol kanadi kapali tribunun golgesi altinda kaldigindan en kotu durumda. Oradan zor geliyoruz. Varsa yoksa sag kanat.

Bu arada daha GS'li oyuncularin yerde kayarak savunma yaptiklarini gormedim. Sivaslilar yerde cayir cuyur kayiyorlar, tabanlarin civileri benim gozume parildiyor anasini sevdigiminin isi.

GS bir atarsa maci kotaracak gibi bir goruntu var macta.

Ozan Ersoy

Ozgur A. Boztepe

Ikinci yari ardanin sahanin kuru tarafinda oynacagi dusunulurse daha iyi bir yari olucak.

Hayrettin buyuk eksiklik Sivas icin. Bizim eksikler daha fazla olsada.

Allah sakatlik vermesin. Bizimkiler iyi hazirlanmislar, belli.
Icimdeki korku bir isyan
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ortam gerildi...

Kartsız neticelendi neyseki..

Ama Ümit Karanda beyin varmı?

YOK!

Kadro dışı bırakılmalı direk! Böyle aptallık olmaz!
Last edited by Ismail Gezer on Sat Jan 24, 2009 3:49 pm, edited 1 time in total.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Ismail Gezer wrote:Ortam gerildi...

Kartsız neticelendi neyseki..
Problemli cocuk Umit itirazdan kirmizi gordu,

Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

ümit kirmizi gördü yan hakeme biseyler söyledigi icin. Bu saha sartlarinda bir de bu eksikti. Ümit sanki "ne oluyo ya" dedi gibi. eger öyleyse kirmizi cok agir. O taraftaki yan hakem macin basindan beri acayip kararlar veriyor. Sivas lilar cok tellikeli müdahaleler yapiyor, kayarak giriyor. Ümit in kirmizi yemesinde 2 dk önce bilica mi ne tekme girisiminde bulundu ümit in sigortasi o an atmisti zaten.
Last edited by Serif Halimler on Sat Jan 24, 2009 3:56 pm, edited 1 time in total.
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Gerizekalı resmen takımı sattı! Sanada, birdaha sana forma verenede yazıklar olsun!

Maçı kaybetme ihtimali arttı!

Bizimkiler zaten canını dişine takıp oynuyorken şimdi daha çok çabalamak zorunda kalacaklar ve SAKATLANMA ihtimalide arttı!

Tarifi imkansız bir öküzlük!

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Su maci kayip edersek yazik olacak. Su sahada bundan baska daha iyi olmaz. Olabildigince yerden oynayama calisiyoruz. Sivas nasil buralara kadar geliyor sasiyor insan. Umit Karan'in cikisi belkide iyi oldu(!). Tek forvet ile belki daha iyi olur. Karan zaten takimi eksik birakiyor oynarkende. Takim genelde iyi. Topal'i Asik'i daha cok begendim. Aliriz bu maci gibime geliyor, 10 kisi kalmis olsak bile.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Ugur Sahin

Post by Ugur Sahin »

Ümit sinirlenip kara vurdu; o kar bi kısmı gitti yan hakemin üstüne sıçradı diye kırmızı kart gördü.

Tam Türkiye'ye uygun kırmızı kart ama, iki ayağı ile 1 saniye aralıkla rondo bıçağı gibi tekme atan Bilica'ya uyarı bile olmuyor; yan hakemin üstüne kar sıçradı diye kırmızı kart.

Ümit'i günahım kadar sevmem ama bu kadar da öküzce yorumlamak olmaz ki pozisyonları.

Ugur
the average person thinks he isn't.

Ozgur A. Boztepe

Tam gorulmuyor birsey soyleyip soylemedigi. Cikarken sakindi. Kufetti ise bile arkasi donuk etmis herhalde.

Tabi yan hakemin hic yokken uydurdugunu dusunmek biraz abes kaciyor.

arda ileri cikar, ayhan sol ic, baris sag ic oynar herhalde.

eskiden sabah erken saatte Tyson maclari icin kalkardim, bu macta boks macina dondu, cok sert bir sag kontra yedik ama devre arasi kurtardi. ikinci yari barosa ve ardaya allah kuvvet versin.
Icimdeki korku bir isyan
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Ozgur A. Boztepe

Ugur Sahin wrote:Ümit sinirlenip kara vurdu; o kar bi kısmı gitti yan hakemin üstüne sıçradı diye kırmızı kart gördü.

Tam Türkiye'ye uygun kırmızı kart ama, iki ayağı ile 1 saniye aralıkla rondo bıçağı gibi tekme atan Bilica'ya uyarı bile olmuyor; yan hakemin üstüne kar sıçradı diye kırmızı kart.

Ümit'i günahım kadar sevmem ama bu kadar da öküzce yorumlamak olmaz ki pozisyonları.

Ugur
sebep buysa, kufur yoksa sacma olmus.
Icimdeki korku bir isyan
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Ugur Sahin

Post by Ugur Sahin »

Ozgur A. Boztepe wrote:
Ugur Sahin wrote:Ümit sinirlenip kara vurdu; o kar bi kısmı gitti yan hakemin üstüne sıçradı diye kırmızı kart gördü.

Ugur
sebep buysa, kufur yoksa sacma olmus.
karttan sonra zaten yan hakem orta hakeme formasını gösterdi "bak kar geldi üstüme" diye. ümit de olayı simüle ediyor "ulan ben kara tekme attım manyak mısınız" mealinde.

neticesinde olan bize oluyor.

Ugur
the average person thinks he isn't.

Locked