FTK: Sivasspor-Galatasaray 3.Subat.Sali TSI: 14:00

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Uludağ

Post by Murat Uludağ »

Murat Kara wrote:Suradan cok guzel cikiyor: http://www.rojadirecta.com/justin/live24_6
ben linki tıkladım ancak sayfa açılmıyor... neden acaba? bir fikri olan var mı?

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Bende burdan bakiyorum. Fena degil. Hani issiz gucsuz degiliz Allaha sukur :)

http://www.justin.tv/matrixlig

Arda 1-0 oldu.

Dakika 8.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Murat Tekin

Post by Murat Tekin »

Murat Uludağ wrote:
Murat Kara wrote:Suradan cok guzel cikiyor: http://www.rojadirecta.com/justin/live24_6
www.justin.tv ya girin, galatasaray diye arastima yapin. Yayin yapan cok.

Celal Gürcüoglu

Hakem biraz once Baris'a kart isteyen Sedat'a sari kart gostermedi. Ama "tam oyle kart istiyor gibi yapmadi, hatta elini hocam hocam birsey soylebilir miyim diye kaldirdi, yok yok amaaan o kadardan ne olur" diye yorumlar bekliyoruz yorumculardan :)

Celal Gürcüoglu

Super bir gol yedik :)

1-1 Kamanan

Murat Tekin

Post by Murat Tekin »

Celal Gürcüoglu wrote:Hakem biraz once Baris'a kart isteyen Sedat'a sari kart gostermedi. Ama "tam oyle kart istiyor gibi yapmadi, hatta elini hocam hocam birsey soylebilir miyim diye kaldirdi, yok yok amaaan o kadardan ne olur" diye yorumlar bekliyoruz yorumculardan :)
Güiza Pazar günü de sari kart istedi, Hakem yine sari kart vermedi!

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

1-1 oldu :?
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

Tehlikeli bir yerden serbest vurus kullaniyoruz.

Yokmu HAGI'nin bir torunu be !!
TRUST GALATASARAY
MGC

Celal Gürcüoglu

Bu Mehmet Guven'e ben guveniyordum ama artik pek birsey olmayacak galiba. Ustelik cokta sans verildi.

Ilk yarida son 2 dakika.

1-1

Murat Tekin

Post by Murat Tekin »

1:2 geliyordu, bos kaleye atamadilar.

Celal Gürcüoglu

Kamanan son saniyede bombos gecti Aykut'u, atamadi.

Ilk yari bitti.

Mehmet Gurdal Cetin

Celal Gürcüoglu wrote:Kamanan son saniyede bombos gecti Aykut'u, atamadi.

Ilk yari bitti.
Radyodan goremiyoruz ama :D eleman direge vurdurmus disari atmis.

Tavuk sersemken yapamadik , ikinciyi atamadik.
Ikinci yarinin basinda bir tane atabilirsek Sivas iyice acilmak ve risk almak zorunda, 2-2'de tur bizim cunku.

Ne olursa olsun 2 yi atip bir sonraki maca bakmaliyiz :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Murat Uludağ wrote:
Ben ilk yariyi buradan seyrettim hem de buyuk ekrana baglayarak ve net bir sekilde. Belki de dunyanin obur ucunda olmanin yan etkisidir. Buradan justin.tv'nin diger kanallari titrek ve bugulu cikiyor.

Son iki dakikada iki mutlak golu kacirdilar. Denk guclerin mucadelesi seklinde geciyor ama bizim Emre G. Sabri'den epey birsey ogrenmis. Surekli adamini kaciriyor.

2-2 olsun bizim olsun.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ilk yari iyi basladi kotu bitti. GS Sivas'a kendi sahasinda top yapmasina izin veriyor. GS sahasina gectiklerinde basiyor. Mehmet Guven bence cok iyi oynuyor. Hem savunma hem atak yonlendirme acisindan. Bu kadar iyi hic gormemistim onu. Bu cocuk defansif rollerden cok ofansif rolleri seviyor.

Savunmamizda Meira ve Emre Asik cok cok iyi. Ama ne yazik ki Emre Gungor cok aksiyor. Son 5 dakikada sag bek pozisyonunda ne ona ne GS'a yakisan hatalar yapti. Sivas ust uste mutlak pozisyonlar buldu. Birinde Kamanan bombos kaleye atamadi. Iyi ki atamadi cunku atsaydi bu forumda 4 ay boyunca "bu Nonda yerine Kamanan gibi adam bulamadilar" denecekti. Valla GS'i dusunmuyorum kendimi dusunuyorum. :D:D

Baris cok savruk... Nonda duvar pas disinda oyunda yok. Uzaktan guzel sutlar vurduk ama 30 metreden doksana takacak bir sut cekemedik.

Baskalari yazmadan yazayim. Yedigimiz golde ben ilk once cok koseye gitti sandim top, arkadan cekimlerde Aykut cikarmasi gereken bir yere gittigi gozukuyor.

Sahadaki oyuncular inanilmaz sinirli. Sivas sert futbolunu surduruyor. Bunyamin sari kardini ancak ittirmeye kaktirmaya cikardi.

Normal sartlarda Sivas'in gittikce yorulmasi gerekir diyecegim ama GS cok eksik ve yedek kulubesinde yalnizca 5 oyuncu var. Cok zor olacak ikinci yari.

Kar yagmaya basladi. Sahanin temizlenmis, camurdan, balciktan, su goletlerinden arindirilmis olmasi son derece ilginc.

Insallah sakatlik olmaz.

Ozan Ersoy

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Ilk yari son 15 dk ya bakabildim. Nonda ve Karan yoklari oynuyor. Baris her zamanki gibi daginik ve sallapati. E. Gungor un mac eksigi cok belli.

Bence bu sahanin ve oyunun ileri uc adami Yaser. Daha bir sene once bu tip sahalarda top kosturup, Kartal da gol ustune gol bulan eleman. Nonda hayatinda kac kere boyle sahada mac yapmistir bilemiyorum.

Sivasspor un basarisini kucumseke yanlis olur, ama bu kadar itici bir takim Super Ligde yok.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Post Reply