TSL 19. hafta: Galatasaray-Kayseri 1-1 (Nonda)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kalleş bir hakem var sahada kalleş!

Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Ozan Ersoy wrote:Bu ligde mac izlenmez.

Ozan Ersoy
Bu adamla bu mac bitmez gibime geliyor....

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Penalti degil gibiydi (ben olsaydim ben de vermeyebilirdim) ama ikinci kartta Lincoln sanki engellemiyordu, top onun ayagina carpti, o da ondan sonra topu takip etti, hakem tam gormeden karti yapistirdi. Bu arada az once ceza sahasi girisinde Baros'a faul yapildi hakem onu da vermedi.

Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Bu mu Turkiye'nin Avrupa'da mac yoneten hakemi?

Bu mu MHK'nin yere gore sigdiramadigi hakem?

Taraftar ne diyorsan benden 10 kati...

Yaziklar olsun....1000 kere yaziklar olsun...

Hem penaltiyi verme, hem sari kart goster...
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

yazıklar olsun böyle bilmem ne hakeme.

Hakemliğin yüzkarası..

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Sahiden sogutuyorlar insani futboldan. Galibiz veya degiliz. Bize veya baska bir takima. Su kompleksli hakemler oldukca zevki kaciyor isin.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Boyle rezillik gormedim. Lincoln e yapilani gectin, Baros a adam arkadan cullandi. O penalti degil bu penalti degil, insanlari zivanadan cikariyorsunuz! Olmaz olsun boyle lig!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Tolga Girici wrote:Penalti degil gibiydi (ben olsaydim ben de vermeyebilirdim)
Yapma abi ya...

Pozisyona bir daha bak istersen...Birde Agahowa'nin sari kart gordugu pozisyona bak...
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Lincoln'ün penaltı pozisyonunu şimdi gördüm. Bence hakem haklı!

İkinci sarıyı tam göremedim ama topun önünde duruyor diye sarı gösterildiğinede pek rastlamış değilim.

Baroş'un pozisyonu penaltıya en yakın pozisyondu. Agahova mıdır nedir, o da bariz attı kendini.

Selçuk sert girmelere hiçbirşey demiyor.

Burak Fenercioglu

Post by Burak Fenercioglu »

Ben maca gitmis olsam MHK'dan parami iade etmesini isterdim.

Gercekten icine etti Selcuk Dereli macin...

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Lincoln'un pozisyonu tereddutsuz penalti. En ufak yoruma bile acik degil. Tartismaya deger en ufak bir sey yok. Rakip oyuncu topa dokunmuyor. Celme takiyor. Top acilmis, pozisyon kaybolacakmis, aman yavas dokunuyormus, uzerinden atlayabilirmis bunlarin hepsi Erman Toroglu ayi oglu ayilarinin uydurdugu laflar.

Ikinci sari kart yalan... Lincoln topu Kayserili oyuncuya veriyor faulu kullansin diye ve geriye dogru yuruyor. Topla arasinda en az 2-3 metre var. Lincoln herifler faulu erken kullansin diye 9:15'e kosmak zorunda degil. Kayseri bekleyebilir. Yok hemen baslatayim diye topu oyuna sokarsa o Kayseri'nin bilecegi is. Top oyundadir ve Lincoln mudahale edebilir. Ha atisi yaptirmamak icin topun basinda bekler, topu engeller o zaman sari verilir. Ama salak herif Lincoln'un topu onlara attigini bile gormedi yorumlayamadi.

Baros'un pozisyonu da mutlaka penalti.

Bu hakemlerden kurtulmak gerekiyor. Yabanci hakem mutlaka gerek. Ben artik kararimi verdim.

GS yonetiminin elinden geleni yapip, Lincoln'un kirmizi kartinin silinmesini saglamasi gerekiyor. GEcen hafta Lampard'in atilisini sildi FA'ciler.

Bu maci kazanmak cok zor olacak.

Ozan Ersoy

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Oguz Sarvan a seneler once oynanan GS-TS macinda notu vermistim. Bu insanlar GS dusmani degil, sadece GS in iyi olmasina icleri el vermiyor. Ellerinde degil, GS iyi oldugu zaman huzurlari kaciyor.

Bir iki sene once Bulent Tulun bir spor programinda soylemisti. Dereli kotu, hatali yada yanlis kararlar vermiyor, bu hakemin GS ile bir problemi var ve ici el vermiyor. Olay bu kadar acik ve net!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Lincoln'un pozisyonunu sozluge penaltinin aciklamasi icin koyabilirsiniz o kadar bariz bir penaltiydi.

Ikinci sari kartin da alakasi yok, ama macin hemen basinda yanimdaki arkadasa Selcuk bugun Lincoln'u atacak demistim zaten onun icin sasirmadim.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bir kişi eksik kalmasına rağmen takım iyi götürdü şimdiye kadar. Tabi bu daha ne kadar devam edebilir bilemiyoruz. Bu noktada Skibbe'ye büyük görev düşüyor. Oyuncu değişiklikleri için dakka 80'i beklerse yanarız.

Zaten maça başlayan kadroda dengesizdi. Şimdi hepten dengesizleşti.

M.Güven ve Ayhan'la orta sahayı tutmak zor. Orta sahaya adam sokmak lazım. Gerçi klubede iş görecek adam varmı bilmiyorum!

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Kayseri'nin tamamen faul uzerine kurulu bir oyun anlayisi var. Az once Olembe Mehmet Guven'in karnina bariz tekme atti. Sari kart cikmadi.

Dakika 56, simdi de Eren Baros'a daldi. Tolunay cok guzel futbol ogretmis bunlara. Sakin olmak lazim.

Post Reply