Maydonoz ve Marka Degeri...

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Murat Kara wrote:Yakinda bu sacma yazilardan ansiklopedi olacak zaten.
Iki gun bakmadik kiyamet kopmus yine. Bu kadar yakin olacagini dusunmemistim.

Bu gidisle burada Cengiz ve Ozan bas basa kalacak bir gun. Bir de arada ben de yazarim, gecinir gideriz.

Madem olay parmak hesabina donusmus, ben de kendi adima bu foruma Cengiz'in yazilari nedeniyle geldigimi de soyleyeyim. Iyimser yada kotumser beni ilgalamiyor. Bilgili olup olmamasi da ilgilendirmiyor. Alt tarafi bir futbol forumu burasi! Beni ilgilendiren yazilarinin durust olmasi ve kincilik yapmadan fakat 'yalniz adam en guclu olanidir' felsefesi ile bagimsizligini koruyor olmasi. Ayrica ilginc bazi gozlemlerle hayat hakkinda bazi temel seyleri ortaya dokmesi de hosuma gidiyor. Gerisi hikaye... Gecende cingeneler hakkinda yazdiklari mukemmeldi mesela.

'Karsi daglari ben yarattim' anlayisinda olanlarin bu durumu anlamalari imkansiz elbette. Onlar sancili dogup sancili olenler sinifina giriyorlar ve hayatta huzur bulmalari biraz zor. O nedenle tanriya inanmalari iyi olur bir sonraki hayat icin. Yoksa hic cekilmez.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Murat Kara wrote:
Murat Kara wrote:Yakinda bu sacma yazilardan ansiklopedi olacak zaten.
Iki gun bakmadik kiyamet kopmus yine. Bu kadar yakin olacagini dusunmemistim.

Bu gidisle burada Cengiz ve Ozan bas basa kalacak bir gun. Bir de arada ben de yazarim, gecinir gideriz.

Madem olay parmak hesabina donusmus, ben de kendi adima bu foruma Cengiz'in yazilari nedeniyle geldigimi de soyleyeyim. Iyimser yada kotumser beni ilgalamiyor. Bilgili olup olmamasi da ilgilendirmiyor. Alt tarafi bir futbol forumu burasi! Beni ilgilendiren yazilarinin durust olmasi ve kincilik yapmadan fakat 'yalniz adam en guclu olanidir' felsefesi ile bagimsizligini koruyor olmasi. Ayrica ilginc bazi gozlemlerle hayat hakkinda bazi temel seyleri ortaya dokmesi de hosuma gidiyor. Gerisi hikaye... Gecende cingeneler hakkinda yazdiklari mukemmeldi mesela.

'Karsi daglari ben yarattim' anlayisinda olanlarin bu durumu anlamalari imkansiz elbette. Onlar sancili dogup sancili olenler sinifina giriyorlar ve hayatta huzur bulmalari biraz zor. O nedenle tanriya inanmalari iyi olur bir sonraki hayat icin. Yoksa hic cekilmez.
:D

Kutsal elek sallanmış yine
Ama bu sefer hakli haksiz ayirt etmeden yazacağim.

Hepsini seviyorum, hepsine deger veriyorum.
Aynaya bakma zamanlari bunlar
Dukkan sahibi bir tepki vermis
Mudavimlerin cani SIKILMIS
Hepimiz ayri bir karakteriz
Yazi duygu ve dusunceleri ifade edemiyor buna karar verdim
En iyisi hep yuzyuze konusmak
Bundan sonra insallah ben oyle yapacagim
Sanal alem artik beni SIKIYOR
Reel alemlere akmak lazim :D

Degil mi Ufukcum :wink:
TRUST GALATASARAY
MGC

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Yine çinekop mu? :D

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ufuk Sezekkaplan wrote:Yine çinekop mu? :D

+ Deniz borulcesi
+ Ahtapot salatasi
+ Karides guvec

ve bolca raki :D

Ulan benim de gunum gelecek be ,
Burnumdan fitil fitil getirecen bunlari :lol:

Maca kalayim diyorum ama Cigdem keser valla
Ciddi soyluyorum , bu Istanbul askina/bokuna evliligi catirtacaz :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Turk milli takiminin marka degeri vardir. Maclari, oyunculari, urunleri alinip satilabilir, taninir ve degerlidir.

Galatasaray'in marka degeri vardir.

Fenerbahcenin brezilyada marka degeri vardir.

Kewell'in baros'un uluslar arasi marka degeri vardir.

Turkiye liginin marka degeri yoktur. Urunleri, maclari alinip satilamaz, kimse almaz. " Dunya derbisi" olan maclarda dahil. Onemli olanda budur, ve bunu yuseltmek devletinde dahil oldugu buyuk bir operasyon ve sabir ister.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Post Reply