Yeni T.Direktörümüz Bülent Korkmaz

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Ufuk Elekler

Yeni T.Direktörümüz Bülent Korkmaz

Post by Ufuk Elekler »

Hayırlı olsun
Ölüm nerede gelirse gelsin,
Topragimda SARI KIRMIZI güller acacaksa, Mezar tasimda GALATASARAY'li yazacaksa,
el-fatiha'dan sonra GALATASARAY MARSI okunacaksa öyle ölüm hos gelmis sefa gelmis..!

Tan Erten

Post by Tan Erten »

Çok ama çok yanlış bir seçim oldu. Umarım yanlış çıkarım. Hayırlısı olsun.
Tan Erten

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Harcanacaklar listesine bir eski futbolcu daha eklendi. Bir zamanlar Polat icin kucuk AY demistim ama bu kadarini ben de beklemiyordum. Belliki amaci buyuk AY olabilmek.

Bulent'in oynattigi dusuk kalite Lucescu futbolu ise eldeki malzemeye uymayacak muhtemelen. Zaten gol atmakta zorlanan takim, 0-0'larin takimi olacak.

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Yönetim'in hoca tercihlerini anlayamıyorum.
Skibbe efendi kovulduktan sonra umutlanmıştım. Hagi'ye bile razıydım. Gele gele Bülent Korkmaz geldi.
Negatif futbol oynatan bir adam. Gençlerbirliği'nin başındayken bir FB maçını canlı izlemiştim. Takımı erkenden golü bulup 1-0 öne geçince klasik Anadolu takımı hocası mantığıyla gerisin geri çekildi ve 2 gol yedi. Kafa bu, mentalite bu.
Karizması, bir yıldızlar topluluğunu yönetecek düzeyde mi? Bence değil.
Abi olmak, Kaptan olmak başka şey, Teknik Direktör olmak başka şey.
Dilerim yanılırım ve başarılı olur.
Ve dilerim, çömez değil tecrübrli ve aklı başında yardımcılar seçer. Bülent Ünder mesela.
AYRILMAZ İKİLİ

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Lejyoner futbolcu simarikligi (mac secme, imtiyazlar) ve kazanma kulturu/Galatasaray ruhu eksikligi sorun olarak tesbit edildi. Kismen iyi.

Yerliler darbe yapti ve iyi bir yabanci hoca ihtimali ertelendi. Yanlis

Ama yonetimde kesinlikle tekrar cemaati takima sokmak istemiyor. Iyi

Ne kadar bu gecmsite takimin sembolu olursan ol, ASY de el kol hareketi yapan adam antrenor olmustur. Yanlis.

One touchtan, 1-0'i alirim , garanti oynarim, yatarim'a donus icin kotu zamanlama. Nasil olacak bu donusum?

Kaleye Orkun gecer. Sabri kadro disi. Ardaya kulak cekme. Meira, Lincoln, Baros, Sanctis icin zor gunler.

Adnan Sezgin versus antrenor problematigi devam ediyor. Agbi agbi diye baslar, bir sure sonra patlar.

Uzun sureli degildir, ara sicaktir.
NO ADNANS, NO CRY !!

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Ben Polat secildiginde kotu oldu diye dusunmustum. Daha sonra bazi isleri dogru yaptilar gibi gorundu. Ama bu son yaptiklari ile Polat'in da eski baskandan pekte farkli olmadigini gosterdi.

Sen son bir aydaki maclarin faturasini hakemlere, vs. yikarsan. Sonucuda iste boyle basina yikilir.

Yazik oldu Skibbe'ye. Bana gore takimin belkide tarihindeki en guzel futbolu oynatan hocasi idi. Malesef o da gitti, takimda gitti. Yazik.

Hayirlisi olsun demekten baska caremiz yok.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Anlasma sartlari nasil acaba? Yoksa sezon sonuna kadar mi görev verildi.

Bence dönmesi biraz erken oldu.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Hasan Tezcan wrote:Anlasma sartlari nasil acaba? Yoksa sezon sonuna kadar mi görev verildi.

http://www.cnnturk.com/2009/spor/futbol ... index.html
TRUST GALATASARAY
MGC

Celal Gürcüoglu

Hasan Tezcan wrote:Anlasma sartlari nasil acaba? Yoksa sezon sonuna kadar mi görev verildi.

Benim duydugum su:

Hagi ben 13 maclik basa gelmem demis. Sonra Korkmaz'a demisler gel diye. O da ayni seyi soylemis. Bu sefer Korkmaz'a 1,5 yillik antlasma onermisler. O da kabul etmis.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

GS yönetimi cok buyuk hata yapti, kendi bindikleri dali kestiler. Eger Kocaeli maci kazanilsa bunlar olacakmiydi sonucuna hayir cevabi verirseniz neden sacmalandigi ortaya cikar. Evet dunku sonuc kötuydu ama benim itirazim tek bir sonuca göre karar verilmesi hem de Bordeaux maci gibi bir mac varken önumuzde. Taraftar olsun klup yönetimi olsun Skibbe'ye yapilan buyuk haksizlik benim gözumde. Kendine göre bir ekol oturtmaya calisan bir hocanin alti oyuldu sezon basindan beri buyuk ayip yapildi ve adam son derece olgunca bir veda konusmasi yapmis. Maalesef bizim insanimiz spor kulturunun s'sinden haberdar degil. Bu adami degerlendirmek icin sakatlarin duzeldigi bir dönemi dikkate almak lazimdi. Bordeaux'yu cok iyi incelemis ve adeta cözmus birisini bu önemli maca uc gun kala gönderip yerine Bulent Korkmaz'i getirmek aczin göstergesi. Hic bir kaliciligi olmayan bir anlasma. Bence sakat olan transfer politikasi idi bir de sakatliklar konusunda belli ki birtakim hatalar var. Hocaya karsi sezon basindan beri sabirsiz olundu. Cok yazik. Arda marda gibi adamlar ne oldum delisi olmuslar, takimda disiplinsizlik var ve bunu cözecek adam hoca degil tek basina. Bulent son derece capsiz biri bana göre. Takim artik ligi ortalarda bitirirse sasirmayacagim. Oraya buraya kol gösteren kulak ceken zihniyet mi TD olacak, genclere egitmen olacak?
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Celal Gürcüoglu

Kerem Tezic wrote:GS cok buyuk hata yapti. Eger Kocaeli maci kazanilsa bunlar olacakmiydi sonucuna hayir cevabi verirseniz neden sacmalandigi ortaya cikar. Taraftar olsun klup yönetimi olsun Skibbe'ye yapilan buyuk haksizlik benim gözumde. Kendine göre bir ekol oturtmaya calisan bir hocanin alti oyuldu sezon basindan beri buyuk ayip yapildi ve adam son derece olgunca bir veda konusmasi yapmis. Maalesef bizim insanimiz spor kulturunun s'sinden haberdar degil. Bu adami degerlendirmek icin sakatlarin duzeldigi bir dönemi dikkate almak lazimdi. Bordeaux'yu cok iyi incelemis ve adeta cözmus birisini bu önemli maca uc gun kala gönderip yerine Bulent Korkmaz'i getirmek aczin göstergesi. Hic bir kaliciligi olmayan bir anlasma. Bence sakat olan transfer politikasi idi bir de sakatliklar konusunda belli ki birtakim hatalar var. Hocaya karsi sezon basindan beri sabirsiz olundu. Cok yazik. Arda marda gibi adamlar ne oldum delisi olmuslar, takimda disiplinsizlik var ve bunu cözecek adam hoca degil tek basina. Bulent son derece capsiz biri bana göre. Takim artik ligi ortalarda bitirirse sasirmayacagim.
Sevgili Kerem,

Dediklerine harfi harfine katiliyorum. Skibbe elinden geldigince bir ekol oturtmaya calisiyordu. Simdi ki hocamizla "Haydi aslanlar, siz bu maci alirsiniz, saldirin, yuruyun" tarzi soylemlerle maca cikilacak. Malesef eskisi gibi "saldirin saldirin" futbolu ekolumuz olacak.

Ali Kaya

Post by Ali Kaya »

Herkese merhaba, buraya çok yazan birisi değilim fakat sıkı takipçilerinden sayılırım. Şu an
yaşadığım şoku anlatamam. Güvenmediğin bir teknik adamla ya tutarsa mantığıyla
yapılmış bir anlaşma. Geçen sene Skibbe de bu düşünce ile alınmış ve adamla sadece 1
senelik sözleşme imzalanmıştı. O zaman yazıp durduk, iyi bir teknik direktör ile uzun süreli
anlaşma yapın diye. Madem doğru düzgün adam alamıyorsun, bari bırak Cevat Hoca
ne yapabileceğini göstersin.

Ali Kaya

Ali Kaya

Post by Ali Kaya »

Resmi sitede hala birşey yazılmamış. Acaba Bülent işi kesin oldu mu? Çıkmayan candan
ümit kesilmez, inşallah son anda bir aksilik falan olur (bu noktada Bülent'in eşinden bir
destek bekliyorum).

Ali Kaya

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Resmi site de acikladi:

Kamuoyuna Duyuru

Galatasaray Futbol AŞ, Profesyonel Futbol A Takımı teknik direktörlüğü görevi için Sayın Bülent Korkmaz ile 2009-2010 futbol sezonunun sonuna kadar anlaşmıştır.

Teknik direktör Bülent Korkmaz’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Galatasaray Futbol AŞ

Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

Yazık....Nereden nereye....Uefa kupasını alacaktınız değil mi? Onbeş sene sonra belki....
Galatasaray,
imkansızı olağana çeviren ruh....

Post Reply