UEFA Hamburg - GS 1-1 (Ayhan)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Kewell stoper oynuyor.

Bu adam muhtesem bir adam.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Arda bitmis yine. Zor duruyor iki ayaginin ustunde.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Cengiz Akgun wrote:Arda bitmis yine. Zor duruyor iki ayaginin ustunde.
10 kisi kalinca tamamen uzun topa donduk... Arda o uzun toplara ben saymadim ama herhalde bir duzine depar atmistir... Attigi bazi deparlar gereklimiydi enerjisini efektif kullanmasi acisindan belki o tartisilir ama gecen hafta Aydin'in Bursa'ya attigi gol akillara gelince gereksiz depar olmaz diyor insan.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Burada yayin kesildi, dakika ve skor lutfen...
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Seyredenler seyretmiyenlere anlatsin. Netten belli oldumu olmadimi bilmem ama, geride butun ataklari kesen adam Kewell di.

Soyliyecek soz bulamiyorum.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Hasan Tezcan wrote:Burada yayin kesildi, dakika ve skor lutfen...
1-1 Bitti
Last edited by Mert Tokman on Thu Mar 12, 2009 9:53 pm, edited 1 time in total.

Yusuf Unlu

Post by Yusuf Unlu »

1-1 bitti.

Ikinci yari
http://de.justin.tv/kai0r

adresinden rahat seyrettim

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Buna da şükür!

10 kişiyle, 1-1 bitirdik. Son 10 dakka çok rahat 2-1 olabilirdi. Tam lucescu takımı olduk, tek pozisyonda golü attık, az çokda üstüne yatmayı başardık :D

Arda çok çabaladı. Özellikle 10 kişi kaldıktan sonra skorun korunmasında çok payı var.

Bir sonraki maçta defansta kim oynayacak çoook merak ediyorum.

Nonda kötüydü. Lincoln etkisizdi. Kewell da Arda gibi çok çabaladı, helal olsun aldığı paralar...

Ümit, Nonda'dan daha fazla iş yaptı.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Aslanim Emre yine ustune duseni yapip takimi 53. dakikadan itibaren 10 kisi oynatmis. Helal olsun. Nasildi bakim kesekagidi mi idi neyse bir kagitti?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote:
Cengiz Akgun wrote:Arda bitmis yine. Zor duruyor iki ayaginin ustunde.
10 kisi kalinca tamamen uzun topa donduk... Arda o uzun toplara ben saymadim ama herhalde bir duzine depar atmistir... Attigi bazi deparlar gereklimiydi enerjisini efektif kullanmasi acisindan belki o tartisilir ama gecen hafta Aydin'in Bursa'ya attigi gol akillara gelince gereksiz depar olmaz diyor insan.
Ben farkinda degildim 10 kisi oynandigindan. Emre Asik yine icine edip birakmis. Bu adamlar denenmis adamlar neden ikiye bir bu takima geri getirilir bilinmez elbette.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ikinci yarida golu yiyip Emre'nin atildigi bolume kadar fazla gaza gelmis bir GS vardi sahada... Biz bunlara fark atariz edasi ile cok adamla hucum edip hizli geriye gelmeyince geride bosluk buldu adamlar - once golu attilar ikinci pozisyonda Emre'yi attirdilar.

Emre atilinca bayagi bir bocaladik... Bulent Kewell yada Lincoln'u cikarip bir defansif oyuncu alacakti ve dogru bir karar verip Lincoln'u cikardi. Lincoln terbiyesizligini gosterdi yine cikarilmasina tepki vererek... Sezon sonu yolcu olur insallah...

Mehmet stopere gecti ve Sabri-Mehmet-Balta-Volkan gibi 4 orta saha oyuncusundan olusan defansimizla canla basla mucadele ettik. 10 kisi kalmanin gazi, DeSanctis'in cok iyi bir gununde olmasi, sans ve Olic ve Petric'in beceriksizlikleri birlesince maci 1-1 bitirdik. Avantajli bir skorla evimize donuyoruz.

Ilk yarinin ilk 20 dakikasindaki oyun anlayisini 90 dakika gosterebilirsek turu geceriz. Evimizdeyiz diye deli gibi saldirirsak zaten pamuk ipligi gibi olan defansimiz kopar gider - ve tabii turda gider...

Davut Gerçekcioğlu

Post by Davut Gerçekcioğlu »

Takımımızı yaptıkları mücadeleden dolayı kutluyorum. emrenin kırmızı kartı kötü oldu, lincolnün tepkisi ise sevincimize gölge düşürdü. Lincoln konusunda yarın ne gelişmeler olacak merakla bekliyorum.

Seckin Tascioglu

Post by Seckin Tascioglu »

Cengiz Akgun wrote:Aslanim Emre yine ustune duseni yapip takimi 53. dakikadan itibaren 10 kisi oynatmis. Helal olsun. Nasildi bakim kesekagidi mi idi neyse bir kagitti?
abi, bence kesin goldu o pozisyon, de sanctis zaten cikmamisti, bire bir pozisyon verecektik.
Fenerbahcenin ve Besiktasin hayallerinin bittigi yerde, Galatasarayin gercekleri baslar.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote:Mehmet stopere gecti ve Sabri-Mehmet-Balta-Volkan gibi 4 orta saha oyuncusundan olusan defansimizla canla basla mucadele ettik. 10 kisi kalmanin gazi, DeSanctis'in cok iyi bir gununde olmasi, sans ve Olic ve Petric'in beceriksizlikleri birlesince maci 1-1 bitirdik. Avantajli bir skorla evimize donuyoruz.

...
Ben 64. dakikadan sonrasini gordum. Gordugum kadari ile bu ikisi bizim Nonda'yi aratmaz. Nasil kacirdilar o son dakika civarindaki golleri. Bu arada Umit'in ufak celmesisini gormemistim hop diye ayaga kalktim o takdiginda. Umit bir bucuk Nonda eder bu hali ile. Nonda biraz zor gorecek gibi topu. Pazarlayalim diye oynatiyorlar ama herifin curuk oldugu daha belli oluyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Seckin Tascioglu

Post by Seckin Tascioglu »

Lincoln un cikarilmasinda, herhangi bir takimin 10 numarasida tepki gosterirdi, Bulent, ikinci maca lazim bu adam, umarim abartmayip, kendi aralarinda cozerler.
Hasan Sas in bu maca cikmasida evlere senlikti.
Fenerbahcenin ve Besiktasin hayallerinin bittigi yerde, Galatasarayin gercekleri baslar.

Post Reply