UEFA 08/09 Sampiyonlar Ligi- Sampiyon Barcelona

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

UEFA 08/09 Sampiyonlar Ligi- Sampiyon Barcelona

Post by Cengiz Akgun »

Herhalde artik bizi ilgilendirmiyor diye kimse ilgilenmiyor ama dun kan govdeyi goturmus Sporting ve Real Madrid gibi takimlar acisindan.

-------------------Toplam-----------------------Ilk Mac----Dun
Real Madrid----- 0-5 --Liverpool -----------0-1-------0-4
Chelsea----------3-2---Juventus-------------1-0-------2-2
Villarreal--------3-2---Panathinaikos-------1-1-------2-1
Sporting----------1-12 -Bayern --------------0-5-------1-7

Bu maclari izleyenler oldu mu?
Last edited by Cengiz Akgun on Fri May 29, 2009 10:42 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

ESPN Liverpool-RM ve Chleski-Juve maclarini verdi. Anca yarimsar saat ayirabildim. Liverpool rakibini darma dagan etti. RM oyunculari bizim Anadolu takimlarinda senelerdir oynuyan kasarlar kalitesinde gorunduler. Milyonlar verilen oyunculari bu kadar aciz gormemistim.

Bu aksamin maclarida degisik zonuclara aday.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Marsan wrote:ESPN Liverpool-RM ve Chleski-Juve maclarini verdi. Anca yarimsar saat ayirabildim. Liverpool rakibini darma dagan etti. RM oyunculari bizim Anadolu takimlarinda senelerdir oynuyan kasarlar kalitesinde gorunduler. Milyonlar verilen oyunculari bu kadar aciz gormemistim.

Bu aksamin maclarida degisik zonuclara aday.
Buna karsilik Barcelona Lyon'u evinde dagitiyor. ilk yari sonuc 4-1. Lyon 5-2 yenildi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

--------------------Toplam---------------------Ilk Mac------------Bugun
Atlético-------------2-2 Porto --------------- 2-2 ----------------0-0
Lyon----------------3-6 Barcelona-----------1-1 --------------- 2-5
Arsenal-------------1-1 Roma-----------------1-0 --------------- 0-1
Internazionale----0-2 Man. United-------- 0-0 --------------- 0-2

Roma maci uzatmada hala.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Sönmez

Post by Mehmet Sönmez »

Cengiz Akgun wrote:--------------------Toplam---------------------Ilk Mac------------Bugun
Arsenal-------------1-1 Roma-----------------1-0 --------------- 0-1
Internazionale----0-2 Man. United-------- 0-0 --------------- 0-2

Roma maci uzatmada hala.
Manu dün aksam cok güzel oynadi bide Ronaldo kafa ile muhtesem bir gol atti.... Sanirim Manu bu sene böyle oynarlarsa yine CL kazanacak gibi.... Ayrica dün aksam Alman TV Alex Ferguson un veliahti Jose Morinho dedi...Bakalim ne kadar dogru :D

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

--------------------Toplam---------------------Ilk Mac-------------Dun
Arsenal------------1-1 Roma-----------------1-0 --------------- 0-1
Internazionale----0-2 Man. United------- 0-0 --------------- 0-2

Arsenal penaltilarla 7-6 almis.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Ingiliz takimlari sildi supurdu. Benim Liverpool ise bunu hep yapiyor adamlarin Avrupa kupalari buyuk basarilarla dolu. Zlatan ise sirk futbolcusu oldugunu gösterdi. Barca United macini görmek isterdim acikcasi. Su an finale dek United'i eleyecek tek takim hem de Liverpool'un yolu acilir. Bizim Ribery'i izleyen var mi nasil oynuyor biraz bilgi verseniz.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Mehmet Sönmez

Post by Mehmet Sönmez »

Kerem Tezic wrote:Ingiliz takimlari sildi supurdu. Benim Liverpool ise bunu hep yapiyor adamlarin Avrupa kupalari buyuk basarilarla dolu. Zlatan ise sirk futbolcusu oldugunu gösterdi. Barca United macini görmek isterdim acikcasi. Su an finale dek United'i eleyecek tek takim hem de Liverpool'un yolu acilir. Bizim Ribery'i izleyen var mi nasil oynuyor biraz bilgi verseniz.
Keremcim Ribery almanya da kral herkesi büyülüyor burda ama son macta iyi degildi gol bile atamadi....

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Mehmet Sönmez wrote:
Kerem Tezic wrote:Ingiliz takimlari sildi supurdu. Benim Liverpool ise bunu hep yapiyor adamlarin Avrupa kupalari buyuk basarilarla dolu. Zlatan ise sirk futbolcusu oldugunu gösterdi. Barca United macini görmek isterdim acikcasi. Su an finale dek United'i eleyecek tek takim hem de Liverpool'un yolu acilir. Bizim Ribery'i izleyen var mi nasil oynuyor biraz bilgi verseniz.
Keremcim Ribery almanya da kral herkesi büyülüyor burda ama son macta iyi degildi gol bile atamadi....
Mehmet bizdeki gibi hallac pamugu gibi atiyor mu alman defanslarini? Seyri en zevk veren oyunculardan biri benim icin Messi ve Eto'o ile beraber. Belki yarin öbur gun Barca alir bunu, tam onlara uyacak bir oyuncu.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Mehmet Sönmez

Post by Mehmet Sönmez »

Kerem Tezic wrote:
Mehmet Sönmez wrote:
Mehmet bizdeki gibi hallac pamugu gibi atiyor mu alman defanslarini? Seyri en zevk veren oyunculardan biri benim icin Messi ve Eto'o ile beraber. Belki yarin öbur gun Barca alir bunu, tam onlara uyacak bir oyuncu.
Kerem bugün Ribery oynamadi cünkü sakatmis... Ribery Almanya da özellikle Münih te cok seviliyor son zamanlarda bir düsüklük var kendisinde ama senin dedigin gibi Ribery yi izlemek gercekten insan a cok zevk veriyor; cok cabuk, rahip defansi hallac pamuguna ceviren bir futbol anlayisi var bizimkilerin bu adami nasil kacirdiklarini hala anlayamiyorum!!!

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Bugun Arsenal deplasmanda Villareal ile 1-1, ManU ise kendi evinde Porto ile 2-2 berabere kaldilar...

Arsenal ve Porto avantajlilar ama hic belli olmaz...

Arsenal'in golunu Adebayor atti - akillara zarar bir rovosata --- Baros'un ki yaninda sonuk kalir. Bulun izleyin...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yine alacaksa Porto alsin bu kupayi. Ingiliz ve Ispanyollari bos verin. Herifler kazik caktilar bu kupaya.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

Bu Barca'yi seyret.
sonra gel bizim berbat ligi seyret.
Bayern i parcaliyor su anda.
40 dakikada 4-0 ..
pehh bee..
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Riberi bir iki guzel hareket yapti ama karsilarinda cok iyi anlasan bir takim var. Almanlar ince ince faullere basladilar. Gerci hakem sariyi cikariyor. Ya icinizde bir ara Alvez'i sayiklayan birkaciniz ardi. riberi gibi adami elinde titamamis sabalaklar nasil Alvez'i alip geleceklerdi cok merak ettim adami bugun gorunce.

Doktora yaparken Con Edison, New York'ta projeyi idare eden bir muhendis vardi. Adi da John Pinto idi. Kisa boylu guler yuzlu ama zehir gii akilli biri idi. Isini iyi yapan kul yutmayan. O zaman co-adviser'im olan yasli bir hocam vardi. Herhalde artik ote dunyaya gocmustir. Birenbaum. O John Pinto olaya bakis acisini sorunlari idari yonden cozusunu ve soylenileni bir kere de detayina kadar anladigi icin ona arkasindan "well-packed unit" demisti. Ufak tefek ama cok etkin anlamina gelen. Messi'yi gorunce aklima ikisi birden geldi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ulen su yukardaki gevezeligi yaparken Chelsea iki gol birden atmis. Kacirdim yahu.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply