TSL 24: Trabzonspor - Galatasaray 2-2 (BAROS,ARDA)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

TSL 24: Trabzonspor - Galatasaray 2-2 (BAROS,ARDA)

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ya herro ya merro bu sefer basligi ben actim
Stresi dagitalim (Nasil dagilacaksa) :D

Hakem Yunus YILDIRIM (meymenetsiz suratli hakem musvettesi)

Once Hamburg sonra Trabzon'a cakiyoruz !

Polyanna Der Klub uye kayitlarina devam ediyor , acikta kalmayin sizde kayit yaptirin.

Aklima cok terbiyesiz bir espri geldi,

Polyanna'yi daga kaldirmislar
"Ohh en azindan dag havasi aldim" demis :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Kerem Gulec

Re: TSL 24: Trabzonspor - Galatasaray 15/03 TSI 19:00

Post by Kerem Gulec »

Mehmet Gurdal Cetin wrote: Polyanna'yi daga kaldirmislar
"Ohh en azindan dag havasi aldim" demis :D
Hemserim cok formdasin :). Harika olmus bu kisim...

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Bugünkü maçtaki mücadeleyi oyuncularımız Trabzon karşısında da gösterebilir mi?
Kilit soru bu.
Fiziksel açıdan Skibbe efendi'nin enkaz bıraktığını biliyoruz.
Bizi kurtarırsa, oyuncuların bu karşılaşmayı hayat-memat maçı olarak algılayıp sahada herşeylerini vermeleri kurtarır.
Ondan sonra Hamburg maçına 4 gün var zaten.
Dinlenmiş bir Baros ve savunmada Emre-Hakan ikilisi.
11'e 11 oyunun büyük bölümünü başabaş oynayan Galatasaray, Trabzon'dan mı korkacak?
AYRILMAZ İKİLİ

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Salih Bora wrote:...
Dinlenmiş bir Baros ve savunmada Emre-Hakan ikilisi.
11'e 11 oyunun büyük bölümünü başabaş oynayan Galatasaray, Trabzon'dan mı korkacak?
Emre'yi de dinlenmis sayabilirsin.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Böyle bir maçtan sonra deplasmanda son haftaların yaralı takımı, şampiyonluk adayı Trabzondan puan almak, Hamburg'dan puan almaktan daha zor :D

Bülent'in balı devam ederse belki 1 puan. Ama 5 yemek daha büyük olasılık :D

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Bugün Kocaeli, Fener'e çelme taktı.
Yarından itibaren Ankara takımlarını tutacağız.
Cumartesi: BJK-Gençlerbirliği... Pazar: Ankaragücü-Sivas...
İki Ankara takımının, rakiplerimize sürpriz yaşatması hiç de uzak bir olasılık değil. Özellikle Gençlerbirliği... Samet Aybaba'nın takımları Beşiktaş maçlarına farklı hazırlanır. Üstelik zaten son haftalarda formda bir ekip.
İster misiniz bu hafta liderlik bize gelsin?
Sakatlardan ne haber? İyileşen var mı?
AYRILMAZ İKİLİ

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Servet, Mehmet Topal'in daha zamani varda ben Emre Gungor hic olmassa aramizda olsun istiyordum. Ozan'nin kulaklari cinlasin pek sevmezdi ama bu zamanimizda defansimizda adam kalmadi.

Herhalde Sabri----Emre Asik---Hakan Balta---Volkan dortlusunu yine sahada goruruz.

ben birde Lincoln'nun durumunu merak ediyorum birde o takima veya TD'ye kustu filan ise artik pes diyecegim....

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Murat Gokcigdem wrote:Servet, Mehmet Topal'in daha zamani varda ben Emre Gungor hic olmassa aramizda olsun istiyordum. Ozan'nin kulaklari cinlasin pek sevmezdi ama bu zamanimizda defansimizda adam kalmadi.

Herhalde Sabri----Emre Asik---Hakan Balta---Volkan dortlusunu yine sahada goruruz.

ben birde Lincoln'nun durumunu merak ediyorum birde o takima veya TD'ye kustu filan ise artik pes diyecegim....
Milliyet Lincoln ozur diledi yaziyor. Bulent de bu hareket cezasiz kalmaz ama Trabzon ve Hamburg maclarindan sonraya kalsin demis. Baska bir gazete ise Trabzon'a goturulmeyecek yazmis ama o haber uyudurma gibi geldi bana.

Trabzon cok saglam defans yapiyor. Topu yere indirip kendi oyunumuzu oynayabilirsek, kisa pasli ara toplar falan, sansimiz var.

Ali Kaya

Post by Ali Kaya »

İğrenç bir oyundan sonra 0-0 beraberlik bekliyorum.

Ali Kaya

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Murat Fahrioglu wrote:Bulent de bu hareket cezasiz kalmaz ... demis.
Bulent Lincoln'u ceza olarak stopere koysun.

Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Murat Gokcigdem wrote:Servet, Mehmet Topal'in daha zamani varda ben Emre Gungor hic olmassa aramizda olsun istiyordum. Ozan'nin kulaklari cinlasin pek sevmezdi ama bu zamanimizda defansimizda adam kalmadi.
Ozan'la cok futbol muhabbeti yaptigim icin bunu duzelteyim dedim Murat Agabey. Ozan sever Emre Gungor'u, sadece sakatliktan sonra dondugundeki oyununu cok kotu bulmustu, hazir olmadigini, oynamamasi gerektigini yazmisti. Yoksa Emre ve Servet gecen sene cok iyi bir ikiliydiler.
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Murat Fahrioglu

Resmi sitemize gore Trabzon'a giden 18 kisilik kadroda Kewell ve Nonda yok. Antremanda bu oyuncularin sakat oldugundan bahsedilmemis?? :?

Galatasaray Trabzon'da

Turkcell Süper Lig'in 24.haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak Galatasaray, 18 kişilik kadrosu ile Trabzon'a gitti. Saat 17:20'de İstanbul'dan havalanan Galatasaray, 1 saatlik bir yolculuğun ardından Trabzon'a ulaştı ve kamp yapacağı otele yerleşti.

Galatasaray kafilesinde Başkan Adnan Polat, Yönetim Kurulu'ndan Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ yer aldılar.

Trabzon'a giden Galatasaray kafilesinde yer alan oyuncularımız:

Morgan de Sanctis
Orkun Uşak
Serkan Kurtuluş
Emre Aşık
Hakan Balta
Semih Kaya
Volkan Yaman
Alparslan Erdem
Arda Turan
Ayhan Akman
Barış Özbek
Mehmet Güven
Sabri Sarıoğlu
Cassio Lincoln
Ümit Karan
Yaser Yıldız
Hasan Şaş
Milan Baros

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Bu macda Lincoln'un rolunu cok merak ediyorum. Umarim dedikleri gibi Bulent Korkmaz'a yaptigi tepki bir anlik reaksiyondur.

Herhalde kadro

Code: Select all

-----------------De Sanctis-------------------

Sabri-------Emre----Hakan Balta-----Volkan

Baris----Mehmet G.------Ayhan--------Arda

-------------------Lincoln--------------------

------------Baros----------------------------

olur.

Mehmet Sönmez

Post by Mehmet Sönmez »

Murat Fahrioglu wrote:Resmi sitemize gore Trabzon'a giden 18 kisilik kadroda Kewell ve Nonda yok. Antremanda bu oyuncularin sakat oldugundan bahsedilmemis?? :?

Galatasaray Trabzon'da

Turkcell Süper Lig'in 24.haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak Galatasaray, 18 kişilik kadrosu ile Trabzon'a gitti. Saat 17:20'de İstanbul'dan havalanan Galatasaray, 1 saatlik bir yolculuğun ardından Trabzon'a ulaştı ve kamp yapacağı otele yerleşti.

Galatasaray kafilesinde Başkan Adnan Polat, Yönetim Kurulu'ndan Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ yer aldılar.

Trabzon'a giden Galatasaray kafilesinde yer alan oyuncularımız:

Morgan de Sanctis
Orkun Uşak
Serkan Kurtuluş
Emre Aşık
Hakan Balta
Semih Kaya
Volkan Yaman
Alparslan Erdem
Arda Turan
Ayhan Akman
Barış Özbek
Mehmet Güven
Sabri Sarıoğlu
Cassio Lincoln
Ümit Karan
Yaser Yıldız
Hasan Şaş
Milan Baros
Aaaa demek Lincoln efendi gitmis Trabzon a bende artik kIzdI bir daha antraman a bile cikmayacagini sanmistim en son Hamburg macinda oyundan alindiktan sonra... Demek ki su anda Lincoln a teklif yok!

Murat Fahrioglu

Kewell ve Nonda İstanbul’da kaldı

Cim-Bom, Trabzon’a 7 oyuncusundan yoksun gitti. Servet, Emre Güngör, Mehmet Topal, Serkan Çalık ve Linderoth sakatlıkları yüzünden kadroda yer almazken, Kewell ve Nonda da İstanbul’da bırakıldı.

Kewell’ın dinlendirildiği, Nonda’nın ise belindeki ağrılar yüzünden Trabzon’a götürülmediği öğrenildi. Sabah idmanında Lincoln’ü bir süre yedeklerle çalıştıran Bülent Korkmaz’ın, Yıldız futbolcuyu kulübeye çekerek Ümit Karan’ı ilk 11’de sahaya sürmeyi düşündüğü öğrenildi.

kaynak: Milliyet

Post Reply