TSL 26. Hafta Gaziantep-Galatasaray 0-1 (Baros)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

Bir geçiş dönemi yaşadığımıza inanmak istiyorum. Bir an önce takımın başına hem kendisi hem Galatasaray için birşeyler hedefleyen, uluslararası kariyeri olan bir teknik direktörün geçmesini ve bu yönetimle uyumlu çalışabilmesini diliyorum. Evet, biliyorum çok şey istiyorum ama bu kabus gibi dönemden sıkıldım artık.

Her maç eziyet olmaya başladı ve bu takımı seven herkes büyük bir ümitsizlik içerisinde.

Milli maç sonrası yorgunluğa ve derbi maçı öncesi olmasına rağmen, Arda'yı doksandört dakika oyunda tutmak hangi akla hizmettir ve Arda'nın beni değiştirin demesiyle onu oyundan almayı düşünebilen bir teknik direktörle nereye kadar gidilebilir?
Galatasaray,
imkansızı olağana çeviren ruh....

Can Erkut Sevinc

Post by Can Erkut Sevinc »

Maçtan sonra T.D. Kaptan Bülent Korkmaz'a sordular:

-"Lincoln" neden yok?"
-Kendisine sordum o da "ben kendimi hazır hissetmiyorum" dedi.

Maç oynandı, kendini hazıır hissedenler, tatilden zamanında dönenler, tatile giderken izin alanlar, hepsine rağmen sorulunca "ben hazır değilim" demeyenler maça çıkıp oynadılar. :oha:

Profesyonel bir işte gerisini tartışmak ayıptır.
Bebek bakıcılığı ile bir yere varılamaz.

Merci!
Özhan Canaydın'a İŞ EMANET EDER MİSİNİZ? müstahakız! http://gsdosyasi.wordpress.com/2005/12

Post Reply