TSL 27. hafta: Galatasaray-Fenerbahçe 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Maç nasıl biter?

GS kazanır
24
62%
Berabere biter
6
15%
FB kazanır
9
23%

Total votes: 39

Seckin Tascioglu

Post by Seckin Tascioglu »

fener cift forvet cikiyor, niyetleri hizli bir gol ve daha sonrasinda ortayi besleyecekler muhtemelen.
Fenerbahcenin ve Besiktasin hayallerinin bittigi yerde, Galatasarayin gercekleri baslar.

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Umit in 11 baslamasi buyuk haksizlik.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Ercan Dumlupinar

Post by Ercan Dumlupinar »

Galatasayar'da cift forvet cikiyor Baros hizli oynamaya calisirken Umit frenleyip top ezecek. Bu Umit Karan'la BK akrabaligi var herhalde.

Gecenlerde Hakan Sukur'de TV, Lincoln aldigi paralar karsi yeterince hizmet etmedigini bu yuzden arkadaslari tarafindan sevilmedigini soyledi. HS donup dolasip para dedi, iki dakikalik gorusmede. Olayin temel nedeni adamin vurdum duymazligi, defanse yapmamasi degil, aldigi paranin altinda bizim Turk oyuncularinin ezilmesi. Bu 2001'de yasanmisti Jardel geldi soyunma odasinda BK takim kaptanligi yaptigi takimda dayak yedi.
Last edited by Ercan Dumlupinar on Sun Apr 12, 2009 6:35 pm, edited 1 time in total.

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Maca Antepteki gibi 10 kisi cikiyoruz. Umit Karan ilk onbirde, Lincoln yedek. Umit birakin gol atmayi 3 metreye pas vermekten veya top surmekten bile aciz. Son oynadigi maclarda yaptigi iskalardan herhalde bir komedi filmi uretilebilir.

Bulent'in ilk onbir kriterini gercekten merak ediyorum. Umit kac mactir dokuluyor, antremanlarda da cok iyi isler yaptigini sanmiyorum. Ama Milliyet bugun yazmisti haftabasindan itibaren Umit yakin cevresine ilk onbirde oynayacagini soylemis zaten. Bu durumda mac icerisinde bir Hasan Sas hamlesi de bekleyebiliriz, Umit'in yerine girmezse 9 kisi ile oynayacagiz.

Lincoln icin Bulent'in bu kez diyecegini merak ediyorum. 10 gunde bir maca hazirlanamadiysa, hatta Umit'ten iyi duruma gelemediyse zaten ilk 18'e de almasaydi, sonradan oyuna girerse oynamayacagini zaten biliyoruz.

Ilk onbirin geriye kalan kismini bilmiyorum, sadece Umit'in ilk onbirde oldugunu ve Lincoln'un yedek oldugunu ogrendim. Umit de topa takilip dusmemeyi, ve iskalamadan topa vurmayi calisiyordu.

Seckin Tascioglu

Post by Seckin Tascioglu »

bende umuyorum ki Bulentin son maci olur bu.
Fenerbahcenin ve Besiktasin hayallerinin bittigi yerde, Galatasarayin gercekleri baslar.

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ahbap cavus oldu koca takim. Oyuncularin istegi ile takim cikiyor. Jardeli kestikleri 2001 den sonra ne oldugunu gorduk...

Adnan polat 2 senedir oyucularin tekelinden kurtarmaya calisiyor ama yapamiyor.

Gecen sene sampiyon olmusken ve 6 puan geride iken yapamiycaksan bunu ne zaman yapicaksin.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Ozgur A. Boztepe wrote:Ahbap cavus oldu koca takim. Oyuncularin istegi ile takim cikiyor. Jardeli kestikleri 2001 den sonra ne oldugunu gorduk...

Adnan polat 2 senedir oyucularin tekelinden kurtarmaya calisiyor ama yapamiyor.
Ozgur, bence Polat da bu isin bir parcasi, eger kurtarmaya calissaydi Bulent'i getirmezdi.

Bulent'in yaptigi kotu teknik direktorluk degil, bence teknik direktorluk bile degil.

Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

Adasim, yapmaya calissa yapardi. Bir gecede Skibbe'yi gonderdi B.K'yi getirdi.
Kici kirik Sas ve Karan'i mi gonderemeyecek?
Bu kadar mi aciz, kor, ilkel, kafasiz, ve orumcek beyinli bu insanlar?
Yok inanmak istemiyorum.

Ve icimden fenerin soyle evire cevire 6 atmasini istiyorum.
Anca oyle kurtulacagiz les adnans'dan ve bu beceriksizlerden.

Bulentide al git bulentide!!!!
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.

Ali Kaya

Post by Ali Kaya »

İnanmıyorum Ümit Karan ilk 11'de. Bu akşam FB'yi gönülden destekliyorum.
Kurtuluşumuz alınacak farklı bir mağlubiyette yatıyor.

Ali Kaya

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ahbap çavuş derdi olan başkan Bülent Korkmaz'ı takımın başına getirmez!

Geçelim!

Galatasaray: De Sanctis, Sabri, Emre Aşık, Mehmet Topal, Hakan, Arda, Barış, Ayhan, Kewell, Ümit, Baros

Stoper olmayan, sakatlıktan yeni çıkmış Topalla değil derbiye sıradan bir lig maçına bile çıkmak büyük risk!

Ümit Karan bu maçtada birşey oynamazsa, bundan sadece kendisi değil BK'da sorumlu olacak artık...

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Oturmus ve formda bir defansin onunde cok siki bir orta sahan olurda boylesine formsuz Karan i tolere edebilirsin. Defansin dokuluyor, orta sahanin 60 dk sonra pili bitiyor. T

TD miz hala kafaya ciktigi zaman poposu ile avantaj saglayan ve formsuz bir Karan da israr ediyor. Inat gercekten cok kotu bit huy! Arda, Kewell ve Baros un da direnci ve verimini kiracak bu secim.

Ile Lincoln oynasin diye de bir iddiam yok, ama su formsuz haldeki Karan secimi gercekten manidar. Gol atsada fikrim degismeyecek. Umarim bizi utandiracak bir performans sergiler.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

Hatta Emre hat-trick yapsinda balli kaymak tatlisi olsun...

Dusunuyordum, bizi boyle dusunmeye iten herkesi can-i gonulden kutlarim.

helal olsun size, helal olsun!!!
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.

Ercan Dumlupinar

Post by Ercan Dumlupinar »

Evet Ismail, ben onu yazmayi unutmusum. Mehmet Topal'la nasil baslarsin iki ay'a yakin oynamamis birisi ile. Allah'tan Servet hala sakat yoksa Servet Emrenin yaninda, M.Topal orta sahada baslardi B.K.

Ispanyol akilli adam G.S zayif yerine iki forvetle saldir.

Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Ümit'in hiç bir faydasının olmayacağı şimdiden belli. Lincoln'ün girmesi lazım.

Selçuk'un 2. sarıyı görmesi gerekiyordu sanki

Mehmet biraz dengsiz gözüküyor, üzerimize gelirlerse tehlikeli olabilir.
Ümit biraz top tutmaya ve pas vermeye başladı gibi.

Sabri eşşeği dengesizce sağa sola, hakemlere saldırıyor.
Last edited by Eray Tunç on Sun Apr 12, 2009 7:47 pm, edited 3 times in total.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Istermisiniz bu istikrarsiz ve akillara zarar turk futbolu klasigi kendini göstersin ve Umit Karan hat trick yapsin? Olur mu olur. Sonra 9 ay hamile kadin gibi yatar o ayri!
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Post Reply