TSL - 28.Hafta İBB - Galatasaray 0-1 (BAROS)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Seckin Tascioglu

Post by Seckin Tascioglu »

Herhalde Lincoln ve Bulent K. barismislar, mactan sonra birbirlerine sarilip, tebrik ettiler.

Fiksture bakilirsa, cok cok ilginc ve cok kavgalar olacak son haftalarda.

Sampiyonlar ligi icin sansimizin surdurulmesi iyi oldu.
Fenerbahcenin ve Besiktasin hayallerinin bittigi yerde, Galatasarayin gercekleri baslar.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Semih Kaya'yı beğendim, hiç sırıtmadı çocuk. Belki maçın ruhsuzluğundandır ama en azından iyi bir hazırlık maçı oynadı...

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

De Sanctis e isini ciddiye aldigi, konsantrasyonu ve performansi icin tebrikler. Balta ve Kewell da diger oyunculardan ayriliyor. Islerini ciddiye aliyorlar, hakkini veriyorlar, konsantrasyon ve performanslari belli bir cizgide.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Bende adasimin yazdiklarina katiliyorum.

Balta, Kewell, DeSanctis saha icinden ve saha disinda butun arkadaslarina ornek oyuncular olarak gosterilmeli.

Ben ayrica Mehmet Topal'in teknigini ve efendiligini cok begeniyorum.

Ayrica son bir kozum diye dusunup biraz risk alarak Nondayi oyuna almasi yuzunden Bulent hocayi, Nonda'yi bu kadar etkili oldugunu icin ayrica tebrik etmek isterim.

Semih'i bende begendim ayni seyi Serkan icin soylemiyecegim. O konatta karsi atkimda oynayan cuce bir oyuncu (Emre?) onu cogu sefer cok rahat gecti.

Umarim ilerde biraz daha oturakli olur ve Galatasaraya bu kisitli donemimizde yararli olur...

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Bir Galatasaray macini seyrederken uyuyacagimi hic zannetmezdim.

Macin 8-10 dakikalik bolumunde kahvede uyuya kalmisim.Cay gelince kahveci kaldirdi. :oops:

Gol haric bir kac cabalama ve aciz bir takim vardi.Arkadaslara katiliyorum, Morgan, Harry ve Balta one cikan performanslardi.

Baros seneye bu ligde ve bu takimda kalir mi merak icindeyim.

Lincoln icin ne diyeyim ? Laf mi kaldi ?

Allah O'nu bildigi gibi yapsin.
TRUST GALATASARAY
MGC

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Dayanamadim seyrettim maci.

Mac sabah saat 9:00 da kalktim gecen gece 3:30'da eve gelmeme ragmen. Sanki bir calar saat vardi kafamda.

Maci bosverin, Emre Gungor 8. dakkada sakatlaniyor. 2 mac kapali Ali Samiyen, Arda akreditasyon kartsiz soyunma odasina girdigi icin 1 mac daha ceza vermek istiyor medya, " ARDA SALDIRDI" bagrismalari ile. Arda guvenlikciyi dokunmuyor bile, cezasi para cezasi, kural net, herkezde biliyor bunu.

Galatasaray sahadaki neticelerden fazla olmali. Bende biliyorum Kadikoyde galatasaray taraftarina diski attilar, millet kafasini yardilar hic birsey olmadi, o ayri.

Arsenal Manu maclarindada cok kavga gordum, ama oda ayri.

Galatasaray eger 2 senede 8-9 mac sahasi kapaniyorsa, bu Galatasaray yanlis yone gidiyor demektir. Eger yalan yazanlari susturamiyorsan, Galatasaray eskisi gibi degildir.

Herkez Lincolnu sucluyor, takimini sevmiyor diye.

Bulent'mi seviyor takimi, Hakan Unsal'mi, Sabri'mi, Ozhan Canaydin'mi? Herkez kendi yeteneklerini sartli olarak Galatasaray'in hizmetine sokuyor. Haldun Ustunel "Ben gelirim ama Albayrak yoksa" diyor. Ozhan Canaydin Adnan Polat'i desteklemek icin Helvaci'yi sokmak istiyor. Daha cok ornek var soyletmeyin bana. Bulent Lincoln'u Galatasaray'in iyiligi icinmi oynatmadi?

Daha once soyledim medya "LINCOLN KAVGAYA NEDEN KARISMADI" yazacak diye. Lincoln'u sucladilar kavgaya karismadi diye, karsi takimin soyunma odasina gidip insalik yaptigi icin.

Herkez para icin oynuyor, herkez guc icin yonetime giriyor, bu is bu kadar basit. Bu da kabulum. Ama isin raconu Zubuk'un dedigi gibi " Sen kepce ile yiyecksin, baskalarina kasikla yedireceksin"

Birazda Galatasaray yesin, birazda Galatasaray buyusun.

Ha buyutmediniz, o zamanda baskasini Galatasaray'i sevmemekle suclamayin isinize gelince.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Güzel ifade etmissin Özgür. Hele bu işlere biraz yakindan girince
daha da igreniyorsun. Bana gore cozum (cok kızıyorlar), cok zengin birisi bastiracak parayı , alacak futbol subesini. Biri gercekten sahip olacak, kollayacak, gelistirecek, asalakları kökünden temizleyecek.

O kadar parayı veren adamda zaten GSnin tarihinden gelen birtakım prensip ve gelenekleriyle digerlerinden farkı oldugunu anlayacagından bindigi dalı kesmez. Yoksa boyle muglak dernek statusuyle ''orta malı'' olmaya devam edip, onun bunun oyuncagı olacaktır. Bunun icinde mali acidan iyice dibe vurması ve spor klubleri kanunun cıkması gerekiyor cunku Turkiyede bu isler kendiliginden olmaz.

Ozgur A. Boztepe wrote:Dayanamadim seyrettim maci.

Mac sabah saat 9:00 da kalktim gecen gece 3:30'da eve gelmeme ragmen. Sanki bir calar saat vardi kafamda.

Maci bosverin, Emre Gungor 8. dakkada sakatlaniyor. 2 mac kapali Ali Samiyen, Arda akreditasyon kartsiz soyunma odasina girdigi icin 1 mac daha ceza vermek istiyor medya, " ARDA SALDIRDI" bagrismalari ile. Arda guvenlikciyi dokunmuyor bile, cezasi para cezasi, kural net, herkezde biliyor bunu.

Galatasaray sahadaki neticelerden fazla olmali. Bende biliyorum Kadikoyde galatasaray taraftarina diski attilar, millet kafasini yardilar hic birsey olmadi, o ayri.

Arsenal Manu maclarindada cok kavga gordum, ama oda ayri.

Galatasaray eger 2 senede 8-9 mac sahasi kapaniyorsa, bu Galatasaray yanlis yone gidiyor demektir. Eger yalan yazanlari susturamiyorsan, Galatasaray eskisi gibi degildir.

Herkez Lincolnu sucluyor, takimini sevmiyor diye.

Bulent'mi seviyor takimi, Hakan Unsal'mi, Sabri'mi, Ozhan Canaydin'mi? Herkez kendi yeteneklerini sartli olarak Galatasaray'in hizmetine sokuyor. Haldun Ustunel "Ben gelirim ama Albayrak yoksa" diyor. Ozhan Canaydin Adnan Polat'i desteklemek icin Helvaci'yi sokmak istiyor. Daha cok ornek var soyletmeyin bana. Bulent Lincoln'u Galatasaray'in iyiligi icinmi oynatmadi?

Daha once soyledim medya "LINCOLN KAVGAYA NEDEN KARISMADI" yazacak diye. Lincoln'u sucladilar kavgaya karismadi diye, karsi takimin soyunma odasina gidip insalik yaptigi icin.

Herkez para icin oynuyor, herkez guc icin yonetime giriyor, bu is bu kadar basit. Bu da kabulum. Ama isin raconu Zubuk'un dedigi gibi " Sen kepce ile yiyecksin, baskalarina kasikla yedireceksin"

Ha buyutmediniz, o zamanda baskasini Galatasaray'i sevmemekle suclamayin isinize gelince.
NO ADNANS, NO CRY !!

Eren Akkan

Post by Eren Akkan »

Ozgur A. Boztepe wrote:Dayanamadim seyrettim maci...
......
......

Harika yazı..
Yine geçen haftadan sonra ne kadar beynim izleme dese de içimden izlemek geliyo. maçı izlemedim ama skoru duyunca da yine bi umutla heyecan oldum.

Post Reply