Malesef olmadı.Bülent de gidici..

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gorgen
Staff Member

Malesef olmadı.Bülent de gidici..

Post by Mehmet Gorgen »

TD olabilmek için sanırım az buz oyuncu değiştirmekten de anlamak lazım.Ne zaman ve kimi çıkaracağını doğru yapmak da lazım.Adamın tüm maçlarda yaptığı oyuncu değişiklikleri tutmadı.

Sanırım Hacettepe maçından sonra yollar ayrılacak.

Mehmet Sönmez

Post by Mehmet Sönmez »

BK a gecmis olsun, eger gönderilmezse, kendisi gitmesi lazim, gitmezse 1 gram haysiyet yok bu adamda!

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Cok büyük bir olasilikla sezon sonunda zaten yollar ayrilacakti Kaptanla. Ama asil ironi, icinde bulundugumuz caresizligi resmedercesine, son dakikalarda kurtarici olarak sarildigi adamlarin Hasan Sas ve Karan olmasi. Zaten her ikisinin de fiziksel görüntüsü döt-göbek kivaminda, bir karis sakallarinin disinda rakibi ürkütecek baska bir taraflari kalmamis. Ayrica bu "eski silah arkadasi" durumlari yeterince antipatik oluyor. Azcik akli selim olur insan, sokacagin varsa da sokma oyuna sunlari. Ne gerek var gider ayak hem kendini hem cocuklari yuhalatiyorsun.

Ozgur Al

Post by Ozgur Al »

Neden Maalesef diyorsunuz anlamiyorum. Su takim ilk yarinin sonunda nasil top oynuyordu simdi nasil oynuyor. Yaptigi her sey yanlis.hemen gitmesi lazim. gonderilmesi lazim. Bundan kotusu olmaz zaten.. Skibbe yi arkasina tenek takip yollayanlar yazsin simdi...biz de okuyalim..
SUPER MARIO JARDEL

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

:lol: :cry:

Donduk dolastik geldik yine td meselesine.Yonetim bu sezon,bazi transferlerde zamanlama hatasi yapsa da,iyi bir takim kurdu fakat teknik ekibi iyi yonetemedi.Bu duruma gelmemizde baslica sorumluluk yonetimin.Ben bir cogunuz gibi Skibbe'nin kotu bir td olduguna katilmiyorum;bu takim 1. devrenin sonuna dogru takir takir top oynayip mac kazaniyordu.Ama yonetim sagolsun isine mudahele etti ve dengeler oynadi.

Kaptan da GS'da,henuz gorev yapacak tecrubeye sahip degil,ve yiprandi maalesef.Kurt Kalli bile yiprandi,BK nasil yipranmasin?Kaptan'in yerinde olsam bu hafta icinde veya en gec sezon sonunda istifa eder kendimi daha fazla yipratmazdim.

Yonetim de seneye gonderilecek td'u dusunsun bulsun simdi.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Selçuk Samli wrote: ..
Kaptan da GS'da,henuz gorev yapacak tecrubeye sahip degil,ve yiprandi maalesef.Kurt Kalli bile yiprandi,BK nasil yipranmasin?Kaptan'in yerinde olsam bu hafta icinde veya en gec sezon sonunda istifa eder kendimi daha fazla yipratmazdim.

...
Bulent malsef Hagi gibi kendine olan asiri guven yuzunden adam akilli pismeden altindan kalkamayacagi islere giristi. Boyle bir pozisyonu iki sene once bile istemeye kalkti. Bok olmadan kokmak diye buna denir. O zaman olmaz denince turlu komplekslere girip ayni Hagi gibi her gittigi yerden kovuldu. Sezon sonunu getirdigi Erciyes de kume dusmustu.

Artik GS basinda iken yaptigi hatalar ve sacmaliklar yuzunden TSL is bulmasi oldukca zor. Akilini basina alip Kalli'nin yardimcisi filan olmayi deneseydi bugun cok daha fazla seyler ogrenmis olacakti. Amerikalilarin dedigi gibi artik "cok az ve cok gec" kendisi icin. bu arda Terim'in gozunu kirpmadan kendisini harcamasinin (hani vardiya Terim buna, Hakan Unsal'a ve de Arif'i bir anda takimdan kesip gondermeye kalkmisti sezon ortasinda) ezikligi ile guya arkadasi Hasan'a ve Umit'e destek cikmaya kalkmasi bugunku sonuclari getirdi. Yabancilarin hicbiri kendisine guvendigini sanmiyorum. Lincoln'u birakin. O kendi basina bir alem.

Bu arada yonetimeden hic bahsetmek istemiyorum. Olmayan bir seyden bahsetmenin bir anlami yok. Skibbe AP'nin haline kici ile guluyor diyemeyecegim cunku bunu yapamayacak kadar efendi bir insandi. Ayni efendilik Gerets'de de vardi. AP sakizi tam anlami ile boka dusurdu. Akli basinda bir TD GS'in basina getiremezler. Yaptiklarini dunya alem gordu. ya anasinin nikahini verecekler ki nerde o para. Simdi butun umutlari bu Aslantepe mi nedir orada. Orasi da bir fiyosko olacak. bu devirde o localari kime satacaklar. Hangi takimla insanlari bu stada cekecekler. Tamamen hayal urunu olarak maketlerle kokteylerle adam tavlamakla mesguller ama burasi Turkiye. Kokteylde icikiyi icip meze ve yemekleri yiyip biyijkarini silecek bir suru belesci toplamakla bu isler olsa idi herkez yapardi.

Hacttepe'ye karsi yamulan bir GS dorduncu bile olmasi supheli. Gelecek sezon istediginiz olacak. Arda kufeyi buyutecektir. Bu sene cok yoruldu cocuk. Bu arada Baros ve Kewell'da yazin iyi birer teklif alirlarsa GS bu parasizlikta onlari da satarlar. Siz sag biz selemet oluruz. Ah ah. Turkiye kupasini burunlayanlar rahatlamislardir. Gelecek sene iyi asilsinlarda. Bundan sonra Avrupaya cikis bileti ya Turkiye kupasi ya da Lotto'dan olacak.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Yonetimin BK'nin arkasinda siginmasi cok acik gozukuyordu.

BK'de yazik oldu, Galatasaray'a da...

Bu yanlisliklarin hesabi akli basinda birisinin gozlemleri altinda (camiamizin icinde) ortaya cikartilip ogrenilmesi lazim ki bir daha bu rezilliklere sahne olmayalim.

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Gecen yilki sampiyon olan genc takima, uygunsuz bir hoca ve gene uygunsuz transferler yaptilar, rayina oturan treni rayindan cikarip duvara tosladilar. Pahali yildizlarla Aslantepe dolduralim stratejisi yanlisti.

Bulent Korkmazin zaten kaybedilmis bir sezonda antrenor olmasi , bilgi birikimi, mantal kapasite ve yöneticilik acisindan yetersiz oldugunu gosterdi, dolayısıyla ilerki yıllarda GSnin tepesinde sallanacak olan ''Bulenti deneyelim'' adli Demokles kılıcından kurtulduk. 2 sembol futbolcu Hakanin cenesinden, Bülent Korkmazin yetersizliginden oturu bu isin olmayacagi alanen ortaya cıktı. Rasit, Suat, Arif, Umit Davala, Hagi, Metin seceneklerininde uygun olmadigi deneyerek ortaya cikti. Onlar GS klubunun tarihindeki degerli futbolculardır, otesi yoktur. Fatih Terim basarisi onemlidir, fakat zorlamanında bir alemi yok, illede model tutma ısrarının bir anlamı yok.
Bulent Under ve Abdullah Avci secenekleri yukarıdakilerden once denenmeliydi.
NO ADNANS, NO CRY !!

Post Reply