Demmekki gercekten kotu TD boyle oluyormus...

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Ozgur A. Boztepe

Demmekki gercekten kotu TD boyle oluyormus...

Post by Ozgur A. Boztepe »

15 senedir galatasarayi ve futbolu izliyorum. Daha onceden izlerdim ama son 15 senedir butun maclari izliyorum Galatasaray'in. Avrupadada Almanya, Ispanya, Ingiltere, son 5 seneye kadarda Italyayi izledim. Son 5 sene italya ve genelde fransa sikici oldugu icin izlemem.

Cok kotu GS'ler gordun. Bugunkinden daha kotu. Samsun- Antep - Antalya diye dalga gectikleri bir takim vardi 3 mac ust uste kaybedip sampiyonlugu kaybeden. Doldur bosalttan baska bir sey bilmeyen GS'ler izledim. 14 sene sampiyon olamayan takimida cok duydum. Fatih terimin 2. gelisinde 6. olan takimida gormustum. FB den 6 yiyen, almaguerin stoper oldugu. Gerets'in ikinci seneside takim cok kotu idi. Ama ne terim nede gerets kotu TD idi. Anlasiliyordu bu, degisikliklerden, takim tertibinden, vucut dilinden vs...

Buyuk kaptan Bulent korkmaz, gercekten cok kotu TD. Butun yanlislarini yazicak takatimiz yok hicbirmizin.

Simdi goruyoruz, o kadar baska adamlarin arkasindan laf ettik. Kotu TD dedigin aslinda boyle oluyormus.

Eski oyuncularin uefa kupasinin gozu suyu hurmetine bir jenerasyon kaybettik, artik yeter.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Post Reply