Hazirlik Maclari 2009-2010 (Yayın D-smart & Eurosport)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Fahrioglu

Hazirlik Maclari 2009-2010 (Yayın D-smart & Eurosport)

Post by Murat Fahrioglu »

Yarin aksam ilk hazirlik macimiz Turkiye saati ile: 20:00

Bu mac televizyondan yayinlanacak mi?

Mehmet Gurdal Cetin

Re: Hazirlik Maclari 2009-2010

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ben artik GALATASARAY TV'den bu hazirlik maclarini yayinlamasini bekliyorum.Bulsunlar bir sponsor yayinlasinlar artik.

DOGAN'dan biktim.
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Yarınki maçı hiçbir kanal yayınlamayacak.(Şu ana kadar açıklamalar Fakat kalan 3 maçı d-smart yayınlayacağını açıkladı.

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Resmi sitede GS TV yazmakta bugünkü maç için...

Murat Fahrioglu

GS TV maci yayinladi, ben de gec ogrendim, kendi oynadigim macta arkadaslar soyledi ancak ikinci yarinin sonlarini izledim. PAF takimini Aydin, Mustafa Sarp, Ugur, Emre Gungor gibi oyuncular ile destekleyip iki yarida da ayri 11'le oynadigimiz mac 2-2 bitti. Erhan ve Aydin'in golleri ile 2-0 one gectik ama ilk yari 2-2 bitti, ikinci yari tek kale oynayip gol atamadik ve mac berabere bitti.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

GS 2: KLEVE 2
goller: Erhan şentürk, aydın yılmaz

maçta dikkat çeken isim:İkinci yarı oyuna giren paf takımının beyni serdar eyilik.

Kişisel kanaatim. Uğur oynuyor ama çok korkak, ikili mücadeleye sakatlanırım diye hiç girmedi. Böyle oynarsa da takımda hiç oynayamaz. Uğur serkan'da bile şuanda daha kötü. Takıma muhakkak sağ bek gerekir.

mustafa sarp gençler arasında kötü değildi. Daha sonraki maçlarda kanaaatim belli olur.

GeNÇLER. özgürcan, cem sultan, caner, emrah,emirhan malesef takımda oynayamaz.
Emre çolak çok iyi sol ayağı var ama serdar ondan daha iyi. Emre'ye yine de şans verilmeli.
Murat akça ve Fırat için not vermek için zorlu bir maçta görmek gerekir.

Mehmet güven , volkan ve aydın geçen seneden malesef farklı değil.Gönderilmeleri muhtemel.

erhan'ın golü güzeldi fakat daha sonra oyunda kendisini göremedim.

Yaser ilk yarıya iyi başladı ama sonra çok vasatlaştı. Sol kanatta oynadı.

Alpaslan sol ayağı iyi fakat bal yapamıyor.Ortaları ve kornerleri malesef çok kötü.

Bir not ta GSTV'ye.

Maç içerisinde kadın göstereceğim diye maçın içine ettiler. Maç oynanırken İLK YARIDA atılan golleri 3-4 defa üst üste göstermek de ne oluyor.
Yayıncılıkta amatör ötesi geldiler.

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Oyuncuların hepsi kafasını kazıttığından,kamera açılarından ve Servet,Barış ve Emre Güngör haricinde as oyuncu da sahada olmadığından ve gençler futbol adına pek birşey yapmadıklarından,75 dk dayanıp başka işlere baktım.Esas her maç 90 dk oynatılması gereken adam Linderoth,sakatlanırsa da sezon başlamadan sakatlanır çeker gider.Bi daha da takıma adı "Lin" ile başlayan adam almasınlar,ne müsibet bi isimmiş...

Mehmet Gurdal Cetin

Galatasaray maca kalede Emirhan , sag bekte Serkan Kurtulus , defansin ortasinda Servet ve Emre Gungor, defansin solunda Volkan orta sahanin solunda Yaser, ortada Mehmet Guven sag tarafta Aydin ve ileride Erhan Senturk ve Emre Colak ile basladi.
Dun aksam takimin kamp yaptigi otelde takimin ABILERI genclerin saclarini sifir numaraya tras etmisler. Bu yuzden PAF takimindan gelen cocuklarin cogu ve gecen yildan Serkan Kurtulus sahaya dazlak kafa ile ciktilar.Televizyonunu ilk acanlar sahada bir suru Hasan Sas var sanmistir :P

Sacini kestirmeyen Erhan Senturk dikkatimi cekti. Takimda ilk yari 3 tane 90-91 dogumlu cocuk vardi. RIJKAARD’in genclere verdigi heyecan cocuklarin gozlerinden belli oluyordu.
Macla ilgili kisa notlar almistim onlari paylamak istedim.Aklima geleni not aldigim icin dakika ve bir düzen yoktur. :P

ILK YARI
-Genelde takim macin basinda sag taraftan gitti sol taraf pek fazla kullanilmadi. 6. Dakikada Aydin’in pasini alan Erhan gezel bir vurusla durumu 1-0’a getirdi.

-Emre Colak’i begendim. Ayagina hakim bir cocuk, oldukca sogukkanli.Iki sene sonra ortaligi bayiltir.Kalirsa bu sene 18’i zorlar.

-Aydin beni hic sasirtmadi. Kiraya verilmeli. Gol atti asist yapti diyeceksiniz.Iki sene icinde hic ustune koymamis.Cabaliyor gozukuyor. Ama nafile…

-Mehmet Guven’den beklenen ne anlamis degilim. Ama ilginctir her gelen hoca O’na sans veriyor. Belki idmanlarda cok calisiyor yada O’nda bizim gormedigimiz bir seyi goruyorlar. RIJKAARD ikinci yari 10 kisi degistirdi ama Mehmet Guven’i oyunda tuttu ve defansin ortasina cekti. Ikinci yari performasini ikinci yari bolumune yazdim. Ilk yari performansi vasatti.

-Yaser’in ismini ancak 15.dakikada duyabildim.15.dakikadan sonra agirligini koymaya basladi.Kaptigi top sonrasi yaptigi asssitle Aydin gol atti. Bana gore ilk yarinin son 20 dakikasindaki performansi olumluydu.

-Erhan Senturk hizli bir cocuk.Bu sene yedekte olabilir . Olmazsa bile iyi bir takima (BANKASYA) kiralik gitmeli. Fundementali iyi ayagina hakim kafasini kaldiran bir oyuncu.RIJKAARD’in elinde alternatif olarak tutabilecegi bir oyuncu.

-Emre Gungor Servet’in gidis yada kalisina gore onem kazanacak.Onemli bir yedek.

-Volkan Yaman bu sene ancak BALTA sakatlanirsa oynar.(Allah Korusun)

-Serkan Kurtulus beni hayal kirikligina ugratiyor. Kendini gelistirmezse Sabri’den formayi alamaz (ne diyorum ben, yabanci transfer lutfen, mumkunse AUSSIE :P )

-Emre Colak hakkinda kisa bir not daha, kendine muthis bir guveni var. Bu genc bir futbolcuda ustun bir ozellik.Ayrica attigi tum kornerler hedefe gitti. Unutmayalim bu takim uzun yillar korner atamadi.

-Macin ilk sert faulunu Emre Gungor 29.dakikada yapti. Rakibin zayif ve baskili oynamadigini unutmamak lazim.

-Kaleci Emirhan daha cok genc, baraji yanlis kurdurunca ve yanlis yere gidince golu yedi. Servet’ten muthis cekindigi belli idi.

-Erhan Senturk’e Diyarbakirda gecirdigi sezon yaramis.Mac tecrubesi cok onemli bir olay.

-Volkan Yaman oyun baygin baygin giderken cok gereksiz bir penalti yaptirip intihar etti.

-Ilk yarinin basinda sagdan giden Galatasaray 15. Dakikadan sonra Yaser’in yardimi ile soldan yuklendi.Ilk bolumde oyun kurucu gibi gozuken Mehmet Guven’di , devrenin ortaraindan sonra bu gorevi Emre Colak ustlendi ve isini iyi yapti.

-Baris cok etkili gozukmedi bir iki top haricinde angarya gibi oynadi.

-Servet’i anlatmayalim neyi anlatalim ? Giderse hem iyi hem kotu kalirsa hem iyi hem kotu …Isine saygisi takdire sayan.

ILK YARI MACIN ADAMLARI
Yaser YILDIZ
Emre COLAK
Erhan SENTURK

IKINCI YARI

-Takim sahaya kalede Firat, defansin saginda Ugur Ucar, ortada Murat Akca, Mehmet Guven ve sol bekte Emrah Yollu , orta sahada Cem Sultan , Mustafa Sarp, Alparslan, Canel Ozsel, ileride Ozgurcan ve Serdar Eyilik ile basladi.

-Ozgurcan’in gecen sezon Sakaryaspor’da 17 golle sezonu tamamladigini ve ikinci yari sahada 7 tane 90-91 dogumlu oyuncu oldugunu belirtelim.Ikinci yarida sahadaki ABI Mehmet Guven’di.

-Cem Sultan bu macta en cok izlemek istedigim genc oyuncuydu. Uzun boylu poslu bir cocuk ama son derece kivrak.Futbol zekasinin iyi seviyede oldugunu dusunuyorum.

-Alparsan sol ayagi iyi, Werder Bremen alt yapisindan yetismis iyi bir futbolcu. Ama bir seyler eksik diye dusunuyorum. Ama eksik seyi daha bulamadim.

-Ozgurcan’a ben kucuk Hakan Sukur diyorum. Kapalida kacirdigi gollere kufrederken ayni zamanda duyulan hayranlikla karisik bir gel gitler kargasasi.Bana bir arkadasima takilmis olan lakabi hatirlatiyor.(Cok affedersiniz) KALIN BOK. Ama ayni zamanda kendimi “bu cocuk dagitan forvet yipratir bayiltir hadi Ozgurcan biraz daha bassss” diye bagirmaktan alamiyorum. Ne buyuk bir celiski YARABBIM. Kiralik verilmeli. Yada bize yeni bir “GENC SEMIH” olayi yasatmadan iyi bir paraya satilmali. Bari iyi bir takimda yer bulabilen milli takim oyuncusu olsun.Bizde oynayamayacagini ve “harcandigini” dusunup uzuluyorum.

-Serdar EYILIK bana bir dejavu yasatti. 2-3 sene onceki Aydin YILMAZ. Ama bu akillisi, daha hizlisi, pit pit adam gecebileni,kafasini kaldirip orta yapabileni.. Ilk ortalari biraz savruktu ama sonra lazer gudumlu ortalar atti. RIJKAARD’i ve en cok NEESKENS’i etkilediginden eminim.Ikinci yarinin mutlak yildizi Serdar EYILIK ti.Kara tren gibi sol tarafi peron yapti.Karsi tarafin hocasi onlem aldi oyuncu soktu ustune iki adam verdi ama fayda etmedi. Serdar hepsini yedi bitirdi.

-Alparslan ikinci yarinin oyun kurucusu oldu. Bir ara Serdar’a yakin oynadi ancak kornerleri felaket.Cok calismasi lazim.

-Mehmet Guven defansin ortasinda Murat Akca ile beraber hatasiz oynadi diyebilirim. Servet satilirsa Murat Akca ceza ve sakatliklara gore yer bulabilir diye dusunuyorum.Semih Kaya’nin sakatligi kotu oldu tabiî ki ama bu Murat’a bir sans dogurabilir.Hersey Servet’e bagli.

-TV’de cikan mac sonrasi yorumcusunun aksine ben Mustafa SARP’i cok iyi buldum. Yanlara ileri ve carprazlara 25-30 metrelik 7-8 tane isabetli pas atti.Iyi biron libero yedegi olabilir.Ayhan'in sakatligi yada cezasi durumunda oynar diye dusunuyorum.Biraz savruk basladi ama sonra topladi. Sakin ve guven verdi. Bu futbolcuda benim icin onemli seydir.

-Ugur Ucar (ben ona bademgozlu lakabini yakistiriyorum) garip bir sekilde sinirli gorundu. Henuz ne yaptigini bilmiyor diye dusunuyorum. Uzun sure toptan ve takimdan uzak kaldi. Hirs basmis olabilir.Cok calim atmaya calisti ve ortalari genelde hedefe gitmedi. Ancak yabanci sag bek gelirse tabiî ki Sabri yerine Ugur’u isterim.Yabanci Sag bek hem Ugur’u hem Sabri’yi kamcilayabilir.

-Caner hakkinda cok fazla bir sey soyleyemeyecegim ama kumas tabiî ki iyi o belli. Takima girmesi zor, kiralik en iyi yol gozukuyor.

-Emrah neredeyse hatasiz oynadi.Biraz daha tecrubesi olsa inanin Balta’nin yedegi Emrah olsun derim.

-Kaleci Firat’a top gelmedi ne anlatayim :P Leo Franco’nun gelmesinden sonra Orkun-Aykut ikilisinin arkasinda ne kadar yer bulur bilmiyorum. Aslinda bu ikiliden biri gitmelidiye dusunuyorum ama hangisi karar veremedigim icin Firat bence kiraya gitmeli.

-Son olarak bende bu mac performansi hayal kirikligi yaratan Cem Sultan’a donmek istiyorum. Iyi fizik, futbol zekasi hiz hersey var ama burada da Alparslan’daki gibi bulamadigim eksik bir sey var.Ama umitliyim. Cem gelecekte cikaracagimiz 2 yada 3 Arda’dan biri.

-Ikinci yari hakkinda soyleyebileceklerim defans kurgusunun genelde iyi oldugu ilk pozisyonu 77. Dakikada verdikleri (duran top).Bunun ana nedeni Serdar EYILIK’in karsi takima yarattigi azapti. Ancak forvet hatti icin ayni seyi soyleyemeyecegim. Ikinci yarida sahada olan takimin bol bol sut calismasi lazim.

IKINCI YARI MACIN ADAMLARI
Serdar EYILIK
Mustafa SARP

Onumuzdeki 3 mac RIJKAARD’in kadroyu once 29’a sonra 25’e indirecegi degerlendirme maclari. Bu yuzden bu maclari teknik olarak degerlendirmek biraz yanlis olur. Leverkusen macinin bir yarisinda ideale biraz yakin (en az 3 en fazla 7-8 oyuncunun yeri sabitlenir diye dusunuyorum) kadro ile oynariz gibi geliyor.
TRUST GALATASARAY
MGC

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Yararlı bir maç. Ama beklentileri yüksek tutmamak lazım. Şöyle ki:

- Teknik ekip oyun felsefesi ile ilgili çalışmalara başlamadı. Şimdilik fizik yükleme aşamasındalar. O yüzden özellikle ilk yarıda çok şişirme top izledik. Olması gereken futbol bu değil. Ayağa, seri ve sert toplarla mekanik bir futbola döneceğiz zamanla.

Dünkü maç "kimler bu futbola yatkın olacaktır"ı test etti.

O yüzden bir iki maç daha, gönderileceklerin anlaşılacağı maçlar olacak. O gözle bakarsak kabaca 20 kişilik genç ekipten 14-15'inin gönderileceği ortaya çıkıyor.

- FR, her 2 devrede de PAF kadroları ile çıktı, sadece oyunun balansı adına defansa, ortaya ve forvete birer lider koydu. İlk devrede Servet, Barış ve Aydın'ı ben öyle izledim.

Buradada da görüldü ki Aydın, geçirdiği 4-5 yılda lider olmak bir yana gerileme içinde. Ne hırs var, ne sürat, ne de suratına yansıyan bir arzu. Attığı golden çok, önüne indirilen ve ağır kalıp kaçırdığı pozisyon kendisi hakkında fikir verebilir. İlk gideceklerden olmalı.

Yaser savruktu. Erhan ise çok istekli ve ileri dönük oynadı. Yine de genel kadroyu zorlayacak bir görüntüsü yok (ayrıca aday olduğu bölge çok kalabalık). Sanırım 2. ve 3. maçlarda denenecek.

İlk devrede Emre Çolak iyi görüntü verdi. Mehmet Güven ise tıpkı Sabri veya geçmişteki Cihan Haspolatlı gibi. Hocalar onda, taraftarın göremediği bazı faydalar buluyorlar. Ayrıca geçen sene son 15 dakikalarda yedekten girdiği tüm maçlarda çok iyiydi. Sanırım yedek olarak kadroda kalacak.

Volkan Yaman gideceklerden.

- İkinci devre herkes gibi ben de Serdar'ı izledim. MGC'nin dediği doğru, rakip takım Serdar faktörü nedeniyle ileriye çıkamadı. Yine bu devre Mustafa Sarp çok cool oynadı. Özgürcan da bana göre ilk 26'ya falan giremez. Bana Bülent Uygun futbolu için iyi bir yedek olur gibime geliyor, zaten Mehmet Yıldız'ın küçüklüğüne benziyor.

- Uğur formsuz, sinirli. Ama yerden ve sert top atma özelliği hala duruyor. İyi yüklenirse, FR'nin ilk takıma koyacağı adamdır zira küçük Arsenal modelinde topu sert, ileri ve yerden kullananan, ayrıca bindirmesi bittikten sonra yerine süratle dönen bir adam. Bu yönüyle Sabri'den daha akıllı (ki aksi bilimsel olarak mümkün değil) ve verimli.

- Bir de asıl takım açısından bakarsak şu var: Defans fizik olarak güçlendi. Sakatlığı kafada olan Gökhan mental olarak iyi idare edilirse defans blogumuz sert olacak. Unutmayalım biz GS olarak, bize gelen her yerliyi bir şekilde kazanıyoruz ve oynatıyoruz.

Defansta mesele, geçen sene gidenlerin dönmediği açık alanları vermemek.

Ben FR'a tek bir maç seyrettirilmesini isterim. İstanbul'da Kocaeli'ne 2-5 yenildiğimiz maç. İkinci yarıda % 65-35 gibi top kullanıp (atıyorum) 500'e 150 gibi pas farkı ile gittiğimiz maçta bir de 80'de 2-3'ken penaltı kaçırıp, dönen 2 topta fark yedik.

Bu maç, sezon özetiydi. Aşırı yetenekli ama direnci 60.dakikada biten orta saha, yerini hep kaybeden özürlü defans.

Bizim ligde bütün maçlar 1 maçtır, kapanırlar, sen Servet'le, Sabri'yle giderken top döner, hiçbir büyük takımda oynaması mümkün olmayan Taner Güleri gibi bir adam o maçta star olur.

FR bunun farkında, takımın fizik gücünü % 30 gibi söyledi geçenlerde. Bu, basit ama yetkin bir tespit. O sebeple bu günler sadece güçlendirme, fundemental ve oyuncu seçimleri dönemi.

- Bir de GS TV için. Be spiker kardeşim, başka işin yok, otur da biraz şu takıma maç öncesinde çalış, oyuncular hakkında bilgi al, kim hangi sezon nerede, kaç maç oynadı, nerede denendi, hakkında neler söyleniyor, idmanlarda neler oluyor? Netten çalışsan, 2 saatini almaz. Bu kadar mı zor?

Son olarak, resmi sitede biraz önce açıklandı. Abdul Kader Keita'yı Lyon'dan almışız. Mehmet Görgen daha iyi bilir gerçi ama bence çok önemli transfer.

Çok iyi bir açık, bilekleri mükemmel ve çok hızlı top götürüyor. Gerçi ASY'de Kasımpaşa ile falan oynarken o alanları bulamayacak ama Baros ve Nonda'ya çok nefes aldıracak. Güçlü olduğu için de Kewell ve Arda'nın kapasitesini maksimize edecek.

Çok bilinçli gittiğimizi düşünüyorum...

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:
-Mehmet Guven’den beklenen ne anlamis degilim. Ama ilginctir her gelen hoca O’na sans veriyor. Belki idmanlarda cok calisiyor yada O’nda bizim gormedigimiz bir seyi goruyorlar. RIJKAARD ikinci yari 10 kisi degistirdi ama Mehmet Guven’i oyunda tuttu ve defansin ortasina cekti. Ikinci yari performasini ikinci yari bolumune yazdim. Ilk yari performansi vasatti.
Ufuk Sezekkaplan wrote:İlk devrede Emre Çolak iyi görüntü verdi. Mehmet Güven ise tıpkı Sabri veya geçmişteki Cihan Haspolatlı gibi. Hocalar onda, taraftarın göremediği bazı faydalar buluyorlar. Ayrıca geçen sene son 15 dakikalarda yedekten girdiği tüm maçlarda çok iyiydi. Sanırım yedek olarak kadroda kalacak.

Son olarak, resmi sitede biraz önce açıklandı. Abdul Kader Keita'yı Lyon'dan almışız. Mehmet Görgen daha iyi bilir gerçi ama bence çok önemli transfer.

Çok iyi bir açık, bilekleri mükemmel ve çok hızlı top götürüyor. Gerçi ASY'de Kasımpaşa ile falan oynarken o alanları bulamayacak ama Baros ve Nonda'ya çok nefes aldıracak. Güçlü olduğu için de Kewell ve Arda'nın kapasitesini maksimize edecek.

Çok bilinçli gittiğimizi düşünüyorum...
Sevgili MGC ve Ufuk:
Sizden bir ricam olacak. Buyuk bir ihtimal ilk hazirlik maci defalarca GS TV de gosterilecektir. Firsat bulursaniz ilk yariyi dikkatle seyredin. Gobekte oynayan iki oyuncumuzdan - Baris ve M. Guven - hangisi daha cok insiyatif aliyor. Baris ilk yari boyunca sirti donuk stoperden aldigi toplarin biri haric tamamini diger stopere yada pasi aldigi stopere oynadi. Sirti donuk aldigi ve stopere oynamadigi tek topu ise alelacele sag beke pasladi. Suya sabuna dokunmadan, cok kosarak oyun oynama sanati. Yemezler, yemezler! Mehmet Guven ise biraz daha insiyatif alir gozuktu, ama bu haliyle GS orta sahasinda oynamasi cok guc. Her iki oyuncununda Emre Colak tan utanmasi lazim. PAF takimindan gelen, ve ozellikle savunmasi pek olmayan bu oyuncu her iki on liberonun toplamindan daha fazla, sirti donuk pozisyonda insiyatif aldi, top dagitti.

Biraz akli olan ve yeni TD mizin nasil bir oyun felsefesinden geldigini dusunup irdeleyen bir zihniyet, kendini zorlar ve orta sahada ozellikle on liberoda oynuyorsa insiyatif alir. Ozellikle sirti donuk pozisyonda top aldigi zaman nereye pas atacagini ve cevresindeki takim/rakip oyunculari hatirlar, gozlemler. Bunlari yapar yapamaz o ayri konu. Yapamadigi zman TD si elestirir, yapacagini gosterir, zaman icinde oyuncunun gelisimini gozlemler. Olmuyorsa gule gule.

Ama suya sabuna dokunmadan bir stoperden gelen topu ya diger stopere yada pasi aldigin stopere oyna, yemezler kardesim. Benim gordugum Baris, Sarp ve Guven den ikisi - bu cizgide kaldiklari surece - yolcu.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Mehmet Gurdal Cetin

Re: Hazirlik Maclari 2009-2010 (Yayın D-smart & Eurosport)

Muratcim,

Iyi hos ta ben gercekten bu Mehmet GUVEN'in idmanda cok calistigini dusunuyorum. Yoksa aslinda kapasitesi gercekten sinirli bir cocuk. Soyledigine pek dikkat etmemisim tekrar izleyecegim.

Baris konusunda da angarya gibi oynuyor demistim. Hani samimi konusayim Baris'in da Galatasaray'da oynayacak kapasitede olmadigini dusunsem de yerine adam koyamayinca Abdurrahman Celebi oluyor iste.

Ben Mustafa SARP'tan umutluyum. Uzak mesafelere duzgun pas atiyor oyunu acabiliyor. Ama tabiki kendini gelistirmesi lazim.

Bize genc bir Paul SCHOLES lazim.
TRUST GALATASARAY
MGC

Murat Fahrioglu

Bugun Zayton Cup basliyor ilk mac TSİ 18:00'de Al Ahly takımıyla yapilacak. Mac yayini D-smart olarak aciklandi ama tam olarak hangi kanal bilmiyorum.

Zoban Raftik

Post by Zoban Raftik »

Mac FutbolSmart programinda

Al Ahly maci 11'i

******************** Orkun ********************
Uğur *** Emre Güngör *** Servet Çetin *** Alparslan Erdem
************Barış *** Mustafa Sarp *** Emre Çolak****
***********Aydın *** Erhan Şentürk *** Yaser*********
liberta per gli ultras

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Yayin bir sure sonra kesiliyor, uye olmami istiyorlar....neyse GS 1-0 galip durumda su an, sanirim ilk devrenin sonlarina dogru.

Mumkun ise gidisati buraya gecebilirmisiniz.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Post Reply