Linderoth: Bu sene de GS'dayım. (sahaya donuyor mu acaba?)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Linderoth: Bu sene de GS'dayım. (sahaya donuyor mu acaba?)

Post by Mehmet Gorgen »

Esasında Hasan'ın haber vermesi lazım ama biz yine de verelim Linderoth bu sene de GS'da kalacağını söylemiş. Rijkaard ile görüştüğünü ve onun memnun olduğunu kulüpten kimsenin de ona git falan demediğinbi söylüyor.
Şu ana kadar antremanlarda kalçasında bir ağrı hissetmediğini söylüyor.

Bana kalırsa Linderoth'dan bize hayır çıkmayacak. 1-2 maça oynadıktan sonra sonra 6-7 haftalığına sakatlık geçirir.Sonra tam iyileşir gibi olur 8-10 haftalık bir sakatlık daha geçirdi mi sezonu kapatır.

Bence tüm hazırlık maçlarında oynatılmalı ki sakatlığı tekrar nüksederse hemen sezon başlamadan gönderilmeli.

http://fotboll.expressen.se/Internation ... -i-turkiet

Eren Akkan

Re: Linderoth: Bu sene de GS'dayım.

Post by Eren Akkan »

Mehmet Gorgen wrote: Bence tüm hazırlık maçlarında oynatılmalı ki sakatlığı tekrar nüksederse hemen sezon başlamadan gönderilmeli.
Güzel fikir... Tamburacı, geçen yazısında Linderoth'u yakından tanıyan biriyle konuştuğundan bahsetmiş. Arkadaşının dediğine göre Linderoth bize gelmeden önce İsveç 2., 3. lig takımlarıyla görüşüyormuş, sakatlıığndan dolayı futboldan ümidini kestiği için... Hatta futbolu bırakma noktasındaymış.

Ne kadar doğru bilemiycem.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Malulen emekli olana kadar bizde kardesim.

Sonra aylikta baglatir bizimkiler.

Adam herhalde cok iyi niyetli , cok sevilen ve hayir sahibi bir arkadas, yoksa bu kadar sabredilmezdi.

Fethullah connection arastirilmali :P
Aklima baska bir sey gelmiyor.

Devlette bile calissan, kaza gecirsen bir donem sonra devlet parani oduyor ve isten cikariyor.Askerde de masa basi gorev veriliyor.Muharip gorevden geri goreve cekiliyor.

Bence Linderoth'u klupte odaci yapmak lazim.
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Gitmez o, kapi gibi kontrati var, sakat sakat parasini aliyor kim bilir. Onu GS'a getirenler utansin. Kimse sansizlik demesin bu olaya. Ben geldigi gun birkac satir yazmistim. Gelsin simdi hayatinin futbolunu oynasin.

Haberi gectim birkac ay önce, gitmeye niyeti yok, kalacak diye...ama kulup aradi bunu da biliyorum. Isteyeni olmadi degil, verilen parayi begenmedi.

Yabanci kontenjanin bu sekilde kullanilmasina karsiyim. Laf olsun diye transfer yapiyorlar, danistiklari insanlari bilmiyorum, ama kötu olduklari kesin. Isvec milli takimin kaptani diyeceksiniz...Isvec milli takimini konusmaya hazirim, hodri meydan.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

SSK primleride yatıyordur bunun. 5-10 yıl daha Galatasarayda kalsa ordan da emekli olur...

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Ismail Gezer wrote:SSK primleride yatıyordur bunun. 5-10 yıl daha Galatasarayda kalsa ordan da emekli olur...
İmzandaki Bülent Korkmaz neden istifa edecek onu anlamadım.

Evinde oturuyor. Evdeki görevlerinden mi istifa etsin :D

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Linderoth bir de sakatligim tamamen gecmedi ama bir aya kadar hazir duruma gelirim demis, yani hazirlik maclarinda falan oynamaya niyeti yok gibi.

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Linderoth'un basina gelen büyük sanssizlik (tabii ki bizim de); gecirdigi sakatlik hakikaten cok ciddi. Zaten adami nasil süründürdügü ortada: operasyon, rehab, nüks, yine operasyon, nüks.
Linderoth bize geldiginde süregelen bir sakatligi yok idiyse yüklü bir tazminat ödeyip karsilikli kontrat feshinden baska yapacak bir sey yoktu. Ha, sakat geldiyse (ki bunun dogru olma olasiligi cok düsük: ilk sezonunda bu adam oldukca basarili maclar cikardi) o da bizimkilerin enayiligi...
Ben Linderoth'un topunu cok begeniyorum. Ayhan ve Topal'la birlikte inanilmaz bir üclü olurlar. Gercekten tamamen iyilesirse bu sezonun "en iyi transferi" olur. Kisiligi, is ciddiyeti, takim ici uyumu, mütevaziligi ortalama bir yabancinin cok üzerinde.
Mazhar Alanson gibi: Benim hala umudum var :P

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İşte anla GS ile alakam hangi tarihte kalmış :D

Hoşgeldin Rijkaard falan yazayım diye ince bir düşünce geçmişti bir ara aklımdan ama yeni forum düzeninde, gerekli değişikliği 3 sn içinde beceremeyince sıkıldım "amaaan boşver" dedim ve başka bahara bıraktım. Henüz o baharda gelmedi. Bakalım, GS yeniden heyecan vermeye başlarsa bizde duygularımızı "update" ederiz :D
Mehmet Gorgen wrote:
Ismail Gezer wrote:SSK primleride yatıyordur bunun. 5-10 yıl daha Galatasarayda kalsa ordan da emekli olur...
İmzandaki Bülent Korkmaz neden istifa edecek onu anlamadım.

Evinde oturuyor. Evdeki görevlerinden mi istifa etsin :D

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Mukavelesinin uzatilmasi sözkonusu :) Senelik garanti 1M avro aliyor hazretleri. 2 sene/sezon icinde 14 mac oynamis, buna hazirlik maclari dahil mi bilmiyorum. Buyuk sansizlik evet.....not (ingilizce)...kendisi hakkinda yazdiklarimi hatirlamanizi rica edecegim. "Sakatlik gecmisi yok" diyenler cikti. Bende israrla o sakattir, cesitli sakatliklar gecirdi, su an bile ufak tefek rahatsizliklari var ama oynayabilir durumda, dususte demistim. Kontrolden gecti birsey bulamadilar, veya bulmak istemediler. Adam bu saatten sonra sifayi bulur mu bilmiyorum, ihtimal vermiyorum. Kendine gelirse para akitmam böyle bir oyuncuya. Böyle bir haberin bugun cikmasi bence cok ilginc. GS onu simdiden elden cikamanin yollarini aramali, biraz calismalilar. Haldun bey sat bakalim, hep alacak degilsin ya.

http://www.sporx.com/detail.php?Type=1& ... &go=160514
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kendi dusen aglamazmis derler ama bunlar dustuklerinde ziril ziril aglarlar. Hasan, Nonda'ya nasil kontrat uzattilarsa buna da uzatirlar. Temiz para 1M Avro. Istanbulda yasanilmayacak yer degil. Isvecte boku donacagina ikinci ucuncu ligde karda kista. Tenzilatta yapar bir 100 bin Avro filan.

Ne olacak para ceplerinden cikmiyor ki. Hesap soran filan da yok. tencere kicin kara seninki benden kara hesabi. GS klubunun mali mulku var. Satar yerler.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Cengiz Akgun wrote: Ne olacak para ceplerinden cikmiyor ki. Hesap soran filan da yok. tencere kicin kara seninki benden kara hesabi. GS klubunun mali mulku var. Satar yerler.
Iste zurna nın zirt noktasi.
Cepten verince bu olmaz.

Linderoth'a verilen para yaziktir, ayiptir gunahtir.
Bugun itibari ile ilk ucaga bindirilmeli
Gerekirse zorlanmalidir :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Emir Argun

Post by Emir Argun »

07.08.2009 13:29

Sağlık Raporu: Tobias Linderoth

Yapılan tetkiklerinde sol dizinde menisküs yırtığı tespit edilen Tobias Linderoth yarın sabah Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde ameliyat olacak.

Futbolcumuza geçmiş olsun diyor ve en kısa sürede sahalara dönmesini diliyoruz.

YUH!! yine mi :evil:
Bonum vinum laetificat cor hominis

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Allah kahretsin.

Ne şansızlık.Adam tam iyileşti derken başka sakatlık çıkıyor.

Her ne kadar hristiyan olsa da bir adaklık kurban kesmesi lazım.

Ne yapalım bu sene enazından 45 dakika oynadı.Ona da şükür.

Ercan Dumlupinar

Re: Linderoth: Bu sene de GS'dayım. (Yine sakat- 07.08.09)

Post by Ercan Dumlupinar »

Hemen gonderilsin, zaten ilk sakatliklari milli takimdan idi. Sansmi baska birsey mi bilinmez!!! sezonda daha 60 dakika yi gecemedi zaten. Bosuna yer tutuyor. Nasil sozlesme yapmissa zamaninda, cok saglama almis kendisini hayat sigortasi gibi olmus.

E.D

Post Reply