GALATASARAY ALTYAPI TAKIMLARI 09/10

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Eren Akkan

Re: GALATASARAY ALTYAPI TAKIMLARI 09/10

Post by Eren Akkan »

BJK maçındaki 3. golümüz Murat Akça'dan... Bülent Korkmaz'ın zamanında Diyarbakır'a attığı golü hatırlatıyor.

http://gelgidersin.blogspot.com/2009/08 ... -attg.html

Bülent'in golünü hatırlamak isteyenler için de...

http://www.youtube.com/watch?v=P147CPWU9XA

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Iste klasik formam benim!!!
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Cengiz Akgun wrote:
Selçuk Samli wrote: ....
PAF Ligi kalkti Cengiz Abi.Tabii burada bahsettigimiz temel adimlar atilmazsa bu tip duzenlemeler
isin susu olarak kalir.Elimden geldigi kadar takip edip haber vermege calisacagim.
Cevap verdigin icin cok tesekkur ederim. Maclarin hafta icinde oynanmasi (bilmiyorum bu buyuk takimlarin TV'leri bu maclari yayinliyorlar mi) sizler icin zor olacak. Insallah hafta sonuna da mac koyarlar.
Rica ederim Cengiz Abi,bu tip yazilarda bazen gecte olsa(bu sefer biraz fazla gec oldu ya neyse :) muhakkak cevap yazarim.Gecen sezon kendi sahamizda olan maclari GSTV yayinliyordu,bu sezon devam ederler mi bilmiyorum.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Resmi Siteden:

A2 Ligi Heyecanı GS TV’de

A2 Ligi Marmara Grubu ilk haftasında 2-0 geriye düştüğü maçta İnönü Stadı’nda Beşiktaş’ı 3-2 mağlup eden Galatasaray’da gözler Bursaspor maçında.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaşanacak heyecan Galatasaray TV’de ekranlara gelecek.

Mücadele öncesinde canlı röportajlar, özel bantlar ve maçın 90 dakikası canlı yayınla GS TV ekranlarında...

Galatasaray - Bursaspor A2 Ligi maçının heyecanı yarın 15.30 – 18.00 arasında GS TV’de.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Resmi siteden:

A2 Ligi | Galatasaray 1 – Bursaspor 1

Galatasaray, A2 Ligi’nin 2. haftasında Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Bursaspor ile karşılaştı. Karşılaşma 1-1 berabere sona erdi. Bursaspor’un golü 15. dakikada Mehmet’ten gelirken, takımımızın golünü ise 81. dakikada Mertan kaydetti.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bugunku macin bir bolumunu seyrettim,mac berabere bitti ama rahatlikla kazanabilirdik.
Takimin iyileri Caner Oztel(gecen macta iyiydi),Sinan Osmanoglu,ve Murat Akca'ydi.

Sinan'i dikkatli izledim.Oyunu geriden ,genellikle,Sinan kuruyor.Bazen topla cikip orta sahayi da geciyor;olumlu tabii ki ama dikkatli olmasi lazim.Cok isabetli uzun paslar atiyor,genis alanda rakiplerini kontrol altina almakta zorlanmiyor.Duran toplarda daha cok zorlaniyor gibi.

Caner cok caliskan,rahat adam eksiltiyor,arkadaslarinin kosu yollarina guzel paslar atiyor.Aut cizgisine kadar inip,gol pozisyonlari hazirliyor,kornerleri iyi kullaniyor.Macin sonlarina dogru biraz yoruldu galiba.

Umarim Caner de Sinan da daha iyi olurlar.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Sevgili Selcuk

Ufuk ve Berkin oynadilar mi?

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Bende sevgili Selcuk'un mesjini okuduktan sonra resmi siteden ozetleri izledim.

Sinan'nin boyu posu dikkatimi cekti. 1.94 boyunda imis. Insallah gelecegi parlaktir.

Bende Mert'in bahsettigi Berkin'i cok merak ediyorum. Bir arkadas bu cocuk cok yetenekli diyordu. Eger Berkin hakkinda bilgi gecerseniz cok memnun olurum.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Berkin oynamadi ama gelecek maclarda seyretme sansim olursa bilgi veririm.
Ufuk da oynamadi zannedersem.Ugur oynadi bildigim kadariyla.Maci gece gec saatte cok kisik sesle seyrettim,formalarda isim yazmiyor,isimleri zorlukla isittim.O yuzden Ufuk konusunda kesin bir sey soylemeyim.

Sinan ihmal edilmemeli kesinlikle.Gordugum kadariyla,ozellikle duran toplarda ve dar alanda bazen yerini kaybediyor ve hata yapiyor.Televizyondan izledigim kadariyla,o pozisyonlarda biraz heyecanlaniyor ve hata yapiyor gibi.Ben oyle yorumladim...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Selçuk Samli wrote:Berkin oynamadi ama gelecek maclarda seyretme sansim olursa bilgi veririm.
Ufuk da oynamadi zannedersem.Ugur oynadi bildigim kadariyla.Maci gece gec saatte cok kisik sesle seyrettim,formalarda isim yazmiyor,isimleri zorlukla isittim.O yuzden Ufuk konusunda kesin bir sey soylemeyim.

Sinan ihmal edilmemeli kesinlikle.Gordugum kadariyla,ozellikle duran toplarda ve dar alanda bazen yerini kaybediyor ve hata yapiyor.Televizyondan izledigim kadariyla,o pozisyonlarda biraz heyecanlaniyor ve hata yapiyor gibi.Ben oyle yorumladim...
Resmi site macin ozetini koymus - oradan bakabiliriz...

Gorunuse gore Anil Dilaver bayagi bir gol kacirmis --- dedigin gibi Berkin, Ufuk ve Cem Sultan oynamadiklari gibi kadroda bile yoklar :? Neden acaba? Bunun yaninda Serkan Kurtulus, Murat Akca, Serdar Eyilik gibi daha tecrubeliler sahadaymis...

Kaleci Emirhan'i pek gozum tutmuyor - Ufuk Ceylan A2 maclarinda mac tecrubesi kazanmaya devam edebilir - bence antremanlara A takimla cikip bu A2 takiminda mac yapmasi onun icin olumlu olur.

Bu arada Berkin UEFA icin verilen son listeye girmis :D Buna sevindim... buyuk ihtimalle bir daha ki kampa gidecek anlamina geliyor bu...

Son olarak resmi site ile ilgili sevgili Zoban'dan bazi ricalarim olacak...
1. Lutfen altyapi kadrosunu guncelleyin... A2 takiminda adi gecenlerin cogu alt yapi kadrosunda gorunmuyor.
2. Bunu guncellerken oyuncu mevkiilerini de guncelleyin lutfen. Soylenene gore tum altyapi takimlari da artik 4-3-3 oynayacaklar, oyuncu mevkiilerini bu sisteme gore yazin. Sadece orta saha demesin orta-sol, ileri uc-sag gibi daha detayli belirtirseniz iyi olur - birden fazla mevkii de oynuyorsa bir oyuncu onu da belirtebilirsiniz.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Mert Tokman wrote:
dedigin gibi Berkin, Ufuk ve Cem Sultan oynamadiklari gibi kadroda bile yoklar :? Neden acaba? Bunun yaninda Serkan Kurtulus, Murat Akca, Serdar Eyilik gibi daha tecrubeliler sahadaymis...

.
5 OYUNCU u17 MİLLİ TAKIMINDA.

Berkin, berk,emrah,cem sultan,eray milli takımda, emre çolak kırmızı kart cezalısı

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Maç ile ilgili bizim resmi sitede video ve goller bilgisi var.Bursaspor resmi sitesinde ise detaylı kadro bilgileri var.

Image

"A2 Ligi: Galatasaray 1-1 Bursaspor
A2 takımımız deplasmanda Galatasaray ile 1-1 berabere kaldı.

Florya Metin Oktay Tesislerinde oynanan mücadelenin 16.dakikasında Dursun Atan ile 1-0 öne geçmemize rağmen ev sahibi elip 82.dakika da Caner Öztürk ile beraberlik sayısına ulaştı ve karşılaşma 1-1 eşitlik ile sonuçlandı.

Bursasporumuz karşılaşmaya etkili başlayan taraftı ve aradığı golü 16.dakikada Dursun ile buldu. Bu golden sonra skoru korumak adına defansif bir görünüme bürünen takımımız kontra atak futboluna yöneldi.

Karşılaşmanın ilk yarısında başka gol olmayınca ilk yarı Bursasporumuzun 1-0 üstünlüğü ile sonuçlandı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında ev sahibi ekip beraberlik golü için kalemize yüklendi. Sarı kırmızılı ekip aradığı golü 82.dakika da Bertan Caner ile buldu.

Bu golden sonra takımımız galibiyet golü için Galatasaray kalesini yoğun baskı altına aldı. Son 5 dakika da 4 tane net gol poziyonundan yararlanamayan yeşil beyazlılarımızın bir şutuda direkten döndü.

Karşılaşma 1-1 eşitlik ile sona erdi.

Galatasaray:(4-3-3)
..........................................Emirhan Ergün

Fatih Serkan Kurtuluş, ......Murat Akça,.... Sinan Osmanoğulları...,Gencay (Dk.70 Ufuk)

Caner Öztel.............................Ahmet Kesim............................Uğur Ayhan(Dk:60 Emre)

Rıdvan ( Dk:70 Mertan Caner).........Anıl Dilaver........Serdar Eyilik

Yedekler: Taylan, Cemre, Yusuf, Yusuf Anıl

Bursaspor: Ceyhun Demircan, Mesut Özgür, Mahir Aktı, İbrahim, Muhammet, İsmail Haktan Odabaşı (Dk:75 Ömer Gölgeci), İlhan Depe, Dursun Atan (Dk:82 Ersin)
Yedekler: Tugay, Semih, Caner, Gökhan

Sarı Kartlar: Gencay, Serdar (Galatasaray) "

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Sayin Resmi site yetkilileriiii (Zo-baaannn)

Su PAF sayfalarini artik A2 takimi ile degistirseniz cok makbule gececek... Ne kadro guncel ne de puan tablosu... bir de fikstur koyarsaniz memnun olacagiz... mesela bu hafta A2 ler mac yapiyor mu? Resmi siteden bakinca belli degil...

Bu arada ben Alparslan'i kiralik verildi zannediyordum - takimda kalmis gozukuyor - en azindan bugunun idman fotolarinda gozukuyor... asagida en solda...

Image

Simdi TFF sitesinden baktim - A2 ler yarin Istanbul BB deplasmaninda - mac TSI 16:00 da basliyor... Mac Bayrampasa Cetin Emec stadinda oynanacakmis...

Ilgilenenler TFF sitesine bakabilir... http://www.tff.org/Default.aspx?pageID= ... afta=3#mac

Puan cetvelinde tek 4 puanli takimiz ama 3 puanli FBnin bir maci eksik.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert bunu Zoban'dan cok Osman Kiciman'a soylemek lazim. Aynen onun buradakine benzer lafina karsilik "bir de resmi site yapmissiniz" kinayesi ile ki tas yerine otursun.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

"Resmi Site" diye bir başlıkv ardı bir zamanlar.

Dün bu Kewell konusu gündeme gelince, adamın istetistiklerine bir bakayım dedim ama resmi sitede bulamadım. Eskiden kimin kaç dakka oynadığı, attığı goller falan maç maç bulunurdu. Takım istatistikleri, futbolcu istatistikleri vardı, hemde yıl yıl, maç maç... Şimdi bulamıyorum.

Post Reply