100m Dunya Rekoru 9.58

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Murat Biricik

100m Dunya Rekoru 9.58

Post by Murat Biricik »

Futbolu birakalim da Bolt a konsantre olalim. Resmen uctu. 100 mt rekoru 9.60 in altina indi. Yeni rekor 9.58.

Ikinci ile arasindaki farka bakin.

Bu adam galiba rekoru once 9.55 sonra 9.50 nin de altina cekecek.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: 100m Dunya Rekoru 9.58

Post by Hasan Tezcan »

Doping yaptigi ortaya ciktigi gun rekorlari silinir :wink:
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Hasan Tezcan wrote:Doping yaptigi ortaya ciktigi gun rekorlari silinir :wink:
Yanilmiyorsam bir iki hafta once basinda Jamaica Federasyonu kendi yaptiklari kontrolde iki atlette doping maddesi bulundu aciklamasi yapmisti, birisi oldikca unlu biri denmisti. Nerede okudugumu hatirlamiyorum (Turk basinimi yoksa Amerikami hatirlamiyorum) ve okuduklarimin yalancisiyim. :wink: :wink: :wink: Dedigin olabilir :mrgreen:

Mesut Ulukök

Post by Mesut Ulukök »

Usain Bolt gibi birinin dopinge karışacağını sanmam. Asafa Powell olabilir, bahsedilen ünlü kişi.

Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Adi spor sitesi olan hicbir Turk sitesinde Bolt'un 100 metre rekoru (O da sadece rekorun oldugu gun) disinda bir atletizm haberine rastlamadim. NTV'nin sitesinde biraz once "Tek madalyamizi Melis aldi" diye bir haber gordum. "Hic olmazsa Afrika'dan devsirilmeyip, bizim yetistirdigimiz bir atlet, 3. luk de olsa bir derece yapmis" diye sevinecekken haberden ogrendim ki "Melis" megerse Guney Afrika'li Karin Mey'mis.

Image

Post Reply