UFUK CEYLAN GALATASARAY'da

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

Re: UFUK CEYLAN GALATASARAY'da

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

http://kralspor.ensonhaber.com/magazin/ ... -aski.html

Ufuk Istanbul'da kaleciligin kendisine vermis oldugu avantaji
yani ellerini kullanmaya baslamis :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Giray Bulak'in Ufuk icin sozleri cok ama cok aci geldi bana ...

"... yabanci lisan bilen, kolej okuyan, iyi egitim almis bir cocuk. Buyugune kucugune saygisi olan, muthis kalecilginin yanisira karizmasi ve dengeli yasamiyla benim cok takdir ettigim bir yetenek."

Kendinden 15 yas buyuk medya maymunuyla sevgili olmak nasil bir karizmaysa. Ozel hayat deyip gecemezsin. Yonetim kulagini siki bir cekmezse, kaybolup gidecek, yazik. Onun yasinda Rustu ve Volkan, Fenerbahce'de,milli takimda, sampiyonlar liginde maca cikiyorlardi. Ufuk Arda'dan bir yas buyuk , dikkatinizi cekerim. Bir sene icinde bir kivilcim vermezse yokolur gider.

Eren Gumrukcuoglu

Post by Eren Gumrukcuoglu »

Levent Guntay wrote:Giray Bulak'in Ufuk icin sozleri cok ama cok aci geldi bana ...

"... yabanci lisan bilen, kolej okuyan, iyi egitim almis bir cocuk. Buyugune kucugune saygisi olan, muthis kalecilginin yanisira karizmasi ve dengeli yasamiyla benim cok takdir ettigim bir yetenek."

Kendinden 15 yas buyuk medya maymunuyla sevgili olmak nasil bir karizmaysa. Ozel hayat deyip gecemezsin. Yonetim kulagini siki bir cekmezse, kaybolup gidecek, yazik. Onun yasinda Rustu ve Volkan, Fenerbahce'de,milli takimda, sampiyonlar liginde maca cikiyorlardi. Ufuk Arda'dan bir yas buyuk , dikkatinizi cekerim. Bir sene icinde bir kivilcim vermezse yokolur gider.
Abartmaya gerek yok. Ben Ufuk'un Demet A.ıkalın ile bir ilişkisi olma ihtimalini gözardı ediyorum.

Kendisi en aptal ve ümsülük Türk erkeğinin bile zor tahammül edebileceği karaktere sahip bir bayandır. Fakat Ufuk'un yaşı ve bulundukları ortamı hesaba katınca aklıma bunun sadece gönül eğlendirmelik (daha doğrusu vücüt eğlendirmelik) bir durum olduğu geliyor. Bir de Ufuk'un söylenildiği gibi çevresi tertemiz falan bir gençse, gerçekten de eğitimli ise, ki 23 hiç de genç bir yaş değil bana sorarsanız (eşşek kadar adam), hayatında bir kere yatakta manyakça bir gece geçirmeyi istemiş olabillir.

Ama ilişki falan varsa, o zaman Rijkaard olsam Ufuk'un IQ'sundan şüphe ederim ve mevkiisini sol bek olarak değiştiririm. Boylece Sabri ile sağlı sollu ataklar gerçekleştirirler biz de koltuğumuza oturup keyifle izleriz.

PS: Genelde bizim super magazin basınımız 3 ayda 1 kere görüşen karşı cinsleri eğer meşhurlarsa sevgili ilan eder; bunu da unutmayalım. Zira magazin basınımız öyle bir geleneksel etik sahibi ki, hala evlilik öncesi sekse çok fena gözle bakıyor sanırsam. Eh bari sevgili olsunlar diyiveriyorlar. Daha az günah.
Eren Gumrukcuoglu

Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Neyse efkarli konulari dagitip biraz magazin yazalim. Ufuk Arda'ya ozenmis, sinema kapatmak istemis. Haber asagida.

Arda da takimda "role model" olmus yani. Kaptan dedigin boyle olmali, diger oyunculara yon gostermeli. O da yata yata geze geze butun sezonu bitirdi ya, helal olsun.

--------------------------------------------------------------------

Bir film için o kadar para verilir mi?

Sinema salonu kapatan ünlüler kervanına, Demet Akalın'ın futbolcu aşkı Ufuk Ceylan da katılmak istedi ama engellendi!

GS'li Ufuk, önceki gün Astoria'daki sinemada, Akalın'la baş başa 'Aşk Tesadüfleri Sever' filmini izlemek istedi. Akalın ise "Bir film için onca para verilir mi?" diyerek Ceylan'ın teklifini geri çevirdi.

http://www.sabah.com.tr/fotohaber/yasam ... 618&page=3

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Levent Guntay wrote:Neyse efkarli konulari dagitip biraz magazin yazalim. Ufuk Arda'ya ozenmis, sinema kapatmak istemis. Haber asagida.

Arda da takimda "role model" olmus yani. Kaptan dedigin boyle olmali, diger oyunculara yon gostermeli. O da yata yata geze geze butun sezonu bitirdi ya, helal olsun.

--------------------------------------------------------------------

Bir film için o kadar para verilir mi?

Sinema salonu kapatan ünlüler kervanına, Demet Akalın'ın futbolcu aşkı Ufuk Ceylan da katılmak istedi ama engellendi!

GS'li Ufuk, önceki gün Astoria'daki sinemada, Akalın'la baş başa 'Aşk Tesadüfleri Sever' filmini izlemek istedi. Akalın ise "Bir film için onca para verilir mi?" diyerek Ceylan'ın teklifini geri çevirdi.

http://www.sabah.com.tr/fotohaber/yasam ... 618&page=3
Olgunlasmis, yasi basini almis, buralarda "cougar" dedikleri panter hatunlarla dusup kalkmanin yararlari - bak cocuga parasini carcur ettirmemis :roll:

Post Reply