Avrupa Ligi: GS-Sturm Graz 1-1 (Baros)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Kenan Atak

Re: Avrupa Ligi: GS-Sturm Graz 1-1 (Baros)

Post by Kenan Atak »

Tribunler bombos ve felaket. Avrupa'nin en kötu, ve banal seyircisine dönmus GS seyircisi.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

Kerem Tezic wrote:Ercan'in link isledi Keita'nin nefis bir hareketini izledik. Baris'in link icin program indirmek lazim. Ercan'in verdigi link nefis cok net izleniyor.
Programi yükle ve akici, iyi cözünürlükte ve kesintisiz izle :wink: Lig maclarini da bu programla izliyorum, ayni sayfadan.

Bu arada iki kere üst direk, verilmeyen gol ve (arda'ya yapilan) penalti var. Cok sanssiziz bugün.
Quo vadis, Galatasaray?

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Graz bizden daha derli toplu oynuyor en azindan Avrupa futbolunda belirli bir temel var bu cok acik. Atarsak bireysel beceriden atacagiz.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yine sacmalilkar serisine basladilar. Uzun pas bosa atiliyor. Yiyecegiz bir tane daha. Ben 1-1 razi oldum bu sacmaliklar karsisinda.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Takim durarak oynuyor, böyle nasil pozisyon yaratacaksin. Top alanin etrafinda herkes cakili.

*sagol Baris.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Sadece Frank degil tum kaliteli yabanci calistircilarin isi zor bu ulkede. Futbolcularimizin temeli bir felaket. Kosanin onune isabetli top atma, uzaktan sut, yardimlasma, topla cogalma beraberindekilerin hareketlenmesi falan namevcut. Graz'lilar cok daha temelli bu konuda. O girse bu ciksa ile olacak is degil bu. Frank'a bol sans ve sabir. Bu mu Arda denilen? Bunu ben premier ligte dusunemiyorum.

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Kerem Tezic wrote:Tribunler bombos ve felaket. Avrupa'nin en kötu, ve banal seyircisine dönmus GS seyircisi.
Tam olarak oyle.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Arda sadece kötü oynamiyor, takimi yavaslatıp havasini da bozuyor.

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Gecen mac kotu oynamisti, ama dogru oynamisti gs.

Bu mac iyi oynadi ama dogru oynamadi galatasaray. Fenerbahce - Gs maclarinin kopyasi bir mac. O kadar kalite, o kadar fizik kondusyon, ama akil olmayinc olmuyor.

Servetin dalislarimi desem, iyi oynadigi oyunu iki artislik vurus uguruna bozan elonanumu desem, sag caprazdan iki adamin onune birakicagina sut ceken (ki sabri bugun cok iyi idi) desem.

Simdi burasi cok onemli. Sabri o golu atsada yanlis secenegi kullanmis olucakti.

En aptalca davrananda seyirci idi.

Moral bozmamak lazim. Yinede su ana kadar basariliyiz. bu is olucak.
Last edited by Ozgur A. Boztepe on Fri Oct 02, 2009 12:06 am, edited 1 time in total.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Avrupa fatihi Kalkedon'un temsilcisi Sheriff'i 1-0 yenip dosta dusmana dunyanin en buyugu oldugunu gostermisler. Bu Sheriff nerenin takimi Teksas'tan falan mi geldiler? Ilk kez duyuyorum. Bagdat caddesinde binlerce kisi halay cekip horon teper bu gece. Ridvan 'FB'nin buyuklugu tartisilmaz' der. Bu iki takim bu halleri ile grubu falan zor gecerler ikinci tura cikarlarsa basari olur. Sizler hala o girse bu ciksa deyin 20 dakika izledim Turk futbolu temel oarak korkunc zayif. Futbolcularin fiziklerine falan hic girmeyeyim bile.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Hakem beterin beteriydi bu mac, hakem degil 3 lusu 4 lusu n3 moku ise. Gercekten berbat bir yönetim sergilediler. Hakemler hakkinda pek konusmam ama bu mac özel. Neticeye etken kac poziyonu var bir baksinlar bakalim. Ben 3 diye saydim.

Bunun disinda GS topu zora sokmakta usta, ustaligi bu bana sorarsaniz. Giren cikan farketmiyor. Keita buraya show yapmak icin gelmis. Arda bazen alip basini gidiyor. Defansimizda bazi oyuncular topun ne zaman kornere, taca atilir bilmiyorlar...Hakan Balta mesela....anlamsiz pas hatalarin yogun oldugu bir mac izledim. Elano bu pas yuzdesi ile oynarsa isi zor.

GS iyi bir rakibe karsi oynamadi, karsisinda berbat bir hakem toplulugu vardi. Deplasmanda hollandali hakem olmasin, maci rahat alirlar.

Not: Sheriff Beyaz Rusya takimi sanirim.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hovardalik devam ediyor. Strum Graz gibi Avrupada vasat takimini yenemezsen kendi sahanda kimi yeneceksin. Yine paralar bosuna harcandi gibi. Ortada bir sey yok.

Adamlar pas nasil atilir dersini verdiler. Nasil akordion gibi acilip kapaniyorlar ve Brezilyaliya Afrikali zenciye para kaptirmadan oynadiklari oyun ile gosterdiler. Uc tane ayaga pas atacak adam yok bu bu takimda ve sizler havalarda ucuyorsunuz. Bu Elano denen adam Brezilya milli takimda nasil oynuyor bilmem. Bir kurus para verir isem ben ona arab olayim. Ne pas atabildi ne de gol. Tursusunu mu kuracaksiniz Elano'nun. Avrupada moloz oldugu kesfedileni boyle GS'a kakaliyorlar brezilyali diye. Haldun da sazan gibi atliyor.

Bu arada Panatinaikos Bukreste galip gelerek GS verdigi uc puani cikarmis. Yani kafa kafaya geldik sayilir.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

En basidinden topla patlayici 'explosive' sekilde cikan kisa mesafede yol alan yok. Futbolun olmazsa olmazi. Graz'lilarin hemen hepsinde olan özellik bu. Kontraya cikislarina bakin cok net gözukuyor. Elano bosa para cok yazik. GS'in ihtiyaci olan adam degil. Kewell da öyle. Baros iyi oyuncu ama besleyen yok.

Ercan Dumlupinar

Post by Ercan Dumlupinar »

Eray, dedigin dogru ayni sekilde uyguladi. Ama Ayhan'dan once cikmasi gereken adam vardi. Cok riskli bir hareketti o dakika icin. Ayhan eger sakat degilse fena oynamiyordu. Arda tekrar sol cizgiye cekilmeli, serbest adam oynayamiyor, gitti yerde bos kalabalik yaratiyor. Kapali savunma uzaktan sutlarlada acilir!!!!!! Sadece kanat ortalari ile degil. Top bizde iken Servet'e pas vermemek lazim, ileri cikislari cok gereksiz bir oyuncu. O ileri cikinca Hakan B. geride kaliyor, sacmalik burda. M. Topal icin ben birsey yazmiyacagim artik, yuhlanmasi tabiki gereksiz bir olay. Keske M. Guven'i tutsaydik dedirtiyor adama. Sabri, eski Sabri olma yolunda hizla ilerliyor. Paslasmalar gercekten cok kotu, adamin arkasina dogru. O alacak topu donecek karsisina savunmaci yerlesiyor hemen.
Last edited by Ercan Dumlupinar on Fri Oct 02, 2009 12:14 am, edited 1 time in total.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Ayni seyleri yazmisiz Cengiz abi ile simdi gördum. Aklin yolu birdir. Hasan da benzer seyleri demis. Tabii ben 20 dakika gördum yaniliyorsun diyen varsa bilemem.

Post Reply