Sevgili Hasan ve Cengiz beyler

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Cirak

Re: Sevgili Hasan ve Cengiz beyler

Post by Mehmet Cirak »

Kac gel sevgili Kerem, seni NC'da krallar gibi agirlarim, bir suru Jazz/Blues olayina gotururum, aksamlari da hovardaliga cikartirim. Bosuna bunalma. NC'nin sarisin patates kizlari biz Turkler'e her zaman cekici gelir, benden soylemesi. (Eyvah, simdi MGC hemen atlayip gelebilir bu kadar reklamdan sonra. Neyse, sen de gel sevgili MGC, raki da var, beyaz peynir de :wink: )

Ha, Jersey'de insan hakkaten bunalabilir bu arada, Isvec kadar da olabilir hani, yani bence Cengiz Agabey bu ismini yazmayan arkadasimizin dedigi gibi belki de sikilmistir. Saka saka, kaldir cekici Cengiz Agabey :lol:
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Mehmet Cirak wrote:Kac gel sevgili Kerem, seni NC'da krallar gibi agirlarim, bir suru Jazz/Blues olayina gotururum, aksamlari da hovardaliga cikartirim. Bosuna bunalma. NC'nin sarisin patates kizlari biz Turkler'e her zaman cekici gelir, benden soylemesi. (Eyvah, simdi MGC hemen atlayip gelebilir bu kadar reklamdan sonra. Neyse, sen de gel sevgili MGC, raki da var, beyaz peynir de :wink: )
:lol:
Sarisin patates derken :D
Ollm ben Izmir'e geldim her sabah ne zorluklarla ise gidiyorum sen biliyormusun ?
Memleketin tum guzel hatunlari ayni sehirde kamp kurarsa iste boyle oluyor.
Ev tuttum Ege Universitesinin karsisinda aklimi yiyecem.

Bu sabah mahalledeki aile hekimimize ilac yazdirmaya gittim. Ulen hemsire de bomba cikmaz mi? Utanmadan sordum, ne yiyip ne iciyorsunuz diye.Hatun piskince "zamanla alisirsiniz, ustu uste bir suru gorunce boyle oluyor, ben size buzlu bi viski getireyim siz uzanin" dedi (dermisim, uff ulan hale bak ciddi bi yazi yaziyorduk surda)

Netice itibariyla Isvecteki bedevi kardeslerim havayi begenmeyebilirler ancak yasadiklari topraklar benim icin kutsal topraklardir.

Cennetteki hurilerin iskandinavya pasaportlu olacaklarina inanan MGC olarak diyorum ki, eskiden yazan arkadaslar de geri donsun gusel gusel yazisalim. :) Herkes biraz daha sagduyulu ve anlayisli olsun. Hayat cok kisa...

Haftaya Almanya Koln'deyim, aramizda Kolnlu var mi ?
TRUST GALATASARAY
MGC

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Mehmet Gorgen wrote:Arkadaşın görüşlerine katılmasam da enazından Özgür'den özür dilediğini düşünerek bana gönderdiği maili buraya asıyorum.Yaşasın demokrasi :D

Mehmet Ali Ercan'dan

"Sevgili Mehmet,Seni rahatsiz ediyorum kusura bakma.Hasan sagolsun benim hesabi mesajdan hemen sonra silmis.Ona mesaj attim ben kimseye hakaret etmedim oyle dusunulduyse ozur dilerim diye ki hala ettigime inanmiyorum.

Belki Ozgur'e biraz ters konustum ama yazma hakkimi elimden aldigi icin ona ozur borcumu yazamiyorum.Sonucta yazdiklarimin hepsinin arkadasindayim ama Ozgur'e biraz ayip oldu.Yoksa Hasan ve Cengiz hakkinda dediklerimin hepsi hak ettikleri belkide az yazilmis bir yazidir.Hakaret etmeden neden hesap kapatildi ayri konu ama senden ricam bunu ya benim basligin altinda yada en azindan Ozgur'e ozelden bir sekilde ulastirmandir.Birde soyle birsey var.

Ya siz futbolcuya,yoneticiye,ona buna bin turlu hakarete varan yorumlar yapiyorsunuz ama sizin hakkinizda biri size hakaretsiz soyle soyle yapiyorsunuz dedigi zaman tu kaka.Bu nasil istir birde ona cevap verirse birileri sevinirim.

Yok Mehmet'cigim sana ne diyeyim,tirsmana gerek yok:) Forumun eli yuzu duzgun yazanlarindan birisin sonunda.Benim yazdiklarimin hepsinin dogru oldugunu herkes biliyorda iste hir gur olmasin diye kimse birsey demiyor.Biraz Alpay demis birazda sanki sen ve bir kac kisi ima etmis ama iste ancak o kadar oluyor.Yoksa cekici yersiniz valla basiniza:)Neyse bu mesajimin esas amaci SADECE Ozgur'e olan bir ozur borcumdan dolayidir.Sagolasin Mehmet.
Not:Selam vermedigimi yazmissin.Yazdim Mehmet ilk paragrafi okursan gorursun.Belki selami sona koydugum icin gozunden kacti.
Not2:Cengiz'e de soylersen sevinirim.Terim hakkinda yazdigi yazi 10 numara olmus.Kereta bazen guzel yazilar yaziyor.Hakli oldugu konularda yok degil ama adam Amerika'da bunalmis artik.Daral gelmis adama.Onda da aslinda cok suc aramak dogru degil."
Tesekkur ederim...
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Post Reply