TSL 23. Hafta: GS- K.Spor 4-1 (Arda,Keita(2),Jo(pk))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: TSL 23. Hafta: Galatasaray - Kasımpaşaspor 1-0 (Arda)

Post by Hasan Tezcan »

Telafi icin zaman var ama, gidisati begenmiyorum. Takim kopuk oynuyor. Kasimpasa daha guclu sanki.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Mert Tokman

Re: TSL 23. Hafta: Galatasaray - Kasımpaşaspor 1-1 (Arda)

Post by Mert Tokman »

Preste etkili olan Ayhan'in da pili bitti... Su an bir Ayhan-Sarp degisikligi iyi olur --- son 15 dakika bolca yan top imkani bulacagiz - Sarp supriz gol atabilir.

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Keita cildirtti beni! :twisted: :mrgreen: :twisted:
Last edited by Ozan Kaya on Sun Feb 28, 2010 9:36 pm, edited 1 time in total.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL

Keitaaaaaaaaaaaaaaa

Jeneriklik vurdu sol caprazdan...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Arda cikiyor Sarp giriyor...

Uzun topta gole giden Jo arkadan dusurulunce penalti ve kirmizi kart Koray'a...

Penaltiyi Jo atacak... ve golll 3-1
Last edited by Mert Tokman on Sun Feb 28, 2010 9:43 pm, edited 1 time in total.

Ozan Kaya

Re: TSL 23. Hafta: Galatasaray - Kasımpaşaspor 2-1 (Arda,Keita)

Post by Ozan Kaya »

penalti kazandik. net pozisyon.

3-1 jo

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Keita'nın inanılmaz volesi ve Jo'nun penaltısı ile 3-1 öndeyiz.Koray Jo'yu formasından çekip düşürdü ceza sahasında ve kırmızı kart gördü.Bu kuralın gözden geçmesi lazım,son adam olayı ama zaten ceza sahası içinde,penaltı verilmiş ve sakatlayıcı bir müdahale yok.Sevmiyorum böyle dandik kırmızı kartları.Zafere gölge düşürecekler derkeeeeennnnn

KEİTA 4-1 !

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Keita muthis.
4-1

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Giovanni Dos Santos 10 numaraya gecince costu...

Ismail Gezer

Re: TSL 23. Hafta: Galatasaray - Kasımpaşaspor 1-0 (Arda)

Post by Ismail Gezer »

Cengiz Akgun wrote: Hem de nasil? Kasimpasada bunu yapacak adam var. Kasimpasa onunde birden fazla gol atamayan'in UEFA'da isi olamazdi. Ben Caner'den bir sacmalik daha bekliyorum ve o zaman onu bu takima hala koyana giydirecegim.
Katılmıyorum :D

Caner sol-bek'te zorunluluktan oynuyor. BU taraftar Sabri'nin ne mallıklarını gördü ki, kendiside kabul edecektir. Ama o adam oldu. Caner'i yola getirmek daha kolay olacaktır..

Ismail Gezer

Re: TSL 23. Hafta: GS- K.Spor 4-1 (Arda,Keita(2),Jo(pk))

Post by Ismail Gezer »

Harika bir maç oldu. Kesik kesik izlediğim için net konuşmak istemiyorum ama takım sezonun en iyi maçlarından birini oynadı. Üstelik ligin en iyi top oynayan takımlarından birine karşı.

Ben söylediklerini unutanlardan değilim :D Dos Santos oynarsa benim gözümde karnesini alacağı son 3 maçın ilkine çıkıyor olacak diye düşünüyordum. Bu sınavı başarıyla geçti. Belkide top oynamaya çalışan bir rakibe karşı mücadele ettiğimiz için??

Sabri'yi özlemişiz be! Az hakaret edilmedi çocuğa. Gerçi bu sezon genelde çok iyi top oynadı. Umarım bu grafiğini ykarlarda tutmayı başarır. Tek dakka oynamadan milli takıma çağırıldığı için Oğuz Çetin'e kızmıştım ama haklı çıktı :D

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

GS ilk 55 dakika oynadigi iyi futbolun karsiligini almis oldu - hadi bakalim bu baslangic olmus olsun...

Bu sonuc taraftarla takimi birbirine kenetledi, yeni transferler icin isinma doneminin asildigi mac oldu. Baros ve Kewell'in da donusuyle GS yeni bir cikis daha yakalayip aradaki farki daha da acabilir. 60 dakikalik presten sonra piller bitince girip ayni seviyeyi devam ettirecek oyuncular kenarda oturuyor olacak.

Jo ve Gio'ya hosgeldiniz diyorum :D

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Santrafora santrafora benzer biri geçti mi arda keita gerçek yerlerine döndüğünde takım gerçekten güzel oynadı.Ben Arda'yı gol atmasına rağmen bugün ofansta beğenmedim. Paslarını olumsuz atınca gol pozisyonu sayısının artmasını engelledi.

Gio dos santos ise bal yapmayan arıydı ama çok çalıştı çok şut çekti hiçbiri gol olmadı ama yine oynadığı oyun sayesinde gol pozisyonları asist olarak yazıldı.

Geldiğinden beri en iyi oyununu oynadığı belli. Umarım formunu artırır biraz da gol atarsa daha da rahatlar gibime geliyor.Aferin Bebe ruhi'ye.

Takım uzun bir aradan sonra çok iyi olmasa da iyi maç çıkarttı.Tebrikler.

Sanırım sakat oyuncular olmasa çok daha mükemmel bir kadro sahada olacak.

Keita'nın golleri de güzeldi.Sanırım 2. golü 10 parmak ofsayttı.

Kerem Gulec

Post by Kerem Gulec »

Takim mukemmele yakin buldum. Degerlendirme yaparken persembe gunu cok saglam bir mac oynandigini, ligde cok formda olan bir rakiple oynadigimizi da hesaba katalim. Inanilmaz hirsli ve mucadeleci oynadik, herkes ari gibiydi. Pas yuzdesi inanilmaz yuksekti, ve top kaybi oldukca dusuktu.

Mac icinde Servet, Neill, Caner, Dos Santos en iyi bulduklarim. Caner'in oyun tarzi Tuncay'a benziyor. Saglam bir ciger oldugu da belli. Sene sonunda alinmasi taraftariyim, cok yuksek bir bonservis odemeden tabii ki. Biraz daha olgunlasip, performansini daha surekli hale getirirse faydali olur rotasyonda kendine yer bulur. Neill'e diyecek laf bulamiyorum. Cok cok iyi oynadi. Sasirdigim ise Servet'in futboluydu. Cok ciddi ve basit oynadi. Sanirim yedek kalma ihtimali bile biraz kendini toparlamasina yetmis. Keita, Arda, Mehmet, Ayhan, Jo da iyi oynadilar. Gerci Dos Santos ve Jo'nun hala biraz pasli oldugunu soylemek lazim. Ikisi de formlarinin zirvesinde olsa sanirim bu mac feci bir farka giderdi. Mehmet'e taktik anlamda bir elestiri, cok fazla defansa gomuluyor. Orta saha ile defansin tam ortasini blok etmesi gerekirken bakiyorsunuz defansi besliyor cogu kez. Hatta defansif dortlunun gerisine geciyor bazen. Bu taktik geregi miydi pek sanmiyorum cunku Neill Mehmet'ten daha iyi oyun kuruyor zaten. Yine de paslari oldukca isabetli, mucadelesi yerindeydi. Sabri'ye gelince cok oldurucu bir hata yapti ve o dakikaya kadar pozisyona girememis rakibe gol attirdi. Bu pek de surpriz degil tabii ki gormeye alisik oldugumuz seyler, Sabri'nin mac icinde dalip baska alemlere gidisleri. Aklindan neler geciyor cok merak ediyorm. Onunde kabak gibi bos adam bes metre arkasinda oylece bakiyor, ta ki top adamin ayagina gidince yandim allah deyip basiyor depari ve bir kac salise gec kaliyor tabii ki. Bu arada Ugur Sabri'yi kesebilir mi? Su an icin bence imkansiz. Kaleciye pek is dusmedi, yine de guven verdi.

Kasimpasa'da oyunu cirkinlestirmeden, en iyi oyuncularindan birinden yoksun olmalarina ragmen, gayet iyi oynadilar. Galatasaray'dan fazla pas yaptilar ama ancak beste biri kadar pozisyona ya girdiler ya giremediler. Kasimpasa - Bursaspor erteleme maci cok enteresan olacak. Ikisi de iyi takim. Alkislarim Yilmaz Vural'a ve nereye giderse gitsin oynattigi pozitif futbola. Bu arada sene basindan beri firsatim oldukca izliyorum. Kasimpasa'li defans oyuncusu Baris genc ve bence gelecek vaad eden bir oyuncu, dikkatimi cekiyor.

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Mehmet Gorgen wrote:Santrafora santrafora benzer biri geçti mi arda keita gerçek yerlerine döndüğünde takım gerçekten güzel oynadı.
Benim diyecegimi Gorgen zaten soylemis. Bu sistemde santrafora benzer birinin o mevkide oynamasi ve diger adamlarin yerlerine donmesi cok onemli. Tabii bu oyunda gercekten futbol oynamak isteyen Kasimpasa'nin da payi var.

Post Reply