TSL 34. Hafta Genclerbirligi - Galatasaray

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Murat Biricik

TSL 34. Hafta Genclerbirligi - Galatasaray

Post by Murat Biricik »

Mac 16 Mayis Pazar gunu 20:00 de.

Bugun posta ile elime mevcut GS tuzugu ve yenik tuzuk calismasi ulasti. Uye olma kosullarini okudum, secme/secilme yontemlerine goz attim. Ara vermistim tam disiplin cezalari kisminin ilk sayfasina geldim, ironiye bakin NTV de " Jo GS dan izinsiz olarak ulkesine dondu" haberi alt yazisi gecildi.

Bildigim kadariyla Baros sakat, Kewell ulkesine dondu. Takimdaki tek saglam kalan forvet ulkesine izinsiz donuyor. Sozun gercekten bittigi noktadayiz.

Birakin Seyrantepe ye TELEKOM ARENA yi insaa etmegi, Wembley i sokup getirseniz bu yonetim ve basibozluk icinde nereye gidilir, nereye kadar?

Biraktim tuzugu okumayi cikip biraz dolasacagim. Uzun suredir GS bu kadar basibos ve vurdumduymazlik icinde olmamisti.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Ozgur A. Boztepe

Re: TSL 34. Hafta Genclerbirligi - Galatasaray

Post by Ozgur A. Boztepe »

Murat Biricik wrote:Mac 16 Mayis Pazar gunu 20:00 de.

Bugun posta ile elime mevcut GS tuzugu ve yenik tuzuk calismasi ulasti. Uye olma kosullarini okudum, secme/secilme yontemlerine goz attim. Ara vermistim tam disiplin cezalari kisminin ilk sayfasina geldim, ironiye bakin NTV de " Jo GS dan izinsiz olarak ulkesine dondu" haberi alt yazisi gecildi.

Bildigim kadariyla Baros sakat, Kewell ulkesine dondu. Takimdaki tek saglam kalan forvet ulkesine izinsiz donuyor. Sozun gercekten bittigi noktadayiz.

Birakin Seyrantepe ye TELEKOM ARENA yi insaa etmegi, Wembley i sokup getirseniz bu yonetim ve basibozluk icinde nereye gidilir, nereye kadar?

Biraktim tuzugu okumayi cikip biraz dolasacagim. Uzun suredir GS bu kadar basibos ve vurdumduymazlik icinde olmamisti.
Ben seneler sonra ilk defa Turkiyeye gelicegim Haziran, ve klube uye olucagim. Umarim bir faydam dokunur senin kibarca dusundugun gibi Murat abi. Cunku eninde sonunda, bu klup Galatasaray ve biz Galatasaray'liyiz.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Ozgur A. Boztepe wrote: Ben seneler sonra ilk defa Turkiyeye gelicegim Haziran, ve klube uye olucagim. Umarim bir faydam dokunur senin kibarca dusundugun gibi Murat abi. Cunku eninde sonunda, bu klup Galatasaray ve biz Galatasaray'liyiz.
Tebrik ederim. Klube uye olduguna cok sevindim.

GS Klubundeki basarisizlik teknik heyet, sporcu kalitesi, profesyonnellik otesi bir yonetim sorunu. Ilkogrenim ve ortaokul doneminde Ali Abi ve Ali Tanriyar in Baskanligindaki GS a asina oldugum icin o gunlerin deger yargi ve GS motiflerini ariyorum. Zamanla beraber klup yonetim sekli ve oncelikler degisiyor. Dort elle sarinilmasi gereken bir dizi degerler var. Bunlar erozyona ugrayinca, gerisi corap sokugu gibi geliyor.

Jo ya, ona buna suna kizmaga gerek yok. Yonetimin yaptigi bir dizi hatalar zinciri var. Bu yanlislara karsi tepki ve genel hosnutsuzluk 2010 Genel Kurul da secimlerde ortaya konuldu. Yanlislarda israrci olmayi anlayamiyorum! Devamli gelir ve gider dengesinden bahsediliyor. Gelirleriniz artarken yanlislarda devam ve israr edilirse ne degisecek?
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Maci 2 -1 kaybettik. Kacan futbolcular, GS Kaptaninin taraftar ile sezon sonunda dahi barisamamasi, basibozukluk, vurdumduymazlik akillarda kalanlar.

09-10 sezonunu Bursa zirvede bitirdi. Kendilerini tebrik ederim. Barcelona sehrine Olimpiyat nasil pozitif etki yaptiysa, Rio ya verilen 2014 ve 2016 organizasyonlari ulkeyi nasil plan ve program icerikli bir yola itiyorsa, Bursa nin Sampiyonlugu umarim kent ve ahalisi icin gunumuzun moda vecizesiyle "hayirlara vesile olur".

Gectigimiz sene kriz yuzunden en cok etkilenen sehirlerden biri Bursa oldu. Insanlarin morali biraz olsun duzelmistir. CL den gelecek parayi umit edelim carcur etmesinler. Bu ulkede sporun icerigi ve duzeysizligi, sporcu ahlaki belli. Abuk sabuk transferlere para harcayacaklarina, stad projelerine hiz versinler. Hem kent hem kent sakinleri icin onemli bir proje.

Ertugrul Saglam i cani gonulden tebrik ederim. Takdir ve saygi gosterilmesi gereken bir basariya imza atti, durusu ve spor ahlaki sayesinde basarisini tarafli tarafsiz herkesimin gozunde iyice pekistirdi.

Serkan Yalcin

Post by Serkan Yalcin »

Bursasporun yapması gereken ilk iş bu sene takımı sırtlayan oyuncuların sözleşmesini uzatığ elinde tutmak. Kimsenin bi yere gideceğinide sanmam bu sene. Çünkü uefada oynayan GS damı oynamak daha iyi yoksa CL ne direk katılacak bir takımdamı. Bu sene bi başarı yakalanmazsa bi dahaki sezona başka takımı düşünürler. Avrupa olmasada TSL de 4 büyükler arasında kapış kapış gider Bursalı oyuncular.

Post Reply