Sampiyon Bursa!!!!

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Kerem Gulec

Sampiyon Bursa!!!!

Post by Kerem Gulec »

Aslanlarim benim ya...
Iste sampiyon!!!!!!!!

Mehmet Gurdal Cetin

Re: Sampiyon Bursa!!!!

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

FB stadinda FB sampiyon anonsu yapildi (BU ANONSU YAPAN ELEMAN TARIHE GECTI), herifler kutlamaya basladi.

Sonu cooooooook kotu oldu.

Bursa sehri Guiness Rekorlar kitabi için Mudanyaya kadar timsah yuruyusu yapiyor.

SS savaş alanina dondu son gordugumde FENERIUM magazasi yakilmaya calisiliyordu.

BURSASPORU TUM KALBIMLE TEBRIK EDIYORUM.

Izmir'de sokaklarda korna sesleri !!!
EN BUYUK BURSA
TRUST GALATASARAY
MGC

Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

Tebrikelr Bursa..
Tebrikler MGC :)

.
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Sükrü Saracoglu cayir cayir yaniyor!!! Gülsem mi aglasam mi?

Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

Son dakika Bursa gol yiyip mac 2-1 olunca
Istanbul'da stadin bir tarafinda ayri sevinc
obur tarafinda ayri sevinc ile beraber iki ayri sevinci birlestirip
2-2 oldu zanneden Fenerbahceliler Sampiyon olduk diye
sahaya girip 5 dakika sampiyonlugu kutlamalari ilgincti.
Taa eskilerde Galatasaray Ankara'da maglup oldu diye
kutlama yapmalari aklima geldi. Dejavu resmen adamlara ya... :) .

Hadi staddakiler dinleyemedi kandilar anladim da bir anda
Istanbul sokaklarinda arabalarla Sampiyon Fenerbahce diye dolasanlari anlamiyorum. Yuhh yani..
Ve gercekler anlasilinca Sukru Saracoglu alev alev su anda.
Sampiyonluk kutlamalari icin getirilen mesalele elde kalmasin diye
staddaki koltukllar cira niyetine yakiliyor.
Aradan 30 senede gecse degismiyor bu takim ya.
Radyonun azizligi idi o zaman hadi.
Ama bu devirde hala ayni. :)
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Tebrikler Bursaspor... Candan tebrikler.
Şu "üç büyük" hovardaya ne güzel ders verdin. Hele iyice rezil metodlara başvuran FB ve Aziz'e...
Trabzon hem ligde hem kupada Fener'e tokat attı.
Trabzon adına maçı kaleci Onur kurtadı bugün aslında.
Gerçekten Bursalılar kadar sevinçliyim. Çünkü Türk futbolu'nun önünü açacak bir kazanım oldu bu.
AYRILMAZ İKİLİ

Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Image
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Su son gunlerdeki olaylari izledikce bu ulkedeki buyuk cogunlugun hatta tamaminin zeka seviyesi ne cok merak ediyorum dogrusu. Bugunku spor haberleri de bunu pekistirdi. FB stadinda yanlis haber yuzunden sevincten gerdan kiran ve kafada raki kadehi ile göbek atan taraftar 1 dakika sonra dogru haber gelince Daum'un odasini basiyor, Kadiköy'u yakiyor, yönetimi topa tutuyor birbirlerini patakliyor. Tam bizim ulkede olacak olay. Ustelik de tum branslarda kazanilmadik kupa birakmamislar. Ne olacak kendi takimini alkislasan iste. Hem vefasizlik hem emege saygisizlik. Oysa sporun guzelligi burda zaten, emek verip en sona kadar kafa kafaya gelmissin. Nedir bu kin bu hinc? Bu benzer seyleri GS'i izlerken de görmustum. Rize'ye bundan 25 sene evvel yenildigimizde Derwall tartaklanmisti, iki hafta sonra Denizlispor'un yardimi ile sampiyon olunca Derwall omuzlara alinmisti. Acikcasi Bursa'yi da hic iplemiyorum, baska Anadolu takimi olsa daha sevinirdim. Zira sadece kimsenin iplemedigi ve Avrupa'nin en dandik liginde sampiyon olmayi marifet görmememden degil, gerek voleybol oynarken, gerek futbol maclarinda GS'i deplasmanda izlemege giden seyrici olarak en kotu anilarim Bursa'da idi. Basimiza gelmeyen kalmamisti bu pek haz almadigim sehirde. Onlar da iki sene evvel CL'e giden Samsunspor gibi Anderlecht turu bir takimla ilk mac kendi sahalarinda 1-1 oynayip bunu 'Bursa Avrupa'yi titretti diye haber yaparlar, ikinci mac en az besli bir skorla biter evlerine dönerler. Beni uzen FR'a yapilanlar. Yazik! Bu kadar sabirsizlika harika bir hocayi harcayacagiz. Demek ki bu ulke nitelikli insan icin degil. Nitelikliler dislaniyor mahalle kabadayisi kilikli olanlar imparator, padisah falan oluyor. Hayret birsey ya yumurta topugu getirmek bu saatten sonra. Demek ki Frank'a bu kadar dar cerceveden bakiyorlar.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Bahri Unlu wrote:Taa eskilerde Galatasaray Ankara'da maglup oldu diye
kutlama yapmalari aklima geldi. Dejavu resmen adamlara ya... :)
Bahri hocam, su mevzuyu bir anlatir misin? Dün Ömer Üründül de anlatmis bir seyler ama sonuna yetistim. Birch zamanindaki sampiyonluklardan biri mi?

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bursaspor'u tebrik ederim. Tonlarca para harcamadan, işini doğru düzgün yaparak nasıl şampiyon olunacağını aleme gösterdiler. Hemde top oynaya oynaya gösterdiler. o teknik kapasiteye sahip olmasada, UEFA şampiyonu kadronun hırsıyla ve oyun anlayışıyla söke söke aldılar kupayı.

Tabi gecenin esas olayı, kadıköyde yaşandı. Penaltı noktasını kaza kaza buraya kadar.. Maç sonu görüntüler, doğuda polise taş atan pkk sempatizanlarının verdiği görüntülerden beterdi.
SS stadı resmen yanıyordu. Terör vardı terör ve FB en çok hakettiği maçla şampiyonluğu kaybetti, vatana millete hayırlı olsun.

Murat Tekin

Post by Murat Tekin »

Hizini alamayan Sükrü Saracoglu bu durama geldi.
Taa o GS, BJK derbilerde yapilan oyunlarla, karsi Takima yapilan
baskiyla, nefretle, Kalecilere yaplian yesil Lazer ile, buraya kadar geldiler.
Kazdiklari Kuyuya kendileri düstü.

Ilk defa bir Stadyumda baska bir macin skor anonsunu duydum.
Ilk defa bir Stadyumun yakaldigini gördüm.

Buradan NEROya selamlar.

Zafer Yazici

Post by Zafer Yazici »

Nihayet TSL de üç büyüklerin tekeli kırıldı.Bursasporu tebrik ediyorum.Futbol çoşkusu ile yaşayan bir şehir.Yaşadıkları bu şampiyonluk onlara maddi anlmada 30 000 000 TL ye yakın bir katkı sağlayacaktır.Ben uzun bir süre Bursasporun zirveyi zorlayacağını düşünüyorum önümüzdeki senelerde.Bu şampiyonluk futbol ile yaşayan diğer şehirlere de örnek olacaktır.Ertuğrul Sağlam kendi ve kendine yakın jenerasyonda yer alan diğer türk hocalarada örnek olmuştur sanırım.İnanmak, çalışmak işini doğru yapmak en önemlisi takım ruhunu oluşturmak şampiyonluğu getirmiştir.Tebrikler.
Diğer sözüm Elano, Jo, Santos, Kewel, Baros, Neil, Keita, Arda, Servet, Mehmet Topal ,Ayhan ve niceleri gibi yıldızlara sahip olan ama hala kadrom yetersiz diyebilen Rijkaard'a.Kendini hala Barcelona'da zannediyor.Türkiye ligi için ancak bu kadar geniş kadro kurulabilir.Ama sen Baros sakatken tek forvetin Nondayı yollar sonra gol atacak adamım yok dersen, kadronda yer alan Türk futbolculara yetersizlikle suçlayıp bu işten sıyrılamaya kalkarsan işin zor Türkiye'de.Sezon başlarken herkesin uzak ara şampiyon olur dediği kadro ligi üçünlükle zor bitridi.Bu da başarıdır sanırım:)

Saygılar .
Galatasaray bir yasam bicimidir..
Galatasaray sabrın sembolüdür.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Bilica kupa bulma umuduyla Saracoglu'nda yine kazı calismalarina baslamis bulurlarsa bu aksam Turkiye kupasi kutlamalari varmis.
Timsah yuruyusu bile yapilacakmis dun provasini yapmislar (klipteki play tusuna basin) :lol:
http://www.trizle.net/play/spor/fenerba ... h-yuruyusu

Senliklerden goruntuler unutulmaz kareler.
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galer ... 45&rid=155
Bir soru: altakki resimde soldaki gömlekli nereye dogru kosuyor http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galer ... =9&rid=155
Yasaaa Fenerbahceee
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galer ... =1&rid=155
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Murat Tekin

Post by Murat Tekin »

Kerem Tezic wrote:Bilica kupa bulma umuduyla Saracoglu'nda yine kazı calismalarina baslamis bulurlarsa bu aksam Turkiye kupasi kutlamalari varmis.
Timsah yuruyusu bile yapilacakmis dun provasini yapmislar (klipteki play tusuna basin) :lol:
http://www.trizle.net/play/spor/fenerba ... h-yuruyusu

Senliklerden goruntuler unutulmaz kareler.
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galer ... 45&rid=155
Bir soru: altakki resimde soldaki gömlekli nereye dogru kosuyor http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galer ... =9&rid=155
Yasaaa Fenerbahceee
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galer ... =1&rid=155
Bursa macinin 2:1 bittigini biliyorumdum.
TRT Fenerlilerin sevinme görüntüleri macdan sonra gösterdi. Hayretler icinde seyrettim.
Bu Adamlar ne kadar centilmenmis dedim. Ikinciligi bile sarmas dolas kutluyorlar.
Bravo dedim. Bir Galatasarayli olarak utandim. Bizde buralara gelmeliyiz dedim :D

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Bu Galatasarayı mazur gormemizi saglamaz , ama dalgamızıda geçmek lazım.

Bu öyle bir büyüklüktürki, 17 kere sampiyon olur, 19 kere kutlar.

Sevinme demiyoruz , gene sevin ama hobin olarak yap, çok uzatma.

Bak iyiki Daumu seçmişsiniz, Türkiyeyi taniyor, ayni hatayi 2 defa yapmaz.

Şarkıda aglayan bir mahzun menekse vardi, sahi ne oldu ona?

Bu arada stad anonsunu yapan sivrizekalı elinde wireless mikrofonla sahanın kenarından yapıyor.
Yani dısarıdan biri frekansa girip ''Yangın var, bomba var'' derse, katliam falan yaşanacak.

Bu arada TS ahim sahim oynamadi. Bekledi geride, hadi artik yesekte rahatlasak gibiydi. Sadece Onur, Giray ve egemen kendilerini yirttilar, onlar beraberligi aldi.
NO ADNANS, NO CRY !!

Post Reply