UEFA EL 3.ÖNELEME 1.MAÇ: GS-OFK 2-2 (Arda(2))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Alpay Dedeoglu

Re: UEFA EL 3.ÖNELEME 1.MAÇ: GS-OFK 2-2 (Arda(2))

Post by Alpay Dedeoglu »

Adamların atağı bile yok, 18'e bile giremediler. 2 duran top, 2 gol.
2-0 öne geçmişsin, kendi yarı sahanda (barış veya Sabri salağı yada ikisi birden) salakça top kaptır, sonra faul.
2'li baraj var, Kewell barajı üçlemeye gidiyor, Aykut sen git, 2 kişi yeter diyor.
Olan iki kişinin durduğu yer yanlış.
Atkuyruğuna gösterdiğin özeni mesleğine gösterseydin, en azından baraj kurdurmayı öğrenirdin.

Artık görülüyorki, rijkard falan bu memlekete , futbolcuya ve yöneticiye lüks.
Adama 3,5 milyon euro verip, getirip,kadro oluşturmsyı Adnan Sezginin taşra esnaflığına mahkum edersen olmaz.
Türk futbolcusuna ya Kalli gibi despot, yada Fatih Terim gibi otoriter adam lazım.
Altyapısız varoş coçukları medeniyetten anlamıyor, onlar sopadan ve küfürden korkacak.
O zaman iki sıfır öndeyken ciddiyetlerini kaybetmezler.

Sabri, Barış, Sarp, Aykut gibi adamların bu takımda işi yok.

Transfer falan yapmasınlar. Ikinci maçı beklesinler. Elenirsek ki muhtemelen elenecekler.
Ardayı, elanoyu, serveti ve daha bir dolu adamı satıp bari ytılı zararda kapamasınlar.
Ve lütfen Adnan Sezginide kapıya koysunlar.
NO ADNANS, NO CRY !!

Yunus Isik

Post by Yunus Isik »

Alpay Dedeoglu wrote: Sabri, Barış, Sarp, Aykut gibi adamların bu takımda işi yok.
Alpay agabey biliyormusun bu saydigin oyuncular yüzünden takimdan sogudum, cünkü bunlari izlerken salakliklari yüzünden sinirkrizi geciriyorum her seferinde... mental özellikleri sifir, biktim artik bunlardan, rijkard bunlara nasil dayaniyor, hele messileri etoolari calisdirdiktan sonra?
Alpay Dedeoglu wrote: Artık görülüyorki, rijkard falan bu memlekete , futbolcuya ve yöneticiye lüks.
Adama 3,5 milyon euro verip, getirip,kadro oluşturmsyı Adnan Sezginin taşra esnaflığına mahkum edersen olmaz.
Türk futbolcusuna ya Kalli gibi despot, yada Fatih Terim gibi otoriter adam lazım.
Altyapısız varoş coçukları medeniyetten anlamıyor, onlar sopadan ve küfürden korkacak.
O zaman iki sıfır öndeyken ciddiyetlerini kaybetmezler.
bence rijkard ve yardimcilari disdan iyi gözüküyor ama icleri bos, zaten bos olmasa bir dakika bile bu takimda durup bukadar salak oyuncuyla calismazlar...
ach ach ben bu takimda lucescuyu istiyorum, adamin elindeki oyunculara bak ve yaptiklarina bak. ribery olayi ile birlikte asrin hatasiydi onu göndermek...
"sezon baslamadan bitti" yazmisdi bu forumda birisi, buna yüzde yüz katiliyorum...
aslan her zaman aslandir

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

En guzelini Ridvan soyledi mactan sonra, atani ve tutani iyi olmasi lazim bir takimin dedi. Bu is Aykut ile olmaz, Baros da ya iyilessin ya da saglam bir forvet lazim dedi. Avrupayi da gectik bu kadro bu sene 5. bile olamaz. Bugun oynayan orta saha adamlarinin hepsi de ancak yedek olur takimda. Cana da etrafinda cok saglam adamlar olursa belki oynar. Takim da Rijkaard da gecen seneden kotu. Sen Belgrad gibi takimin karsisina 3 defansif orta saha ile cikarsan bu daha az bile. Yazik adam gercekten bu isten anlamiyor, bir sene daha izdirap cekecek takim. Keske baska bir hobi bulabilsek.

Belki bu sonuctan sonra transfer yaparlar desem, bu vakitten sonra yapsalar ne olacak. Rovans gelen hafta. Bu takim orda hic gol atamaz, bu mactan sonra Arda'yi da cozduler, 3 kisi ile tutarlar. Biz de mactan sonra Sana yagi ve 'jale'pino biberi kullanarak acili bir pizza yapar yeriz. Belki o zamana kadar domates sosu falan da transfer ederiz.

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Rijkaard'ın acilen göz testinden geçirilmesi lazım.
Kornerlerde iki direk dibinde iki oyuncu bulundurmanın lazım olduğunu görmek çok mu zor?
Yahu ben maçları televizyondan izlediğim halde bunu görüyorum. Belki burada defalarca değindim.
Direk diplerinin boş kalmasından dolayı tıngır mıngır yenen korner gollerinin haddi hesabı yok. İlk aklıma gelen örnek, geçen yıl ASY'deki Antalya kupa maçı.
Yine tıngır mıngır yenen bir gol...
Asıl skandal, oyuncuların bizim ceza sahamızda bu kadar kolay kafa vurabilmeleri.
Yan top zaafı bir türlü çözülemiyor.
Duran toplarda adam adama markaj yapmayı bilmeyen oyun zekası düşük oyuncularla yola çıkanın hali bu olur.
Hocamız da sağolsun, oyunculara ekstradan birkaç şey öğretmek gibi bir gayrete girmiyor.
Salla başını al maaşını.
Haldun (geçen sene) kafasına göre oyuncu alıyor, Rijkaard "O.K. sir" diyor.
Leo Franco, Gökhan Zan, Mustafa Sarp gibi isimler hep Rijkaard'ın imzasından önce alındı. O da Zan ve Sarp arkadaşlarda bizim göremediğimiz cevherler keşfedip dört elle sarıldı, oynattıkça oynattı.
Bu sene bambaşka bir transfer politikası var ve yapılan transferlerle ilgili Hoca'nın ne düşündüğünü bilemiyoruz.
Artık görülmesi gereken şey şu... Futbol, yeteneğin yanında oyun zekasını da barındıran oyuncularla oynanır.
Oyun zekasından kastım şu: Futbolcu, top kendisine gelmeden önce veya geldiği aşamada topla en çabuk biçimde en verimli oyunu nasıl oynayacağını kafasında kurabilmeli.
Arda'nın kısmi yetenekleri oyun zekasıyla birleşmiş değil.
Sabri, Sarp, Barış gibilerde ise hem yetenek yok hem oyun zekası yok... Galatasaray bu gibi adamlara mahkum...
Bari Beşiktaş'ın gözden çıkardığı Ferrari'yi alsalar.
Kıssadan hisse... Adnan'ların, Rijkaard'ın ve saz arkadaşlarının sezon boyunca ne yapacakları bugün net bir biçimde görüldü.
BJK ve FB'nin de halleri eğer değişmezse, şampiyonluk yine Anadolu'da kalacak demektir.
AYRILMAZ İKİLİ

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Rijkaard'ın basın toplantısını dinliyorum gözlerim kapalı...
2-0'dan sonra top lehimize taca çıktığında oyuncular hızla tacı atmaya gidiyormuş.
Oyuncu değişikliği yapılırken çıkan oyuncu çarçabuk çıkıyormuş, giren çarçabuk giriyormuş.
Oysa bunları yavaşlatıp tempoyu düşürmek lazımmış.
Taçları autları geç kullanmak, oyuncu değişikliklerini hımbılca gerçekleştirmek filan.
Karşında isim olarak çok altında bir takım var... Oyuncular -Rijkaard'ın iddiasına göre- iki farklı galibiyete razı olmuyorlar, farkı artırmak istiyorlar. Olması gereken de bu. Hep aynı iştahla gol aramak, en azından böyle zayıf rakipler önünde.
Oysa bizimkine bakılırsa işi ağırdan almak, skorun üzerine yatmak gerekirmiş.
Kendi sahanda OFK Belgrad diye bir takım önündesin, senin antrenörünün zihniyeti bu.
Oh my God Belgrad...
AYRILMAZ İKİLİ

Serkan Yalcin

Post by Serkan Yalcin »

Düne kadar kaleci konusunda Aykuta biraz daha şans verilmesini ve biraz sabredilmesini savunuyordum ama Young Boys FB maçı ve bizim maçı izlediğimde anladımki yabancı kaliteli bir kaleci şart. Volkan kalesinde 13 net gol pozisyonu görüyor 2 gol yiyor Aykut kalesinde 2 pozisyon görüyor ikisinide yiyor. Transfer şart. Barosun alternatifi kaliteli bir golcü ve kaleye iyi bir kaleci alınmalı. Yoksa bu sezonda hüsran geçer. Satılması veya gönderilmesi düşünülen bütün futbolcular ilk 11 deydi. Ayhanla filan olmaz bu işler. İşin kötü tarafı eğer biz bu belgrad mıdır nedir bu takıma elenirsek ozaman işler çok karışır. Sezon başlamadan takımda kaos başlar ve Rijkaard ın gönderilmesi söz konusu olabilir. Öyle birşey olurda Fatih Terim i getirirlerse vay halimize.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Low water mark, oradamiyiz, bence hayir. Elinirler elenmezler bu gidisati degistirmez. Bu sezon katastrof bir sezon olmasini bekliyorum. Nedeni GS'in basinda olan TD. Adam iyice "koyververmis" artik. Cikardigi kadro, oynatmaya calistigi oyun...Gözunuzde buyutmeyin bu adami gercekten. Mac sonrasi verdigi demecte oyun yavaslatma taktigi beni cok guldurdu acikcasi. Zamandan calsaydik buralarda olmazdik ayaklarina. Oyuncular bunu hissediyor elbette, macin 2-0 dan 2-2 ye gelmesi tesaduf degil yani. Bu mac GS'in bu sekilde puan kaybettigi ne ilk ne de son mac olacak. "Adama calisacagi kadroyu vermiyorlar" sözu bos. Iyi bir TD cözum arar, oyunculari motive eder, yoktan var eder...dunku kadro bu anlamda tam bir facia.

Transfer potikasi hakkinda yazdim. Orta sahaya supermen ariyorlarmis :-D

Not: Aykut ne yahu. kaleci mi?
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Yenilen gollerde Aykut'un hatası var mı emin değilim,özellikle ilk golde Baltanın sırtına çarpan top kaleye yöneliyor, ikincisinde Neill kafaya çıkmadığı için adam vurabiliyor, belki ikincisinde Aykut da adamı bozmak için çıkabilirdi ama direk diplerinde 1 adam var, ikinci golde yerleşim hatasının payı daha fazla.

FR'ın oyuncu seçimleri felaket, bunun dışında artık sabretmeyi gerektirecek bir neden de göremiyorum geldiğinden beri, takımda nasıl bir değişiklik var,Skibbe'nin yapmaya çalıştıklarının üstüne ne koyuldu birisi görüyorsa anlatsın lütfen.

Gerçi adamın suçu ne kadar emin değilim çünkü sahadaki oyuncular ne atakta ne defansta takım gibi oynamıyorlar,bunda FR'ın suçu ne kadar, futbolun temellerini kavrayamamış, öğretileni anlamayan öküzlerin payı ne kadar onu da düşünmek lazım.

Atağa çıkarken Arda,Serdar,Pino kaç kere aldıkları toplarla tek başlarına 2-3 kişinin arasında kaldılar, arkadan, göbekten destek vermesi gereken Ayhan,Sarp,Barış öyle seyrettiler veya yavaş yavaş geldiler yanlarına.Yakın oyanama diye bişey yok takımda,geçen yıl da yoktu, bu sene de yok,henüz...

FR'ın, Polat'ın suyu ısınıyor. Arda'yı falan da satarlarsa benim izleyecek birşey kalmayacak takımda. Yine yatıp kalkıp şükretmek lazım Arda gibi bir oyuncumuz olduğu için, o şımarık,kro,koca kafa sayesinde skor üretebiliyoruz.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Ah turk futbolu vah turk futbolu! Ben burda Turkiye futbol ligi Arnavutluk duzeyinde, Norvec lig takimlarini bizim ligin ilk 5 sirasindaki takimlarla oynat hepsini elerler dedigimde bana kizanlar (ki elediler de zaten, tesaduf de degil yani) su uc vergi kacakcisi klubun getirdigi Q7ler, Alexler, Guttiler, Baroslara, Keitalara ragmen Avrupa'nin hic adi sani duyulmamis takimlarina karsi dustugu icler acisi durum icin ne der?

Cok iyi cok iyi. Bu sene taraftar uc klubun de tribunlerini bosaltir, rating duser, bu ne oldugu belirsiz spor yorumculari izlenmez ve bizim sinema kapatan Arda cocuklar falan layik oldugu maas duzeyine inerler. Normalde bu uc klup adam gibi vergi odemege kalksalar, bunlarin mali durumlari incelense kume dusurulmeleri lazim. Iste böyle tokat gibi sirrak diye adamin suratina cakarlar Gutti, Q7 falan ile bu isin olmadigini, bu isin takim ruhu, takim oyunu bilinci, futbolun teknik ve zihinsel temelleri ile oynandigini anlamayana. Hincal Uluc dusunur mu bunlari acep? Paraguay'dan, Uruguay'dan hic mi ders almaz insan? Ama bakmak ile görmek arasinda bir fark var, bu ayirim zaten her iki kollu iki bacakliyi insan yapmiyor. Neyse Besiktas yeni transfer yapacakmis. Haydi 30 bin kisi davul zurna ile Ataturk havalimaninaaaa!
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Murat Fahrioglu

Can Ergun wrote:Yenilen gollerde Aykut'un hatası var mı emin değilim,özellikle ilk golde Baltanın sırtına çarpan top kaleye yöneliyor, ikincisinde Neill kafaya çıkmadığı için adam vurabiliyor, belki ikincisinde Aykut da adamı bozmak için çıkabilirdi ama direk diplerinde 1 adam var, ikinci golde yerleşim hatasının payı daha fazla.

FR'ın oyuncu seçimleri felaket, bunun dışında artık sabretmeyi gerektirecek bir neden de göremiyorum geldiğinden beri, takımda nasıl bir değişiklik var,Skibbe'nin yapmaya çalıştıklarının üstüne ne koyuldu birisi görüyorsa anlatsın lütfen.

Gerçi adamın suçu ne kadar emin değilim çünkü sahadaki oyuncular ne atakta ne defansta takım gibi oynamıyorlar,bunda FR'ın suçu ne kadar, futbolun temellerini kavrayamamış, öğretileni anlamayan öküzlerin payı ne kadar onu da düşünmek lazım.
Aykut ilk golde 2 kisilik baraj istedi hatta 3 kisi gitmisti birini geri cagirdi. O kadar yakin bir yerden 2 kisilik barajla boyle golu yersin, her ne kadar carpip girse de rakibi ciddiye alip baraji dogru yaptirsan ve pas verilip sut atilacagini da goz onune alirsan bir tane de onu koruyacak adam koyman lazim, o gorev iki kisilik barajdan birinin kosmasiyla olmaz.

Ikinci golde Aykut cok kararsiz, cikip o topu alabilirdi, defansini da iyi yerlestirmedi, direklere adam koymadi. Ilk yarida onlar bizim 3 topu cizgiden cikardilar direklerdeki adamlar sayesinde. Aykut geldi geleli ben yan toplardan anlama diye bagiriyor. Hatta sadece kisa menzilli sutlarda bir yetenegi var gerisi bos, kalecilik temelinin t'sini bilmiyor.

Bu da bizi Rijkaard'a getiriyor, bunu nasil gormez. Rijkaard'in cok daha buyuk suclari var. Orta sahada top yapacak oyuncu yok diye yakiniyorsun sonra bu kadar zayif bir takima karsi 3 defansif orta saha adami ile cikiyorsun, hatta Ayhan disinda diger ikisinin hicbir yaratici yonu yok, Ayhan da artik perdeyi kapamis gorunuyor.

Kendi evinde zayif bir takima karsi, 2 on libero ve bir tane oyun kurucu ile oynayabilirdi. Bu tur kadro'yu FB macinda da kullandi, ve olmadi. Niye Emre Colagi kullanip daha ofansif bir kadro kullanmadi diye elestirdik. Ayni seyi yine yapti. Belgrad'in kapali oynadigini cok adamla defans yaptigini gecen gun kendi soyledi. Bu tur defansalari acmak icin ortadan bir yaratici adam gerektigini sen de biliyorsun Can, hatta herkes biliyor. Ille de 4-3-3 isterseydi 4-2-3-1 yapip duruma gore 4-3-3'e donerdi. Bunu yapabilecek tek hamlesi Emre Colak'ti. Belgrad gibi takimdan korkar gibi 3 kazmayla cikarsan adi ne olursa olsun futbol bilgisinden suphe edilir. Adamin sucu ne kadar diye sordun, bence sucu bu. Yanlis kadro cikariyor, duruma gore de mudahale yapamiyor. Mac 2-1 olmus bize bir gol daha lazim adam oyuna Cana'yi almis, oyunu yavaslatmaktan falan bahsediyor. Bir takima sen ben geri cekiliyorum ustume gel dersen o da gelir ve suzgece donmus defansinla boyle 2 gol de yersin 3 gol de. Kadro kurma sifir, oyuna mudahale sifir, sezon oncesi transfer listesi eger kendi yapmissa sifir bile degil.

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Aykut ilk golde 2 kisilik baraj istedi hatta 3 kisi gitmisti birini geri cagirdi. O kadar yakin bir yerden 2 kisilik barajla boyle golu yersin, her ne kadar carpip girse de rakibi ciddiye alip baraji dogru yaptirsan ve pas verilip sut atilacagini da goz onune alirsan bir tane de onu koruyacak adam koyman lazim, o gorev iki kisilik barajdan birinin kosmasiyla olmaz.
Bu gol direkt vuruş sayesinde değil, yana pas verilerek atıldığı için barajda 2 veya 4 kişi olması pek birşeyi değiştirmez diye düşünüyorum.Biraz şanssızlık vardı,illa eleştirilecek birşey varsa bu golde, Hakan'ın bir defans oyuncusu olarak o topa sırtını dönmeden kafa vurmaya çalışması lazımdı diyebilirim ama o anlık sırtıma çarpıp kaleye yönleneceğini düşünmedi diye de kızamam, ama ikinci gol tam rezilik.

FR'ın oyuncu seçimi konusunda hemfikiriz ama o oyuncular da profesyonel futbolcular, biraz daha iyi oyanayabilirlerdi, elindeki adamlara güvendiği iiçin suçlamak istemedim kıvırcığı... Mesela Serdar kanattan top sürerken orta sahadan destek vermeyen herifler yüzünden FR'ı suçlayamayacağım, anlık veya genel oyuncu yetersizliği bence...

Kerem Hocam, dün saydığın isimlerden sadeve q7 çingenesi sahadaydı, Baros,Keita,Guti yoktu...

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ooooh çok güzel oldu! Sezona bol gollü yalancı bir baharla başlamaktansa, böyle bir rezaletle herkesin aklı başına gelmiştir.

Adnan Sezgin takımı kasapsaray yaptı sanıyordum, onu bile yapamamış. Fizik oalrak ezildik resmen.

Aykut, Ayhan, Barış, Sarp, Balta!

Bunlardan bu senede hayır yok! Cana ile Batdal ilede ancak kümede kalmaya oynarız!

Murat Fahrioglu

Can Ergun wrote:
Bu gol direkt vuruş sayesinde değil, yana pas verilerek atıldığı için barajda 2 veya 4 kişi olması pek birşeyi değiştirmez diye düşünüyorum.Biraz şanssızlık vardı,illa eleştirilecek birşey varsa bu golde, Hakan'ın bir defans oyuncusu olarak o topa sırtını dönmeden kafa vurmaya çalışması lazımdı diyebilirim ama o anlık sırtıma çarpıp kaleye yönleneceğini düşünmedi diye de kızamam, ama ikinci gol tam rezilik.
Can haklisin tabii sanssizlik vardi adam topa vurduktan sonra yapacak birsey yoktu. Baraj kurarken boyle bir yerde bir ya da iki tane yana pas verilme olasiligina mudahale edecek adamlar koymak lazim, bu yan pasi isini biz ne zaman denesek topa vurmadan 3 adim otemize gelip vurdurmayan veya bloke eden adam cikar. Bu organizasyonlari macta kaleci mactan once de TD yapar.

Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

Kaleci sart. Aykut'la Maykut'la gitmeyecegini Stevie Wonder bile anlardi artik. Mondragon adinda daha uzun yillar oynayacak adami gönder sonra onun yerini doldurabilecek kaleci ara bulursan. Kaleci mevkii cok hassas bir mevkidir. Bu pozisyonla oynamak kumara benzer. De Sanctis, ardindan Leo Franco. Eeh ne oldu? Ara ki dogru dürüst kaleci bulasin. Mondragon Köln'ü sirtliyor iki sezondur. Hangi akilla birakildi hala anlamis degilim...

Rijkaard geldiginde cogumuz sevinmistik. Barcelona ya da Hollanda futbolu oynatacak diye. Ama adam karakter itibariyla takima agirligini koyamiyor. Yerden ayaga oynanan kisa paslar, topsuz oyun, sürekli pozisyon degistirmeler, prese dayali bir futbol bekliyordum ama hala HALA YAHU!!! sürekli top sisiriliyor, gerzekce kör topal ortalar yapiliyor orta sahadan. Adam akilli pres bile yok. Rijkaard bunun önüne bir yildan sonra gecememisse demek ki takim üstünde bir hakimiyeti yok. Ayrica futbol zekasindan da sirf Baris'i oynatmasindan dolayi artik süphe etmeye basladim. Bu oyuncuya bu kadar da tahammül edilmez ki ama.

Anadoludan yapilan transferlerde her yil ayni sey yasaniyor. 4-5 oyuncu aliniyor bunlardan belki bir ikisi kulübede oturup zaman zaman forma sansi buluyor, digerleri hic yok. Gecen yil alinanlardan sadece Mustafa Sarp oynadi. Bu yil gelenlerden hic birisinde GS'da oynayacak kapasite yok. Bu tip transferlerden artik vazgecilse diyorum, ucuz yabancilarla kadroyu sisirmek yerine adam gibi 3-4 transfer yapmak daha akilli olmaz mi?

Yabancilardan Pino'yu dün gördük. Hizli ama cok düz bir oyuncu, yaptigi ortalardan verdigi paslardan Sabri'den hic bir farki olmadigini anlayabilirsiniz. Sifira indiginde kafasini kaldirmadan sürekli topu defansin arkasina degilde kaleye paralel olarak cikariyorsa bir oyuncunun futbol zekasindan yoksun oldugunu anlarim.

Üstünel'in saf disi birakilmasi aslinda en büyük skandaldir. Adamin yaptigi transferler ortada. Aldigi adamlar tutmadiysa bile ayni fiyata (Keita) ya da karli bir sekilde (Elano herhalde 9 milyon eurodan asagi gitmez) elden cikarabiliyoruz. Simdi bu adami sirf iyi isler yapiyor fazla ön plana cikiyor diye harcandiysa yönetim derhal istifa etmesi lazim. Dünkü mactan sonra taraftarlar hep bir agizdan yönetim istifa diye bagirmasi lazimdi.

Ayrica transferlerden gelen iyi bir para var. Topal, Keita ve Elano iyi paraya gittiler veya gidecekler. Yani transfere para var. Ama sanirim yine aksam pazarinda üste kalan artiklari toplayacaklar.
Quo vadis, Galatasaray?

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Image

Post Reply