Misimoviç Galatasaray'da

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Misimoviç Galatasaray'da

Post by Ismail Gezer »

Ve Galatasaray mutlu sona ulaştı! Zvjezdan Misimovic gece saat 02.00'de İstanbul'a geldi! Özel uçakla İstanbul'a gelen Boşnak oyuncu bugün sarı kırmızılı renklere imzayı atacak.

Image

Misimovic’in, Galatasaray’ı tercih etmesinde Frank Rijkaard, Milan Baros, Elano ve Harry Kewell gibi isimlerle çalışmak istemesinin büyük etkisi olduğu öğrenildi.

Orta sahada takımının ataklarına yön veren Misimovic, alışılmış 10 numaraların tersine mücadeleci yapısıyla da dikkat çekiyor.

Yıldız futbolcu, Galatasaray’ın ofansif sıkıntısını rahatlıkla giderebilecek kaliteye sahip.

Misimovic Kimdir?
Adı: Zvjezdan Misimovic
Doğum tarihi: 05.06.1982
Doğum yeri: Münih-Almanya
Milli Takım: Bosna Hersek
Mevkii: Orta saha
Oynadığı takımlar: Bayern Münih, Bochum, Nürnberg, Wolfsburg

Kaynak: Muhtelif gazeteler :D

Resmi site tarafından yapılacak bir "Zorunlu Açıklamayla" döt edilme riskini göze alarak bu başlığı açıyoruz bakalım :D

Mert Tokman

Re: Misimoviç Galatasaray'da

Post by Mert Tokman »

Ismail Gezer wrote:Yıldız futbolcu, Galatasaray’ın ofansif sıkıntısını rahatlıkla giderebilecek kaliteye sahip.
Rakip 3 atarasa biz 4 atariz mantalitesi devam ediyor...

Eger bir yeni yapilanma olacaksa ise defansla baslamak gerekiyor. Cok kolay gol yiyen bir takimiz ve defansimiz TR liginin en agir defanslarindan biri... Ne defanstakiler ne de onlarin hemen onunde oynayanlar uc metre top surup, bes metreye isabetli pas atma kabiliyetine sahip degiller - bunlarin ustune birde takimin iyi calistirimamasi nedeni ile fizik kondusyon eksikliginide eklerseniz - icler acisi tablo ortaya cikiyor...

Yildiz oyunculara para dokup sirtini onlara yaslamak isin kolayina kacmak oluyor... yarin obur gun Misimovic'de yer tekmeyi 8 hafta yatar - Sarp oyun kursun diye bekleriz...

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ismail Gezer wrote:Ve Galatasaray mutlu sona ulaştı! Zvjezdan Misimovic gece saat 02.00'de İstanbul'a geldi! Özel uçakla İstanbul'a gelen Boşnak oyuncu bugün sarı kırmızılı renklere imzayı atacak.

Image

Resmi site tarafından yapılacak bir "Zorunlu Açıklamayla" döt edilme riskini göze alarak bu başlığı açıyoruz bakalım :D
Misimovic'i bilmem de klup baska bir vatandas hakkinda cikan haberi yalanlamis.

http://www.galatasaray.org/futbol/futbo ... r/7748.php
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Mert Tokman wrote:
Ismail Gezer wrote:Yıldız futbolcu, Galatasaray’ın ofansif sıkıntısını rahatlıkla giderebilecek kaliteye sahip.
Rakip 3 atarasa biz 4 atariz mantalitesi devam ediyor...

Eger bir yeni yapilanma olacaksa ise defansla baslamak gerekiyor. Cok kolay gol yiyen bir takimiz ve defansimiz TR liginin en agir defanslarindan biri... Ne defanstakiler ne de onlarin hemen onunde oynayanlar uc metre top surup, bes metreye isabetli pas atma kabiliyetine sahip degiller - bunlarin ustune birde takimin iyi calistirimamasi nedeni ile fizik kondusyon eksikliginide eklerseniz - icler acisi tablo ortaya cikiyor...

Yildiz oyunculara para dokup sirtini onlara yaslamak isin kolayina kacmak oluyor... yarin obur gun Misimovic'de yer tekmeyi 8 hafta yatar - Sarp oyun kursun diye bekleriz...
Isleyen defans kurgusunu bozan kendileri degil mi? Defans agir diyorsun, Emre Gungör kötu oyuncu mu, sakatliklardan evvel, milli takimda iken, hatirlarsaniz? Lucas gibi yumurtlamaya yatkin bir oyuncu getirdiler, ayagindan harika toplar cikiyor, öyle degil mi arkadaslar. FR sakatliklardan sikayetci, neden acaba, sansizlik degil bu. Aldigin oyuncu curuk, ve oyuncular iyi calismiyor. Italyan antrenöru aramiyor degilim.

Transferler hakkinda yazdim, olumlu bakmiyorum, temel sorunlara cözum getirmiyor. Maliyeti fazla bana sorarsaniz. Ustelik takim fizik kondusyon olarak hazir degil, sistem kafada ve uygulamada zaten yok, hic olmadi. Soruyorum sizlere verilen paraya, oyuncuya yazik degil mi...Elano saha kenarindan saskin bakkal gibi bakmasi beni cok uzdu. Adam oyundan aliniyor ama nedenini ne kendisi ne de ben biliyorum. Cengiz abi adami yerden yere vurabilirsin ama joker oldugu kesin. Onu ona göre oynatacaksin...ustelik adam kosmaya razi, kosuyorda. Bence Elano'nun TD'u ile sorunu var.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Asagida Mehmet'e Dubrovnik yazisinda da degindim gerci Dinamo Zagreb'de bizim forumda da geyigi yapilan Biscan'i izledim hani su meshur Bis-can Bis-can. Adam 32 yasinda kapi gibi butun defansi ayakta tuttu böyle bir adam Emre Gungör ile bizim defansin omurgasini dimdik tutardi. Ayagina hakim, icabinda cok sert, kademeyi cok iyi biliyor, 2. Popescu olurdu. Bir yigin primadonna beberuhiye paralari saciyorlar, delirmis bunlar.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Oldukça kötü ve salakça 2 transfer. Bosnalı futbolcuları memleketinde parlarken alacaksınki,
(ki Türkiyenin buna her zaman imkanı var), birşeye benzesin. Avrupada parlayan bütün boşnaklar zamanında
Türkiyeye teklif edildi. Mesut Özdili bile zamanında solucan gibi diye reddeden
zihniyet genc bosnak/arnavut/hırvat hatta sırpları degerlendiremez zaten.
Al Prekazi 22 yaşında adamı getirmiş, dövmekten beter etmişler, rezil etmişler adamı.

Lincolnden ders almayıp, Almanyadan postalanmak istenen şımarık ve küstah 10 numara alma isinden akıllanılmamış veya o işten çok iyi para götürmüş birileri, tadı damağında kalmış
gene aynı seyi yapıyorlar.
Yahu zaten Avrupadan elenmissin, alsana genc adamları, Rijkard eğitsin, birşeye benzesin.

Sol bek transferi ise ayrıca salaklık. Yahu zaten elinde milli takımın 2 sol beki var(Balta ve Çağlar), daha ne diye hakkını burada kullanırsın? Jo'dan akıllanmadın mı? Sen ingiliz takımlarının A-2 takımımısın? Ne diye 1 yıllık kiralık alırsın? 6 yabancı hakkı sol beke kullanılırmı? Ferhat, ANıl, Volkan kötü sol beklermiydi yedekte olmayacak kadar? Yok mudur a-2 de birisi. Bak FB bile bek için genç takımdan adam buluyor.

Rijkard , Neskens , ekibi vede Kewell- Baros ile yeniden yapılanmaya inanmıştım fakat bu adamlar sadece günü kurtarıp kendilerine çalışıyorlar.

Adnan Sezgin çok karanlık birisi ve derhal durudurulması gerekiyor artık.

Not: SIrplarla/hırvatlarla ilgili bir GS sutopu yöneticisinden şu ifadeyi duymuştum.
''Bu adamlar dünya sutopunun en kaliteli adamları. Şaşırtıcı olan ise adamların gittiklere yere korkunç uyumları. Almanyaya gidenler her maç sistematik ve standart oynuyor , belli bir seviyenin altına düşmüyor aynene almanlar gibi. Bize gelenler ise hemen bize benziyor, seyirci ve antrenör gazıyla olmadık şekilde mucizeler yaratıyorlar ama başka maçlarda performansları dipte olabiliyor. ''
NO ADNANS, NO CRY !!

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Alpay Dedeoglu wrote:Oldukça kötü ve salakça 2 transfer. Bosnalı futbolcuları memleketinde parlarken alacaksınki,
(ki Türkiyenin buna her zaman imkanı var), birşeye benzesin. Avrupada parlayan bütün boşnaklar zamanında
Türkiyeye teklif edildi. Mesut Özdili bile zamanında solucan gibi diye reddeden
zihniyet genc bosnak/arnavut/hırvat hatta sırpları degerlendiremez zaten.
Al Prekazi 22 yaşında adamı getirmiş, dövmekten beter etmişler, rezil etmişler adamı.

Lincolnden ders almayıp, Almanyadan postalanmak istenen şımarık ve küstah 10 numara alma isinden akıllanılmamış veya o işten çok iyi para götürmüş birileri, tadı damağında kalmış
gene aynı seyi yapıyorlar.
Yahu zaten Avrupadan elenmissin, alsana genc adamları, Rijkard eğitsin, birşeye benzesin.

Sol bek transferi ise ayrıca salaklık. Yahu zaten elinde milli takımın 2 sol beki var(Balta ve Çağlar), daha ne diye hakkını burada kullanırsın? Jo'dan akıllanmadın mı? Sen ingiliz takımlarının A-2 takımımısın? Ne diye 1 yıllık kiralık alırsın? 6 yabancı hakkı sol beke kullanılırmı? Ferhat, ANıl, Volkan kötü sol beklermiydi yedekte olmayacak kadar? Yok mudur a-2 de birisi. Bak FB bile bek için genç takımdan adam buluyor.

Rijkard , Neskens , ekibi vede Kewell- Baros ile yeniden yapılanmaya inanmıştım fakat bu adamlar sadece günü kurtarıp kendilerine çalışıyorlar.

Adnan Sezgin çok karanlık birisi ve derhal durudurulması gerekiyor artık.

Not: SIrplarla/hırvatlarla ilgili bir GS sutopu yöneticisinden şu ifadeyi duymuştum.
''Bu adamlar dünya sutopunun en kaliteli adamları. Şaşırtıcı olan ise adamların gittiklere yere korkunç uyumları. Almanyaya gidenler her maç sistematik ve standart oynuyor , belli bir seviyenin altına düşmüyor aynene almanlar gibi. Bize gelenler ise hemen bize benziyor, seyirci ve antrenör gazıyla olmadık şekilde mucizeler yaratıyorlar ama başka maçlarda performansları dipte olabiliyor. ''
Liverpool dan kiralik gelen Arjantinli buyuk ihtimal Servet ve Zan i kesecek. Neill in partneri olacak. Web de biraz gezinti yaparsaniz Center Left defender tanimi Left back kadar sik kullanilmis. Fiziginin zayif oldugu hamle sezgisi ve cabuklugu ile fiziksel dezavanatajini kapattigi yaziliyor. Bu oyuncu tanimi ve pozisyonu Rijkaard in istedigi bir hamleydi bence dogru transfer. benim transfer sezonu basinda onerdigim Belhadj dan daha farkli varyasyonlarda kullanabilinecek bir oyuncu.

Misimovic te ise benim de kafam karisti. Orta sahaya fizigi guclu,topu ileri ve dikine oynayan / tasiyan Perrotta, Kallstrom, Emana tipi bir transfer bence daha dogru olurdu. Burada oyuncudan daha ziyade transferden nemalananlar kim bunu irdelemek ve bakmak lazim. Lorik Cana ve Liverpool dan gelen Arjantili oyuncuyu olumlu, Misimovic ve Pino transferlerini ise suphe ile degerlendiriyorum. Baros un hala bir yedegi yok, kalede Ufuk Aykut tan cok daha iyi; bununla beraber devamliligi ve gelisimi ne yone gidecek soru isareti.

Baros, Kewell, Neill, Cana ve bu Arjantinli oyuncu transferleri bence yerinde hamleler. Elano yu maliyetinin biraz altinda teklif dahi gelse satmak lazim, Pino kapali kutu. Misimovic ise yetenekli olmasina ragmen bizim takim icin dogru transfer midir, maliyeti de goz onune alinirsa endiseliyim?
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Image

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Almanyadan kovulmus biri daha yatmaya geldi demek. Bos verin yahu bu tarnsfer isine filan kafa yormanin bir anlami yok. Bu sene sampiyonluk Bursa, BJK, ve de belki FB arasinda gecer. TS da belki zorlayacaktir bu ucluyu. GS temiz bir 5. olur. Turkiye kupasini da oburleri sampiyonluk derdinde iken belki alir. Frank'de giderken bir kupa aldirttim filan diye sevinir.

Gecen gun ben de soyledim Mert de bahsetmis. Bu buyuk umitlerle geirilen Ispnayol kondisyoner kime ne kondisyonu calistiriyor acaba. Hepsinin dili kopek dili gibi disarda kronometre 70. dakikaya varinca.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cengiz Akgun wrote:
Almanyadan kovulmus biri daha yatmaya geldi demek. .
Güney Amerikalı olmadığı için daha ümitli olmanı beklerdim Cengz abi :D

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Misimovic hakkinda belki yazilmistir ama ben bir not eklemek istiyorum, bu adam Almanya'da dogup buyumus. Annesi babasi Sirp asilli Bosnali.

Son iki yilda saniyorum birinde 20 birinde 15 assistle oynamis. Gecen yil da 10 kusur gol atmis. Yani gole de yatkin bol pozisyon yaratan, golcu olan yani Baros tipi adamlara bol gol attiriyor. Cok iyi de frikik kullaniyor. Bizde su anda gercekten gobekten oyun kuracak adam yok, Elano dahil hepsi kanat adami. Yani cok ihtiyacimiz olan bir oyuncu, cakma oyun kuruculardan cok daha iyi.

Tabii takimin bircok daha acigi var. Yani bu adam 4-2-3-1'de 3'un gobeginde oynaycak. Bize daha o 2'yi oynaycak bir adam bile yok yani on liberolarimizin hepsi kotu, en azindan oraya iyi top yapan defansif bir orta saha da lazim. Forvet alternatifi yok, kaleci yok sayilir. Ama bence bu iyi bir baslangic.
Last edited by Murat Fahrioglu on Tue Aug 31, 2010 10:57 pm, edited 1 time in total.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:
Cengiz Akgun wrote:
Almanyadan kovulmus biri daha yatmaya geldi demek. .
Güney Amerikalı olmadığı için daha ümitli olmanı beklerdim Cengz abi :D
Ne zaman bonservis verip boyle 8-10M Avroluk ama dususte olan adam getirseler
kazik yediler. Yukarda Murat iyi frikik atiyor demis. Galiba Terim'le onumuze set cektikleri macta frikikten golu de bu atmisti. Boncuk yapmak icin bir frikici bulmak lazimdi ama bu kadar para verilmesine sastim. Elanor yine elde patladi. Bu sene tek umudum Dunga'nin ortada olmamasi. degilse yine ikiye bir Brezilya milli takimi ile maca gidecekti.

Ben hicbir sey umid etmiyorum. duzelir bir seyler yaparsa ne ala. Ama soylede boylede diye her yenilgiden ve husrandan sonra aglamayacagim. GS normalde ligde 5. oynar. Kazara Turkiye kupasini ele gecirirlerse gelecek sene hic olmaz ise bu seneninkinden bir az macla Avrupa ligine gideriz. TS'a oyle oldu cunku.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Cengiz Akgun wrote:Ne zaman bonservis verip boyle 8-10M Avroluk ama dususte olan adam getirseler
kazik yediler.
BU rakam tahminmi yoksa biliyormusun?

Eren Gumrukcuoglu

Post by Eren Gumrukcuoglu »

Mehmet Marsan wrote:
Cengiz Akgun wrote:Ne zaman bonservis verip boyle 8-10M Avroluk ama dususte olan adam getirseler
kazik yediler.
BU rakam tahminmi yoksa biliyormusun?

Misimovic dususte degil pikte tam su an. En iyi zamaninda getirdik. Ama 2 hafta gec getirdik :evil: 28 yasinda. 4 senelik sozlesme imzalanmis bonservis bedeli de 7 milyon avro.

Ama asil elzem transfer bu degildi. Ledesma tarzi biri cok acil lazimdi. Ama Turkiye Ligi sampiyonlugu ekstra onem kazandi o yuzden Turk mantigi ile kisa yoldan mac kazanmak icin Misimovic i aldik diye dusunuyorum. Frikikten kesin golu var bu sezon 4-5 tane minimum. Tabi GS'a her gelen adam gibi kaleye vurmayi unutursa bilemem. Ayrica hic sakatligi olmamis bu adamin . Linderoth gibi efsane degil bayagi 30-40 kusur mac yapan bi adam her sezon. Birisi asmisti istatistikleri baska topic'te miydi acaba?

Insua transferine ise cok sevindim. Ama kiralik oldugu icin de kil oldum. Takimda en begendigim Turk'lerden olan Hakan Balta'nin malesef baltalasmasiyla dogan sol bek sorunu boylelikle cozulmus oldu. Umudum Hakan'in tekrar formuna ulasip Neill'in yanina gecmesi stoper olarak. Ayrica Insua ortasahada da kullanilabilir.

Kisaca, ulan madem paraniz vardi ne beklediniz aylarca esek herifler ! Avrupa'dan elenmis Galatasaray maclari bana maksimum yuzde elli keyif verebilir super bile oynasak.
Eren Gumrukcuoglu

Eren Gumrukcuoglu

Post by Eren Gumrukcuoglu »

Mehmet Akif Karamızrak wrote:80'li yıllardaki gibi oviçlere moviçlere kaldık anlaşılan.
Adamı izlemedim bilmiyorum nedir ne değildir. Ednan abilerin son dakikada şapkadan çıkan tavşanı gibi n'olur bakıp görecez.
Benim anlamadığım feci şekilde DCM ihtiyacı varken ne diye hücumcu alıyorlar hala.
Geride sarp-barış-ayhan-cana hepside ayağa pas yapmayı bilmeyen yatay oynayan adamlar, geriden oyun kurma becerileri sıfır.
Arka taraf zayıfken ileride çok hücumcuyla ne yersem fazlasını atarım mantığındalar hala.
İnsua transferi yerine iyi bir önlibero alınabilirdi. Kontenjanı sol beke harcamak biraz bonkörlük olmuş. Sol bekin yedeği iki milli oyuncu balta ve çağdaş.
Bari bek alacaktınız sağ tarafa alsaydınız yıllardır ortasaha ve stoperden devşirme adamlarla hallaç pamuğu oldu savunmanın sağı.
Elano'yu n'yapacaklar kalacaksa nerede oynayacak onu merak ediyorum asıl.
Cana'yi aldilar DCM diye. Mehmet Topal'in direct replacement'i. Bize box to box midfielder dediklerinden lazim. Bence Insua cok iyi transfer defansi ve kanatlari toparlamak acisindan. Misimovic ise luks bir transfer (o konuda hemfikirim) Son dakikada Manisa'dan Nizamettin'i kapmalarini da cok isterim.

Bilmiyorum bana mi oyle geliyor ama sanki takimin kisa surede isler hale gelebilmesi icin orta sahadan daha onemli olan konu bekler. Eger kanatlar calisirsa takim daha kisa surede duzelir. Soyle dusunun orta sahada bizim acil ihtiyacimiz olan eleman Cana ile Misimovic arasindaki kopruyu kuracak olan adam degil mi? Simdi eger Hakan Balta sol bek oynarsa Insua (gecen sezon cok kez sol ic oynadi Liverpool'da) bu isi Turkiye Ligi'nde halledebilecek sertlik ve zekada bir futbolcu.

Ben suna takiliyorum. Defansimiz milli oyunculardan kuruluymus. Su rezil kepaze Turk Milli takimi. Emre Gungor de milliymis gondermisiz. Adam muzmin sakat yahu. Hadi Kewell'i anlarim, hem taraftarin sevgilisi hem de sikistin mi yoktan gol var eden bir adam. Ama Emre Gungor o kadar umut, destek ve verilen sansa ragmen, oyuna girip girip 5 dakkada bacagini koparip tedavilere geri dondu. Artik bizim muhtesem saglik ekibinden midir? Yoksa kendi genetik yapisindan midir bilemem. Sahsi fikrim genetik yapisindan oldugu.

Bir Pino davasi var ki cok korkuyorum sezonun yarisini tedavide gecirecek diye. Cok kere dendi bu adamin sakatliga yatkin oldugu. Ihtiyacimiz olan tipte bir adam fakat sakatlik durumu muamma.

Ama bu yonetimin en en en buyuk aptalligi Gokhan Zan gibi sagir sultan'in bile sakat oldugunun, veya en azindan sakat degilse bile kendi fikrime gore Rustu Recber gibi hastalik hastasi oldugunun farkinda olan bir adami bedelsiz bile olsa satin alip sonra ustune de yuklu maas vermesidir. Kewell'a mac basi teklifi yapmasini bilen adamlar Gokhan Zan'a niye bunu yapamadilar acaba? Gokhan iyi futbolcu olabilir ama bence onun sakatligi kafada.

Onun disinda bence Turkiye'de defans elemani yok Hakan Balta ve Servet disinda. Sabri defansci desen degil, nedir belli degil. Gokhan Gonul sisirilmis bir balon. Ibrahim Uzulmez tamamen gazla oynayan zekasi olmayan ve celimsiz bir futbolcu. Egemen'ler Omer Erdogan'lar falan var Italya Ligi'nin ufak takimlari disinda baska takimlarda futbol oynamalari imkansiz. Ibrahim Toraman biraz fena degil gibi. Yani dogal yetenekleri biraz daha dengeli digerlerine gore. Biraz daha cok yonlu. Yalcin'lari falan saymiyorum bile.

Bursa'nin sampiyon olmasi da dengeli kadrosu ve takimdaslik ve yardimlasmalari, defanslari falan degil. En onemli sey takim olabilmek. Ama modern futbol oynanacaksa Turkiye'de ciddi bir defans ve kaleci egitimi devrimi yapilmasi lazim. En iyi stoper dedigimiz Servet topla hasir nesir olamayan bir adam. Bulent Korkmaz'dan daha kotu top yapma konusunda. Yani bu demek oluyor ki Turkiye'de stoperlik meslegi fena halde geri gidiyor. Hakan Balta bu ezberi bozabilirdi, fakat beyefendi sigara keyif falan pesinde. Cok kizginim kendisine. Ben cok begeniyorum.

Acaba Turkiye'deki defans olgusu ile ilgili bir topic/analiz birseyler mi hazirlasam diye gaza geldim. 9 Eylul'e kadar bos vaktim var. Futbol sevgim depresti. Galatasaray boktanlasinca bir kac mac takimimi izlemedim birden futbol sevgim artti :lol: . Arsenal falan izliyorum ruhum oksaniyor.

PS: Fenerbahce'nin yeni sag beki genc Okan (altyapi galiba) muhtesem bir futbolcu olabilir. Dikkat edelim. Cok bilincli futbol oynuyor. Gokhan Gonul ugruna bu cocugu yemezler umarim. Oyle bir durumda da Adnan Sezgin son gune birakmadan kapsin getirsin su oglani.
Last edited by Eren Gumrukcuoglu on Wed Sep 01, 2010 1:28 am, edited 1 time in total.
Eren Gumrukcuoglu

Post Reply