Misimoviç Galatasaray'da

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Misimoviç Galatasaray'da

Post by Cengiz Akgun »

Cengiz Akgun wrote:Ben niye dususte demisim ona bakalim. Asagida adamin oynadigi takimlar, gozuktugu maclar ve attigi goller var.

2000–2004 Bayern Munich 102 (44)
2002–2004 Bayern Munich 3 (0)
2004–2007 Bochum 92 (21)
2007–2008 Nuremberg 28 (10)
2008–2010 Wolfsburg 64 (17)
BM ilk iki sene 102 mac oynayip 44 gol atmis ki bayagi iyi. Iki sene lig maci 68 eder geriside kupa maclari filan herhalde. Son iki senesinde sakatlik filan olmali ki adam yatmis. 3 mac oynayip 0 gol atinca BM'den dehlemisler. Bochum (ki gecen sene kume dusmus) 3 senede 92 macta gozukup 21 gol atmis. Yani 102 macin 92'sinde oynamasi iyi. kendini toparlar gibi olmus. Ama gol sayisi bayagi dusmus. Nuremberg'de ise bir sene oynamis (bu sene bu takim kil baygi playoff'da ancak kume dusmekten kurtuldu) 28 mac 10 gol. Bu sene ligi 8. tamamlayan Wolfburg'da iki senede (ki 68 lig maci eder) 28'inde oynamis ve 17 gol atmis. Sizce hakikaten cikista ve tam istim ustunde mi bu adam yoksa benim dedigim gibi iniste mi? Cikista olsa birakmazlardi.

Lincoln geldiginde de verilen parayi kucultmuslerdi. 7M Avro bile olsa az para mi yahu? BM son iki senesini gozunuzun onune getiriverin. Adam 20 yasinda iken 2 sene dogru durust oynayamamis. Neden kiralik degil de boyle senedi ile sepeti ile alinmis acaba? Hele Avrupa icin bu sene av avlanip tav tavlandiktan sonra.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Eren Gumrukcuoglu

Post by Eren Gumrukcuoglu »

Cengiz Akgun wrote:Ben niye dususte demisim ona bakalim. Asagida adamin oynadigi takimlar, gozuktigu maclar ve attigi goller var.

2000–2004 Bayern Munich 102 (44)
2004–2007 Bochum 92 (21)
BM ilk iki sene 102 mac oynayip 44 gol atmis ki bayagi iyi. Iki sene lig maci 78 eder geriside kupa maclari. Son iki senesinde sakatlik filan olmali ki adam yatmis. 3 mac oynayip 0 gol atinca BM'den dehlemisler. Bochum (ki gecen sene kume dusmus) 3 senede 92 macta gozukup 21 gol atmis. Yani 102 macin 92'sinde oynamasi iyi. kendini toparlar gibi olmus. Ama gol sayisi bayagi dusmus. Nuremberg'de ise bir sene oynamis (bu sene bu takim kil baygi playoff'da ancak kume dusmekten kurtuldu) 28 mac 10 gol. Bu sene ligi 8. tamamlayan Wolfburg'da iki senede (ki 68 lig maci eder) 28'inde oynamis ve 17 gol atmis. Sizce hakikaten cikista ve tam istim ustunde mi bu adam yoksa benim dedigim gibi iniste mi? Cikista olsa birakmazlardi.

Lincoln geldiginde de verilen parayi kucultmuslerdi. 7M Avro bile olsa az para mi yahu? BM son iki senesini gozunuzun onune getiriverin. Adam 20 yasinda iken 2 sene dogru durust oynayamamis. Neden kiralik degil de boyle senedi ile sepeti ile alinmis acaba?
Abi herif Bayern'in genc takimindaydi yanilmiyorsam. O ilk iki sene dedigin o genc takim istatistigi olmasi lazim. Ertesi sene de 3 macta A takimi zorlamis, o istatistik de ordan. Vallaha randimanli ve sakatliksiz, devamliligi olan adamdir. Cidden. Vasatin ustu yani.

Simdi buldum. Dogrusu bu olacak: (wiki'den)

Years Team Apps† (Gls)†
2000–2004 Bayern Munich (A) 102 (44)
2004–2007 Bochum 92 (21)
2010– Galatasaray 0 (0)

O (A) dedigi FC Bayern Munich II denilen takim. A harfi Amateure kelimesini temsil ediyor. 2005 yilinda o ismi birakip II demeye baslamislar.
Eren Gumrukcuoglu

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Eren Gumrukcuoglu wrote: Abi herif Bayern'in genc takimindaydi yanilmiyorsam. O ilk iki sene dedigin o genc takim istatistigi olmasi lazim. Ertesi sene de 3 macta A takimi zorlamis, o istatistik de ordan. Vallaha randimanli ve sakatliksiz, devamliligi olan adamdir. Cidden. Vasatin ustu yani.

Years Team Apps† (Gls)†
2004–2007 Bochum 92 (21)
2010– Galatasaray 0 (0)

O (A) dedigi FC Bayern Munich II denilen takim. A harfi Amateure kelimesini temsil ediyor. 2005 yilinda o ismi birakip II demeye baslamislar.
Anladim. Cunku yapilan kerizlikler diz boyu. Ben de kendisinin sitesinden aldim galiba o istatistikleri. Sakat filan diye BM dehledi sandim. Elbette yararli olmasi herkezin dilegi ama bu herifler dedigim gibi tuy diktiler.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Eren Gumrukcuoglu

Cengiz Akgun wrote:
Eren Gumrukcuoglu wrote: Abi herif Bayern'in genc takimindaydi yanilmiyorsam. O ilk iki sene dedigin o genc takim istatistigi olmasi lazim. Ertesi sene de 3 macta A takimi zorlamis, o istatistik de ordan. Vallaha randimanli ve sakatliksiz, devamliligi olan adamdir. Cidden. Vasatin ustu yani.

Years Team Apps† (Gls)†
2004–2007 Bochum 92 (21)
2010– Galatasaray 0 (0)

Anladim. Cunku yapilan kerizlikler diz boyu. Ben de kendisinin sitesinden aldim galiba o istatistikleri. Sakat filan diye BM dehledi sandim. Elbette yararli olmasi herkezin dilegi ama bu herifler dedigim gibi tuy diktiler.
Iste tuy mu diktiler su mu kacirdilar binek hayvaninin bir tarafina bilmiyorum ama icine ettiler bu sezonun. Bunlar hep Adnan Polat'in 2012 Marduk korkulari yuzunden galiba. Kriter kriter dediler dur bakalim sutlanmayalim da UEFA'dan 2012'de. Asil tuy o olur.

Gorkem Celik diye birisi scoutgs forumlarinda bir hesap yapmis soyle:

Gelenler:************************** Gidenler:

Misimovic: 7m Euro********************Keita : 8,150m Euro
Cana : 4.5m Euro ******************** M.Topal : 5.5m Euro
Pino : 3m Euro***********************Emre G : 1m Euro
Insua : 750k Euro*********************Uğur : 650k Euro
Çağlar : 1.5m Euro********************Özgürcan : 130k Euro
Musa : 500k Euro **********************

TOPLAM: 17,250m Euro TOPLAM: 15,430m Euro FARK: -1,820m Euro

Insallah deger bu kadar kemer sikmaya. Bilemiyorum. Borclar yuzlerce milyona ulasmis 2 milyon euro ile kurtaracaklarsa Galatasaray'i basarilar diliyorum. Avrupa'dan elenince para kaybetmiyoruz saniyorlar herhalde.

Demek istedigim bu paranin biraz daha fazlasina bu transferler buyuk ihtimalle zamaninda bitirilebilirdi. Biz de annemizin ligi diye aglasmazdik.
Eren Gumrukcuoglu

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Emre Gungor konusunda Hasan'i ben de kizdiracagim. Yahu Hasan bu adamin ben bir macini seyrettim. Akillara seza idi. Birak bacagi koparmayi adam maca girdi. Girisinin ilk dakikasi icinde bir sari aldi. 4 dakika sonra ikinci saridan kirmizi ile atildi. 5 dakikada elmafis. Lig maci idi galiba. Bak Halep ordaysa arsin da burda. Gaziantep'e filan mi ne gitti. Iyi klup orasi. Orada gostersin kendini milli takima filan girsin o zaman senin bu adam icin soylediklerini kabul edelim. Bunlar beyinsiz adamlar.

Gokhan Zan. Komsunun tavugu komusya kaz gorunur heasbi kaz gibi aldilar bu herifi. Burada bile kac kisi karsi cikti. Bu da buyuk Ednan'in isi idi. Kucuk'u anlasti orasi baska. Bu sene ligdeki hedefimiz temiz bir besincilik. Turkiye kupasi da cepte.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Eren Gumrukcuoglu

Cengiz Akgun wrote:Bu sene ligdeki hedefimiz temiz bir besincilik. Turkiye kupasi da cepte.
Mehmet Akif Karamızrak wrote:Valla Cana ilk geldiğinde baya pohpohladılar ama daha bir numarasını göremedim ben.
Bana DCM'den çok sinan şamil samı andırıyor.
:lol: Vallaha bana da güreşçi gibi geldi. Bayağı bir kilo fazlası vardı sanırım ve o yuzden form tutması gecikti diye düşünüyorum. Yani Elano gibi bir vaka olduğunu düşünmüyorum. Elano her takımda böyle oynuyor. Bize uymadı gibi bir intiba var. Ama Cana gerçekten defansif olarak fark yaratabilecek bir oyuncudur. Daha kendini gösteremediği doğru.

Konuya geri donelim.

Misimovic.

Bu adami hafife almayin.

Bu sezon Alex'i pek izleyemeyecegiz gibi gorunuyor. Izlesek de ahi gitmis vahi kalmis.

Misimovic - Guti - Volkan Sen arasindaki savastan kim galip cikarsa onun takimi sampiyon olur gibi geliyor.

Besiktas'in bir artisi: kendi Keita'larini buldular (Quaresma).
Biz ise hazirini gonderdik.
Bizde bir de Arda var ama onun da kafasi corba olmus sanirim. Ara sira parliyor ama potansiyelin yarisini gosteremedi 1 bucuk senedir. Bir ara Ardaspor'lu olmayi dusunuyordum daha yeni ortaya ciktiginda ama anlasilan Galatasaray'da kaliteli futbolcu olmayinca butun yuk benim uzerimde amanın stresine giriyor. Bu ülkede o stresi yenebileceğini sanmıyorum. Bu ülkenin bütün olayı o stres. Kaos'tan sağlam çıkabilmek üzerine kurulu bir düzen.

Misimovic adami sampiyon yapar. Ama Guti de yapar. Ben cok korkuyorum Guti'den.
Eren Gumrukcuoglu

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kerizmayi ben de seyrettigimde bu herif tam bir artist demistim ve dalga da gecmistim. Yalniz adam acildi. Besiktasin TD'si de iyi. Hic hata yapmadi demiyorum ama adamin elinde kac tane yabanci; kafasi karisti.

Arda'da bir gelisme var. Topa vurma isinde ilerleme var. Ama kondisyon isinde yok. Ben bunun cok kosamiyacagini ve govde uzun bacak kisa diye yorumladigimda (hadi yine soylemeyim nerden bacak oldugunu) burada kiyamet kopmustu. Messi var ya deniyordu itiraz edenler. Ama Messi'nin vucudu orantili. (Bir de Messi'de Dunya kupasinda kaybolup gitti.) Arda'nin govde kismi iri. Degilse bu adamin suratini artiramayip nefesini ayarlayamamasini neye bagliyorlar bana itiraz edenler bilmiyorum. Bilen varsa soylesin.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cengiz Akgun wrote:Kerizmayi ben de seyrettigimde bu herif tam bir artist demistim ve dalga da gecmistim. Yalniz adam acildi. Besiktasin TD'si de iyi. Hic hata yapmadi demiyorum ama adamin elinde kac tane yabanci; kafasi karisti.

Arda'da bir gelisme var. Topa vurma isinde ilerleme var. Ama kondisyon isinde yok. Ben bunun cok kosamiyacagini ve govde uzun bacak kisa diye yorumladigimda (hadi yine soylemeyim nerden bacak oldugunu) burada kiyamet kopmustu. Messi var ya deniyordu itiraz edenler. Ama Messi'nin vucudu orantili. (Bir de Messi'de Dunya kupasinda kaybolup gitti.) Arda'nin govde kismi iri. Degilse bu adamin suratini artiramayip nefesini ayarlayamamasini neye bagliyorlar bana itiraz edenler bilmiyorum. Bilen varsa soylesin.
Q7 bizim Keita gibi olabilir. Belki daha karakterlidir de, 3,5 ay sonra surat asmaya, yan gelip yatmaya başlamaz...

Arda fiziksel manzarası hakkında dediklerin büyük ihtimal doğrudur ama bu konuda yapacak birşey olduğunu sanmıyorum :D

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Eren Gumrukcuoglu wrote:
Cengiz Akgun wrote:Bu sene ligdeki hedefimiz temiz bir besincilik. Turkiye kupasi da cepte.
Mehmet Akif Karamızrak wrote:Valla Cana ilk geldiğinde baya pohpohladılar ama daha bir numarasını göremedim ben.
:lol: Vallaha bana da güreşçi gibi geldi. Bayağı bir kilo fazlası vardı sanırım ve o yuzden form tutması gecikti diye düşünüyorum. Yani Elano gibi bir vaka olduğunu düşünmüyorum. Elano her takımda böyle oynuyor. Bize uymadı gibi bir intiba var. Ama Cana gerçekten defansif olarak fark yaratabilecek bir oyuncudur. Daha kendini gösteremediği doğru.

Ben cok korkuyorum Guti'den.
Daha bir sene once Lorik Cana hakkinda Premier Ligde yazilan cizilenlere bir goz attin. Bu eleman Marsilya ve Sunderland transferlerini takiben kaptanligi kapti. Bence bos bir adam degil, tek top oynayabiliyor. Asagidaki alintiya bir goz atmanizda fayda var.

Can Lorik Cana Be Arsenal's Sweeping Solution?
By Anshul Doshi (Contributor) on July 1, 2009
A 6 foot, 25-year-old Albanian, weighing in at 121 lbs and dubbed "the new Flamini" seems to have caught the eye of the Premier League's elite. He is the captain and midfield boss of Olympique de Marseille.

Background
The aggressive midfield bully broke into the first team of Paris Saint-Germain in 2003 and quickly established himself as one of their main players who made 32 appearances, scored one goal, won the Coupe de France, and helped them finished second in Ligue 1.
He replicated this performance the next season as well, however, at the beginning of the 2005-2006 campaign the new gaffer of Paris Saint-Germain, Paul Le Guen decided against Lorik being part of his plans at the club.

He left for the league's most successful outfit, namely, Olympique de Marseille and became a regular in no time. He exacted revenge on his former club by scoring the winning goal in the home game against PSG.
He puts in consistent performances and is relatively injury free, playing most of their games. He was crowned captain on Habib Beye's move to Newcastle in 2007. So far he has played over a 100 games for them. He also seems to have plenty of European experience from both the champions league and uefa cup.

Being eligible to play for Switzerland, France, and Albania's national teams, he picked Albania, being true to his heart and was their footballer of the year in 03/04, with a total of 31 appearences and a solitary goal.

Achievements
Apart from being the OM's captain, he has won the Coupe de France thrice, twice with his present and once with his former club. Albania's player of the year in 03/04 and 06/07.
Clubs Interested

1. Liverpool
He seems to have left an impression with them after scoring in Marseille's defeat (2-1) to Liverpool. With either Alonso or Mascherano (and in an unlikely scenario both) expected to leave for Spain, Rafa may see him as a potential replacement. They were linked with him since April.

2. Tottenham. Spurs are rumoured to be interested in him since the end of last season.
3. So are Everton, but the reports seem to have no form of support
4. Hamburg seems to have made an official bid for the player rumoured to be ranging around 5million euros, which seems to little to be accepted.
5. Finally Arsenal!
Arsenal Connection
Wenger had registered his interest in the defensive midfielder during his three years at PSG (2002-2005) and even asked for trials with the player, which could not happen due to visa issues. Arsenal has been linked with the player again since last season's closure.

Player Description
He picked up seven yellow cards and a red card in all competitions last season, with a single assist, and two goals.
Video evidence (all I could research from was what was available on youtube to base my judgement here) suggests that he is a fan of crunching tackles, is persistent, challenging, hardworking, decent in the air and an out and out physical player.
He is good at breaking up plays, is quick and makes good passes, thus seems capable of keeping possession. However, one shouldn't underestimate his attacking prowess which makes him an overall lethal weapon.
These characteristics seem to make him the right candidate to complete Arsenal's armoury, as he looks like 2007-08's Flamini and more. Many Gooners seem to describe him as "The Flamini on Steroids."
Another previously mentioned and one feature Wenger may be interested in is his ability to stay fit most or even all of the season so far in his career (touch wood).

Player's Situation
He may be valued anywhere between €8-16million, which may even suffice Wenger's transfer budget concerns. Over and above he seems to have a fan in Samir Nasri who rates him highly and his French connection could help him settle with absolute ease in at Arsenal.
In a recent interview he said, "The door remains open for a departure, even with three years remaining on my contract. I will talk with my family and my representatives. It will then depend on what I want to do. Of the possible destinations in the future, England and Germany are the two leagues that attract me the most."
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Serdar Beyazyurek

Post by Serdar Beyazyurek »

Murat Biricik wrote:
Eren Gumrukcuoglu wrote:

Ben cok korkuyorum Guti'den.
Daha bir sene once Lorik Cana hakkinda Premier Ligde yazilan cizilenlere bir goz attin. Bu eleman Marsilya ve Sunderland transferlerini takiben kaptanligi kapti. Bence bos bir adam degil, tek top oynayabiliyor. Asagidaki alintiya bir goz atmanizda fayda var.

Can Lorik Cana Be Arsenal's Sweeping Solution?
By Anshul Doshi (Contributor) on July 1, 2009
A 6 foot, 25-year-old Albanian, weighing in at 121 lbs and dubbed "the new Flamini" seems to have caught the eye of the Premier League's elite. He is the captain and midfield boss of Olympique de Marseille.

Background
The aggressive midfield bully broke into the first team of Paris Saint-Germain in 2003 and quickly established himself as one of their main players who made 32 appearances, scored one goal, won the Coupe de France, and helped them finished second in Ligue 1.
He replicated this performance the next season as well, however, at the beginning of the 2005-2006 campaign the new gaffer of Paris Saint-Germain, Paul Le Guen decided against Lorik being part of his plans at the club.

He left for the league's most successful outfit, namely, Olympique de Marseille and became a regular in no time. He exacted revenge on his former club by scoring the winning goal in the home game against PSG.
He puts in consistent performances and is relatively injury free, playing most of their games. He was crowned captain on Habib Beye's move to Newcastle in 2007. So far he has played over a 100 games for them. He also seems to have plenty of European experience from both the champions league and uefa cup.

Being eligible to play for Switzerland, France, and Albania's national teams, he picked Albania, being true to his heart and was their footballer of the year in 03/04, with a total of 31 appearences and a solitary goal.

Achievements
Apart from being the OM's captain, he has won the Coupe de France thrice, twice with his present and once with his former club. Albania's player of the year in 03/04 and 06/07.
Clubs Interested

1. Liverpool
He seems to have left an impression with them after scoring in Marseille's defeat (2-1) to Liverpool. With either Alonso or Mascherano (and in an unlikely scenario both) expected to leave for Spain, Rafa may see him as a potential replacement. They were linked with him since April.

2. Tottenham. Spurs are rumoured to be interested in him since the end of last season.
3. So are Everton, but the reports seem to have no form of support
4. Hamburg seems to have made an official bid for the player rumoured to be ranging around 5million euros, which seems to little to be accepted.
5. Finally Arsenal!
Arsenal Connection
Wenger had registered his interest in the defensive midfielder during his three years at PSG (2002-2005) and even asked for trials with the player, which could not happen due to visa issues. Arsenal has been linked with the player again since last season's closure.

Player Description
He picked up seven yellow cards and a red card in all competitions last season, with a single assist, and two goals.
Video evidence (all I could research from was what was available on youtube to base my judgement here) suggests that he is a fan of crunching tackles, is persistent, challenging, hardworking, decent in the air and an out and out physical player.
He is good at breaking up plays, is quick and makes good passes, thus seems capable of keeping possession. However, one shouldn't underestimate his attacking prowess which makes him an overall lethal weapon.
These characteristics seem to make him the right candidate to complete Arsenal's armoury, as he looks like 2007-08's Flamini and more. Many Gooners seem to describe him as "The Flamini on Steroids."
Another previously mentioned and one feature Wenger may be interested in is his ability to stay fit most or even all of the season so far in his career (touch wood).

Player's Situation
He may be valued anywhere between €8-16million, which may even suffice Wenger's transfer budget concerns. Over and above he seems to have a fan in Samir Nasri who rates him highly and his French connection could help him settle with absolute ease in at Arsenal.
In a recent interview he said, "The door remains open for a departure, even with three years remaining on my contract. I will talk with my family and my representatives. It will then depend on what I want to do. Of the possible destinations in the future, England and Germany are the two leagues that attract me the most."
Bunu okuyup arkasina adamin simdiye kadar gosterdigi performansi gorunce acaba bize ikizini mi yolladilar demek geliyor, umarim gercek potansiyelini en kisa zamanda gostermeye baslar.

Birol Önder

Post by Birol Önder »

Merhaba,
Wolsburg, Juventus Turin'den 15 Milyon Euroya Diego'yu almasaydi, Misimovici transferi olmayacakti.
Schalke 04 istemesine ragmen transfer gerceklesmedi nedenin ise Wolsburg'un Misimovicin bir Bundesliga takima transfer olmasini istemediginden kaynaklandigi yazildi, söylendi.

Misimovic mücadeleci, iyi frikik atan , gol yollarinda tehlikeli iyi bir orta saha oyuncusu.
Beklentilerim, Arda'nin yükü bir hayli azalacak iyi bir futbol seyretmeye baslayacagiz

Misimovic 7 Milyon Euro edermi bilmiyorum, bana kalsa hicbir futbolcuya o kadar para vermem. Yazilanlara göre Schalke04 bu parayi vermeye hazirdi.

Ben transfer sevindim. Misimovic'in,Istanbul ve taraftarlarimizin simartmasindan ne kadar etkilenir onu bekleyip görecegiz.

Hosca Kalin
Birol Önder

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Birol Önder wrote: Ben transfer sevindim. Misimovic'in,Istanbul ve taraftarlarimizin simartmasindan ne kadar etkilenir onu bekleyip görecegiz.

Hosca Kalin
Birol Önder
Bende transfere sevinenlerdenim. Keşke daha erken yapılabilseydi. Kendisini yakından takip etmiş biri değilim. Hiç takip etmemiş biriyim. O yüzden gol videolarına bakınca, pozisyon hazırlamaktan ziyade süpriz golcü bir oyuncu izlenimi verdi bana. Gerçi şu kıtlıkta ikiside makbul. Aylardır yolunu gözlediğimiz Baroş'un yığınla pozisyon harcadığı maçlarda oldu. O yüzden gol atacak adama ihtiyaç var. Geçen sene sakatlanana kadar bu işi Kewell götürdü. Şimdi Misi'de var.

İç sahada 4-2-3-1 deplasmanda 4-3-3 taktiğiyle oynama ihtimalimiz var... Geçen sene bu zamanlarda hücum hattında fazladan Nonda ve Keita vardı. 2. forvet olayı gerçekleşmemiş olsada, bu hücum hattı geçen senekinden geri değil. Kewell-Misi-Arda üçlüsünden umutluyum. Buna Elano ve Pinoda katılırsa en sağlam hücum hattını kurmuş bile olabiliriz :D

Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Misimovic gitti. Agustos 2010 sonunda gelmisti, 6. ay sonuna kadar beklenildi dikkat ederseniz. Benim bu isten anladigim, Galatasaray'in iyi paraya alici bulamadigindan Subat sonundaki ikinci taksidi odemeyip Misimovic'i Wolfsburg'a geri gondermesiydi. Turk gazetelerinden de okudugumuz Misimovic'i Wolfsburg'un 4.5-5 milyon euroya sattigi.

Fakat Bosnak arkadasim Bosnak gazetesinde farkli okumus. Linki de asagi asiyorum. Gazete Misimovic'i Galatasaray'in sattigini ve 3.7 milyon euro aldigini yaziyor. D. Moskova seneya Avrupa ligine katilirsa, Galatasaray 1.2 milyon euro daha alacakmis.

Yani zarar 3.3 milyon euro. Bu adami 3.7 milyon euroya rahat rahat devre arasi satarlardi, niye ikinci taksit odemesi olan Subat'a kadar beklendi. Bakalim transfer bitsin resmi aciklama yapilsin ama neler donuyor belli degil.

http://www.dnevniavaz.ba/sport/fudbal/2 ... inamo.html

Post Reply