TT ARENA KOMBİNELERİ 20 EYLÜL'DE SATIŞTA..

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gorgen
Staff Member

TT ARENA KOMBİNELERİ 20 EYLÜL'DE SATIŞTA..

Post by Mehmet Gorgen »

Süper Lig'in ikinci yarısında maçlarını Türk Telekom Arena'da oynayacak Galatasaray'ın yeni stadındaki kombine fiyatları belli oldu.

Loca ve VİP koltukların satışını bahar aylarında başlatan sarı-kırmızılılar, 20 Eylül'de stadın tüm tribünlerinin kombinelerini satışa çıkartıyor.

Fiyat listesinde en ucuz kombine, kale arkasındaki 5. kat için 700 TL. Kale arkasında saha seviyesinde maç izlemenin bedeli de 850 TL. Locaların üst bölümünde ise rakam 1.500 TL'ye yükseliyor. Türk Telekom Arena'da numaralı tribün 'Batı Tribün' olarak adlandırılırken, taraftarın Kapalı olarak bildiği tribün ise Doğu Tribünü adını taşıyor. Yönetim, stadın isim hakkının yanı sıra bu tribünlerin isim haklarını da pazarladı.

KAPALI'NIN ORTASI 5 BİN TL
Doğu Tribün'de en düşük fiyat, stadın 5. katındaki koltuklar için belirlenirken, saha seviyesine ve orta saha yuvarlağına yaklaştıkça fiyatlar yükseliyor. Numaralı'daki VİP Tribünü'nde fiyat 4500 Dolar iken, Doğu Tribünü'nde bu bölümün fiyatı 5 bin TL. Kapalı ve Numaralı Tribün'de 1.250 TL ile 3.500 TL arasında değişen seçenekler de mevcut. Misimovic ve İnsua transferi ile atak yapan Galatasaray yönetiminin, bir ve 1.5 yıllık olarak fiyatlarını açıkladığı kombineler GS Bonus kart sahiplerine %10 indirimli.

IŞIL IŞIL BİR ARENA
G.Saray'ın Türk Telekom Arena'daki en büyük gelir kapısı locaların tamamı satıldı. Fiyatları sezonluk 120 bin ile 375 bin Dolar arasında değişen 154 loca, sahiplerini bulurken; VİP tribünündeki koltukların satışı sürüyor. Loca ve VİP koltuk sahiplerine maç günleri özel açık büfe hazırlanacak. Bu arada Türk Telekom Arena ışıklandırılırken, özellikle mor renkli ışıklar dikkat çekiyor

Bülent Timurlek Sabah

Image
Cengiz Akgun
Moderator

Re: TT ARENA KOMBİNELERİ 20 EYLÜL'DE SATIŞTA..

Post by Cengiz Akgun »

Bence alirsaniz enayisiniz. Bekleyin ve gorun beyzadelerin nasil bir takim kurup bundan sonra akillarini baslarina alip almayacagini. Bu kendini bilmezler tarafindan kaziklanmak hosunuza gidiyorsa orasi baska elbette. Degilse ayni hamam ayni tas. Ha Aslantepe ha lagim cukuru. Satsinlar kombineleri monserlere satabiliyorlarsa.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

GS in Avrupa Kupalarina katiliminin onemini kavramis ve bu vizyona hizmet eden yonetim is basinda oldugu surece ben kombine alirim. Aksi bir durumda spot bilet alip, mac secerim.

Benim bu fikrimi paylasan ve geregini yapacak tanidigim yiginla GS li oldugunu da belirtmeliyim. Sadece kendi aile cevremden bu arguman ile hareket edecek ve kombine icin aksiyon alacak yetiskinler -6 .

Nereden nereye; +6 olmayi planlarken -6 yi bulduk.

Emegi gecenlere tesekkurler!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bu yonetimin Avupa kupalarinin onemini birakin bu ligdeki sampiyonlugun onemini kavramis oldugunu iddia eden varsa alsin ne alacaksa. Yonetime baski boyle tasima suyla degirmen dondurulmeyecegini adam gibi taraftarlara ve klube bu kotu durumdaki sorumluluklarini nasil ustlenip ustesinden geleceklerini sacma sapan demeclerle degil adam gibi bir program ve plan cevresinde sunmasi gerektigini gostermekle olur. Bu da yetmez yonetim icin. Her uc ayda bir yapilan programin nasil isledigini de somut orneklerle gosterip islemediginde isletemeyenlerin yonetimle iliskilerini kesmeleri gerekir. Bunun disindaki her sey yalan ve dolandir. Hep bunu gorduk. O yuzden de taraftarin bugunku gidisati dur demesindeki en buyuk silahi maddi gucunu bu yonetimin arkasina koyup koymamasidir.

Delnan Ednan'in kici yiyorsa cikarir ortaya birkac milyon avro atar basarisiz oldum ve iste ceremesini cekiyorum diyerek. O ne yapiyor? Sadece basarisiz oldum (daha dogrusu olduk) lafini edip kenera cekiliyor. Basarisiz olan bunun bilincinde ise boyle ve serefli ise istifa eder hem de bu basarisizligi tazmin edererek. O ise bunun ceremesini cekmekte yan ciziyor gosterdigi tutumla. Neden basarisiz olmus peki? Aldatilmis mi, uyutulmus mu yoksa boyle esek ustunde borek kaptirmasi usulu yonetim tarzindan mi olmus? Utanmadan sansizdik sakata geldik diyor taraftari aptal yerine koyarak. Alalemin oyuncusu oynuyor bu salaklar nerde cikma nerde sakat varsa bile bile topluluyorlar ve adi da sansizlik oluyor. Ne guzel bulmus adini bak. Geciversin bu masali da bu hatasini nasil odeyecekmis; bir iki kelime ediversin. Boyle GS'in uc kurus parasini sacma sapan transferlerle ya da adamini genel mudur yapmakla onun bunun kicindan gecirtmeye devam mi edecek mis? Bu gidisle GS bu ligde 5. olur. Gelecek sene Avrupa kupasina gitmekte hayal olmaya devam eder. Bu heriflerin taraftari klubu dusunme gibi hicbir tasasi olmadi bugune kadar. O koltukta kugurup oturup kendi reklamlarini yapmaktalar. Sizlere de kombine almak dusuyor herhalde.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Ne yönetime, ne futbolcuya bağlı bir tutku bizimkisi.
Futbolu ve bu klübü seviyorsak bu tarihi
başlangıçta olmak istememiz gayet doğal.
Girişi çıkışı insan gibi ve güvenlikli yapsınlar yeter.
Parası, imkanı ve zamanı olan GS'liler almalılar.
Ingilterede 2 lig takımları yıllardır çakılı oynuyor.
Iyimi yönetiliyor hayır, başarılımı hayır.
Eskiden de çok kötü yönetiliyordu, eskiden daha kötü takımlarımız oldu,
biz gene staddaydık, o sosyal bir olay, bir hobi, bir tutku.
Gelemeyeceksen yaşlandığın için, vaktin olmadığı için,
paran olmadığı için, yanına adam bulamadığın için,
tutkunu kaybettiğin, karından izin alamadığın için vs.. gelmezsin.
Yönetim kötü veya transferleri beğenmedim diye gelmiyorum
durumunu bu tarihi açılış yılı için kabul edemiyorum.

Doğu ve Batı 2 nolu zonu biraz yüksek tutmuşlar. Vip koltuklarıda var.
Bilemiyorum bitirebilirler mi?
NO ADNANS, NO CRY !!
Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Turkiyede olsam mutlaka alirdim. Ben bir taraftarim. Yonetimde kimler var, hangi futbolcular alindi, sampiyon olurmuyuz benim icin kistas degil. Elin oglu dusen takimlarinin son macinda tribunleri dolduruyor, mac bitimi alkisliyor. Taraftarligin tanimi kerizlik ise ben kerizim !!!

14 yil sampiyonluk gormemis takiminda taraftariydim diyen Cemal
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Fiyatlar biraz pahalı hakikaten, özellikle bu sene Avrupa kupa maçları olmadığını da düşünecek olursak. Ancak Alpay'a katılıyorum, maça gitmek ayrı bir olay. ASY mezbelesinden sonra bu stadda insan gibi girip, oturup, çıkıp arkadaşlarla bir kaç saat laflamak, maç seyretmek için vereceğiz artık. 2 bölge hakikaten pahalı ama sanırım 5'ten alacağız.
Tan Erten
Post Reply