Superlig 2010-2011 Mac Sonuclari ve Yorumlari

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Re: Superlig 2010-2011 Mac Sonuclari ve Yorumlari

Post by Ismail Gezer »

Gençlerbirliği-Fener maçı oynanıyor.

Fener'e bir penaltı çaldılar ve skor 2-0 oldu ama ben yıllardır böyle bir penaltı görmedim. Bu şekilde ancak havuza atlanır. Daha temas başlamadan hooop balıklama. Zaten temas hiç olmadı sanırım. Gerçi sadece bir kere gördüm ama böylesini hiç görmemişem.

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Ismail Gezer wrote:Gençlerbirliği-Fener maçı oynanıyor.

Fener'e bir penaltı çaldılar ve skor 2-0 oldu ama ben yıllardır böyle bir penaltı görmedim. Bu şekilde ancak havuza atlanır. Daha temas başlamadan hooop balıklama. Zaten temas hiç olmadı sanırım. Gerçi sadece bir kere gördüm ama böylesini hiç görmemişem.
Penalti yine neyse de attiklari ilk gol 1 metre ofsayt.

Bizim maclarda ise her mac en az bir penaltimiz verilmiyor, caktirmadan alttan oymalar falan. Evet iyi oynamiyoruz ama onuncu olan bir takima hala boyle yapilmasi cesitli senaryolari cagristiriyor.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Cenk Tosun kendine gelip bu hafta iki gol atmis Ankaragucu'ne. Bu arda Kayseri'de kotu bi dusus var. Sota ile aralari filan mi acik acaba futbolcularin? Gencler'den dort yemisler bugun.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Belki kume dusecekler ama su Kasimpasa'daki adamlarin oynadigi takim oyununu oynayamayan GS takimina ve oynatamayan TD'lere koca bir yuh olsun. C. Keller, Luise Enrique, Ergun ve hatta kaleci Firat bizde oynayan ayilardan daha iyi gozuktu gozume. Adamlar top ceviriyorlar derin pas vermeler. Ersan Martin'in yaninda biraz daha eli yuzu duzgun gol atabilen biri olsa BJK rahat yenerlerdi.

BJK'ta Karizma ayni bizim Arda gibi safi sukse herif. Ayagi kaydi sakatlandi Tam bizim seyirciye gore adam bunlar. BJK bu arada 1-0 alip puanini 42'ye cikardi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply