2011 Ocak dönemi transfer haberleri

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Re: 2011 Ocak dönemi transfer haberleri

Post by Cengiz Akgun »

Kanalturk'te pek sevmedigim halde ara sira can sikintisindan Telegol'e bakarim. Bugun kafayi Stancu'nun transferine taktilar. Bizim at hirsizini deliginden cikardilar. Iddia'ya gore (aslinda peki iddiaa da degilmis) Giigi Bekali Stancu'yu bizim ikinci ligdeki Mersin Idman Yurdu'na gecen haziranda kiralik olarak 300 bin Avro ve oyuncuya da ayda 10-15 bin Avroya ile pazarlamak istedigi ama MIY'na bu para cok geldigi soylendi. Bunun uzerine yine GS ustunden Hagi/Bekali/At hirsizi uzerinden buyuk bir kazik yedigi konusulmaya baslandi. Bunun uzerine MIY futbol subesi sorumlusu olayi anlatti. Siz Stancu icin gitmedik daha ucuz bir futbolcu icin gitmistik ama Bekali bu futbolcu cok iyi zaten ben bunu Ruslara satacam sizde kiralik oynasin dedi dedi. Bunun uzerine Ahmet Cakar migdem bulaniyor . Hagi zaten durup dururken Msimovic'i sakiz cigniyor diye oyunla adami yolladi filan demesi sonucunda Ednan Sezgin deliginden cikti. Inkar etti. MIY yalan soyluyor ben Italyan'larin 6M Avro tekliflerini gordum catir catir pazarlik ettik. Olayi odemeyi yayip 5M'a bagladik bu adam S. Bukres'e iki milyon'a mal olmus adam dedi. Bunun uzerine MIY sube sorumlusu tekrar baglandi ve bu konusurken hakikaten MIY'nun Stancu haberinin 16 Haziranda bir MIY sitesinde ciktigi filan ortaya cikti. Olay Msimovic'e dondu Ednan kivirtmata basladi. Biz daha Msimovic'e 7.5M avro bonservisi odemedik. Gidecek filan dedi. Hakikaten rezil bu herifler.

Bu arada Hagi benim dogum gunumu hatirlamadiniz diye basin mensuplarini fircalayip basin toplantisi yapmamis.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Murat Biricik

Re: 2011 Ocak dönemi transfer haberleri

Post by Murat Biricik »

Schalke nin macini seyrederken fark ettim. Anthony Annan Rosenborg dan Schalke ye transfer olmus. 2 Milyon Euro bonservis odemisler, kendisi ise senelik 1.5 Milyon Euro aliyor.

Lorik Cana ya tahmin ediyorum 4 yada 4.5 Milyon Euro bonservis odedik, kendiside 2 Milyon Euro nun uzerinde para aliyor.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Post Reply